Поточний час: 24 квіт 2024, 11:22

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 11 ] 
Автор Повідомлення
#33415Повідомлення 18 лют 2017, 22:38 
Творець електромобіля, правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Україна
Дякував (ла) 73 Подякували 265
Мій електротранспорт: Таврія EV
Гараж Кабинета министров берет в аренду 2 Лифа на 90 дней за 200000 грн. Получается больше 1000 грн. за сутки. Следим, коментируем, принимаем участие в аукционе.
Вот где клубу можно заработать, осталось купить Лифа в клуб и сдать в аренду.

https://www.dzo.com.ua/tenders/828563

Для забезпечення господарської діяльності підприємства протягом квітня – липня 2017 р.
необхідний транспортний засіб Nissan LEAF - 2 одиниці (або еквівалент) (без водія)
Автомобіль передається підприємству згідно акту прийому-передачі з фіксацією показників спідометра. Обов’язкова наявність свідоцтва про реєстрацію автомобіля (Технічний паспорт). Рік випуску – 2013 р. – 2017 р. Автомобіль має бути без зовнішніх пошкоджень, в технічно справному стані, без рекламних наклейок, малюнків, одного кольору. Салон та багажник автомобіля має мати належний охайний вигляд. Обов’язкова наявність договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на весь термін оренди електромобілів (договір з нульовою франшизою), договору страхування КАСКО (договір з нульовою франшизою). Технічне обслуговування та ремонт, заміна шин та акумуляторів, ремонтні витрати, за рахунок орендодавця. На час оренди автомобіль повинен бути укомплектований шинами відповідно до сезону.

_________________
Пробіг на батарейках 180 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33416Повідомлення 18 лют 2017, 23:11 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
BATISKAF писав(ла):

Цитата:

Вартість автомобіля не повинна перевищувати 250 000 грн. і має підтверджуватися експертним висновком.
Максимальний запас ходу на одній повній зарядці батареї, км.Не менше 135 кілометрів


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33429Повідомлення 19 лют 2017, 16:23 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ
Дякував (ла) 135 Подякували 383
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt 2014,Chevrolet Bolt 2017
Хочу електротранспорт: Tesla Model S
за штуцер в день я бы и свой сдал

_________________
загальний пробіг на електротязі більше 200 тис.км км
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=28&t=184


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33431Повідомлення 19 лют 2017, 17:22 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6746 Подякували 2482
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
А видно кто там даёт предложения? Интересно под кого эту аренду сделали? Это цена стандартной аренды в той же компании БЛС.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33432Повідомлення 19 лют 2017, 17:40 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
https://www.dzo.com.ua/tenders/828563/questions
Цитата:
17.02.2017, 18:45
оцінка авто
Загальне запитання щодо оголошення
В тендерній документації вказано "Вартість автомобіля не повинна перевищувати 250 000 грн. і має підтверджуватися експертним висновком" .Разом з тим необхідний пробіг автомобіля - не менше 135 км (ЕТА)
Вказані вимоги що до пробігу виконують Nissan Leaf почынаючы з 2014 модельного року, вартість яких значно вища за 250 тис грн. Взагалі, яка різниця замовнику вартість більша за 250 тис грн чи ні? Адже будь які пошкодження автомобіля застраховані каско з нульовою франшизою. Прошу прибрати вказану вимогу що до максимальної вартості автомобілю, як таку, що обмежує конкуренцію


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33437Повідомлення 19 лют 2017, 21:38 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: Днепроптеровск
Дякував (ла) 549 Подякували 441
Мій електротранспорт: Fiat Panda пробег 60000км
Чую муть какая-то а определить не могу )).
Зачем снимать авто 3 месяца и давать такие бабулесы за которые можно ее купить?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33552Повідомлення 23 лют 2017, 22:58 
Творець електромобіля, правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Україна
Дякував (ла) 73 Подякували 265
Мій електротранспорт: Таврія EV
doc1972 писав(ла):
за штуцер в день я бы и свой сдал

https://www.dzo.com.ua/tenders/833627 вот , пожалуйста, учавствуйте в ауционе.
Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради візьме в оренду Лифа . Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 80000,00 грн. на 12 місяців
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

1. Замовник:
1.1. Найменування: Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради
1.2. Код за ЄДРПОУ: 39985748
1.3. Місцезнаходження: вул.Б.Хмельницького, 17, м.Луцьк, Волинська обл., 43000
1.4. Реєстраційний рахунок замовника: 35413076091908
1.5. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками:
Прізвище, ім’я, по батькові: Сиротинська Юлія Ярославівна , Гонта Сергій Валерійович
Телефон: (0332) 72-28-61, (0332) 77-41-00 з 9.00 – 17.00 год.
Електронна пошта: munpol@meta.ua
2. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 80000,00 грн. (Вісімдесят тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ. на 12 місяців.
3. Інформація про предмет закупівлі:
3.1. Найменування предмета закупівлі: код за ДК 021:2015: 98390000-3 — Інші послуги.
3.3 Особливі вимоги до предмету закупівлі:
3.3.1. Постачальник при поставці Електромобіля надає:
- рахунок-фактуру;
- акт приймання передачі електромобіля в оренду;
- техпаспорт на автомобіль
- страховий поліс
- зарядний пристрій,
- мережевий адаптер.
3.3.2. Вимоги до Електромобіля
- п’ятидверний автомобіль чи мінівен, кількість місць не менше 5 з врахуванням сидіння водія, рік випуску не нижче 2012 року випуску, адаптер, два комплекти шин (зимові і літні), акумулятор змінного живлення.
- якість електромобіля повинна відповідати технічним характеристикам зазначених у техпаспорті, а також умов передбачених договором оренди електромобіля.
3.4. Місце передачі електромобіля буде обумовлено договором оренди.
3.5. Передача об’єкта здійснюється Орендодавцем безкоштовно протягом одного робочого дня після підписання акту приймання передачі, або негайно та використовується 12 місяців.
3.6 Умови розрахунків: Розрахунки проводяться відповідно до рахунку та акту приймання передачі електромобіля в оренду.
4. Орендодавець зобов’язаний передати електроавтомобіль, комплект шин літніх та зимових належного технічного стану орендарю. Передати сервісну документацію на електромобіль та систему зарядки до нього, адаптер, техпаспорт на автомобіль, страховий поліс, мережевий адаптер. Здійснити навчання по використанню електромобіля.
4. Строк дії цінових пропозицій: 12 місяців.
5. Подання цінових пропозицій: відповідно до форми цінової пропозиції (Додаток 2)
7. Місце та спосіб: за допомогою електронного торгівельного майданчика;
8. Мінімальний крок аукціону: 1200,00 грн. (Одна тисяча двісті грн. 00 коп.);
9. Дата та час початку подання пропозицій: 24.02.2017 о 08:45 год.
10. Дата та час закінчення подання пропозицій: 28.02.2017 о 08:46 год.
11. Інша інформація:
- переможець допорогових торгів оголошуватиметься тільки після попереднього огляду електромобіля.
- Прикріплення фото електромобіля (під капотом, багажнику, салону та зовнішній вигляд) є обов’язковою умовою. Без фото пропозиція розглядатися не буде.
- розрахунки за договором проводяться після підписання акта прийому передачі електромобіля замовнику;
11. Строк підписання договору: не раніше трьох робочих днів та не пізніше 10 робочих днів з дати визначення переможця.

_________________
Пробіг на батарейках 180 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: "Кар Рентал Україна" - что за фирма?
#35740Повідомлення 07 трав 2017, 17:01 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6746 Подякували 2482
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Что это за незнакомая фирма "Кар Рентал Україна", которая занимается электромобилями с 2012 года (по их словам) и выиграла "непрозорий" конкурс на Прозоро по аренде двух Лифов Верховной Раде?
Автомобільне підприємство господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабінету Міністрів орендувало на 3 місяці 2 електромобілі Nissan LEAF за 148,410 тисяч гривень.

Про це сказано у відповідному договорі автопідприємства з ТОВ "Кар Рентал Україна" від 5 травня, оприлюдненому в системі публічних закупівель ProZorro.

Зокрема орендовані електромобіль Nissan LEAF 2013 року випуску й оцінною вартістю 236,8 тисяч гривень, а також електромобіль Nissan LEAF 2014 року випуску й оцінною вартістю 249,3 тисяч гривень.

Відповідно до договору розмір орендної плати за користування одним автомобілем на добу становить 824,5 гривень (двома – 1,649 тисяч гривень), а загальна сума договору становить 148,410 тисяч гривень.

За умовами договору автомобілі повинні використовуватися для транспортного обслуговування (перевезення пасажирів і кореспонденції) та спеціального обслуговування.

Орендар може використовувати транспортні засоби на території України, крім анексованого Росією Криму й непідконтрольних територій Донбасу.

ТОВ "Кар Рентал Україна" засновано в січні 2012 року й зареєстровано за адресою проживання засновника Віктора Марущука (Київ, Печерський район, провулок Музейний, 2А, квартира 1).

На попередньому тендері автопідприємства секретаріату Кабміну на оренду 2 електромобілів тендерний комітет 31 березня 2017 відхилив пропозицію ТОВ "Кар Рентал Україна" через невідповідність його пропозиції умовам тендерної документації.

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури має намір забезпечити умови, за яких частка електромобілів у загальних продажах автомобілів у країні збільшиться до 15%.
http://www.epravda.com.ua/news/2017/05/6/624548/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#38723Повідомлення 07 лип 2017, 04:35 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Віри нема.
Ці мужновладці і конкурсанти для себе самі пишуть умови і їх виграють.
Тому і на ПРОЗОРО мало хто може виграти конкурс.

ТОВ "Кар Рентал Україна"

ТОВ "Кар Рентал Україна" засновано в січні 2012 року й зареєстровано за адресою проживання засновника Віктора Марущука (Київ, Печерський район, провулок Музейний, 2А, квартира 1).

Це потенційні шахраї.

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#38731Повідомлення 07 лип 2017, 12:33 
Не в мережі

Звідки: из Киева
Дякував (ла) 16 Подякували 33
Невже, хтось думав, що вони не зможуть і тут наколотити собі грошей?!

Те саме буде і з переходом на електромобілі - тарифи взвинтять так, що бензин буде здаватися найдешевшим паливом у світі...

Не з того кінця заходимо...

Серед людей все починається людьми і ними ж закінчується...

_________________
https://www.behance.net/GGMVDB


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#39185Повідомлення 17 лип 2017, 17:16 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6746 Подякували 2482
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Электроэнергию может вырабатывать любой. А вот с бензином как-то всё тяжелее.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 11 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 5


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group