Поточний час: 27 квіт 2024, 18:26

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 83 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Повідомлення
#130580Повідомлення 15 груд 2022, 13:48 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 59 Подякували 107
Якщо досі не зміг від рамблера відмовитись, то дійсно, відмова від рос контенту - то місія нездійсненна взагалі.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130586Повідомлення 15 груд 2022, 18:50 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 59 Подякували 107
Чесно кажучи, з народження розмовляю російською (сам з Харкова) але вас зовсім не зрозумів.

Варіанта два:
1. Вас образив хтось з україномовних
2. Вас ображає багатомовність форума

Можете перефразувати більш конкретно?

Polevik писав(ла):
К чему это я, вы вначале форум свой и клуб приведите в соответствие, а затем от других чевой то требуйте. А то получается в точности как российские пропагандоны.

Тобто якщо форум частково російський, то ми не маємо права заблокувати небажаних користувачів? А якщо повністю все переведемо, тоді можна?
І давайте починати кожен з себе. Конкретно від вас хтось чогось вимагав тут?
І ще. Скажіть, як саме роблять російські пропагандони? Щоб ми не робили як вони.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130588Повідомлення 15 груд 2022, 20:34 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1058 Подякували 1071
И шо за длительная полемика по поводу гипотетических «новых членов» ?!
На данный момент все «они» попадают под одну гребёнку - и плохие и хорошие.
И для воюющей страны это более чем норма.
Потом будем разбираться , радикальные ли это были меры и не слишком ли «человеконенавистнические» :lol:
Да поставьте в конце концов голосовалку (если так уж важна сегодня демократичность)
Лично я категорически за полную блокировку «северовостока»
На сейчас и на ближайший год-два так точно…


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130591Повідомлення 15 груд 2022, 21:18 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 59 Подякували 107
Кожен трактує отриману інформацію на свій розсуд. Від себе можу додати наступне.
Голосування стосовно блокування російських та білоруських користувачів вже відбулося. Чому саме їх сподіваюся зрозуміло? Я не призначав, хто поганий, а хто хороший. Це зробили самі росіяни. Так само, як і розділили нашу націю.
Де саме проходить державний кордон України сподіваюсь також зрозуміло?
Стосовно блокування інших користувачів - все вирішується в рамках прийнятих на форумі та в цивілізованому суспільстві правил поведінки. Якщо ви незадоволені рішеннями, що приймає адміністратор, то у вас є в руках інструменти, які те ж суспільство вам і надало, користуйтеся ними. Про якого саме "царя батюшку" ви кажете?
Зайнятися переводом форума заважає велика кількість інших справ. Може ви, Polevik, з цим допоможете?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130592Повідомлення 15 груд 2022, 21:23 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1058 Подякували 1071
Polevik писав(ла):
Ну тогда нужно хотя бы определиться, Украина до куда простирается? Брянск, Курск, Смоленск, Воронеж, Ростов это Киевская Русь или Московская? Они с нами, или против нас?
Про Белгород и Приднестровье даже не спрашиваю, это давно уже Харьковская и Одесская область соответственно. Их надеюсь банить не будем?
И что собственно сейчас мешает заняться переводом?

Разговор о регистрации - да или нет - этот вопрос и обсуждается.
Можно конечно немного побаловаться демагогией, но надо ли?!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130593Повідомлення 15 груд 2022, 22:10 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Polevik писав(ла):
... каким образом Вы определили, кто плохой, кто хороший?
Москаляку на гиляку?
То є так, москаляку на гілляку: Polevik видалений назавжди разом з повідомленнями.
В країні війна з московією. І тут у нас, на популярному інтернет-ресурсі, теж проходить фронт гібридної війни. Або ми, або ворог.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130927Повідомлення 08 січ 2023, 11:15 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Потрошки роблю переклад. Теми першої сторінки форуму вже українською.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#132089Повідомлення 31 бер 2023, 18:59 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 410 Подякували 1001
Мій електротранспорт: ROVER 75
Хочу електротранспорт: электробус
небачив раніше цьой теми(( треба було ще в чотирнадцятому все російське нах....моє ставлення таке, все що приходить з рашки,приносить розвал і страждання,як що не зараз так в перспективі,тут даже не треба аргументів...
розвинуті країни тодішнього СЕВ,типа Польші та Прибалтики давно заборонили все російське на гос рівні, там було багато противників страшні дебати- ще круче чім в цій темі)))))... результат ми можемо побачить......ми та другі недолугі країни типа Грузії завжди були толерантні, (як що буть точним -нам КАКАЯ РАЗНИЦА)-до чього це призвело ми всі бачимо...жаль що запізно....тому вважаю що все що хочь якось відноситься до русні нах членів клуба нечленів клуба.... не треба нічого доказувати чий крим та все таке,ми і самі норм донатим на ЗСУ... поки ми не будем себе позиціонувати як українці ніхера не буде... поки ми не винесем с країни все російське нихера не буде в нас життя...зараз в нас є можливість зробити хочь маленький крок , зробити для внуків країну мрії.ціна зависока,но то проценти с попередніх тридцяти років недбалості..але це можливість і її треба використати,інакше наші пацани гинуть зря...і наші діти будуть рости в війні зря....а внуки будуть під рашистами в багні і злиднях...

_________________
подтягивайтесь на страничку
https://www.facebook.com/Create-your-el ... 8811748137
постараюсь чтобы было интересно!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 83 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 44


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group