Поточний час: 27 квіт 2024, 12:41

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 20 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Популяризация клуба
#130669Повідомлення 23 груд 2022, 01:49 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 59 Подякували 107
Все так. Але про перекладач - то більше як опція. Саме для популяризації клубу. Для більшості українців що інформація українською, що російською засвоюється однаково добре. Але цього не скажеш наприклад про поляків або інших наших сусідів, які могли б вносити позитивний вклад в контент форума. Та й допомагали популяризувати його за межами України.
Ну і плюсом - хто може читати мовою оригіналу - вимкне автопереклад. Хто не може - хоча б зрозуміє суть.
Така опція присутня в соціальних мережах. То чому б її не розглянути і нам?
Також це б остаточно відкинуло питання, якою має бути основна мова форуму. Кожен був би в максимально комфортних і рівних умовах.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Популяризация клуба
#130676Повідомлення 23 груд 2022, 19:20 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Перекладом розділів займається секретар клуба Руслан и Людмила. Треба його підштовхнути.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Популяризация клуба
#132518Повідомлення 01 трав 2023, 06:40 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Руслан и Людмила писав(ла):
Саме так ставлю питання, що треба зробити щоб клуб став бильш популярним?

ФОРУМ існуе не сам по собі, а як платформа для спілкування.
Що в клубі не так?

Ви не повірите, але я про клуб майже вперше дізнався сьогодні, знайшовши в гуглі тему про вентильно-реактивні двигуни (що на кулоні), при тому що я деяких людей активних на форумі знаю ще до 2014.

Якщо говорити чесно, в вас дуже вузька ніша, самозбір. І я думаю багатенько людей потрапляють взагалі випадково на ваші сторінки, зовсім не по запиту "електрифікувати авто".

Так, я згоден що це зазвичай дешевше ніж сплатити комусь за електрифікацію, чи купити готове рішення.
Але дуже мало людей, які здатні таке робити, і ще меньше тих, хто про це розповідає цікаво, публічно і згадує при цьому клуб або форум.

- Люди все частіше готові просто платити гроші за готові рішення, ніж робити щось самі.

Це приблизно така сама історія, як вибачте, померла найвідоміша в світі компанія Рейдіо-Шек (яка продавала один з перших компьютерів) - просто вони так і не вигадали жодного бізнесу окрім як продавати запчастини і інструменти кріеторам, а цю нішу в них забрав Алі.

Як тут можна викрутитись, складно сказати.
Американці створили фестивалі креатів-фейр, ну і взагалі перейшли з прямо виготовлення матеріальних речей, до інформаційної активності.
Тобто вони тепер займаються творчістю (мистецьтвом), та просто роблять регулярні шоу креативу із великою кількістю креаторів, і цим живуть.

Плюс, за рахунок великого охвату, вони можуть домовлятись з виробниками про ексклюзивні постачання через них. Наприклад, Распбері в США через них можна купити з великою знижкою.

Ще оригінальніше робить Барнс енд Ноблз (найбільша мережа книжкових магазинів) - вони просто стали робити при магазинах тематичні кав"ярні.

Якщо коротко - треба знаходити близькі ринкові ніші де зараз заробляються гроші, і заробляти гроші і їх витрачати на рекламу.

Ймовірно, зараз, є сенс спробувати вийти на експорт із українськими креаторами.

Якщо те що я пишу цікаво, питайте, дещо можна обговорити публічно, якісь речі у приватному порядку.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Популяризация клуба
#132521Повідомлення 01 трав 2023, 07:15 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Руслан и Людмила писав(ла):
Зараз не кращий час для розвитку клуба, але що можна для цього зробити в майбутньому?

Саме зараз і є найкращий час для довгострокової реклами і для розвитку.

Це вибачте, хрестоматійний приклад, одна з найвідоміших нині компаній виробників побутової хімії, платила за бігборди в Лондоні навіть у 1941-1943, і люди до цього ставились позитивно, бо реклама була досить обережна, не дратувала, а саме існування реклами на фоні жахів війни, нагадувало про мирні часи, і фактично, компанія цим показувала людям, що вона вірить у перемогу аж настільки, що інвестує гроші у рекламу.

І як результат, ця компанія в 1946 впевнено захопила величезну частину ринку.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Популяризация клуба
#132881Повідомлення 28 трав 2023, 09:15 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
SergeS писав(ла):
Плюс, за рахунок великого охвату, вони можуть домовлятись з виробниками про ексклюзивні постачання через них. Наприклад, Распбері в США через них можна купити з великою знижкою.
Є в нас інколи такі зачатки, але то треба постійно слідкувати за форумом.
А те що хтось тільки знайшов форум - то просто він до цього не цікавився як зробити електро своїми руками.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 20 ]              На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 70


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group