Поточний час: 29 бер 2024, 00:54

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 22 ]  На сторінку 1, 2  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Энергетический арсенал
#13452Повідомлення 06 жовт 2015, 21:29 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
14-15 октября на НСК "Олимпийский" будет проходить 7-й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ФОРУМ ПО УСТОЙЧИВОЙ ЭНЕРГЕТИКЕ В УКРАИНЕ "Автономное энергообеспечение, Энергоэффективность и Возобновляемая энергетика" или просто Энергетический арсенал http://www.energyforumua.com/
Место шикарное для электромобилей. Огромная площадка на которой можно катать и кататься. Мы все помним, как на старте массового заезда электромобилей там даже нашлось место для вышиваний на Тесле. За счёт рекламы людей будет много. За счёт нашей работы корреспондентов ещё больше.

Конкретно электромобилистов организаторы приглашают 14 октября. Напомню - это выходной день. Организаторы обещали посетителям тест-драйвы. Ну а мы будем решать свою задачу:
форум проходит весь световой день, но есть ОГРОМНАЯ ПРОСЬБА собраться максимально большим количеством на небольшой промежуток времени днём (более конкретнее по времени напишу когда договоримся с журналистами). В этот момент будет собрано максимальное количество журналистов, которым нужно постоянно "толдычить", что голосование за закон об отмене НДС на ввоз электромобилей невероятно важная задача! При себе иметь всю имеющеюся клубную символику.

Нас, самодельщиков, закон тоже касается, т.к. после его ввода те же старенькие Саксы будут обходится в 6 тыс., против нынешних 8-9тыс.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13468Повідомлення 07 жовт 2015, 12:39 
Не в мережі

Звідки: Киев,Украина
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Мій електротранспорт: Nissan leaf
Хорошая Акция. Мы будем.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13471Повідомлення 07 жовт 2015, 13:58 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Stalker_W писав(ла):
14-15 октября на НСК "Олимпийский" будет проходить 7-й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ФОРУМ ПО УСТОЙЧИВОЙ ЭНЕРГЕТИКЕ В УКРАИНЕ "Автономное энергообеспечение, Энергоэффективность и Возобновляемая энергетика" или просто Энергетический арсенал !

Конкретно электромобилистов организаторы приглашают 14 октября. Напомню - это выходной день. Организаторы обещали посетителям тест-драйвы. Ну а мы будем решать свою задачу:........................................................................................................... В этот момент будет собрано максимальное количество журналистов, которым нужно постоянно "толдычить", что голосование за закон об отмене НДС на ввоз электромобилей невероятно важная задача!

..........Однако, считаю , что есть и более важная задача :
.....Ликвидация бюрократической "пятой колонны" делающей невозможным ОРГАНИЗАЦИЮ УКРАИНСКОГО ЭЛЕКТРОМОБИЛЕСТРОЕНИЯ . И , всяческое содействие таковым начинаниям.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13473Повідомлення 07 жовт 2015, 15:42 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Электромобили будут стоять не внутри территории Олимпийского как прошлый раз, а перед ним на площадке. Примерно там где выход метро. Для тест-драйвов будет отделена площадка, на которой будут трасса, отмеченная "фишками".
Примерно после полудня рядом под навесом будет моё выступление о том, как переоборудовать себе электромобиль. Прошу клуб поддержать меня - я всё наизусть не помню, всем хором будете мне подсказывать ))))
Кстати, электровелосепидостов (да и просто велосипедистов) будут поить кофе! Ну а остальные, чтоб не отставать, должны взять свой клубный самовар. Кстати, у кого он на хранении? У Захара?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13491Повідомлення 08 жовт 2015, 11:44 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Если так 14 октября - выходной день и нас там ждут,
то мы должны участвовать. Подскажем председателю как
переоборудовать автомобиль в электромобиль.
На каком электромобиле будет председатель?
А вход на выставку для посетителей - бесплатный?
Где и когда (по времени) собираемся?

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13492Повідомлення 08 жовт 2015, 11:58 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Это план на 14 октября 2015 года.
ПРОГРАМА ВІДКРИТИХ ЛЕКЦІЙ
14 ЖОВТНЯ
Зона лекцій Енергетичного Арсеналу, площа НСК "Олімпійський", Вхід 4-й Західний
ВХІД ВІЛЬНИЙ
(для реєстрації заповніть форму нижче)

10:00 Як зробити свої дім та життя енергонезалежними? Десятиліття власного досвіду.
Ханс-Йозеф Фелл, екс-депутат Німецького Парламенту та всесвітньо відомий експерт у сфері сталої енергетики
Пряме відео включення з будинку п. Фелла, мова лекції - англійська.

10:30 Готовність до змін та сталий розвиток України
Аліна Севастюк, керівник відділу з розвитку бізнесу КПМГ в Україні

11:00 Як зробити своє домогосподарство енергетично незалежним?
Андрій Конеченков, голова УВЕА, співзасновник Агенства Відновлювальної Енергетики, член експертної ради Енергетичного Арсеналу

11:30 Як кардинально скоротити витрати при збільшенні тарифів?
Ігор Черкашин, голова Експертної платформи з енергоефективності

12:00 Сонячна електростанція на даху: міфи, реальність та перспективи в Україні
Олексій Хабатюк, Експертна платформа з енергоефективності, Green Investment Fund

12:30 Енергоефективна модернізація багатоповерхових будинків. Досвід реалізації проектів енергоефективності на рівні ОСББ

13:00 Як утеплити власний будинок та квартиру в кредит на пільгових умовах?
Ощадбанк, Партнер Енергетичного Арсеналу (доповідач уточнюється)

13:30 Як перетворити свій будинок на прибутковий бізнес за допомогою альтернативних джерел енергії?
Олександр Сокиржинський, технічний директор ЧП “АВАНТЕ”

14:00 Особливості експлуатації домашніх термальних колекторів та переваги використання теплових насосів у побутових умовах
Олексій Бадика, директор компанії "Атмосфера"

14:30 Як долати великі відстані, залишаючись енергонезалежним?
Роман Третяк, Експерт, Спільнота "Електровелосипеди", Асоціація Велосипедистів Києва

15:00 Велосипед як засіб бути мобільним та енергонезалежним
Анастасія Макаренко, Асоціація Велосипедистів Києва

15:30 Let's Do It (уточнюється)

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13498Повідомлення 08 жовт 2015, 14:18 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
А подзарядиться там можно будет? А то мне с Борисполя далековато..


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13500Повідомлення 08 жовт 2015, 14:56 
Правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 309 Подякували 237
Мій електротранспорт: Е-КРОСС 72В30Ач 3кВт
Хочу електротранспорт: электромобиль на каждый день
tank6661 писав(ла):
А подзарядиться там можно будет? А то мне с Борисполя далековато..

Вроде обещали...

_________________
Кто ищет - тот всегда найдет. Кто хочет - тот всего добъется.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13503Повідомлення 08 жовт 2015, 16:42 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Прес-анонс EV-UA
Цитата:
14 жовтня у Києві відбудеться великий тест-драйв електромобілів

Під час 7-го Міжнародного Форуму Сталої Енергетики в Україні, SEF-2015 Kyiv - Енергетичний Арсенал (energyforumua.com), що проходитиме у Києві 14-15 жовтня 2015 р. на НСК “Олімпійський”, відбудеться найбільший в Україні тест-драйв електромобілів.

Зокрема кияни та гості столиці зможуть подивитися, а також і протестувати практично всі представлені на українському ринку моделі електромобілів, серед яких BIO AUTO evA-2, evA-4, High-Q, NissanLeaf, Tesla, Mitsubishii-MiEV, CitroenSaxo, Славута пікап, Славута седан, Електра-2. Загалом у “електричному” авто-шоу прийматиме участь понад 30 транспортних засобів.

Крім авто на заході також будуть представлені зарядні пристрої для електромобілів від українських та світових виробників. Також під час заходу ключові галузеві спеціалісти проведуть безкоштовні лекції, присвячені особливостям експлуатації електромобілів та перспективам електричного транспорту в Україні загалом.

Організатором SEF-2015 Kyiv Енергетичний Арсенал є IBCentre, а партнером тест-драйву - Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів (ev-ua.org). Партнером виставки виступив Ощадбанк, який пропонує найкращі умови кредитування для придбання електромобілів, зарядних станцій та навіть акумуляторів.

15 жовтня відбудеться Форум SEF-2015 Kyiv, де представники Асоціації учасників ринку електромобілів, власники та топ-менеджери компаній, високопосадові представники державних органів, авторитетні міжнародні експерти обговорять плани з розвитку електромобільної інфраструктури та імплементацію автономного електротранспорту у бізнес та комунальне господарство та багато інших питань.

Адреса: вул. Велика Васильківська, 55


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13533Повідомлення 09 жовт 2015, 10:45 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Специально приеду чтобы посчитать количество "электрических транспортных средств".

Цитата:
Зокрема кияни та гості столиці зможуть подивитися, а також і протестувати практично всі представлені на українському ринку моделі електромобілів, серед яких BIO AUTO evA-2, evA-4, High-Q, NissanLeaf, Tesla, Mitsubishii-MiEV, CitroenSaxo, Славута пікап, Славута седан, Електра-2. Загалом у “електричному” авто-шоу прийматиме участь понад 30 транспортних засобів.

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13593Повідомлення 12 жовт 2015, 08:20 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Stalker_W писав(ла):
Прес-анонс EV-UA
Цитата:
14 жовтня у Києві відбудеться великий тест-драйв електромобілів

Під час 7-го Міжнародного Форуму Сталої Енергетики в Україні, SEF-2015 Kyiv - Енергетичний Арсенал (energyforumua.com), що проходитиме у Києві 14-15 жовтня 2015 р. на НСК “Олімпійський”, відбудеться найбільший в Україні тест-драйв електромобілів.

Зокрема кияни та гості столиці зможуть подивитися, а також і протестувати практично всі представлені на українському ринку моделі електромобілів, серед яких BIO AUTO evA-2, evA-4, High-Q, NissanLeaf, Tesla, Mitsubishii-MiEV, CitroenSaxo, Славута пікап, Славута седан, Електра-2. Загалом у “електричному” авто-шоу прийматиме участь понад 30 транспортних засобів.

Крім авто на заході також будуть представлені зарядні пристрої для електромобілів від українських та світових виробників. Також під час заходу ключові галузеві спеціалісти проведуть безкоштовні лекції, присвячені особливостям експлуатації електромобілів та перспективам електричного транспорту в Україні загалом.

Організатором SEF-2015 Kyiv Енергетичний Арсенал є IBCentre, а партнером тест-драйву - Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів (ev-ua.org). Партнером виставки виступив Ощадбанк, який пропонує найкращі умови кредитування для придбання електромобілів, зарядних станцій та навіть акумуляторів.

15 жовтня відбудеться Форум SEF-2015 Kyiv, де представники Асоціації учасників ринку електромобілів, власники та топ-менеджери компаній, високопосадові представники державних органів, авторитетні міжнародні експерти обговорять плани з розвитку електромобільної інфраструктури та імплементацію автономного електротранспорту у бізнес та комунальне господарство та багато інших питань.

Адреса: вул. Велика Васильківська, 55



........Печально, что среди тем : Развития инфраструктуры и Льготного кредитования закупок,
совершенно отсутствует тема , попыток собственного производства электромобилей ! ? ?
.....Предполагается, что: - Мы , как аборигены, неспособные производить, можем только покупать, сделанное в иных, более цивилизованных странах !
......ОХОТНО ВЫСТУПИЛ БЫ С ПЯТИМИНУТКОЙ, НА ЭТУ ТЕМУ.
......А слушать английскую лекцию о экологичной энергии в Европе ? ? ? Стоит ли ехать на Васильковскую ?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13610Повідомлення 12 жовт 2015, 20:29 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Сегодня был перед стадионом с главным инженером выставки. Нам выделять одну фазу 16А. Её выведем через наш клубный ящик. Определились со стоянкой электромобилей и площадкой для тест-драйва.
У кого-то есть лента для оцепления территории? Нужно оцепить площадку 30х40м.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13629Повідомлення 13 жовт 2015, 10:56 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ
Дякував (ла) 129 Подякували 383
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt 2014,Chevrolet Bolt 2017
Хочу електротранспорт: Tesla Model S
ленту можно в эпицентре купить,а с какой стороны заезд на площадку?

_________________
загальний пробіг на електротязі більше 200 тис.км км
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=28&t=184


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13635Повідомлення 13 жовт 2015, 12:15 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Да, и правда: во сколько и куда подъезжать ? чтобы не блудить.
......И, Столик то под самовар купили, а будет ли Захар с самоваром ?
( на звонки не отвечает) ( Руслана не будет....у него ЧП)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Энергетический арсенал 2015
#13642Повідомлення 13 жовт 2015, 17:35 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Сам тест-драйв заявлен с 10-00 до 18-00. Пиковое время 11-00 по 14-00. Само тест драйв будет проходить на Троицкой площади. Она находится между Олимпийским и метро. Заезд возможен только по улице Шота Руставели. Внимание, на ней одностороннее движение. Въехать можно только со стороны Жилянской или Великой Васильковской.
Додаткові файли:
Тест-драйв-на-Олимпийском.png
Тест-драйв-на-Олимпийском.png [ 89.4 КБ | Переглядів: 9543 ]

Додаткові файли:
Тест-драйв-на-Олимпийском-3d.jpg
Тест-драйв-на-Олимпийском-3d.jpg [ 102.13 КБ | Переглядів: 9543 ]


Сводка по клубу:
Захара не будет. Самовар у него. Да и не к чему его тащить - Славута ВячеславаМ тоже уехала за пределы Киева. Воракс заболел. Я сказал, чтоб он больной стол не тащил - пусть отлежится. У Руслана и Людмилы ЧП - он уехал.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 22 ]              На сторінку 1, 2  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 44


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group