Поточний час: 28 бер 2024, 22:45

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 108 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49390Повідомлення 09 січ 2018, 10:36 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
ДядяВася писав(ла):
budivelnik писав(ла):
Це те саме , що прибамбашений кришнаїт з бубном і в жовтому.завалив в церкву на Різдво і затягнув там крішна-рама-рама-крішна... , а коли йому роблять зауваження - заявив щоб всі йшли бо він же не заважає їм молитись :zensur:
Що ви хочете? Хочете обговорити переваги й недоліки цифрових грошей - так вам не в механічну майстерню - вам на фінансовий форум .
Ну так доллар (бумажки, или цифры в счете) же зашел на нашу территорию сначала рубля, а потом и гривны, и никто же не заважає йому тут молитись... :D
1 А де на цих сторінках обговорюється курси валют долара/євро/гривні?
Не обговорюється - так чому ту повинно обговорюватись криптовалюта?
2 Як не дивно це прозвучить , але долар/гривня/євро - це одна церква , які відрізняються між собою як протестанти від католиків і православних.
Тобто захід католика в православну звичайно дивний, але не критичний.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49396Повідомлення 09 січ 2018, 11:02 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1115
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Дело не в том, как называется церковь или валюта, и не в том, кому они принадлежат. А в том, как они влияют на наши мозги или экономику. Особенно важно влияние на мозги, потому как в нашем обществе принято считать, что влияние идет, но где-то там, на кого-то за горизонтом, а нас это не касается.
Я, например, наблюдаю обратную картину...

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49401Повідомлення 09 січ 2018, 11:25 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
ДядяВася писав(ла):
А в том, как они влияют на наши мозги или экономику. Особенно важно влияние на мозги,
В тому то і вся проблема
1 я вважаю криптовалюти- лохотроном
2 Я можу бути правий чи ні , але коли на сторінках які жодним чином не повязані з пірамідами чи іншими типами лохотронів- я знову натикаюсь на вплив на мене в цвй царині - мені це не подобається
3 Тому й пропоную
Віртуальні лохотронні способи обібрати людей - обговорювати на інших площадках , а то дійдемо до того , що буде 10 сторінок про крипто і одна про намотку "славянку" (яку також маса любей вважає лохотроном+двигун дуюнова++++ ? ) і на підставі цього весь масовий рух самостійного електроавтомобілізму буде стійко привязаний до схем пірамід

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49405Повідомлення 09 січ 2018, 11:59 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1115
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Для начала нужно определиться, что такое пирамида. Потому как у нас масса проблем начинается из-за проблем с терминологией. :wallbash:

Про лохотрон. Если человек в шахте, например, месяц тяжело пахал, а ему за это дают несколько бумажек - это же не лохотрон? Колхознику то одну бумажки дали - вот это лохотрон? Или работа за трудодни - лохотрон?
Сейчас даже бумажек не дают, так, циферки на электронной карточке появляются, которые и увидеть то можно только на другом оборудовании - вот это лохотрон! Ах да, циферки можно на бумажки по честному поменять, поэтому не лохотрон, извините... :lol:

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49408Повідомлення 09 січ 2018, 12:27 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 103 Подякували 46
Мій електротранспорт: USA AZEO, 2014/S
Хочу електротранспорт: теслу
Лохотрон в том что государству выгодны такие как Михалыч или budivelnik которые сидят с приватбанковскими картами, гривнами, в лучшем случае с доларом или евро. Которые вы можете потратить только на территории Украины, попробуйте куда то заплатить суму больше 15000 грн. в сутки. К проблеме доставки допустим электро авто с Европы добавляется еще проблема оплаты, которую криптовалюта решает легко, перевод доходит от1-20 минут в зависимости от валюты. Китайци это поняли давно и без проблем принимают крипту, а у нас зачем оно мне нада, лучше намотаю славянку, куплю два листа нержавейки и буду пол жизни в гараже творить. Не забывайте что акумы Украине не делает и их нужно покупать из вне что становится с каждым днем сложнее, попробуйте за свои фантики (грн.) что то заказать.....


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49419Повідомлення 09 січ 2018, 13:08 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина.Кировоград
Дякував (ла) 640 Подякували 810
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965
ПРОПОНУЮ ЗАКРИТЬ ЦЮ ТЕМУ ВООБЩЕ!!
Тільки сварки із-за неї, форум не про валюту!! яка б вона не була!!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49427Повідомлення 09 січ 2018, 13:32 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 103 Подякували 46
Мій електротранспорт: USA AZEO, 2014/S
Хочу електротранспорт: теслу
Яка сварка, просто прогрес йде тяжко. Тема хай буде подивимось хто був правий і кому прийдеться вибачатися, за лохотрон і піраміди.
Кому не подобається просто не читайте і не пишіть, і все....


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49434Повідомлення 09 січ 2018, 13:57 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 565 Подякували 251
Мій електротранспорт: Таврия
babac писав(ла):
ПРОПОНУЮ ЗАКРИТЬ ЦЮ ТЕМУ ВООБЩЕ!!
Тільки сварки із-за неї, форум не про валюту!! яка б вона не була!!

Так тема, вроде не политическая, может у кого крипты много и он хочет купить электромобиль за нее.

_________________
автопробег на электричестве 39000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49442Повідомлення 09 січ 2018, 14:48 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
zivaka писав(ла):
Лохотрон в том что государству выгодны такие как Михалыч или budivelnik которые сидят с приватбанковскими картами, гривнами, в лучшем случае с доларом или евро. Которые вы можете потратить только на территории Украины, попробуйте куда то заплатить суму больше 15000 грн. в сутки.
1 Будівельник з приватбанківською картою три місяці тому обїхав пів Європи і тільки один раз не зміг нею розплатитись, при цьому привіз море сміття у вигляді форинтів,кун і інших екзотичних грошових знаків
2 Лохотронщикам всіх мастей не вигідні ні такі як Будівельник , ні такі як Михалич - по тій простій причині що і перший і другий мають що запропонувати в реалі, а лохотронщики щось пропонують у віртуалі
3 Екскурс в криптовалюти( на досить серьозному рівні)
а - кілька ентузіастів придумали спосіб захисту цифрового ряду , перевагою якого є визначення унікальності цього ряду
б - так як все що має якийсь ступінь унікальності- цей цифровий ряд є обмежений у кількості випущених одиниць
в - від золотого стандарту відмовились тому, що він заважав розвитку економіки , бо унікальність золота як продукту,накладало обмеження на швидкість розвитку економіки

Таким чином
Крипто валюта має одну (не унікальну в порівнянні наприклад з іншими технологіями ) перевагу - складність безконтрольного збільшення , яка в свою чергу є серьозним обмеженням для сьогоднішньої економіки . бо є золотий мільярд і 6 мільярдів які хочуть користуватись благами доступними для золотого , тобто економіка повинна зрости ще як мінімум в 5-6 разів
Так само криптовалюта має декілька вад- одна з них полягає в тому що не існує жодної реальної сили яка б змусила людство цю валюту використовувати, ба більше - існує море сил ,які всіма можливими способами будуть дискредитувати цю технологію


Висновок
Для фантазерів які не вміють ні собачу будку будувати , ні з нержавійки в гаражі корпус авто виготовити ( в той час коли жоден з світових автовиробників цього не робить , а значить при всій "примітивності" ця технологія є доступною для Михалича і не доступною для інших - а значить вона має риси унікальності) , так от хвалити криптовалюту(віртуальний винахід який нічим не кращий /гірший від Візи чи цифрових сертифікатів ) на непрофільній гілці-фантазери хочуть
А нагріти чуба і виготовити профільний (для цієї гілки) продукт який би зміг переплюнути виріб Міхалича - в них кишка тонка.

ПС
Жодним чином не займаюсь підлабузництвом до Міхалича , просто поважаю його виріб , хоча сам робити щось аналогічне не збираюсь + до деяких його тверджень відношусь дуже скептично ,може по тій простій причині що відношусь до іншого покоління , але до моменту поки не створю хоч щось ,яке буде кращим від вже створенного іншими- не буду піддавати критиці вже створене.

ППС
Може в криптовалютах і майбутнє - але це майбутнє повинно обговорюватись на профільних гілках.
Тут повинні обговорюватись концепції і технічно-економічні рішення електроавтомобілів.Поки якийсь там ефіріум чи біткоїн не зможе замінити електрони в електричному ланцюгу електродвигуна- до того часу їм тут не місце.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49444Повідомлення 09 січ 2018, 15:05 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
zivaka писав(ла):
Яка сварка, просто прогрес йде тяжко. Тема хай буде подивимось хто був правий і кому прийдеться вибачатися, за лохотрон і піраміди.
Кому не подобається просто не читайте і не пишіть, і все....
Яким боком ви до прогресу в сфері криптовалют?
Ви розробник?
Виробник?
Чи просто фантазер який хоче примазатись до чужих здобутків?

Знаєте чому Ви тут ?
Просто на профільних форумах - фантазерів розвінчають на раз/два - а тут ви можете пальці крутити і щоки надувати.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49464Повідомлення 09 січ 2018, 19:04 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
Слушайте, из-за чего весь цирк? ДядяВася, с которым я не редко не сходился мнениями и это нормально, запостил тему и началось, пирамида или не пирамида, лохотрон или не лохотрон. Площадка не совсем для этого подходит, ну так и тема всего одна, не надо перегибать. А проблемы все от того, что это уже стало чуть ли не трендом, в любой теме высказывать свое мнение в любой манере. Прям как на собрании анонимных владельцев каптилок. Поймите, например в темах про обмотки типа "Славянка", больше текста занимают сообщения в стиле верю/не верю, а про МК вообще без комментариев. Раз уж это тех.форум, так делимся информацией в виде цифр и единицах измерения, а не мыслями, что кто то думает по этому поводу!

Ближе к теме. Про разные религии и валюты. С удовольствием готов пообсуждать в уважительной форме с оперированием только фактами. А факт таков, что "развитые" западные страны удивительным образом имеют огромнейшее гос.долги, т.е. могут в большей мере накачивать свои микроэкономики эмиссией. Банки этих стран имеют меньшие процентные ставки (экономика же крепче, ну ну), но самое главное, близко к безлимитной возможности выдавать кредиты, а сегодня без норманольного кредитования ничего не работает. Теперь возьмем Украину. Гос.долг с майданой властью вырос сильно, не спорю, но тут вопрос размера коррупции, а не развития страны. Проценты по кредиты подсказать какие? Как курс внутренней валюты изменяется с годами? Как инвесторы заходят в страну, очередями?

А теперь рассмотрим такое понятие как ICO - способ привлечения средств, благодаря тому же этериуму. Плохо это или нет, лохотрон, пирамида, секта или новая вера, понимающих людей не интересует. Таким путем было профинансировано множество проектов. Понятно что в любом деле, даже в самом благом деле, например пожертвования для самых нуждающихся, найдутся мошенники, воры и негодяи. Ну так это уже из другой пьесы. В жизни достаточно примеров, когда из-за банального непонимания было отвергнуто множество вещей, даже такие как микробы на руках оперирующего врача ;)

С уважением,

Александр.

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49467Повідомлення 09 січ 2018, 19:13 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
DeLike писав(ла):
способ привлечения средств, благодаря тому же этериуму. Плохо это или нет, лохотрон, пирамида, секта или новая вера, понимающих людей не интересует. Таким путем было профинансировано множество проектов. Понятно что в любом деле, даже в самом благом деле, например пожертвования для самых нуждающихся, найдутся мошенники, воры и негодяи. Ну так это уже из другой пьесы.

С уважением,

Александр.
Змішались в кучу коні-люди....
1 Чи потрібен Україні ітеріум ?(біткоїн,пірамідна розписка....) ???
2 Чи можна на щось потрібне для держави витратити ітеріум(біткоїн)?
3 Яка різниця для України як держави (чи для мешканців України) в якій розписці (долар/євро/камінчики з дірочкою ,цифровий набір ) брати в борг , якщо вона ці інструменти не випускає ?
4 Хто на сьогодні і в яких кількостях
а - володіє біткоїном - може це страшне пуйло придумало , а може нарокбарони , а може китайці :)
б - які реальні причини привели до росту в 150 разів ? Покращились якісь параметри , ???
5 Що буде робити держава (чи люди) які сьогодні віддадуть результати своєї праці невідомо кому за біткоїни(камінчик з дірочкою)якщо це щось після росту в 150 разів- впаде в 1500 разів ?
Хто може від цього застрахувати крім вислову зуб даю?

Висновок
Невідомо що(камінчик з дюркою), треба обговорювати на сторінках де є фахівці з хоча б приблизно подібних галузей

Кому треба послухати про криптовалюту - знайде більш підходящі сторінки, а от для лохотронщиків/пірамідчиків ці сторінки саме те , фахівців мало , а азартних людей - багато .
Тому
Кожна витягнута з кишені форумчанина гривня на біткоїн= зменшення фінансування електроавтобудування на ту ж гривню

Хтось голосує за те щоб і так невеликі кошти розпорошувались?

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49471Повідомлення 09 січ 2018, 20:19 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 103 Подякували 46
Мій електротранспорт: USA AZEO, 2014/S
Хочу електротранспорт: теслу
budivelnik А ты у профильного врача давно был? Перечитай все сообщения в теме, и покажи хотя бы намек где кто то у кого то пытается хоть копейку вытянуть. Кроме голосовных заявлений что кто то кому то предлагал счет открытьв сбербанке в биткоинах. И прочитай внимательно название раздела
Правовые и экономические вопросы » Экономика и прочие показатели или про что здесь писать. не путай это не тема с раздела продам. куплю, розведу....

P.S. Где хоть одно слово о спекуляции (купле, продаже), тема ознакомительная, для тех хто в "гаражах" и бронепоездах......


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення:
#49481Повідомлення 09 січ 2018, 21:24 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
zivaka писав(ла):
budivelnik А ты у профильного врача давно был? Перечитай все сообщения в теме, и покажи хотя бы намек где кто то у кого то пытается хоть копейку вытянуть. Кроме голосовных заявлений что кто то кому то предлагал счет открытьв сбербанке в биткоинах. И прочитай внимательно название раздела
Правовые и экономические вопросы » Экономика и прочие показатели или про что здесь писать. не путай это не тема с раздела продам. куплю, розведу....

P.S. Где хоть одно слово о спекуляции (купле, продаже), тема ознакомительная, для тех хто в "гаражах" и бронепоездах......
От і ладушки
Всі ознайомились , купувати/продавати ніхто не збирається , тому для продавців як я розумію гілочка безперспективна.
Саме за це я й ратував.

Яку наступну схему з ознаками піраміди в ознайомчих цілях ви запропонуєте обговорити?

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Криптовалюта
#49483Повідомлення 09 січ 2018, 21:29 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: Днепроптеровск
Дякував (ла) 542 Подякували 441
Мій електротранспорт: Fiat Panda пробег 60000км
budivelnik писав(ла):
б - які реальні причини привели до росту в 150 разів ? Покращились якісь параметри , ???

Вера и спекуляции.
Реальные причины - принцип работы.Отсюда растет вера.

Понимаете до появления подобной системы можно было крутить финансами как угодно. Выдумывать бусы.
Майнить золотишко на приисках а потом в типографиях и в конце рисуя цифры в серверах банков.
Все было одно и то-же и отличий у существующих небыло.
Кто-то наверху когда хотел делал с деньгами что угодно захочет нарисует захочет обвалит курс какой-нить страны.

Тут же все определено алгоритмом и он понятен.Больше денег не будет. (Да майнеры получают копейку но в алгоритме заложено что современем она прекратится( в этом и есть риск что майнеры бросят эту систему и перейдут на ту где больше платят)).

Что интересно параллельно идет много процессов ухватить за хвост финансовый рычаг и вернуть его в стойло.
Например Англичане хотят запустить свою "крипту" с возможностью управления.
Естественно криптой такое называть не выйдет да и не стоит.

Касаемо битка у него много темных пятен. Миллион у создателя....Кто будет майнить систему после уменьшения цены на обслуживание..
Итд итп. 98% Он рухнет как первая и неидеальная система.(но не скоро)
Но даст толчек к развитию более точных и прозрачных систем. (уже дала)

Вангую что в будущем будет несколько финансовых международных корпораций каждая предложит свои правила и код.
В котором будут заложены зарплаты рабочим на содержание систем,службы безопасности и поддержки клиентов.
Главное это будет заложено сразу и изменить в дальнейшем это не получится.

Уберется человеческий фактор - кому должен всем прощаю!

И верно сверху сказали что к новому прилипает много мошенников и стрегут бабло на непонимающих но сильно хотящих.И тут все это есть.
Вон говорят цигане продавали на базаре битконы монеты ))) :lachtot: :lol:
По 200 грн и были покупатели ))).

Михалыч в былые времена первых связистов тянущих по полю кабель селяне гоняли вилами принимая их за слуг сатаны.
Ненужно махать вилами без разбору.Ну возятся они с своей криптой ну и фиг с ними.
Те кто туда кидают деньги понимают на что идут и чем рискуют.
Но а в будущем вы возможно повернете ручку и услышите музыку по этому радио.
Если не услышите то ничего и не потеряете.
Не нужно бить пассионариев их итак жизнь сильно бьет.А они все-таки развивают общество.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 108 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 6


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group