Поточний час: 29 бер 2024, 00:42

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 36 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
#44510Повідомлення 26 жовт 2017, 11:55 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
Как мне "нравится", когда сравнивают новый продукт с б/у предложениями! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ну например, фигня модел 3 за 35к $, можно 3 лифа купить. Да 3 б/у или 1,5 новых...

С уважением,

Александр.

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44515Повідомлення 26 жовт 2017, 13:31 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 1028 Подякували 323
Мій електротранспорт: электровелосипед 500Вт 55В, 350Вт 24В, электроЗАЗ-965
lu4 писав(ла):
dimademch2012 писав(ла):
lu4 писав(ла):
цена одного среднего трактора от ведущего производителя значительно превосходит цену самой крутой теслы

ну тут ты агроном загнул: минские трактора класса 1.4-2 стоят около 550 тыс.грн, плюс всякие льготы, лизинги и минусовка НДСа. Итальянские такие же около 1.1-1.2млн.грн; John Deerы такие же около 1.5млн.грн.
Озвучьте мне пожалуйста цену самой крутой НОВОЙ теслы на украинском рынке? 3-4 лимона?

Это БУ около 10 лет эксплуатации и "налёт" 7-15 тыс часов :ups: (порядка 40-70тыс уе ) новые от 100-120тыс уе, а джондиры и клаасы от 130 - 150 тыс уе (или 3-4,5 млн грн)

нет, я привел цены на НОВЫЕ официальные трактора!
доказывать здесь не собираюсь, но я вообще-то на этом рынке на хлеб зарабатываю!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44518Повідомлення 26 жовт 2017, 14:19 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
dimademch2012 писав(ла):
нет, я привел цены на НОВЫЕ официальные трактора!
доказывать здесь не собираюсь, но я вообще-то на этом рынке на хлеб зарабатываю!

ОК Погуглил Видать немного отстал от цен, но всё равно цены на новые трактора (100-130лс) от лучших производителей с заводов Китая, Турции, Латинской Америки близки (40-80 тыс $ ) к ценам на теслу может и не самую дорогую.
ПС статья хоть и не новая но http://agropravda.com/news/tractors/472 ... ke-ukrainy


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#44637Повідомлення 28 жовт 2017, 20:18 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
На мощном тракторе только батарея будет стоить как Тесла целиком...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#44650Повідомлення 28 жовт 2017, 23:13 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
tank6661 писав(ла):
На мощном тракторе только батарея будет стоить как Тесла целиком...

Не обязательно. АКБ 100кВтч а МАХ мощность 100лс (около 73кВт) или 0.7С - можно совсем не большая нагрузка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#44683Повідомлення 29 жовт 2017, 15:27 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
В мощном тракторе сто лошадей-не о чем))).В троллейбусах движки намного мощнее.А трактору еще и работать нужно не один час,еще и в поле.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#44703Повідомлення 29 жовт 2017, 19:57 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
tank6661 писав(ла):
В мощном тракторе сто лошадей-не о чем))).В троллейбусах движки намного мощнее.А трактору еще и работать нужно не один час,еще и в поле.

Андрюха в данном случае речь идет о тракторе по классу близком к МТЗ "Белорусь". Он для серьезной работьі по вспашке не очень то приспособлен - класс не совсем тот (разве что какие то не большие поля) его "среда обитания" закрьітьіе помещения.
Пс главное не мощность а правильная трансмисия - скоростя там не большие а вот тяга должна бьіть большая.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#89654Повідомлення 02 вер 2019, 21:26 
Не в мережі

Звідки: Україна, м.Біла Церква
Дякував (ла) 0 Подякували 1
Доброго дня.
Останнім часом я вкрай зацікавився розробками електротракторів, але на жаль окрім тягачів нічого путнього немає.І не зрозумійте мене неправильно, чудово що цей напрямок техніки розвивається, та я хочу зазначити що першочергово трактори потрібні для роботи в полі. І як можна помітити при монотонних постійних навантаженнях, наприклад при оранці, стандартні технології підвищення ефективності використання енергії не ефективні.
Чесно кажучи я не розумію причини дискусії, і взагалі не можу підтримати жодну зі сторін. Фактично ви говорите зовсім про різні речі. Даний трактор не ефективний при тяжкій роботі в полі, але він і не повинен, оскільки створений зовсім для інших задач.
Щодо ситуації з електротракторами для обробки ґрунту, то тут все доволі сумно. І на мою думку, суспільство сильно недооцінює дану проблему, оскільки для людей поза с.г сферою це просто нецікаво. Але коли енергетична криза дасть про себе знати, перші хто постраждають будуть саме землероби. Якщо рішення не буде знайдено то за ними посиплеться весь економічний ланцюг, і ця ситуація мене насправді сильно тривожить.
Звичайно розробки електротранспорту це дуже чудово. Та трактор (як бе це пафосно не звучить) фундаментальна технічна одиниця сучасної цивілізації, і з нею потрібно щось негайно робити.
Дякую за увагу.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89678Повідомлення 03 вер 2019, 07:19 
Не в мережі

Звідки: Украина, Харьков
Дякував (ла) 176 Подякували 163
Хочу електротранспорт: tesla roadster 2
irde писав(ла):
У Ё-трактора 100 кВт Ч на борту , тоесть он сможет пахать 2-3 часа , не более, и где и кто его будет заряжать среди поля?

Да что вы вообще знаете про зарядку в поле??? :D :D :D
Зображення
Из–за недостатка нефти в СССР после войны во Всесоюзном институте электрификации сельского хозяйства доктором технических наук Листовым П.Н. и инженером Стеценко В.Г. был спроектирован трактор на электрической тяге.


Он был сконструирован на базе гусеничного СХТЗ–НАТИ, двигатель которого был заменен электромотором переменного тока. На раме трактора установлен барабан с гибким кабелем.

Электромотор и кабельный барабан защищены обтекаемым капотом. Намоткой и размоткой управляет специальный механизм. Энергию трактор получает от полевой высоковольтной электрической сети. Высокое напряжение преобразуется в рабочее при помощи передвижной трансформаторной подстанции. От подстанции трактор может удаляться до 750 метров благодаря кабелю и стреле. Без перемещения подстанции трактор может обрабатывать до 15 гектар земли.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#89768Повідомлення 04 вер 2019, 06:01 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Мне вообще не понятно что там можно разрабатывать.Движки есть любые и на любую мощность,редуктора и т.п. тоже,главный вопрос остается как и с электромобилями-от чего это будет питаться??


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#89778Повідомлення 04 вер 2019, 10:15 
Не в мережі

Звідки: Україна, м.Біла Церква
Дякував (ла) 0 Подякували 1
tank6661 писав(ла):
Мне вообще не понятно что там можно разрабатывать.Движки есть любые и на любую мощность,редуктора и т.п. тоже,главный вопрос остается как и с электромобилями-от чего это будет питаться??


Ну так власне в цьому і проблема. Причому її вирішити доволі складно.
На даний момент все впирається в рентабельність, а конкретніше в вартість акумуляторів.

Щодо мобільних ЛЕП як способу живлення то на жаль там є ряд технічних проблем, та і затрати на побудування інфраструктури можуть перевищувати вартість використання акумуляторів. Тому ця тема дуже неоднозначна.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#89782Повідомлення 04 вер 2019, 11:21 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
skibavital писав(ла):
Ну так власне в цьому і проблема. Причому її вирішити доволі складно.
На даний момент все впирається в рентабельність, а конкретніше в вартість акумуляторів.

Щодо мобільних ЛЕП як способу живлення то на жаль там є ряд технічних проблем, та і затрати на побудування інфраструктури можуть перевищувати вартість використання акумуляторів. Тому ця тема дуже неоднозначна.
Проблему можна вирішувати не тільки в лоб (збільшення обєму аккамуляторів на борту)
Проблему можна і обійти шляхом зарядки додаткового комплекта (а-ля флюенс) - на одному комплекті трактор їздить - другий в цей момент на зарядці, при цьому
а- не обовязково щоб зарядка була в полі на відстані в 1 км , можна й на відстані в 10 км її поставити , щоб з одної забезпечити максимальну кількість техніки
б - не обовязково треба 2 комплекти на один трактор , може й вистарчить три комплекти акамуляторів на два трактори

Проста аналогія-харчування комбайнерів в страду....
Не обовязково коло кожного комбайна кухню будувати , кухня в селі-підвозка по графіку....

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#89789Повідомлення 04 вер 2019, 12:51 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Це як видаляти гланди через задній прохід.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#89796Повідомлення 04 вер 2019, 14:06 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
1 Про гланди - можете видаляти і через задній прохід,якщо вас тільки так і вчили
2 Про варіанти електротракторів
а - два трактори-один тракторист
б - трактор+два комплекти акамуляторів+мобільна зарядна станція (мобільна в розумінні сама рухається,зарядна - в розумінні підїхала до будь-якого стовпа з дротами на 380(220) і як тролейбус підключила шини
3 Таким чином
Варіант розробки повинен враховувати всі параметри ,а тому
трактор може мати додаткові можливості легкої заміни батарей -хоча може це й не використовувати
4 Як на мене , в будь-якій точці України де є поле гектарів 300 і більше -відстань до найближчої лінії електропередач буде не більше 5 км

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Fendt - компактный электротрактор
#94121Повідомлення 21 лист 2019, 12:14 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
На мій погляд, використання електротрактора на важких роботах у полі не доцільно, а створення спеціалізованої техніки для окремих технологічних операці преспективно.
Пс коли говорять про енергетичну кризу то для СГ це меньш стосується оскільки можливе отримання вуглеводнів як з відходів виробнитства (біогаз, спирти) так з використання технічних олій (ріпакова, соняшникова тощо) і використання як паливо для дизельних двигунів.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 36 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group