Поточний час: 28 бер 2024, 22:21

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 30 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
#43597Повідомлення 09 жовт 2017, 09:49 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
irde писав(ла):
Цитата:
Грішу на датчик хола у ручці газу,
Отключите ручку газа , вместо нее прицепите потенциометр на 5-10 кОм, и проверьте работу МК с ним.Все станет ясно.

На вихідні поставлю нову ручку газу, яку брав в свій час на майбутнє для трайка.

Переглядаячи фото плати контролера - Інтелігент, яку до речі тут на сайті викладав щоб колеги допомогли розібратися із позначення для активації круїз-контроля....
Я замітив, що китайці попередньо запаяли високовольтний конденсатор так, що він коротив + на - :wallbash: Тому і не дивно, що він бабахнув, коли я включив автомат.Жаль, що я цього не замітив раніше :( Не думав, що китайці а ж так натуплять. Але продавець запевняв, що даний контролер вони перевіряли і відправили мені назад. По ходу ніхто його не перевіряв, оскільки бабахнуло б у них, а не в мене, вони просто поставили перемички з припоя на круїз-контроль і рекуперацію та к і не включавши контролер!


Додаткові файли:
DSC_1399.JPG
DSC_1399.JPG [ 1.09 МБ | Переглядів: 3674 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43601Повідомлення 09 жовт 2017, 10:14 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
Тому ніяка стружка там не попадала і виводи конденсатора не торкалися корпуса контролера.
Виводи конденсатора, просто банально були запаяні + на -. По ходу там, де клепають ці контролери, їх не перевіряють або через один...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43602Повідомлення 09 жовт 2017, 10:22 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Ну , хоть с этим разобрались.
Просто , из ваших слов, сложилось впечатление что кандер бахнул во время разборки контроллера.

А что с дерганием , ? рассосалось или продолжается

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43606Повідомлення 09 жовт 2017, 10:40 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
irde писав(ла):
Ну , хоть с этим разобрались.
Просто , из ваших слов, сложилось впечатление что кандер бахнул во время разборки контроллера.

А что с дерганием , ? рассосалось или продолжается


Конденсатор бахнув при першому включенні контролера, коли я включив автомат на АКБ. Але після цього, я на даному контролері ще проїхав ~ 1 км до моменту дьоргання МК.

Оскільки, я поїхав на роботу так, як працюю в іншій області, тому продовжу перевірку, лише на вихідних.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43617Повідомлення 09 жовт 2017, 13:23 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Як варіант - ручка газа повністю справна, а погано контачать проводки в клемах, часто їх не паяють, а обжимають.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43625Повідомлення 09 жовт 2017, 16:08 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
i8086 писав(ла):
Як варіант - ручка газа повністю справна, а погано контачать проводки в клемах, часто їх не паяють, а обжимають.


Проводку відкидаю на останній план. Мене насторожує те, що коли починає дьоргатися МК, то не працює самонавчання, а як тільки відключаю газульку, самонавчання працює. Більше схиляюся, що це газулька барахлить(60%) або все таки МК(40%). Хоча з моїм везінням, може бути все! На вихідних думаю стане ясно, після підключення іншої ручки газу.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43634Повідомлення 09 жовт 2017, 18:24 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
якщо контролер зареєстрував помилку, то звісно самонавчання не пройде і помилка не скиниться, поки живлення не відключите. В режимі самонавчання колесо як задовго крутиться? Як задовго крутиться від ручки газу? Коли починає смикати, то допомагає відключення живлення?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43644Повідомлення 09 жовт 2017, 19:19 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
i8086 писав(ла):
якщо контролер зареєстрував помилку, то звісно самонавчання не пройде і помилка не скиниться, поки живлення не відключите. В режимі самонавчання колесо як задовго крутиться? Як задовго крутиться від ручки газу? Коли починає смикати, то допомагає відключення живлення?


Якщо контролер йде в захист, значить контакт на проводах є. Під час самонавчання, колесо крутиться доки не роз'єднати провода самонавчання, принаймі довго на самонавчанні, я МК не крутив! При вивішеному колесі на ХХ, крутилося доки крутив ручку газу (ручка газу була відзивчива у всьому діапазоні крутіння) або круїзом, досить довго + переключав швидкості, все ок! Але якщо сісти на електромопед і рушати, то може проїхати 1м і дальше смикання або зразу при старті його начинає смикати, коли як. Після цього, коли МК уже почало смикатися, то навіть уже з вивішеним МК, все одно його смикає до тих пір, пока не від'єднати ручку газу, повторне під'єднання ручки газу і знову все працює, як нічого і не було.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43647Повідомлення 09 жовт 2017, 19:48 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Дуже цікава поведінка. Якщо дурить ручка газа, то вона дурить однаково, що на місці, що в дорозі. Якщо проблема з мотор-колесом, то вона не повинна вирішуватись від'єднанням/приєднанням ручки газа. Якась у вас плаваюча несправність... Пробуйте підміняти компоненти і порівнювати поведінку.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43648Повідомлення 09 жовт 2017, 19:59 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
i8086 писав(ла):
Дуже цікава поведінка. Якщо дурить ручка газа, то вона дурить однаково, що на місці, що в дорозі. Якщо проблема з мотор-колесом, то вона не повинна вирішуватись від'єднанням/приєднанням ручки газа. Якась у вас плаваюча несправність... Пробуйте підміняти компоненти і порівнювати поведінку.


А можливо 2 в 1, гаплик ручці газу і МК


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43654Повідомлення 09 жовт 2017, 21:48 
Правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 309 Подякували 237
Мій електротранспорт: Е-КРОСС 72В30Ач 3кВт
Хочу електротранспорт: электромобиль на каждый день
Начните с контактов фазных проводов и контроллера. Если плохой контакт - будет дергание мотора. Далее проверка датчиков холла мотора. Если есть возможность, проверьте мотор с другим контроллером, дабы исключить или подтвердить его исправность. Возможно ненадёжный контакт в колодке датчиков холла мотора и контроллера.
Если с мотором все нормально, делаем прозвонку фазных проводов контроллера относительно плюса и минуса. Если какая либо из фаз выдает КЗ - контроллер в ремонт. Если все ОК проверяем ручку газа и ее проводку - возможно где-то обрыв поводки/ плохой контакт.

_________________
Кто ищет - тот всегда найдет. Кто хочет - тот всего добъется.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43867Повідомлення 13 жовт 2017, 08:30 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
Продовження слідує!

Заміряв напругу на конекторі контролера, що йде на ручку газу - 5В, підключив ручку газу - 3.9В.
Також на новій ручці газу конектора - мама, а на старій тато, потрібно переробити.
На 3-х піновому конекторі на ручці газу, центральний провід - чорний, а по бокам червоний та зелений. Хіба зелений не мав бути по центру, як сигнальний??? Знаючи китайців, вони могли переплутати.
Як визначити, де сигнальний, а де мінус не розбираючи ручки газу???


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43935Повідомлення 13 жовт 2017, 19:48 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
Перепаяв конектор, підключив нову ручку газу, але причина залишилася. Потім відключив гальма від схеми стоп-сигналу і вуаля, все запрацювало! :hurra: Також поїздив на Інтелегенті (контролер) для перевірки, все працює!

Всім, хто відгукнувся допомогти, всім дякую!!!

Тему можна закрити!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43965Повідомлення 14 жовт 2017, 16:40 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
отож , налепят левых стопсигналов , а оно не едет :)

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43968Повідомлення 14 жовт 2017, 18:39 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Хозяину виднее чего он налепил... Вот так почти всегда и бывает.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 30 ]              На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 21


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group