Поточний час: 28 бер 2024, 20:45

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 65 ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Нужны ли права на электровелосипед?
#9480Повідомлення 04 трав 2015, 00:30 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
актуальный вопрос, надо ли права на мощный Э.байк?...




Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9492Повідомлення 04 трав 2015, 17:17 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Две цитаты из ПДД, которые противоречат друг другу
Цитата:
механическое транспортное средство – транс­портное средство, приводимое в движение с помощью двигателя. Этот термин распространяется на тракторы, самоходные машины и механизмы, а также троллейбу­сы и транспортные средства с электродвигателем мощ­ностью свыше 3 кВт;
То есть е-велик является немеханическим транспортным средством и может ездить без регистрации и прав с некоторыми ограничениями (например, не может двигаться по автостраде).
Цитата:
мопед – двухколесное транспортное средство, имеющее двигатель с рабочим объемом до 50 куб. см или электродвигатель мощностью до 4 кВт;
По этому пункту е-байк приравнивается к мопеду. На мопед нужны права А1 и номера.

Какой вам пункт больше подходит, тот и рассказывайте ГАИшникам.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9495Повідомлення 04 трав 2015, 19:45 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Значит и мопед с тягой в 10Квт но с шильдиком на моторе - 1,3Квт может быть без номерным, и ездить на нём мимо патруля со скоростью в 100км/ч можно смело без прав..?
:mrgreen:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9496Повідомлення 04 трав 2015, 20:21 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: кишинёв молдавия
Дякував (ла) 2 Подякували 4
Мій електротранспорт: фиат уно
Хочу електротранспорт: leaf
Я думаю что на мощный электро байк нужны права. Скорость уже не малая. Хотя и кому то не хочется их иметь.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9513Повідомлення 05 трав 2015, 11:11 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Увы, я считаю, что на любое ТС, для движения в транспортном потоке,( даже безмоторное), необходима НЕКАЯ регистрация, номер, и , хоть какой то документ, подтверждающий знания ПДД. Иначе , НЕКИЙ ПАЦАН, став причиной серьёзного ДТП, успешно скроется с места аварии.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9515Повідомлення 05 трав 2015, 12:21 
Правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 309 Подякували 237
Мій електротранспорт: Е-КРОСС 72В30Ач 3кВт
Хочу електротранспорт: электромобиль на каждый день
Михалыч писав(ла):
Увы, я считаю, что на любое ТС, для движения в транспортном потоке,( даже безмоторное), необходима НЕКАЯ регистрация, номер, и , хоть какой то документ, подтверждающий знания ПДД. Иначе , НЕКИЙ ПАЦАН, став причиной серьёзного ДТП, успешно скроется с места аварии.


ПДД 2015
П.6. Требования к велосипедистам.
п. 6.1. двигаться по дороге на велосипедах разрешается лицам, достигшим 14-летнего возраста.


И этим все сказано. Кто нарушил - тот и отвечает (или его родители). Незнание законов (ПДД) не освобождает от ответственности. Хочешь ехать по дороге - знай как это можно делать, не нарушая ПДД.

Михалыч, не стоит усложнять жизнь и правила. Чем проще - тем легче. Если есть велосипед, но тебе менее 14 лет - нефиг соваться на дорогу, катайся по тротуару и велодорожкам. Если ты старше - то учи ПДД и придерживайся их на дороге.

_________________
Кто ищет - тот всегда найдет. Кто хочет - тот всего добъется.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9518Повідомлення 05 трав 2015, 15:07 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
1. Мопед від 3х до 4х кВт
2. На не механічні транспортні засоби не поширюється обов"язок водія мати при собі посвідчення водія відповідної категорії та реестраційні документи на ТЗ - тобто може вони і повинні бути, а от прид"являти на вимогу інспектора ми (водії єлектротранспорту до 3х кВт) не повинні.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9528Повідомлення 05 трав 2015, 20:12 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Меня терзают смутные сомнения, поверят ли мне инспекторы что у меня мопед не подпадает под закон о регистрации, если я промчусь (и меня засекут) на скорости 90(или более) км/ч. по трассе, а мотор заводской с шильдиком 1,25 Квт. :?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9530Повідомлення 05 трав 2015, 20:50 
Правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 309 Подякували 237
Мій електротранспорт: Е-КРОСС 72В30Ач 3кВт
Хочу електротранспорт: электромобиль на каждый день
Вадим писав(ла):
Меня терзают смутные сомнения, поверят ли мне инспекторы что у меня мопед не подпадает под закон о регистрации, если я промчусь (и меня засекут) на скорости 90(или более) км/ч. по трассе, а мотор заводской с шильдиком 1,25 Квт. :?


Однозначно накажут, т.к. у вас МОПЕД!!! А ЭЛЕКТРО ВЕЛОСИПЕД - другой набор букв. Кстати, некоторые велосипедисты могут вполне развивать скорости свыше 60-70км/ч. Меня однажды пытались гаишники развести с моим электро самокатом, но я аргументированно дал отпор :).

_________________
Кто ищет - тот всегда найдет. Кто хочет - тот всего добъется.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#9531Повідомлення 05 трав 2015, 20:58 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
На мопеды есть скоростное ограничение - 60км/ч. Про ограничение скорости на велосипеды в ПДД ни слова. То есть они могут двигаться с разрешённой скоростью на участке дороги. Но, в ПДД есть пункт - водитель должен выбирать скорость движения исходя из максимально разрешённой скорости на его транспортное средство.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#52953Повідомлення 25 лют 2018, 19:47 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Обсуждение тяжелого ДТП с участием электровелосипеда отделено в отдельную тему viewtopic.php?f=98&t=2500


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#56852Повідомлення 24 квіт 2018, 17:19 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: місто-герой Київ
Дякував (ла) 3 Подякували 35
Мій електротранспорт: Cаморобний електро мотоцикл Ahiles
Хочу електротранспорт: Honda Africa Electro
Пардон адмін, але здається саме тут обговорюють електроцикл без педалів, то я продовжку міркування!


1.Загальні положення

велосипед — транспортний засіб, крім інвалідних колясок, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому;
велосипедист — особа, яка керує велосипедом;
власник транспортного засобу — фізична або юридична особа, яка володіє майновими правами на транспортний засіб, що підтверджується відповідними документами
водій — особа, яка керує транспортним засобом і має посвідчення водія (посвідчення тракториста-машиніста, тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом, тимчасовий талон на право керування транспортним засобом) відповідної категорії. Водієм також є особа, яка навчає керуванню транспортним засобом, перебуваючи безпосередньо в транспортному засобі;
механічний транспортний засіб — транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт;
мопед — двоколісний транспортний засіб, що має двигун з робочим об'ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт;
мотоцикл — двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, що має двигун з робочим об'ємом 50 куб. см і більше. До мотоциклів прирівнюються моторолери, мотоколяски, триколісні та інші механічні транспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кг;
транспортний засіб — пристрій, призначений для перевезення людей і (або) вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів;
учасник дорожнього руху — особа, яка бере безпосередню участь у процесі руху на дорозі як пішохід, водій, пасажир, погонич тварин;

1)Електро цикл потужністю до 3 квт не є механічним транспортним засобом!
2)Він не є мотоциклом за визначенням мотоциклу!(не механічний, в мотоциклах КВТ не вказано взагалі)
3)Як бачино Мопед також не є механічним транспортним засобом!
4)Електро цикл є Транспортним засобом!
5)Електро цикл є за визначенням Мопедом!
6) Керуючи електро циклом я є водієм на половину, керую транспортним засобом –так, маю посвідчення водія - ні, бо електро цикл до не входить до пункту механічного транспортного засобу:

Я не
2.1
Водій механічного транспортного засобу (не) повинен мати при собі:
a) посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії;
б) реєстраційний документ на транспортний засіб,
6)Як бачино Мопед також не є механічним транспортним засобом!

В ПДР мопед внесли в категорію.

А1 — мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт;
За визначенням мопед не механічний транспортний засіб.
Через пункт 2.1 на механічний транспортний засіб просють права та тех. Паспорт.

Цікавить де закінчується логічний ланцюжок?

Я з гімна і палок під дією електричного струму зконструював не механічний двоколісний транспортний засіб вагою під 60 кілограмів з встановленим туди електро двигуном потужністю 2998 ват і не приводиться в рух силою мязів. Є учасником дорожнього руху та не повинен мати при собі водійське посвідчення та реєстраційний документ згідно ПДР.

При русі по автошляхах України за вимогою інспектора ДПС повинен здійснити зупинку бо є водієм транспортного засобу.
На питання «пред’явіть реєстраційний документ та водійське посвідчення» повинен вказати що данний транспортний засіб не є механічним згідно параграфу 1 загальних положень ПДР України 2018 вказавши що потужність данного транспортного засобу не перевищює 3квт.
Дирка в ПДР і існує саме в розрізі механічний ТЗ.
Категорію під механічний зробили, зобов’язали мати на механічний Посвідчення і реєстрацію, але виправити визначення мопед не виправили.

Якого ампера люди взагалі йдуть рееструвати мопеди якщо в ПДР він не механічний(але то вже інше питання)

Ну десь так. У кого які думки?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#56867Повідомлення 25 квіт 2018, 00:05 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
ПДР потрібно дотримуватись, рухаючись на абсолютно будь-якому ТЗ, та навіть якщо і пішки йти.
Реєструвати ТЗ потрібно, якщо воно використовується на дорогах державного значення, звісно не всяка дорога загального користування є такою, також в цьому випадку і потрібне посвідчення водія відповідної категорії. Мопед з потужністю двигуна від 3 до 4кВт вже механічний ТЗ, відповідно вимоги як до водія механічного ТЗ. Все що до 3кВт - радіємо, що поки не прийняли "європейські закони" про 250Вт і 25 км/год. Шолом потрібен в будь-якому випадку, для мінімізації причин зупинки та для власної безпеки.

Якщо зупиняють посеред поля гайці та вимагають реєстраційні документи - це не є законно, потрібно посилатися на п.3 ст. 34 ЗУ "Про дорожній рух". Там все чітко вказано.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#56931Повідомлення 26 квіт 2018, 05:34 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
alexzeus писав(ла):
Якого ампера люди взагалі йдуть рееструвати мопеди якщо в ПДР він не механічний(але то вже інше питання)

А вы читайте ПДД внимательно и все станет ясно.
механическое транспортное средство – транспортное средство, приводимое в движение с помощью двигателя. Этот термин распространяется на тракторы, самоходные машины и механизмы, а также троллейбусы и транспортные средства с электродвигателем мощностью более 3 кВт.
В старой версии пдд было еще прописано и "двигателем внутреннего сгорания обьемом свыше 49.9см2,потом,с приходом прав на скутера-это убрали.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Нужны ли права на электровелосипед?
#56945Повідомлення 26 квіт 2018, 10:15 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
Зупинили мене вчора на "клевері" при виїзді за місто поліціянти. Причина зупинки - здалось їм, що я під шафе. А я просто ями на дорозі об'їздив, тому може здалека так і здалось ) Пояснив їм, що їхав в межах своєї смуги, запосміхались)
ну а далеі типовий діалог наподобі:
- це електричний?
- так.
- скільки їде?
- 45, з гірки - 70 :)
- самі зробили?
- так.
.... подивились, походили навкооло (це екіпаж мабуть бачить мене вперше, бо інші вже не реагують, деякі навіть вітаються)
- круто, щасливої дороги!
Цього разу про права і документи не питали. Мабуть знають ПДР :)

а кілька разів самі служителі закону мене питали, чи на нього потрібно права і реєстрацію )) на що я їм посилався на відповідні пункти Правил.

А взагалі, якщо копи місцеві, вони про твій "унікальний" транспорт можуть знати давно, але якщо ти не олень, їздиш по правилах, то ти де факто нікому не потрібен, бо крім аналізів з тебе нічого не візьмеш :) А на всякий випадок можна (хто не вміє розмовляти з поліцією) роздрукувати витяг з ПДР з поняттями ТЗ, МТЗ, хто підлягає під реєстрацію, під яку категорію, що необхідно і чого не потрібно. Посиланя на статтю закону дієвіше доводить факт, ніж "мамой клянусь" ))

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 65 ]              На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 4


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group