Поточний час: 28 бер 2024, 22:40

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Тільки проекти, у які вкладено гроші. Решту просимо публікувати у"Концепції та ідеї"


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 42 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#5865Повідомлення 14 груд 2014, 12:35 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Хайшенвэй
Дякував (ла) 0 Подякували 365
не фейк, вот страница по достижениям с 50 кубовым: World records with 50 cc bikes.

Enter John Buddenbaums Minarelli AM6 powered streamliner!
John Buddenbaum has set his sight on the 50cc topspeed record and broke it big time!
With current setup, a turbocharged AM6 engine fed by methanol, the Buddfab streamliner managed a speed of 233,3km/h!

Зображення

Зображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#5867Повідомлення 14 груд 2014, 13:28 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: трускавець
Дякував (ла) 19 Подякували 4
Мій електротранспорт: ...
Хочу електротранспорт: ...
stoyan писав(ла):
не фейк, вот страница по достижениям с 50 кубовым: World records with 50 cc bikes.


От на що здатна аеродинаміка :bravo: . 50 кубів це як 4 кіловата ... гммм...


ps
Цей винахідник дивлюсь взагалі ті підтримуючі колеса не піднімає , хоча вони підйомні ... Може то справді варто зробити стрімлайнера з подібними опорними колесами , котрі не підніматимуться (майже ніколи) , а в поворот вкладатимуться завдяки аммортизуванню тіла * ноги * зробленого зі склотканини та карбону - гнучким . ?


_________________
http://youtu.be/3ejQbEPAn-o


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#5877Повідомлення 14 груд 2014, 18:49 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: трускавець
Дякував (ла) 19 Подякували 4
Мій електротранспорт: ...
Хочу електротранспорт: ...
Коллеги ще раз на рахунок моторів . Якщо хтось файно петрає в данній темі будьласка пишіть не встидайтеся . Я ще просто зелений в цих електромоторних справах , їзжу на дизелі і взагалі більше спец по дизайну там чи будівництву ніж по шрубкокрутцтву та техніці :ja:

Що думаєте на рахунок такого 2200 ватного моторчика ? Він є ліпшим вибором ( на заднє колесо через ланцюгову передачу ) ніж наприклад два моторколеса по 1000 ватт на трицикл, передні ? Цікавить тяга і живучість ну і ремонтопридатність ... ( для легкого ТЗ з груженою массою максимум 250 кг. ) - http://www.voltabikes.com.ua/viewproduc ... AI-006184/

_________________
http://youtu.be/3ejQbEPAn-o


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6030Повідомлення 17 груд 2014, 16:31 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: трускавець
Дякував (ла) 19 Подякували 4
Мій електротранспорт: ...
Хочу електротранспорт: ...
Коллеги ну не терпиться мені виїхати , а 4 кіловатних моторів в Уа. немає ( хіба паршиві ті зі слабкою віссю ) тож напевно візьму те що в торгашів є в наявності , а це осьтакий 3 кіловатний моторчик (посилання - http://www.megaenergy.com.ua/72V3000W.html ) . Справа в тому що якщо ненароком , всеж таки виявиться що 3 кіловантий ( 43 мм неодиммагніти ) буде заслабким , то я матиму змогу замовити пізніще ще один такий самий і покласти 2 на перед . Поки що покладу цей трьохкіловатник на зад ( обід мопедний 17 дюймів ) та дам повноцінну фрівіл кассету для старту , помагатиму йому на старті педалями . Менеджер каже що ці 3кіловатники швидкісні і на холостих видають 120 кмг. Я ж буду задоволений і 80ма .

Як вважаєте нормальний моторчик для трайка , з порожньою вагою в 100 кг +- . ?

А зі свого наявного 1000 ватт моторколеса таки робитиму вітрогенератор , хочу принципово їздити як на власноруч зробленому ТЗ. так і на власноруч здобутій вітровій енергії . :)

_________________
http://youtu.be/3ejQbEPAn-o


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6031Повідомлення 17 груд 2014, 17:44 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Хайшенвэй
Дякував (ла) 0 Подякували 365
тут 5 квт есть
http://www.e-bike.com.ua/index.php?rout ... =14&page=2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6032Повідомлення 17 груд 2014, 18:06 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: трускавець
Дякував (ла) 19 Подякували 4
Мій електротранспорт: ...
Хочу електротранспорт: ...
stoyan писав(ла):


Ні не піде , то низькопробний китай . До такого висновку дійшов через че що вони навіть не спромогися нормальну надійну віську зробити ! Ще й на таку потужність . ( пустотіла вона - ширпотреп коротше :motz: ).

Якщо вже й велосипедист , з його поганенькою аеродинамікою, розганяється на 3 кіловатнику до 100 кмг. то й веломобіль значить не гірше їхатиме ...-



Додаткові файли:
MAI-006389_1-700x500.jpg
MAI-006389_1-700x500.jpg [ 46.32 КБ | Переглядів: 5738 ]

_________________
http://youtu.be/3ejQbEPAn-o
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6051Повідомлення 18 груд 2014, 11:57 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: трускавець
Дякував (ла) 19 Подякували 4
Мій електротранспорт: ...
Хочу електротранспорт: ...
Цей Acabian чим цікавий що в нього ці опорні колеса хоч і підйомні але він їздить їх майже не піднімаючи -

.

Конструкція цікава , вона проста у самостійному виговленні , непідйомна конструкція - значить надійна і витримає високі бокові навантаження, підаммортизована перами з великою амплітудою ходу ( фото ) . Проблема лиш в одому - аммортизатори мають бути досить таки мякі і з великим ходом ( хоч би 15 см. ) ... і від чого такі б підійшли як вважаєте ? ( чому з мяким ходом, бо велоелектромобіль планується сам досить легенький + - 70 кг з моторколесом та аккумуляторами ) . А така амплітуда , бо файно буде входити в повороти нахилом .


Додаткові файли:
1100161706_19972ca4f4.jpg
1100161706_19972ca4f4.jpg [ 86.3 КБ | Переглядів: 5727 ]

_________________
http://youtu.be/3ejQbEPAn-o
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6052Повідомлення 18 груд 2014, 12:48 
Правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 309 Подякували 237
Мій електротранспорт: Е-КРОСС 72В30Ач 3кВт
Хочу електротранспорт: электромобиль на каждый день
mijki писав(ла):
Коллеги ще раз на рахунок моторів . Якщо хтось файно петрає в данній темі будьласка пишіть не встидайтеся . Я ще просто зелений в цих електромоторних справах , їзжу на дизелі і взагалі більше спец по дизайну там чи будівництву ніж по шрубкокрутцтву та техніці :ja:

Що думаєте на рахунок такого 2200 ватного моторчика ? Він є ліпшим вибором ( на заднє колесо через ланцюгову передачу ) ніж наприклад два моторколеса по 1000 ватт на трицикл, передні ? Цікавить тяга і живучість ну і ремонтопридатність ... ( для легкого ТЗ з груженою массою максимум 250 кг. ) - http://www.voltabikes.com.ua/viewproduc ... AI-006184/


С таким мотором и прямым приводом на колесо 26" максимальная скорость до 70км/ч. Он же со встроенным редуктором, поэтому максимальные обороты на выходе будут до 570 об/мин. Поэтому если используется не прямой привод (типа кардана), а цепная передача - коэффициент передачи оборотов должен с вала на колесо 1:1 . А мотор-колеса на такой вес (250 кг) угробятся очень быстро, особенно с учетом наших дорог.

_________________
Кто ищет - тот всегда найдет. Кто хочет - тот всего добъется.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6053Повідомлення 18 груд 2014, 13:14 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Хайшенвэй
Дякував (ла) 0 Подякували 365
Есть бюджетный вариант 1938 года 8)

Цитата:
Homemade Car Goes 140 Miles on a Gallon
ONE cent's worth of oil and gasoline will carry R. L. Shepherd's homemade automobile eight miles. The Los Angeles, Calif., inventor produced his economical vehicle from odds and ends. It is powered by a half-horsepower lawn-mower motor and the cradle- type chassis makes the use of springs unnecessary. The curious machine has four wheels but it runs along on two. The other two serve to balance the car when it is at rest. The automobile has covered 140 miles on a gallon of gasoline.

picture
Зображення

Самоделка проедет 140 миль на галлоне
С топливом на один цент самодельный автомобиль провезет R. L. Shepherd'а восемь миль, Лос-Анджелес, штат Калифорния. Изобретатель создал свой эконом-мобиль из хлама. Он приводится от 0,5 л.с. двигателя газонокосили и люлька-тип шасси делает использование источников ненужных. Любопытно, что машина имеет четыре колеса, но ездит на двух. Два других служат, чтобы сбалансировать машину, когда он находится в состоянии покоя. Автомобиль прошел 140 миль на галлоне бензина.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6054Повідомлення 18 груд 2014, 14:19 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: трускавець
Дякував (ла) 19 Подякували 4
Мій електротранспорт: ...
Хочу електротранспорт: ...
voraks писав(ла):
mijki писав(ла):
Коллеги ще раз на рахунок моторів . Якщо хтось файно петрає в данній темі будьласка пишіть не встидайтеся . Я ще просто зелений в цих електромоторних справах , їзжу на дизелі і взагалі більше спец по дизайну там чи будівництву ніж по шрубкокрутцтву та техніці :ja:

Що думаєте на рахунок такого 2200 ватного моторчика ? Він є ліпшим вибором ( на заднє колесо через ланцюгову передачу ) ніж наприклад два моторколеса по 1000 ватт на трицикл, передні ? Цікавить тяга і живучість ну і ремонтопридатність ... ( для легкого ТЗ з груженою массою максимум 250 кг. ) - http://www.voltabikes.com.ua/viewproduc ... AI-006184/


С таким мотором и прямым приводом на колесо 26" максимальная скорость до 70км/ч. Он же со встроенным редуктором, поэтому максимальные обороты на выходе будут до 570 об/мин. Поэтому если используется не прямой привод (типа кардана), а цепная передача - коэффициент передачи оборотов должен с вала на колесо 1:1 . А мотор-колеса на такой вес (250 кг) угробятся очень быстро, особенно с учетом наших дорог.



Справа в тому що у моторколіс слабенький початковий момент ,їхній мінус, тобто якщо я педалями розранятиму його хоча б до пішохідного темпу , ще перед стартом моторколеса ,то перенавантажень бути не повинно .
На рахунок стану наших доріг то ви праві , тут треба буде досить уважним бути ,на зовсім жахливих відтинках дороги, з великими вибоїнами та перепадами ...
А що за компонент в моторколесах найшвидше може полетіти взагалі ? І чи реально самостійно подібні поломки ремонтувати ? Там де їзжу дороги більш менш , а так як ми копнули під зад мордоркацапфашистську коррупційну систему, то й дороги у нас, навіть по селах, незабаром будуть нормальними як і в нормальних країнах .

До того ж 250 кг. то буде рідко , переважно їздитиму сам а це буде біля 160 кг. груженої масси . Коли 1 кіловатне моторколесо розраховано на 130 кг. а в мене буде 3 кіловатне на 160кг. то по моєму запасу міцності буде більш ніж достатньо ...

_________________
http://youtu.be/3ejQbEPAn-o


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6091Повідомлення 19 груд 2014, 12:32 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: трускавець
Дякував (ла) 19 Подякували 4
Мій електротранспорт: ...
Хочу електротранспорт: ...
Писав вже що планую ще одномістного велоелектромобіля будувати . Ось вчора придивився уважніще до цієї системи ( фото відео ) сподобалось . Що скажете ? Голландці правда щось довгувато вовтузяться з прототипом , ну не випускають в серію хоч купа народу там вже з нетерпінням чекає ... Принцип вже більш мені вже більш менш зрозумілий ( він балансується як і двоколісний велосипед а гідравлічними гальмами на ручці зажимається напівколо в тому куті нахила котрий саме потрібний ) , як вважаєте мала б подібна модель ( інший дизайн але така ж начинка ) успіх і в наших краях ?








Додаткові файли:
IMG_0439.jpg
IMG_0439.jpg [ 248.62 КБ | Переглядів: 5705 ]
IMG_0593.jpg
IMG_0593.jpg [ 299.29 КБ | Переглядів: 5705 ]

_________________
http://youtu.be/3ejQbEPAn-o
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6269Повідомлення 26 груд 2014, 22:46 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Хайшенвэй
Дякував (ла) 0 Подякували 365
...хорошо забытое старое
1976 г. Кадры из фильма «Развлечение для старичков».




Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6270Повідомлення 26 груд 2014, 23:36 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Харьковский р-н
Дякував (ла) 258 Подякували 349
Хочу електротранспорт: любой, пока что электровелосипед 1500Вт, 52В, 50км/ч, 60ач
если бы не планировалось крутить педали, то можно было бы крошку поставить с 20кВт в пике:
http://electricus.me/%D0%BC%D0%BE%D1%82 ... %B8%D0%B6/



_________________
"Не закапывай свой талант в землю - можно повредить кабель!..."


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6271Повідомлення 27 груд 2014, 00:32 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: трускавець
Дякував (ла) 19 Подякували 4
Мій електротранспорт: ...
Хочу електротранспорт: ...
kucha писав(ла):
если бы не планировалось крутить педали, то можно было бы крошку поставить с 20кВт в пике:
]


Ну так планую теж на тандем веломобіль стрімлайнер десь 3 кіловатне моторколесо покласти , там максималка на холостих - 120 кмг... але педальний привід буде як і в шофера так і в пассажира ! Нічого сидіти там ззаді та байдикувати ! :mrgreen: :lachtot:

@stoyan
Ні це не та система , придивіться уважніще ( до velotilt а ) - робитиму опорні колеса не підйомними а такими що міняють свій кут нахилу ( коли треба ) або блокується нахил ( при малих швидкостях в місті або для зупинки ) простим натисканням ручки гідравлічних гальм. :)


Типу так будувати планую, як нижче на фото


Додаткові файли:
ппд.jpg
ппд.jpg [ 19.87 КБ | Переглядів: 5684 ]

_________________
http://youtu.be/3ejQbEPAn-o
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Веломобіль з електро підтримкою.
#6324Повідомлення 29 груд 2014, 14:16 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: місто Київ
Дякував (ла) 12 Подякували 19
Може питання не в тему, але не бачу електровеломобілів з паралельним розташувнням коліс, - дициклівЗображення
. Хто пояснить, в чім така нелюбов до цієї комплектації?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 42 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 12


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group