Поточний час: 27 квіт 2024, 23:48

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 126 ]  На сторінку Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступ.

По мові форуму:
Опитування закінчилося 28 січ 2023, 10:45
Примусово переключити мову інтерфейсу з мови Russian на Ukrainian з можливістю повернення 34%  34%  [ 11 ]
Видалити мову Russian повністю 41%  41%  [ 13 ]
Нічого не чіпати 25%  25%  [ 8 ]
Всього голосів : 32
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131577Повідомлення 26 лют 2023, 13:45 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Додаткові файли:
IMG_20230226_134333.jpg
IMG_20230226_134333.jpg [ 142.33 КБ | Переглядів: 1978 ]

Штучний інтелект не зміг однозначно відповісти :)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131578Повідомлення 26 лют 2023, 14:03 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
ДядяВася писав(ла):
Просто поинтересуйтесь, как это было в европейских странах, Франции, Германии, Испании, Италии..., например. Уверен, у большинства очень примитивное представление о языковой ситуации в этих странах.
А от тут ви вже неправі кардинально. Ми то тепер точно знаємо як там в них справи. Більше декілька мільйонів українських жінок з дітьми нам це розповідають.
    Так ось:
  • Франція - тратить колосальні кошти на впровадження французької мови у всьому світі. У Донецьку у 2010-14 роках навіть видавався глянцевий кольоровий науковий(!) журнал на кошти Франції. Було французьке наукове товариство з наших російськомовних українців, які отримувало немаленьку зарплатню за просування французької мови у науці.
  • Германія - обов'язкове вивчення німецької. Старенька фрау біля під'їзду може легко вас послати н@й (прям так прямим текстом), якщо ви з нею поздороваєтесь не німецькою.
  • Австрія - у школі після 4 класу здають державний онлайн тест знання німецької, по результатам якого можуть направити на рік вивчення мови і тільки потім у 5 клас (особистий досвід). Люди по телефону, якщо звертаєшся до них дуже гарною англійською (С1) , просто кладуть слухалку, хоча всі реально англійську розуміють.


Вадим писав(ла):
Штучний інтелект не зміг
Неправильно поставлено питання. Ми не заставляємо нікого писати якоюсь конкретною мовою. Річ тільки про інтерфейс сайту.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131584Повідомлення 26 лют 2023, 15:05 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1123
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Не так.
Это только лишний раз подчеркивает, что проблема существует, и везде она решается по-своему.

Уникальность украинской ситуации в том, что русский язык не является региональным или языком нацменьшинств. Его используют украинцы на всей территории Украины независимо от национальности, веры, или политических убеждений. Но кого-то это сильно не устраивает, поэтому ему навешивается ярлык москальского (ведь это так просто и понятно), со всеми вытекающими...

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131585Повідомлення 26 лют 2023, 15:12 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1123
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Кстати, о Германии:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0 ... 0%B8%D0%B8

Но все течет, все меняется.
Что, если однажды, какому нибудь влиятельному политику взбредет, что немецкий сильно похож на "вражеский" идиш, и поэтому все истинные немцы должны ботать на баварском. Как вам такой вариант на украинский манер?

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131586Повідомлення 26 лют 2023, 17:08 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: с,Малютянка
Дякував (ла) 289 Подякували 100
Мій електротранспорт: вело
Хочу електротранспорт: електро вел
ДядяВася писав(ла):
Кстати, о Германии:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0 ... 0%B8%D0%B8

Но все течет, все меняется.
Что, если однажды, какому нибудь влиятельному политику взбредет, что немецкий сильно похож на "вражеский" идиш, и поэтому все истинные немцы должны ботать на баварском. Как вам такой вариант на украинский манер?
Вдавилася, але продовжила їсти: В російському Омську на конкурсі поїдання млинців померла 38-річна жінка{HNY} {x1}


Востаннє редагувалось карабас. б. 26 лют 2023, 17:27, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131587Повідомлення 26 лют 2023, 17:09 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
ДядяВася писав(ла):
Кстати, о Германии:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0 ... 0%B8%D0%B8
Читайте першоджерело, а не переклад московитів https://de.wikipedia.org/wiki/Deutschland#Sprachen Там трохи не так, як вам хотілось би представити.

ДядяВася писав(ла):
Его используют украинцы на всей территории Украины
І тут на форумі ви теж маєте право його використовувати. Навіть не розумію у чому суперечка :freu:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131589Повідомлення 26 лют 2023, 18:08 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1123
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Да, я в курсе, что страницы википедии на разных языках отличаются, сам часто перевожу и сравниваю.

А в чем собственно неправда?
В том, что существуют немецкие языки, совершенно непохожие друг на друга, и они защищены государством? Или в том, что государством защищены масса других языков и диалектов?

Цитаты по приведенной ссылке:
...Северные немцы, как правило, в меньшей степени используют нижненемецкий язык или региональные диалекты, в то время как в Центральной и Верхней Германии более широко распространено использование франконского , баварского и алеманнского диалектов , даже в академической среде...
...Основным иностранным языком, преподаваемым в государственных школах, является английский . Второй иностранный язык часто французский, латинский или испанский, реже русский или итальянский (право принятия решений федеральных земель)...


Даже английский, который считается главным конкурентом, и в списке поддерживаемых государством никак не отмечен - и преподают, и используют!

Что не так?

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131590Повідомлення 26 лют 2023, 18:47 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1123
Мій електротранспорт: Nissan Leaf


Оффтоп
Часто слышу, что мое конкретное мнение такое потому, что это результат пророссийской пропаганды.

Ребята, должен вас огорчить - уровень российской пропаганды - это самокат по сравнению с мерседесом!
И те, кто боится или восхищается российской пропагандой - у них такой же уровень...

А вот результат уровня реальной пропаганды - это мои заклятые оппоненты... но они даже не догадываются об этом...

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131592Повідомлення 26 лют 2023, 19:29 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла) 154 Подякували 103
Мій електротранспорт: электроскутер AIMA 2кВт
Хочу електротранспорт: Tesla 3
Вчера возвращался домой по улице Пушкина. И вот оно.....Постамент замотали черной пленкой. Пушкин сидит с зеленым мешком на голове. :bravo:

От курва!!! І як я раніше не розумів! Воно ж злодій свої вірші кацапською мовою шпрехало! "У лукАморья дуб зеленый...." Винен. І крапка.

:wallbash:



Оффтоп
Когда Бог хочет наказать человека он лишает его разума. Но иногда так случается, что это не отдельный человек, а целая страна

_________________
14 000 км
"Чем совершеннее средства контроля, тем сильнее эксплуатация." Не только в электротехнике


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131595Повідомлення 26 лют 2023, 20:23 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
flygti уточніть яку країну ви маєте на увазі. Бо тут попахує русофашистською методичкою.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131596Повідомлення 26 лют 2023, 20:26 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Ну якщо б небуло вторгнення, то Пушкін досі був би без мішка на голові. Все елементарно :doh: Спочатку перестаньте нас вбивати, підіть з нашої землі, а потім ми подумаємо, що робити з вашими поетами.


Повністю переклав усі модулі форуму українською. Можете ось тут перемикатись ucp.php?i=prefs&mode=personal


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131597Повідомлення 26 лют 2023, 20:48 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
flygti писав(ла):
Воно ж злодій свої вірші кацапською мовою шпрехало! "У лукАморья дуб зеленый...." Винен. І крапка............а целая страна
Ви під те дійство підвели свої здогадки як причини і зробили висновок що вся країна не сповна розуму... То говорить більше не про їх діагноз, а про ваш.
Думаю ви не фанат того Пушкіна, просто спрацьовує щось на зразок стокгольмского синдрому, коли примусово надбане ще в школі приймається за частку самоідентичності (звичка друга натура).

А людей на справді зрозуміти можна, їм хочеться щоб нічого не нагадувало "скаженого сусіда", за для душевного спокою. Як казав хтось з великих, "минуле робить нас такими як ми є, але воно не повинно бути тягарем".

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131598Повідомлення 26 лют 2023, 20:50 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
Leon29 писав(ла):
flygti уточніть яку країну ви маєте на увазі. Бо тут попахує русофашистською методичкою.
Ще пару днів такого спілкування і ми перерахуємо всіх кого мав на увазі Сокіл в своему недавньому підпису. :D :ua:

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131601Повідомлення 26 лют 2023, 21:03 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1058 Подякували 1071
-=TRO=- писав(ла):
Leon29 писав(ла):
flygti уточніть яку країну ви маєте на увазі. Бо тут попахує русофашистською методичкою.
Ще пару днів такого спілкування і ми перерахуємо всіх кого мав на увазі Сокіл в своему недавньому підпису. :D :ua:

Такими темпами можно дойти до публикации «списков»
Мы точно этого хотим?! 8O


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131602Повідомлення 26 лют 2023, 21:15 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла) 154 Подякували 103
Мій електротранспорт: электроскутер AIMA 2кВт
Хочу електротранспорт: Tesla 3
Leon29 писав(ла):
flygti уточніть яку країну ви маєте на увазі. Бо тут попахує русофашистською методичкою.


Уточняю. В конфликте виноваты обе стороны.

На счет методичек уточняю. Еще в 2008-м очень много потерял и САМ разобрался что произошло. С 2009 года выбросил телевизор из дома. Не смотрю и не читаю никакие новости. Имею реально свое мнение на все происходящее не совпадающее ни с какими методичками никаких стран этой планеты.

П.С. Об этой "странной" войне знаю с .....1987 года. Потом еще в 1991 году старики говорили. Я над ними смеялся тогда. "Это невозможно. Старческий маразм" Но теперь....шо маємо, то маємо.

Не кипятитесь. Все будет хорошо. "И тебя вылечат и меня вылечат" )

Разума и мира. Будьте здоровы.

_________________
14 000 км
"Чем совершеннее средства контроля, тем сильнее эксплуатация." Не только в электротехнике


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 126 ]              На сторінку Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 24


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group