Поточний час: 27 квіт 2024, 15:53

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Обговорення лише самостійно зібраних/переобладнаних електромобілів на ходу


Почати нову тему Ця тема закрита, Ви не можете редагувати і залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 605 ]  На сторінку Пред.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 41  Наступ.
Автор Повідомлення
#132046Повідомлення 28 бер 2023, 21:32 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
А по поводу 3д модели, так от момента проекта по сей день в машину никаких конструктивных изменений не вносилось и вноситься не планируется, вслепую тут никто ничего не строит. Скругление углов рамки лобового стекла это чтобы оно соответствовало округлости корпуса, конструктив машины тут не меняется, по поводу размещения аккумулятора, она изначально рассчитана на размещение его как спереди так и сзади или и там и там. Я и без компьютера знаю как изменится развесовка при перемещении АКБ, собственно это и слегка сдерживает, а с другой стороны размещенный сзади АКБ будет ближе к центру машины и длина проводов от АКБ к контроллерам уменьшится на полтора метра. Посмотрим, попробуем после того как сделаем кузов, переставить батарею не проблема, ведь существует много машин с преобладающей на заднюю приводную ось нагрузкой, которые при этом отлично ездят и управляются.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132063Повідомлення 30 бер 2023, 06:47 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 90 Подякували 249
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Шота Ишхнели писав(ла):
Разделять аккумулятор на части точно не будем, на первом нашем трамвае сперва было так, четыре мотора, четыре контроллера и четыре аккумулятора. Но объединив аккумулятор в один сразу получили увеличение пробега.

Ясен пень,у вас там свинец стоял.А здесь без проблем можно играться хоть в параллель акб,хоть на каждый мотор.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132065Повідомлення 30 бер 2023, 08:26 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Шота Ишхнели писав(ла):
А по поводу 3д модели, так от момента проекта по сей день в машину никаких конструктивных изменений не вносилось и ........форму планируется, вслепую тут никто ничего не строит.

Я и без компьютера знаю как изменится развесовка при перемещении А

Те, що ви робите вручну, перемальовуючи та розраховуючи/прораховуючи - рядовий студент зробить за пару діб з інженерною точністью, а також декоративну "вилізану, округлу у форму мильниці" машини - вручну ви не зробите ніколи, якщо формувати ії на пластавтоматі.

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132066Повідомлення 30 бер 2023, 09:32 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 410 Подякували 1001
Мій електротранспорт: ROVER 75
Хочу електротранспорт: электробус
tesljar писав(ла):
Те, що ви робите вручну, .... - рядовий студент зробить за пару діб ....... - вручну ви не зробите ніколи

такі проєкти як раз і робляться вручну,в цьому їхній сенс,... рядовий студент за пару діб ніфіга тут не зробить, бо розробка авто це дуже складна робота.яка потребує знання і досвід в різних галузях, безумовно студент намалює в CAD красиву форму тачки,на цьому закінчаться всі плюси студенської роботи,далі почнуться проблеми в плані як це реалізувати... це з досвіду..... я працював у конструкторському бюро...
як що розмова про повноцінний проект такой маленької не складної машинки яку ми бачимо в цій темі ,то на це одному рядовому студенту, як що він толковий, потрібно буде пара років..
як шо розробляти таку ж машинку ,але тільки шоб це була повноцінна машина ,зі всією безпекою,щоб вона відповідала всім сучасним потребам то студенту знадобиться ціле життя,і то не факт що все вийде,тому що він з розробками не буде успівати за прогресом...
але це все ліріка....
моє ставлення таке- як щоб Шота використовував CAD программи для своїх розробок ,його роботи були б на багато кращі,для реалізації потребувалось меньше часу і коштів,у нього був би успіх в розробках,тому що є технічне бачення і розуміння умов і ресурсів для реалізації,також з'явилась би можливість застосовувати хоч по трохи доступні технології типу лезеру,та гібки чпк ..3D прінтерів тіж фрезери с чпк... як шо ти сам можешь спроєктувати моделі для технологій то це вже дуже підвищує рівень того що буде на виході...
конкретно по цому проєкту коментувати не буду бо Шота витратив дуже багато сил ,часу та ресурсів.... головне щоб йому це подобалось....

_________________
подтягивайтесь на страничку
https://www.facebook.com/Create-your-el ... 8811748137
постараюсь чтобы было интересно!


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132069Повідомлення 30 бер 2023, 10:42 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Лев писав(ла):
рядовий студент за пару діб ніфіга тут не зробить, бо розробка авто це дуже складна робота.яка потребує знання і досвід в різних галузях, безумовно студент намалює в CAD красиву форму тачки,на цьому закінчаться всі плюси студенської роботи,далі почнуться проблеми в плані як це реалізувати... ц

Він намалює ії разом з габаритами окремих вузлів, тут не требя розраховувати пропускну способність паливо та охолоджувальної системи та центробіжну силу на поворотах......)))))
У программі вже є набір від шайби гровера до рельса різних форм, та конструкційних можливостей матеріалів.
Лев писав(ла):
як що розмова про повноцінний проект такой маленької не складної машинки яку ми бачимо в цій темі ,то на це одному рядовому студенту, як що він толковий, потрібно буде пара років..

За таку працездацність його б на Заході через місяць два звільнили би з роботи. Це совковий підхід - часті перекури та протирання штанів з стабільно отримуємою зарплатнею. Але це все - лірика.....)))

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132071Повідомлення 30 бер 2023, 11:22 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 410 Подякували 1001
Мій електротранспорт: ROVER 75
Хочу електротранспорт: электробус
tesljar писав(ла):
За таку працездацність його б на Заході через місяць два звільнили би з роботи

на Заході,над створенням авто працюють тисячи людей в різних напрямках,в різних фірмах... вони мають досвід,вони мають необмежене фінансування, вони мають інструменти які заточені під конкретні види проєктування.... а ваш студент буде тільки тиждень розбиратися в тім який агрегат поставити в розробку,а потім поставить той на який найде готову модель...

_________________
подтягивайтесь на страничку
https://www.facebook.com/Create-your-el ... 8811748137
постараюсь чтобы было интересно!


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132072Повідомлення 30 бер 2023, 11:34 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Не буду сперечатися. Якщо студенти різних напрямків (один повар, другий скрипач) то "в,їзжати" у специфіку питання будуть по різному)))).
На тому ж австралійському ж/д локомотивоскладальному заводі працює усьго 12 інженерів.

Я вибачаюсь, тема автомобіля Шоти так що не буду ії забрюднювати неконструктівною болтовнею))).

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132074Повідомлення 30 бер 2023, 12:30 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
Мені, у розробці елементів корпусу та меблів для яхти, дуже допоміг cad та чпу. Деталі більш точно виконані, звідси виглядає красивіше і якось більше "по-заводському". Ну і ставити їх набагато приємніше - коли не треба 100500 разів ставити-знімати для "напільнінгу" щоб нарешті підійшло. Може колись Шота спробує і потім напише "чого я раніше так не почав робити"

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132075Повідомлення 30 бер 2023, 13:03 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
То что вы видите на фото, Я имею ввиду машину около 140-160 часов работы двух, знающих как делать людей). От кусков труб, листового металла, формовочного пенопласта и ПВХ до того что на последних фото.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132076Повідомлення 30 бер 2023, 13:14 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
Вы так мне рассказываете про cad и ЧПУ, вроде я неандерталец, работали мы и очень много с чпушниками при создании поездов, когда на шефа работали, в поездах есть элементы сделанные с применением этих технологии. Потом начали делать всё сами.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132082Повідомлення 31 бер 2023, 09:06 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1122
Мій електротранспорт: Nissan Leaf


Оффтоп
Из воспоминаний космонавта Алексея Леонова.
— Дело было во время испытаний ракеты. Она вышла не на ту орбиту. Главный конструктор Валентин Глушко расстроился, направил своего баллистика посчитать на ЭВМ, какие изменения нужно внести в программу запуска, и в течение часа доложить. Тем временем академик Келдыш достал из кармана пачку папирос «Казбек», что-то прикинул на ней пером и спокойным голосом сообщил: «Потребуется 20 коррекций». Глушко внимательно на него посмотрел, но ничего не ответил. Через полчаса примчался баллистик с результатами расчетов. «Сколько?» — спросил Глушко. «Двадцать коррекций, Валентин Павлович», — был ответ...

Это я к тому, что судя по диспуту, еще не все в курсе, какое значение в любом деле имеют способности, знания и опыт...

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132132Повідомлення 05 квіт 2023, 09:48 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
Финальный выезд на природу перед закатыванием в стекломат, окончательная форма кузова, вечером приступаем к работе. Фото выложить не могу, ваш форум пишет: не удалось определить размеры изображения)


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132133Повідомлення 05 квіт 2023, 10:11 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
Линия капота, чтоб было понятно, всё без компьютера)


Додаткові файли:
IMG_20230405_110836.jpg
IMG_20230405_110836.jpg [ 535.91 КБ | Переглядів: 1207 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132134Повідомлення 05 квіт 2023, 10:14 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
Ещё фото


Додаткові файли:
IMG_20230405_101541.jpg
IMG_20230405_101541.jpg [ 713.94 КБ | Переглядів: 1207 ]
IMG_20230405_101554.jpg
IMG_20230405_101554.jpg [ 953.27 КБ | Переглядів: 1207 ]
IMG_20230405_101706.jpg
IMG_20230405_101706.jpg [ 972.49 КБ | Переглядів: 1207 ]
IMG_20230405_101721.jpg
IMG_20230405_101721.jpg [ 989.05 КБ | Переглядів: 1207 ]
IMG_20230405_101959.jpg
IMG_20230405_101959.jpg [ 790.12 КБ | Переглядів: 1207 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
 
#132136Повідомлення 05 квіт 2023, 11:35 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 128 Подякували 629
Мій електротранспорт: Ел-Пежо 205 ........ Ел-FAW 6371
Добре вам, у вас сонечко, а тут зима вернулась :cry:


Додаткові файли:
весна.jpg
весна.jpg [ 221.64 КБ | Переглядів: 1199 ]
весна1.jpg
весна1.jpg [ 241.06 КБ | Переглядів: 1199 ]

_________________
Пробіг на Эл-Пежо 30 000км
Пробіг на єл-FAW 6371 60 000км
Повернутися до початку
 Профіль  
 
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Ця тема закрита, Ви не можете редагувати і залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 605 ]              На сторінку Пред.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 41  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 242


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group