Поточний час: 28 квіт 2024, 14:12

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 146 ]  На сторінку Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Наступ.
Автор Повідомлення
#58410Повідомлення 16 трав 2018, 11:36 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
В теорії вірно, а на практиці буде балаган. На одне запитання буде куча відповідей, як з них вибрати правильну? Скільки людей, стільки думок. Не всі "професори" сертифіковані, і будуть нести таку охінею. Наприклад - чим змащувати пластмасові шестерні редуктора? И тут польється Ніагарський водоспад, від очних крапель до інтимного силікону. Якщо обирати буде той хто запитує (його право) і без ніяких гарантій і відповідальності, як на шоу, тоді можна.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення:
#58413Повідомлення 16 трав 2018, 11:56 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Так проблеми якоїсь серьозної я не бачу
1 Хто платить- той першим приймає рішення чия відповідь його більш за все влаштовує
2 Якщо той хто запитав не приймає рішення , то рішення що робити з тими 50% які повинні були йти відповідачу приймає наприклад голова клубу ( або інша обрана чи призначенна людина)
3 Якщо той хто питав вважає що відповіді не отримав ( або відповідальний від клубу вважає що відповідь не надана) 50% коштів так і висять зарезервованими в касі клубу поки відповідь не буде надана

Взагалі я тому й озвучував діапазон сум в 20-100 грн , щоб було поменше варіантів різного балагану/роздраю.
Суми як на мене невеликі , а тому й бажання сваритись не повинне виникнути

ПС
Абсолютно правильної відповіді не існує апріорі . як не існує абсолютної справедливості в світі

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58445Повідомлення 16 трав 2018, 19:26 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
На платформе форума такое быстро не сделаешь. Это может есть какая-то готовая система платных вопросов....


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58453Повідомлення 16 трав 2018, 20:20 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Stalker_W писав(ла):
Первый пост этой темы был создан 23 апр 2017. За это время никто не удосужился подумать:
1) Кто вообще может быть претендентом?
2) Как выбирать претендентов?
3) Какие номинации будут в конкурсе?
4) Как создать призовой фонд?
5) Как раскрутить конкурс в СМИ?
6) Как проводить голосование?
7) Как организовать церемонию награждения?
8 ) Как осветить церемонию награждения в СМИ?
9) Будет ли переходной кубок?

А теперь, когда конкурс пошёл, вы начали возмущаться, и только по ОДНОМУ из пунктов из ДЕВЯТИ вопросов, который ВООБЩЕ-ТО СТАВИЛСЯ тут viewtopic.php?p=57328#p57328 2 недели тому назад. Может поможете на следующий год по всем вопросам и заранее?
1-определится с понятием "самодельщик"( ведь номинация именно лучший самодельщик) как может быть самодельщиком человек который принёс деньги с фотографией чего хочет на завод и через энное количество дней забрал своё изделие. 2-выбирать претендентов из соответствующих тем форума общим голосованием.поясню- на форуме есть раздел самодельных авто, есть раздел по мото технике, вело техника тоже должна быть в почёте, и опять же добавился раздел водного транспорта.3-как вибирать.я думаю что кто на форуме, тот перечитывает все темы(может только я так делаю?)и соответственно имеет своё мнение о каждом проэкте.по этому голосовать нужно всему форуму.опять же критерий:кто то ведёт свою тему о самоделке и все доходно и понятно разсказывает, а кто то выставил фото и уже номинант на премию.думаю это не справедливо. Опять же я думаю комерческие проэкты не должны участвовать в премии "Самодельщик года".но это только моё мнение.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58473Повідомлення 17 трав 2018, 07:54 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Kapral88, спасибо! Согласен, что выбор претендентов должен быть общим голосованием.

По поводу "не пускать коммерческие". Честно говоря, у нас уже 15-20% проектов на форуме - коммерческие.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58487Повідомлення 17 трав 2018, 08:55 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
если 20% комерция, тогда имеет смысл отвести отдельную категорию и там выбирать лучшего комерсанта. согласитесь, как может конкурировать вел "чоботаря" с самокатом для троих?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58501Повідомлення 17 трав 2018, 11:33 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 188 Подякували 53
Вы все слишком умные для такого конкурса, поэтому он и усложнился)) Вот например мы уже дошли к тому, что нельзя сравнивать способности авторов справедливо из-за того что 1 автор смог вкинуть 5000 долларов, а второй еле 1000 наскреб с долгами. Например мой любимый Морган где автор по большому счету ничего не создавал, и сам в этом признался, просто нанял людей, это на мой взгляд самый лучший транспорт, и я буду (если дадут) голосовать за него. Поэтому нам нельзя слишком много думать и советоваться))) Иначе прийдется "ПО СПРАВЕДЛИВОСТИ" разделить все проекты по влитым капиталовложениям. 0-500, 500-1000, 1000 -2000, 2000-4000. И даже здесь найдется человек который вложит 2100 и его"НЕСПРАВЕДЛИВО" сравняют с 4000.
Так что надо без всяких дебатов самому выложить правила, самому назначить дату и сроки выполнения голосования, самому назначить кто достоин)) голосовать.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58503Повідомлення 17 трав 2018, 12:20 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Глеваха, возле Киева
Дякував (ла) 244 Подякували 222
Мій електротранспорт: Subaru Libero
Хочу електротранспорт: 4х4 с солнечными панелями
Як на мене. У клуба як офіційної громадської організації є перелік своїх задач – це від популяризації до законодавства… Одною з головних рушійних сил в цьому є Самодельщики і не обов’язково з клубу (у клуба обов’язок їм допомагати). В номінаціях пишеться за що саме, за який внесок він номінується, а потім набирає свої голоси…І на справді все не так складно. А на рахунок чи сам болти точив чи купляв, особисто я гадаю не має значення. Ілон Маск теж прийшов з грошима і з фотографією Фалкона і взув увесь світ… Якщо наприклад взяти мій проект, він вроді цікавий, але вообще не бачу за що його можна номінувати, а от коли зроблю на нього розкладні сонячні панелі і зможу хоча б тиждень (а може й місяць) їздити на роботу без підзарядки… от тоді спробую номінуватись


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58508Повідомлення 17 трав 2018, 13:26 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
хорошо, тогда получается чемпиона будем выбирать среди боксера, футболиста,биатлониста и пловчихи :lachtot: а выбирать будет жури из тренеров этих чемпионов и в закрытой комнате :lachtot: . поэтому я и предложил выбирать из разделов форума и общим голосованием, а коммерческие проекты вывести в отдельную категорию и я, думаю, для них не важна ценность приза, а важно признание и реклама( для коммерсанта это наверное самое главное). а уж кому какой проект или самодельщик понравится тот за и проголосует.кто то за моргана, а кто то может и Сокола выберет.А да бы отсеять темы-однодневки наверное нужно определить какой то критерий популярности данного изделия.В большенстве тем советы дают одни и теже люди-гуру нашего форума, вот пусть они и определят наиболее популярные темы.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58533Повідомлення 17 трав 2018, 18:16 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Максим 700 писав(ла):
Так что надо без всяких дебатов самому выложить правила, самому назначить дату и сроки выполнения голосования, самому назначить кто достоин)) голосовать.
Я почти так и сделал. Но мне это крайне не нравится.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58557Повідомлення 17 трав 2018, 20:49 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1124
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Да не заморачивайтесь вы этими правилами. Тех примитивных правил, что придуманы по ходу, вполне достаточно для начала. Мы и так, столько лет существуем, а пока ни одного призера. Учитывая наработки за столько лет, призеров могли бы учредить и больше.

На сейчас наметились явные лидеры, хотя я, сразу скажу, голосовал за Wurger, а он пока даже в тройку не попадает. Тем не менее, с удовольствием поддержу мнение большинства, о вкусах, как говорится, не спорят.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58559Повідомлення 17 трав 2018, 21:18 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 90 Подякували 249
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Романтик писав(ла):
babac писав(ла):
Там по ходу половина номінантів не члени клубу, і голосування без них, як закрита секта якась виходе.

В тому і фішка, що голосують люди які в темі.
Ну це як жюрі...

Беда в том что минимум половина людей,а точнее две трети,которые заплатили 200грн. за подпись под ником "Член клуба"-даже и близко не в теме,никогда ничего не делали и делать не собираются,ибо нет желания и мозгов не хватает....
Некоторым даже спасибки ставят,за анекдоты и прочий флуд,не буду переходить на личности,все и так всё понимают....


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58588Повідомлення 18 трав 2018, 10:00 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Глеваха, возле Киева
Дякував (ла) 244 Подякували 222
Мій електротранспорт: Subaru Libero
Хочу електротранспорт: 4х4 с солнечными панелями
Kapral88 писав(ла):
хорошо, тогда получается чемпиона будем выбирать среди боксера, футболиста,биатлониста и пловчихи :lachtot: а выбирать будет жури из тренеров этих чемпионов и в закрытой комнате :lachtot: . поэтому я и предложил выбирать из разделов форума и общим голосованием, а коммерческие проекты вывести в отдельную категорию и я, думаю, для них не важна ценность приза, а важно признание и реклама( для коммерсанта это наверное самое главное). а уж кому какой проект или самодельщик понравится тот за и проголосует.кто то за моргана, а кто то может и Сокола выберет.А да бы отсеять темы-однодневки наверное нужно определить какой то критерий популярности данного изделия.В большенстве тем советы дают одни и теже люди-гуру нашего форума, вот пусть они и определят наиболее популярные темы.

Так навіть приклад є цього року – коли фристайліст Олександр Абраменко виграв золоту нагороду в акробатиці. Цим зробив шалену популяризацію цього виду спорту в Україні, яким до цього взагалі ніхто не цікавився. Давайте всі разом шукати інвесторів під нагороди, та будемо розбивати на номінації, я тільки за


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58595Повідомлення 18 трав 2018, 11:13 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
tank6661 писав(ла):
минимум половина людей,а точнее две трети,которые заплатили 200грн. за подпись под ником "Член клуба"-даже и близко не в теме
Вообще-то решением правления клуба люди, которые уже и так доказали всем, что они серьёзно относятся к теме, могут вступить в клуб без вступительного взноса. То есть любой из группы, например, "Создатель электромобиля" может вступить в клуб просто заполнив заявление в электронном виде http://electroavtosam.com.ua/o-klube/vstuplenie-v-klub/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58597Повідомлення 18 трав 2018, 11:18 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 90 Подякували 249
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Я не вступительный взнос имел ввиду,дело вовсе не в деньгах,а в "Членах клуба" которые к клубу,как и к электротранспорту,никакого отношения не имеют.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 146 ]              На сторінку Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 4


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group