Поточний час: 28 бер 2024, 12:09

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Продавець повинен у першому ж пості чітко вказати, що продається, повні технічні характеристики, ціну, по можливості фото. У назві теми має бути коротка назва товару. Теми з назвою типу "Продам шикарний варіант" будуть відразу видаляться з попередженням автора. Обговорення бажано проводити у технічному розділі форуму за адресою http://electroavtosam.com.ua/forums/viewforum.php?f=29


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 246 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Наступ.
Автор Повідомлення
#43929Повідомлення 13 жовт 2017, 18:36 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Мій електротранспорт: электровелосипед
Хочу електротранспорт: конечно же электромобиль
БМС получил всё чётко , быстро. Ещё не устанавливал жду морозов :hurra:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44188Повідомлення 18 жовт 2017, 16:31 
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 2 Подякували 2
Так когда скинете данные для оплаты?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44222Повідомлення 19 жовт 2017, 10:45 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Как это нет у Романтика слаботочного отключения?? А педаль газа рвать через реле? Мы так во всех китайских машинах делаем, когда со свинца на литий переводим. Просто и эффективно.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44230Повідомлення 19 жовт 2017, 11:47 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
Я тоже пришел к этому выводу, что можно рвать питание газа. А то всякие, скажем, магические пироги (такие КИТ наборы) имеют встроенный в мотор контроллер и минимум проводов из вне. А у меня основная масса использования - это легкий транспорт.
Но отключение газа не обесточивает контроллер, и его нужно будет віключить вручную, ибо он пару десятков мА все равно потребляет, в отличии от отключения слаботочки, где потреблять могут только мегаомные разрядные резисторы на силовых конденсаторах, и то не везде ставят их.

И да, можно рвать сигнальный "выход" газа. И не обязательно реле, можно даже полевиком. Так экономней :)

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44479Повідомлення 25 жовт 2017, 11:49 
Не в мережі

Звідки: Умань
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Нужна плата на 13 ячеек с порогами 4.10-4.15


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44481Повідомлення 25 жовт 2017, 14:35 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
mr.Dream писав(ла):
Я тоже пришел к этому выводу, что можно рвать питание газа. А то всякие, скажем, магические пироги (такие КИТ наборы) имеют встроенный в мотор контроллер и минимум проводов из вне. А у меня основная масса использования - это легкий транспорт.
Но отключение газа не обесточивает контроллер, и его нужно будет віключить вручную, ибо он пару десятков мА все равно потребляет, в отличии от отключения слаботочки, где потреблять могут только мегаомные разрядные резисторы на силовых конденсаторах, и то не везде ставят их.

И да, можно рвать сигнальный "выход" газа. И не обязательно реле, можно даже полевиком. Так экономней :)


А ще можна зробити зворотній зв'язок живлення ручки газу від просідання напруги на АКБ, тобто, не відрубати АКБ повністю, якщо через надмірно різкий старт напруга просіла нижче порогу вимкнення, а обмежити напругу на вхід ручки газу (менше 5В подати), тим самим зменшив газ на стільки, щоб просадка напруги АКБ залишалась в робочих межах для неї. Це корисно для розрядженої АКБ, щоб спокійно доїхати без дратуючих вимкнень до розетки та якщо контроллер не вміє сам таке робити.

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44482Повідомлення 25 жовт 2017, 14:45 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
zloitapok, з однієї сторони це добре, а з іншої, "захопившись" можна і батарею вгробити )
моя бмс відключає на 2 секунди. якщо дати газу менше, може не відключити, або відключити дещо пізніше, поки знову ж таки не просяде напруга. але не дасть працювати нижче установленого рівня на будь якому елементі, як захист від дурня. Можна зробити якийсь інтегратор, що плавно скидатиме газ до нуля на протязі кількох секунд, і якщо потужність за той час упаде до включення бмс, то газ знову вернеться :) але по дистанції на одне вийде.
у новій версії, яку зараз розробляю, будуть розширені налаштування через меню, де спершу тревогу битиме бузер, а через певний час чи після певної напруги - відключення. Запищало - зменшив газ. Але як на мене, краще вже допхати той нехай кілометр додому, ніж загубити батарейку :)

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44483Повідомлення 25 жовт 2017, 15:13 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
mr.Dream писав(ла):
zloitapok, з однієї сторони це добре, а з іншої, "захопившись" можна і батарею вгробити )
моя бмс відключає на 2 секунди. якщо дати газу менше, може не відключити, або відключити дещо пізніше, поки знову ж таки не просяде напруга. але не дасть працювати нижче установленого рівня на будь якому елементі, як захист від дурня. Можна зробити якийсь інтегратор, що плавно скидатиме газ до нуля на протязі кількох секунд, і якщо потужність за той час упаде до включення бмс, то газ знову вернеться :) але по дистанції на одне вийде.
у новій версії, яку зараз розробляю, будуть розширені налаштування через меню, де спершу тревогу битиме бузер, а через певний час чи після певної напруги - відключення. Запищало - зменшив газ. Але як на мене, краще вже допхати той нехай кілометр додому, ніж загубити батарейку :)


Та ви не так мене зрозуміли.
БМС слідкує за напргую, коли напруга (не має значення через які обставини) наближається до порога відключення, то зменшує живлення ручки газу та продовжує слідкувати за напругою на АКБ. Чим ближче напруга на АКБ до порогу відключення, тим менше живлення ручки газу. Якщо напруга просяде нижче порогу відключення незважаючи на зменшення живлення ручки газу, то вимикати живлення повністю. З боку юзера це буде виглядати як падіння потужності на моторі коли заряду залишилось мало, але не буде раптових відключень живлення та взагалом, залишку у АКБ вистачить на довшу відстань при спокійних розгонах. Чим менше заряду тим менше потужність. Я не пропоную допускати ситуацію коли напруга на АКБ нижче порога вимкнення при працюючому моторі.

Ви на ліферумі катаєтесь - там просадка низька, а для 18650 та "пакетів" просадка під час розгону може бути великою.
Щодо пищалки - я не чую звук реле поворотів у місті, коли поряд багато машин. Тобто пищалку треба потужну, особливо якщо вашу БМС засунули під коопус АКБ. Хоча ідея непогана, дешевше ніж робити обратний зв'язок через ручку газу

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44487Повідомлення 25 жовт 2017, 20:16 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
mr.Dream писав(ла):
у новій версії, яку зараз розробляю, будуть розширені налаштування через меню, :)


mr.Dream, вы уже втретье упоминаете о новой разработке с экраном , поделитесь хотя бы в общих чертах о новом продукте ,

какой размер окошка делать под экран ?
я уже устал лицевую панель переделывать.
Сначала было 2 селлога и цифровой вольтметр за 1 долл с али ,
потом вместо вольтметра - тюрнижи ватметр .
Потом стало 3 селлога.
Потом тюрнижи ушел, а цикланалист пришел , и это явно не конец

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44590Повідомлення 27 жовт 2017, 14:18 
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 2 Подякували 2
Бмску получил,спасибо! Комплектация радует.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44610Повідомлення 27 жовт 2017, 22:25 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Сам жду БМС с экранчиком и столбиками аля селлог. Но пока нет анонса обсуждать размер окошка под экран нет смысла.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44634Повідомлення 28 жовт 2017, 18:09 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Lviv
Дякував (ла) 21 Подякували 122
Мій електротранспорт: KTM SX-E
Потрібно три BMSки

1. 21s (30a зарядний струм), балансування 4.18;
2. 13s (15a) 4.18;
3. 16s (15a) 4.18.

_________________
SilentEnduro


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44680Повідомлення 29 жовт 2017, 14:02 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина, Кременчуг
Дякував (ла) 2 Подякували 77
Мій електротранспорт: Есть :)
mr.Dream, по поводу "версии с экранчиком", пожалуйста, предусмотрите "урезанный" вариант исполнения в котором дисплейчик пользователю не нужен, а вот командный uart/i2c интерфейс позволяющий подцепить бмску к какомуто своему железу - очень даже полезен.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44855Повідомлення 01 лист 2017, 15:30 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина, Полтава
Дякував (ла) 10 Подякували 7
Мій електротранспорт: пешоход
Хочу електротранспорт: 1 киловат. 60v. 40a
Стаю в очередь на плату 16S li-pol!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45218Повідомлення 08 лист 2017, 10:19 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: г.Киев
Дякував (ла) 6 Подякували 0
Мій електротранспорт: Электро скутер
Хочу електротранспорт: smart fortwo электро
В продолжение разговора хочу заказать bms-ку 24 s (15A), низ 2.4v, верх 3.6v.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 246 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group