Поточний час: 06 трав 2024, 15:47

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 19 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136256Повідомлення 09 квіт 2024, 16:24 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Запорожье - Запорожская область - Украина
Дякував (ла) 3 Подякували 16
Мій електротранспорт: Электровел на LG CHEM 40Ah разобран в 2018
Хочу електротранспорт: много чего хочу но названия не знаю
Спасибо, настроил 1035+, про меню знал, но что-то раньше настройки долго приходилось НАСТРАИВАТЬ и ничего не сохранялось в 2023году, в общем пришлось повозиться с клавишами, там вверх все время хотелось нажать а это кнопка Изменить(3), кнопка (2)Сохранить тоже все время перепутывалась с (1)Выйти


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136458Повідомлення 06 трав 2024, 06:42 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 6 Подякували 0
Zevs0812 писав(ла):
Потрібно робити заміри, банально резисторів, транзисторів,... заміряти напругу вх/вих на низьковольтому операційному підсилювачі - А63А (LM321). Обв'язку живлення/заряду глянути. Електроліти перевірити! Але можливо, що і мікроконтролер накрився.

Вітаю, добрався до тестера, прикупив фен, на ті ж гроші що повернули за тестер, щоб якщо що випаяти мікросхему якусь.

Ще раз пройшовся по компонентах тестером, знайшов мабуть методом наукового тику, спочатку подумав що несправна lm431, звонилась на платі між усіма виводами, випаяв її, але потім поруч знайшов ємність, яка також звонилась. Випаяв її, також. Дійсно в КЗ. Запаяв назад LMку. Включив і тестер запрацював. Хочу поновити ємність, але не впевнений на 100% що правильно номінал підібрав.
Розмір 3,2*1,6*1,6 (1206), аналогічні за розмірами і кольором ємності на платі тестер показує 100, 500, 550uf, але дивлюсь, що продається, не бачу номіналів у продажу більше 220uf, тому є сумнів, що там 500+uf була. Не зрозуміло також на яку напругу шукати. По кольору діелектрик коричневий та самий темний із тих що є на платі.

Може хтось підкаже?
Додаткові файли:
IMG_20240506_071622~2.jpg
IMG_20240506_071622~2.jpg [ 87.51 КБ | Переглядів: 26 ]


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136460Повідомлення 06 трав 2024, 07:53 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: под Полтавой, Украина
Дякував (ла) 12 Подякували 21
Скоріше за все цей конденсатор просто фільтруючий живлення. Я б поставив на 1 мкФ й подивився як прилад відпрацьовує свої функції. Якщо все норм, то так і залишив би.

_________________
«Совершенство — это не тогда, когда уже нечего больше добавить, а тогда, когда уже нечего отнять.»
/Эйнштейн/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136462Повідомлення 06 трав 2024, 10:13 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 6 Подякували 0
Eddy71 писав(ла):
Скоріше за все цей конденсатор просто фільтруючий живлення. Я б поставив на 1 мкФ й подивився як прилад відпрацьовує свої функції. Якщо все норм, то так і залишив би.

Дякую, зараз і без нього працює, опір та напругу вимірює. Показники по напрузі, да і по опіру такі ж як до поломки. Но я всерівно щось впаяю, на то місце.

А по напрузі, якщо живлення то це 5-10В? Чи орієнтуватись, на то що тестер може вимірювати до 100В, і брати щось для цієї напруги?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 19 ]              На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 9


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group