Поточний час: 27 квіт 2024, 15:06

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Ця тема закрита, Ви не можете редагувати і залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 37 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128385Повідомлення 25 серп 2022, 23:19 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Шановний budivelnik у поваги до держави нема нічого спільного з гопнячою манерою спілкування шо демонструють деякі мовні холіварщики. Доречі не можу допетрити -якшо це один з приводів срача між адміном львівського чата та його засновником то хіба комусь ще треба докази шо будь які в т.ч. мовні обмеження це не дуже добре коли мова про бізнес?
budivelnik писав(ла):
Майор ФСБ , який моніторить не тільки ці сторінки , побачивши що всі принципово відмовились від російської на основних сторінках( але при цьому в приватних використовують , але ефесбешник доступу туди не має) - напише доповідну своєму керівництву
Шеф, пора заокруглятись , бо так званого російського міра в Україні не існує..В ній навіть російськомовні вже перейшли на українську..

І якщо цей лайфак, на 1 сек зменшить тривалість війни за кожного перейшовшого на українську.
10 млн російськомовних*1 сек = зупинка війни на 110 діб швидше..
А якраз ці 3+ місяці - можуть унеможливити потрапляння ракети на власне житло..

Я б навіть поржав з цієї теорії але ж вконтексті шо там реально гинуть люди їйбо нічого й казати не хочу... Ви шо реально вірите шо справа у мові? Справа шановний у гопницьтві. Й ті хто озброївшись мовою їде у манері Сашка Білого на тих хто користується російською мовою до якої банально звик насправді жодним чином не сприяє розповсюдженню української а розкручує кремлінські наративи та провокує срачі між українцями. Отут товариш майор стрільнув всліпу але поцілив у яблуко. Роздора. Й замість євротолерантності та свободи до якої ми начебто рухаємось й за вибір якої ми отримали агресію московитів от чомусь ми зараз маємо натовп бажаючих холіварити за мову принижуючи та зневажаючи не москалів шо вбивають на сході а соплемінників. Ба, більше, однодумців та співробітників бо ж тут більшість знайомі один з одним. То бажаю спитати в декого-може вам краще на фронт москалів бити якшо ви такі патреїди?

P.S. може нам мовний холівар у окрему тему витягнути? якшо люди хочуть :?

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128386Повідомлення 26 серп 2022, 07:32 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
прагматик писав(ла):
budivelnik писав(ла):
Майор ФСБ , який моніторить не тільки ці сторінки , побачивши що всі принципово відмовились від російської на основних сторінках( але при цьому в приватних використовують , але ефесбешник доступу туди не має) - напише доповідну своєму керівництву
Шеф, пора заокруглятись , бо так званого російського міра в Україні не існує..В ній навіть російськомовні вже перейшли на українську..

І якщо цей лайфак, на 1 сек зменшить тривалість війни за кожного перейшовшого на українську.
10 млн російськомовних*1 сек = зупинка війни на 110 діб швидше..
А якраз ці 3+ місяці - можуть унеможливити потрапляння ракети на власне житло..

Я б навіть поржав з цієї теорії але ж вконтексті шо там реально гинуть люди їйбо нічого й казати не хочу... Ви шо реально вірите шо справа у мові?
В світі немає ні чарівної плички яка все вирішує..ні проблеми яка у всьому винувата...
Завжди все йде в комплексі..
Тому я й виділив мову - як питання яке вартує 1 секунду війни...
Де Ви побачили що мова - це 100% усіх причин?
А так як на форумі багато людей з технічною освітою, то спробую внеси в емоції - трошки математики
Перше
Чи погоджуєтесь що твердження
ефективність рішення= отриманий результат/ затрати які пішли на отримання результату
Друге
Так як для громадян України , які в повсякденному житті використовую російську..на час війни відмовитись від використання мови агресора = практично 0 затрат

То рівняння при будь якому отриманому результаті - прямує до бескінечності...
Тобто таке рішення( відмовитись від російської на час агресії) - супер ефективне.

Посперичайтесь з цифрами а не емоціями.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128387Повідомлення 26 серп 2022, 07:52 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Суми
Дякував (ла) 251 Подякували 194
Мій електротранспорт: Leopard 3000W.
Коли я на своєму каналі перейшов із російської на Українську мову. То найбільш частим запитанням аудиторії, яка здебільшого була російська, було щось на кшталт
прагматик писав(ла):
... Ви шо реально вірите шо справа у мові?
далі були соплі, погрози і т.п. потім або відписка, або я накладав бан щоб не морочили мені своїми поглядами голову.
так, я впевнений що російська мова, яку нав'язували нашому суспільству, стала основним чинником нападу на нашу країну. по їх словах, вони прийшли захищати російськомовних. А воно нам потрібно?
мені здається треба ставити питання на форумі про перехід на українську мову без винятку. а кому не подобається, той може іти на@рен.
рано чи пізно момент переходу наступить, це зрозуміло. Чому б не зробити це вчасно.
Що стосується неввічливого спілкування поміж користувачами, то для цього є інструменти у модератора.

_________________
Цю штуку я завжди беру в подорожі


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128388Повідомлення 26 серп 2022, 08:07 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1057 Подякували 1071
...уже ж вроде поутихли страсти на эту тему...так нет же,кому-то покоя нет...
И шоб "не было покоя" выстраиваются разные теории...высосанные непонятно откуда...проводят аналогии понятные только им...
horobey писав(ла):
а кому не подобається, той може іти нахрен.

??? Не много-ли на себя взял,дядя?! Вершитель судеб?!


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128389Повідомлення 26 серп 2022, 08:48 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Пофілософствую і я трохи. З точки зору демократії, мова це ніби особиста справа кожного, але є деякі але. Наприклад одягніть одяг із гітлерівськими символами і походіть в будь якій країні. Хоча ви ні до фашистів ні до гітлера відношення не маєте. Але суспільство вас не лише не сприйме, а і будуть великі проблеми. Подумайте самі чому.
Коли ви гуляєте лісом і поруч бачіте лісову пташку, ви розглядаєте її, хочете наблизитись, а якби вона сіла вам не плече, так взагалі емоціїї зашкалювали б. А коли ви бачіте поруч гадюку, то чомусь не хочеться наблизитись. А на шию посадити? І емоції такі що аж в жопі холоне. А чому так?
Багато країн і людей в різних країнах зневажають російську мову і самих росіян, хоча до недавна такого не було. І це зробила сама росія. Самі росіяни так зробили. Після того що русня натворила і продовжує творити в Україні російська мова стала мовою окупантів, гвалтівників, вбивць і мародерів. Російська стала мовою орків і покидьків. Коли ви говорите російською, ви для оточуючих показуєте свою приналежність до того зброду покидьків, хоча можливо такими і не являєтесь. Не носіть шкіру вовка і вас не будуть вважати вовком.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128397Повідомлення 26 серп 2022, 21:39 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Голосування для членів клубу по цій темі тут viewtopic.php?f=68&t=5259


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128515Повідомлення 02 вер 2022, 08:23 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Тему спеціально не чистив, незважаючи на скарги, т.як тема дуже провокаційна.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Ця тема закрита, Ви не можете редагувати і залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 37 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group