Поточний час: 27 квіт 2024, 20:02

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 39 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131791Повідомлення 08 бер 2023, 17:20 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Їздити у наш сучасний вік кудись у район чи губернію це анахронізм чи онанізм. Для цього є електрона пошта, телефони, факси/хренакси......, на які вони повинні відповісти на протязі двох тижнів.
Усі ці поїздки за свій рахунок то не є правильним у цивілізованому світі.

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131793Повідомлення 08 бер 2023, 20:20 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Stalker_W писав(ла):
Нічого не треба було змінювати. Лічильник крутився навпаки і все. Але це спрацьовувало тільки з старими радянськими лічильниками.

P.S. І мабуть зараз спрацює з лічильниками для генерування. Але там, мабуть, окремо можна подивитись скільки саме згенерували, а скільки витратили. І відповідно, якщо в тебе нема електростанції, а на лічильникові генерація не дорівнює нулю, то мабуть :maul:
Змінювати було обов'язково. Нуль перша-друга клема, фаза третя-четверта. На лічильнику ЦЄ6807Б таким способом можна лише зменшити нарахування, або зупинити лічильник якщо лічильк має один датчик струму і змінено фазування. Якщо лічильник має два датчики струму, то він рахує по тому проводу, де більший струм (як у фазі, так і в нулі). Тобто лише в плюс. Були різні модифікації ЦЄ6807. Це простий однофазний лічильник і обліку генерації в ньому нема.
Якщо фазування лічильника було вірне, то вся електроенергія обліковувалась. Цей акт легко розбивається в суді, в ньому купа грубих помилок. Якщо все відповідає дійсності наведеної інформації і нема недомовок господаря, то акт липовий. Головне це підключення лічильника згідно схеми і все, недооблік не можливий. А якщо енергетики говорять про якусь можливість крадіжки, то це як в анекдоті про згвалтування (прилад є, значить гвалтівник). Все залежить від бажання господаря, його освідченості і суми нарахування. Якщо погодиться платити, то заплатить, якщо ні, то ні.
п.с. Навіть схему малювали агрономи, вона малюється зовсім не так і не на довільному куску паперу.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131794Повідомлення 08 бер 2023, 20:38 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Elektroman писав(ла):
їздив до Зіньківського РЕМу. сказали що раз протокол складений ,буде штраф і будуть робити винос лічильника ,все рішиться 27 березня як написано в протоколі. Прийдецься тепер їхати щей в Полтаву в енергонагляд чи НКРЕЕ так як в Зінькові нема таких організацій .А це 100 км в одну сторону ,час ... .СПАСИБІ ЗА ПОРАДИ ! ПІДТРИМКУ !
27 скоріше всього буде засідання комісії по вашому питанню з вашою участю. НКРЕЕ і держенергонагляд до вашого "порушення" відношення не мають. Їм можете поскаржитись на некомпетентність і свавілля РЕМ. (якщо ви все нам розповіли вірно). Якщо ви впевнені в своїй не винуватості, то відстоюйте свої права.
У акті написано безоблікове споживання. На схемі намальовано що все обліковувалось. Акт має юридичну силу, якщо його підписали ТРИ представники енергопостачальника у разі вашої незгоди (якщо ви не підписали).




Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131795Повідомлення 08 бер 2023, 22:11 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Полтавская обл.Зеньковский р-н
Дякував (ла) 154 Подякували 8
Мій електротранспорт: электровелосипед ЗАРЯ ВСЕСИЛЬНЫЙ
Хочу електротранспорт: EVA-5
Спасибі за підказки про електронну пошту та інші. Схему яку я виклав малював її я ,щоб роз'яснити вам суть проблеми, ту що склали вони я не бачив .так запитка господарських споруд НОЛЕМ іде перед лічильником . Я ж коли переносив лічильник на веранду писав заяву на розпломбування лічильника , його перенос .це було років 10-15 на зад. Приїжав їхній представник дивився .Опломбував лічильник ,значить все пройшло по їхніх правилах. Зараз ми прожили в цій хаті біля 30 років з такою розводкою ,все відкрито ,видно з вулиці . Їздили періодично їхні бригади вдень ,вночі з
удочками накидали на провода ще на вулиці й мірили струм споживання. До мене притензій не було . ходили різні контролери за цей час перевіряли показники лічильника. Все було так.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131796Повідомлення 09 бер 2023, 01:05 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Вони демонстрували недооблік, чи це їх домисли? Ви ж знаєте рахував лічильник ваше підсобне приміщення чи ні.
Якщо дійсно був недооблік, то нарахування ідуть від дати останньої перевірки (зняття показів). Адже все підключення відкрито.
Багато білих плям в цій історії, хтось тут фальшивить. Такий акт списується через невірне оформлення.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131799Повідомлення 09 бер 2023, 12:21 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Полтавская обл.Зеньковский р-н
Дякував (ла) 154 Подякували 8
Мій електротранспорт: электровелосипед ЗАРЯ ВСЕСИЛЬНЫЙ
Хочу електротранспорт: EVA-5
Звичайно лічильник обліковує господарські будівлі. Вони мені недооблік не продемонстрували .казали а може ви зробили інше заземлення ,а може ви прокопали та проклали кабель до контура заземлення коло опори . А в ресі взагалі сказали може ви фазу й нуль перекинули місцями на опорі ,але ж тоді лічильник рахуватиме на зад .і в мене показання зменшуватимуться, як платити. До того ж опори дерев'яні 1979 р. установки ,майже трухлі . Я їм демонстрував дивіться все світить щетчик разує ,виключаєм фазний автомат все погасло . Включаєм працює .тому що котушка напруги в лічильнику завжди підключена . А токова стоїть на фазі і вся нагрузка йде через неї . В протоколі є табдиця споживання подивіться . ДО ЛІЧИЛЬНИКА СТРУМ 1 АМПЕР . ПІСЛЯ ЛІЧИЛЬНИКА 1 АМПЕР . ТО ДЕ КРАДІЖКА !


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131801Повідомлення 09 бер 2023, 15:00 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Всі їхні домисли до уваги не приймаються. Акт липовий і нічого по ньому не платіть. Якщо хочуть, то нехай виносять облік за свій рахунок і все. Акщо фаза заходила на першу клему лічильника і виходила з другої на навантаження, то крадіжка не можлива ні при яких умовах.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131803Повідомлення 09 бер 2023, 18:57 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Рівне
Дякував (ла) 46 Подякували 10
Мій електротранспорт: Поки що тільки електровело
А якщо силовий ноль не йде через лічильник, то старі лічильники можуть меньше рахувати. На вході ампер і на виході ампер - це так, але чи лічильник цей ампер бачить і рахує правильно?
В нас на ринку, як розбирали кіоски, то знаходили по дві розетки - в однієї ноль через лічильник, а в іншої з землі йде. То не знаю, як там у вас. Нагрузити дуйчиком на розетку в хаті на годину - і скільки порахує, і нагрузити тим же дуйчиком в сараї на годину - скільки порахує. Тоді й буде зрозуміло що до чого.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131886Повідомлення 15 бер 2023, 21:00 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Полтавская обл.Зеньковский р-н
Дякував (ла) 154 Подякували 8
Мій електротранспорт: электровелосипед ЗАРЯ ВСЕСИЛЬНЫЙ
Хочу електротранспорт: EVA-5
Добрий вечір друзі ! Все нормально ! Вибачаюсь що трохи затримався ! Приїжав з РЕМ дійсно знаючий ,опитний спеціаліст все провірили. Просмикували всю проводку до лічильника .включали нагрузку .Відривали лічильник від стіни. ВСЕ ПРАВИЛЬНО ,ВСЕ РАХУЄТЬСЯ . пізніше приїхала бригада яка склала протокол . Зняли на відео всю проводку до господарських споруд. Включили нагрузку, зняли на відео дійсно облік є .сказали що все правильно ,поїхали . Приїхала інша бригада винесли лічильник на вулицю . Жду 27 березня . ВСІМ ВЕЛИКЕ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ПІДРИМКУ ! ОСОБЛИВО ВЕЛИКЕ -ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ Leon29 за значущі практичні й теоритині вагомі поради ! ДУЖЕ ДЯКУЄМ РАЗОМ З ДРУЖИНОЮ !!!...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 39 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 32


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group