Поточний час: 27 квіт 2024, 15:33

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 9 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Не вмикається Ant BMS
#132318Повідомлення 16 квіт 2023, 14:16 
Не в мережі

Звідки: Лохвиця
Дякував (ла) 6 Подякували 16
Добрий день. Виникла в мене проблема, можливо хтось стикався з таким і щось підкаже.

Невеличка предісторія.
Я зібрав акумулятор на 16 елементах EVE105 на напругу 48В ще осінню і так він пропрацював всю зиму, але був зібраний він на соплях і тепер дійшли руки довести його до ума. Я впорядковував балансувальні провода і сталося так що я не витіг роз'єми із плати BMS, а від'єднав із самого акумулятора чорний провід із мінуса акумулятора і можливо два провода із плюса акумулятора. Нічого не замикав і нічого не коротив. Після цього плату BMS активувати не зміг, я подаю напругу від одного 18650 на чорний і червоний проводки і чую що бузер на платі подає якесь ледь чутне сюрчання і все більш нічого не відбувається, плата не вмикається транзистори закриті. Я переміряв всі напруги, все що знав перевірив, все так як треба, а результата немає. Візуально на платі ознак дифектів немає.

Чи можливо щось зробити із цією платою, чи це вже мертв'як? Таке враження що на мікроконтроллери не приходить напруга. Може хтось щось підкаже буду вдячний.
Додаткові файли:
DSC_0414.JPG
DSC_0414.JPG [ 279.97 КБ | Переглядів: 1388 ]


Додаткові файли:
DSC_0415.JPG
DSC_0415.JPG [ 260.1 КБ | Переглядів: 1388 ]
DSC_0416.JPG
DSC_0416.JPG [ 250.05 КБ | Переглядів: 1388 ]
DSC_0417.JPG
DSC_0417.JPG [ 227.85 КБ | Переглядів: 1388 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Не вмикається Ant BMS
#132349Повідомлення 18 квіт 2023, 15:52 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Kiev
Дякував (ла) 3 Подякували 18
Мій електротранспорт: e-bike 500W(rear) li-ion 14s5p 1.35кВтЧ
До зарядного пробували підключать?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Не вмикається Ant BMS
#132356Повідомлення 19 квіт 2023, 06:06 
Не в мережі

Звідки: Лохвиця
Дякував (ла) 6 Подякували 16
Пробував до зарядного підключати, струм не йде, пробував при цьому активувати бмс напругою, струм не йде, пробував замикати -С на -В результат той самий. При подачі напруги на проводки активації бузер видає ледь чутне сюрчання і все.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Не вмикається Ant BMS
#132357Повідомлення 19 квіт 2023, 07:19 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 563 Подякували 269
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear 3Kw(GTS3000)...
Вона Померла, таке іноді трапляється.

_________________
Evel EndurО 18", 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear GT3000 + Votol EM-50S...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Не вмикається Ant BMS
#132358Повідомлення 19 квіт 2023, 08:08 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
На жаль, всі Smart BMS чутливі до порядку підключення/відключення. При відключенні спочатку висмикується шлейф, той що ближче до плюса, потім висмикується шлейф той що ближче до мінуса, і лише після цього можна відключати силовий батарейний мінус. Підключати у зворотньому порядку.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Не вмикається Ant BMS
#132360Повідомлення 19 квіт 2023, 18:28 
Не в мережі

Звідки: Лохвиця
Дякував (ла) 6 Подякували 16
Виходить що обрив балансувального провода на ходу, може вивеси із ладу БМС?

В мене була ситуація коли із за вібрації переломився балансувальний провід в акумуляторі електровелосипеда, але бмс там стоїть від Mr.Dream, підпаяв і поїхав далі. Виходить така простяцька поломка може вивести із ладу недешеву БМС.

Значить цій БМС торба, вже купив на аліекспрес нову, можливо з цією пощастить більше.
https://www.aliexpress.com/item/1005003 ... 1802q9Dci2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Не вмикається Ant BMS
#132365Повідомлення 20 квіт 2023, 08:21 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Звісно ж обрив одного балансувального дроту (або всіх) не призводить до виходу БМС із ладу, максимум буде помилка Wire disconnect з відключенням зарядних та розрядних ключів, і це нормальна поведінка. Ваша помилка - відключення силового батарейного мінуса при підключеного балансувальному шлейфі, струм живлення БМС пішов через балансирний шлейф і спалив процесор. В реальному житті батарейний силовий мінус не має ні за яких умов відключатися від БМС.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Не вмикається Ant BMS
#132367Повідомлення 20 квіт 2023, 10:24 
Не в мережі

Звідки: Лохвиця
Дякував (ла) 6 Подякували 16
i8086 писав(ла):
Ваша помилка - відключення силового батарейного мінуса при підключеного балансувальному шлейфі, струм живлення БМС пішов через балансирний шлейф і спалив процесор.


В мене не така ситуація. Я не відключав силовий провід. Силовий провід і всі перемички між акумуляторами прижаті гайкою, а потім поверх цієї гайки надіта клема балансувального провода і прижата ще однією гайкою, я знімав лише клему балансувального провода, нижню гайку не відкручував. При цих всіх манупуляціях до акумулятора не було нічого підключено, струм не йшов.

Схеми то я не розумію як воно міряє напруги на акумуляторах, але щось швидко не можу допетрати, чому силовий і балансирний мінуси не є однією точкою на самій платі.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Не вмикається Ant BMS
#132371Повідомлення 20 квіт 2023, 12:20 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Kbplug писав(ла):
В мене не така ситуація. Я не відключав силовий провід. Силовий провід і всі перемички між акумуляторами прижаті гайкою, а потім поверх цієї гайки надіта клема балансувального провода і прижата ще однією гайкою, я знімав лише клему балансувального провода, нижню гайку не відкручував. При цих всіх манупуляціях до акумулятора не було нічого підключено, струм не йшов.

Схеми то я не розумію як воно міряє напруги на акумуляторах, але щось швидко не можу допетрати, чому силовий і балансирний мінуси не є однією точкою на самій платі.


Все одно ви порушили порядок відключення, балансирний мінус має відключатися останнім, а після нього вже силовий якщо потрібно. Підключати в зворотньому порядку, спочатку силовий мінус, потім балансирний мінус, потім всі інші. Це стосується абсолютно всіх БМС, не тільки смарт.

Силовий і балансирний мінуси не можуть бути однією точкою на платі, це потрібно для того, щоб реальні показники напруги на елементах не залежали від падіння напруги на силовому дроті в залежності від навантаження.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 9 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 42


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group