Поточний час: 29 бер 2024, 00:45

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 42 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
#3620Повідомлення 10 лип 2014, 17:16 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: місто Київ
Дякував (ла) 12 Подякували 19
Михалыч писав(ла):
К сожалению, ни Полочанинов ни Ткачук, не предлагают путей к началу
Отечественного Электромобилестроения.


Все дуже просто :D Просто взяти і відмінити ПДВ,для українських підприємств, що займаються виробництвом. Але владне парламенське лобі ніколи на ткаий крок не піде, бо кошти з повернення ПДВ то їх надприбуток. :evil:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#3626Повідомлення 10 лип 2014, 22:37 
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 8 Подякували 19
Хочу електротранспорт: Морган-тривиллер
Михалыч писав(ла):
Теоретически и инвестор может появиться, но? ? ? - ему то надо показать, не очередной проект "Ё", а готовый опытный образец, который покруче европейского, да подешевле китайского, да Эсклюзивнее их обоих!

вот, пожалуйста, есть такой: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8kRC7dfHc90[/youtube]


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#7293Повідомлення 03 лют 2015, 09:58 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1115
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Такая вот заметка про нашего мальчика: http://autotheme.info/news/6702-kak-pri ... -perv.html
Электромобили растамаживать намного выгодней, чем с ДВС, а вот старше 8 лет - как это влияет на стоимость растаможки, кто знает?

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#7295Повідомлення 03 лют 2015, 10:36 
Творець електромобіля, правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 13 Подякували 159
Мій електротранспорт: Citroen Saxo Electrique
Исходя из моего опыта, никак не влияет. У меня авто 2002 года.

_________________
Пробег на LiFePo4 - 73000 км.
www.spritmonitor.de/en/detail/680911.html


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#12752Повідомлення 13 вер 2015, 23:02 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, Подольский р-н
Дякував (ла) 14 Подякували 14
Мій електротранспорт: Citroen Saxo Electrique (saxofon)
Хочу електротранспорт: Mercedes b class electric drive
С 30 сентября отменяются спецпошлины на импорт легковых автомобилей.
http://censor.net.ua/news/351678/kabmin ... tomobileyi


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#12780Повідомлення 14 вер 2015, 22:50 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Это, к сожалению, не для нас.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#12875Повідомлення 17 вер 2015, 13:54 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
На таможне реализуют онлайн-информирование о стоимости импортных товаров
http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=34296
Цитата:
ЩОДО ФОРМУВАННЯ ЄДИНОГО ПІДХОДУ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ ТОВАРІВ
Кабінет Міністрів Українисхвалив постанову «Про тимчасові заходи щодо формування орієнтовних показників митної вартості товарів, що використовуються у системі управління ризиками при митному оформленні товарів, які ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту (випуску для вільного обігу)».
Проект документу був розроблений Міністерство фінансів України та Державна фіскальна служба України на доручення прем`єр-міністра Арсеній Яценюк щодо формування єдиного підходу при розмитненні імпортованих товарів. Це необхідно для створення рівних умов для всіх суб`єктів зовнішньоекономічної діяльності та єдиного підходу при визначенні митної вартості на всій території України.
Постанова запроваджує систему єдиних орієнтовних показників митної вартості товарів, які будуть використовуватися в системі аналізу ризиків, що дозволить виявляти спроби маніпуляцій з митною вартістю.
Нагадаємо, що з жовтня 2015 року Державна фіскальна служба України на своєму веб-порталі буде оприлюднювати інформацію про середньо розрахункову вартість товарі, митницю, де оформлювався товар, країну його походження та відправлення, вид транспорту, яким зазначений товар прибув до України. Інформація буде оприлюднюватись за звітний місяць.

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13248Повідомлення 29 вер 2015, 08:45 
Не в мережі

Звідки: Киевская область
Дякував (ла) 7 Подякували 4
Мій електротранспорт: Jac iEvs4
Кто осведомлен или знает когда планируется рассмотрения во втором чтении законов об отмене НДС и ввозных пошлин на электромобили?Помню что рассмотрение перенесли на осень,но на когда именно известно ?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13256Повідомлення 29 вер 2015, 11:47 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
Свои "пять копеек".
Сейчас грядут выборы, местечковые депутаты нуждаются в локомотиве в виде своих политических партий. а те в свою очередь испытывают нехватку пиара (это ощутимо на собственном примере). То есть пиара, вроде достаточно. но качественного, от которого не последует критики, а только одна похвала мало.
Поэтому считаю, что сейчас очень актуально провести ЗАКОННУЮ акцию на электрокарах у стен ВР. Вашу идею отмены растаможки электрокаров может подхватить любая партия и смачно попиариться на этом перед выборами.

Почему я так думаю:
Вчера имел очередной суд в апелляционном суде, так за час до заседания наши активисты привезли генератор, аппаратуру, колонки - высказались все. Суд принял решение в нашу пользу, и это уже третий раз подряд так. Без колонок - проигрываем (тоже было).

Но это только мое мнение.
З.Ы.: Когда был пробег Киев-МонтеКарло, я говорил с Гаврилюком (НД, тот что козак с Майдана), так он сделал большие глаза от того, что у нас вообще есть электромобили и они способны куда-то ехать. Он реально об этой теме ничего не знает. И такой как он не один НД.

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13260Повідомлення 29 вер 2015, 12:16 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
Necromars писав(ла):
Кто осведомлен или знает когда планируется рассмотрения во втором чтении законов об отмене НДС и ввозных пошлин на электромобили?Помню что рассмотрение перенесли на осень,но на когда именно известно ?

что то мне кажется,что такими темпами второе и третье чтение затянется на годы...Или есть определенная процедура? А если и рассмотрят,то отменят 5-10% и все...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13350Повідомлення 03 жовт 2015, 07:04 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Necromars писав(ла):
Кто осведомлен или знает когда планируется рассмотрения во втором чтении законов об отмене НДС и ввозных пошлин на электромобили?
На второе чтение закон пойдёт. Про закон напомнили и снова дают ход. Через 2 недели будет акция в его поддержку. Конкретно ещё не успел ознакомится, но клуб точно должен в этом поучаствовать.

Подробнее напишу в понедельник.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13357Повідомлення 03 жовт 2015, 15:35 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
Stalker_W писав(ла):
На второе чтение закон пойдёт. Про закон напомнили и снова дают ход.

Основным в рассмотрении законопроекта является, конечно, его второе чтение Законопроект ко второму чтению представляется в виде таблицы, содержащей:
1) законопроект, принятый в первом чтении,
2) у все внесенные и не отозваны в установленном порядке предложения, поправки с указанием инициаторов их внесения;
3)заключения головного комитета по предложений и поправок,
4) законопроект, предложенный главным комитетом в окончательной редакцииї.

Во время второго чтения законопроекта Верховная Рада проводит его постатейное обсуждение и осуществляет постатейное голосование

По результатам второго чтения законопроекта Верховная Рада после сокращенного обсуждения может принять решение о:
а) принятие законопроекта во втором чтении, подготовку его на третье чтение
б) отклонения законопроекта
в) возвращение законопроекта на доработку с последующим представлением его на повторное второе чтение
г) опубликования для народного обсуждения законопроекта в редакции, приня той на первом или втором чтении, доработки с учетом результатов обсуждения и повторное представление его на второе чтение
д) возвращения законопроекта на доработку с последующим представлением его н а третье чтение.

Законопроект, подготовленный к третьему чтению, заключения соответствующих комитетов и другие материалы распространяются среди депутатов не позднее чем за два, а связанные с Конституцией - за четыре дня до его р рассмотрения на заседании Верховной Советов.

В ходе третьего чтения Верховная Рада обсуждает законопроект вместе с другими документами в такой последовательности:

1) окончания постатейного голосования по всем статьям законопроекта, если оно не было до конца осуществлено в ходе второго чтения,
2) принятия постановления об одобрении внесенного Кабинетом Министров плана организационных, кадровых, материально-технических, финансовых, информационных мероприятий для внедрения закона в жизнь;
3) принятие законопроектов о внесении изменений, дополнений в действующие законы,
4) голосование по частям законопроекта,
5) принятие законопроекта в целом;
6) принятие в целом проекта закона или постановления о порядке введения принятого закона в ди.

По результатам третьего чтения законопроекта Верховная Рада может принять решение о,
1) принятие закона в целом,
2) отклонение законопроекта,
3) возвращение законопроекта на доработку с последующим пним его представлением на повторное третье чтение,
4) отложения голосования по законопроекту в целом к ??принятию иных решений;
5) одобрение текста законопроекта в целом и вынесение его текста на вс еукраинський референдум, если законопроект касается вопроса, указанного в ст 73 Конституции (об изменении территории Украины).

Тексты законов и других нормативно-правовых актов, принятых Верховной Радой, оформляются аппаратом Верховной Рады и в пятидневный срок подписываются Председателем Верховной Рады, после чего закон невидкла адно направляется на подпись Президент.

Согласно ст 94 Конституции Украины, Президент Украины в течение 15 дней после получения закона подписывает его, принимая к исполнению, и официально обнародует его или возвращает закон со своими вмотивов ными и сформулированными предложениями в Верховную Раду Украины.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13455Повідомлення 06 жовт 2015, 22:25 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
По законопроектам №1912 и №1674 (отмена пошлины и НДС на ввоз электромобилей).
Президент и Нацбанк фактически против введения этих законов. Им представили эти проекты в свете "какой-то олигарх хочет ввезти пару Тесл и не хочет платить растаможку"! В связи с этим нам нужно организовать всестороннюю поддержку законов. Возобновить шумиху в прессе. Задача - показать, что электромобиль это обыденность, а не экзотика. Это поможет вынести на второе чтение и успешно проголосовать законы.
    На ближайшее время планируется проведения двух мероприятий
  • пресс-конференция EV-UA 12 октября конкретно по законам. Туда приглашается руководство клуба и заинтересованные лица. Но это не главное.
  • Главное - это Энергетический форум, на который мы приглашаем максимальное количество журналистов. Вот там нужно бы поучаствовать максимально большим количеством участников. Приглашаются все - тяжёлый, средний и лёгкий электротранспорт, а так же просто пеших! Нужно показать, что закон есть для кого принимать.Пожалуйста, отвлекитесь 14 октября (выходной день) от домашних дел на пару часиков для хорошего дела.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13460Повідомлення 07 жовт 2015, 07:37 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
Stalker_W писав(ла):
Президент и Нацбанк фактически против введения этих законов. Им представили эти проекты в свете "какой-то олигарх хочет ввезти пару Тесл и не хочет платить растаможку"!

вопрос конечно интересный и спорный.... Я думаю большинство населения будет не против того,чтобы при покупке авто за 50-100-200 000 долларов была уплачена соответствующая пошлина в бюджет страны(прямым адресом-для новых электрозаправок) ...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13514Повідомлення 08 жовт 2015, 20:48 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Думаю, тогда нужно ввести отмену только для электромобилей, с ценой до какой-то границы. Например, до 40тыс$. Или 10. Предлагайте свой вариант ))
А пока пресс-релиз по мероприятию в понедельник
Цитата:
ПРЕС-АНОНС

«Українська ера електромобілів – чому варто використовувати електроенергію і забути про бензин?»

12 жовтня о 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція на тему: «Українська ера електромобілів – чому варто використовувати електроенергію і забути про бензин?»

Україна сьогодні перебуває у повній залежності від іноземних постачальників пального. Натомість, завдяки електротранспорту, країна могла б заощадити мільярди гривень на бензині – і водночас зменшити кількість вихлопних газів на тисячі тонн. Зростання числа електромобілів потягне за собою нові робочі місця та інвестиції у їх обслуговування. У підсумку держава отримає енергетичну незалежність, а кожен водій зможе економити до 6 тисяч гривень щомісяця.

На перешкоді цьому стоїть лише податковий тиск. Ось чому критично важливо ухвалити у другому читанні законопроект, який звільнить імпортерів електромобілів від сплати ПДВ та акцизного збору. Це наблизить їх вартість до бензинових автівок.

На прес-конференції будуть обговорені такі питання:

• Що змінить законопроекти №1912 та №1674 на ринку електротранспорту?
• Як перетворити електромобілі на рушій української економіки?
• Яку політику має проводити держава для підтримки екологічного транспорту?
• Вплив електромобілів на екологію?
• Роль муніципалітетів в просуванні еко-транспорту.

До Виступу запрошені:

1. Геннадій Кривошея – народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль»;
2. Максим Поляков – народний депутат, член МДО «Депутатський контроль»;
3. Вадим Руденко – Голова Секретаріату МДО «Депутатський контроль»;
4. Андрій Боніславський – заступник Голови Секретаріату МДО «Депутатський контроль»;
5. Арсеній Абдураїмов - Голова Правління ГО "Асоціація учасників ринку електромобілів";
6. Кирило Криволап - Фінансовий управляючий ГО "Асоціація учасників ринку електромобілів";
7. Олександр Кравцов – СпівзасновникГО "Асоціація учасників ринку електромобілів";
8. Михайло Гончаренко - правозахисник, експерт міжнародного фонду "Скорочення ризиків"(RiskReductionFoundation).

Також до виступу запрошений:
- Віктор Голосюк – народний депутат, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва;

По завершенні прес-конференції запрошуємо усіх на презентацію моделейелектромобілів біля приміщення Українського дому. Ви маєте можливість оглянути сучасні автомобілі з електродвигуном, побувати всередині салону та особисто оцінити їх зручність.

Адреса:м. Київ, вул. Хрещатик, 2

Акредитація ЗМІ та учасників:Маргарита 095-500-72-28


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 42 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 30


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group