Поточний час: 27 квіт 2024, 15:39

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 122 ]  На сторінку Пред.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Повідомлення
#28567Повідомлення 18 жовт 2016, 10:51 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Ну эту легендарную Таврию, я знаю лет 20 . Сперва, как электромобиль, без пробега, потом как гибрид , с 5ти киловатным бензогеном в багажнике. ( без бензогена до Бучи 20 км -не доезжала, а с бензогеном, тратила топлива больше бензо Таврии); теперь, слава богу, Электромобиль! Но, и этот , ни в одном из пробегов , ни разу не участвовал.! ? ? ? ...................
Даже объявленный ими пробег, в одном месте 130км, в другом -180, на выставке ,хозяева говорили 100. ... Верить ли сотне ? не знаю.
Разработчику, В Б.Павлову, лет 8 назад , я, от имени клуба, предлагал дружбу, сотрудничество, обмен информацией, но Павлов, сославшись но занятость и ценность его разработок, - отказался. ..........
..Информация для размышления о КИЭД, как "электромобильном КБ."


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#28576Повідомлення 18 жовт 2016, 13:37 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Стоял я возле этой машинке. Никаких консервов в ней небыло. И по плакату пробег вообще был 60км. Зато гонора изобретателя на дискуссии по производству электромобилей в Украине было "выше крыши".


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 122 ]              На сторінку Пред.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 164


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group