Поточний час: 27 квіт 2024, 17:54

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 51 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.
Автор Повідомлення
#132601Повідомлення 04 трав 2023, 08:55 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Додаткові файли:
IMG_20230504_094838_904.jpg
IMG_20230504_094838_904.jpg [ 66.32 КБ | Переглядів: 920 ]

В продовження цього випуску Економіста, з ангелами і демонами, у світлі штучного інтелекту.
Генеральний директор IBM Арвінд Крішна розповів про плани корпорації скоротити робочий персонал і замінити людей штучним інтелектом. 5 років.
"Я легко можу припустити, що 30% з них буде замінено штучним інтелектом та автоматизацією протягом п'яти років", - повідомив гендиректор IBM.
Такі так, Термінатор тихо і неухильно певним хутряним звірком підповзає. І не лише до тих восьми тисяч зайвих. Вважаю, що така картина повсюдно. Ось вам і ангели і демони, недарма Економіст це наголосив. І так, зайвих побільшає, отже й питання соціальних гарантій теж загостриться


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#132602Повідомлення 04 трав 2023, 12:23 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Біла Церква
Дякував (ла) 44 Подякували 82
Мій електротранспорт: Citroen Berlingo
tesljar писав(ла):
Прочитав гілку топіка раз, прочитав гілку цього топіка другий раз та.... нічого не зрозумів що це таке ШІ та яка від нього користь.

Одне - що він може написати бєллєтрістіку чи намалювати якісь малюнки в стилі а ля Вані Гогі - це може кожний мало мальськи "набивши" руку.

А наприклад щоб він мені зробив прошивку до мікроконтролера по намальованій мною схемі та описаному на чоловічій мові алгорітмі - у мене великі сумніви.

Просто використовувати його як звичайну бібліотеку - то для цього є вікіпедія. Також звичайний онлайн перекладач - потрібна річ, але ж його не називають восторжено ШІ. Це просто программа.

Так що він конкретно може той ШІ - хто небудь на пальцях може об,яснити? Чи це все тільки описується незрозумілими термінами та восторженими викликами - а за наявніст,ю йому ціна копійка у базарний день?


Як варіант можу запропонувати глянути ще одне відео по роботі ШІ:



_________________
Акуми - гібрид:Nissan Leaf + Winston ->
Nissan Leaf + Volt ->
Nissan Leaf + Kona
Пробіг - 90К км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135707Повідомлення 11 лют 2024, 20:28 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
Зі вчора мучаю той ШІ щоб мені простеньку прогу УАРТ репітера для ардуіни написав .... з таймінгами и все таке.... Тупить воно знатно... Складається враження що спілкуєшся з дуже начитаним але тупуватим добрим маразматиком. Не згадає так вигадає, ще ні разу не сказав шо не знає або не можє, викручується як вуж на сковорідці. Іноді спеціально підказую помилковий алгоритм то в більшості випадків воно ведеться як дитя мале, мабудь в нього бажання мені догодити в приорітеті над логікою (жінку мені б таку). А коли воно третій раз підряд тупить в трьох соснах (не виправляє помилку, а ліпить горбилі навколо, то я вже сам допер як треба написати і пишу правильну строку коду як я її бачу, і тоді його озаряє і він точно і логічно в подробицях пояснює чому саме так повинно бути, ще й вибачається.
Цитата:
Вибачте за плутанину. Ви абсолютно праві. ........ Дякуємо за зауваження та вибачте за попередню плутанину!


Але треба віддати належне, діло просувається не зважаючи на те що синтаксис для мене не знайомий і взагалі я не програміст. Мені вже трохи легше робирати його код, він дуже добре відповідає навіщо він написав те чи іньше, і по тим відповідям можна догнати що він зробив не так як треба (бо на деякі моменти техзавдання хер забив і невірно тлумачить хоча там доволі читка вимога).

Ось прикольний приклад, я йому пишу
Цитата:
після заповнення буфера має припинитися тільки запис у буфер, а команда зчитування з Serial повинна продовжувати виконуватися
(просто мені треба щоб у буфері УАРТА хвостів не лишалося) Він ні хрена не виправляє, але пише
Цитата:
.... після заповнення буфера, зчитування даних з Serial і запис у буфер припиняється, оскільки умова !bufferFull стає неправильним.
Таким чином, тільки запис у буфер припиняється після його повного заповнення, а зчитування даних з Serial продовжується в кожній ітерації циклу loop().
Очевидно одне виключає друге. Реально ні хрена воно не продовжується бо він нічго не виправив, а просто навішав лапші що все як просили. Мені вже було влом знову пояснювати і я просто пишу "та сама помилка" і він падлюка вибачаючись робить як треба... :wallbash: хочеться запитати -А що, зразу не можна було? бо яж нічого нового не підказав.....

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135708Повідомлення 12 лют 2024, 07:51 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1 Подякували 11
Мій електротранспорт: Євровел, перероблено під ручку газа і 36В, двигун Panasonic NUA028
Маю дуже схожі враження від спілкування з Chat GPT. З його допомогою написав пару застосунків під Андроїд опановуючи цю сферу з нуля. Мені здається, що він трохи потупішав за останні пів року. Думаю, що йому штучно підрізали крила. Ні, не так. Йому ще трохи підкрутили запобіжні гайки. Бо я бачу, що він запросто міг би написати подібний застосунок сам за моїм технічним завданням. Але зараз це треба робити з ним разом поетапно ставлячи йому правильні запитання. Може стимулюють переходити на платну версію. А може тут соціально-політичні причини - куди тоді дівати мільйони отих пихатих айтишників :D Бо вони будуть перші на вихід...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135709Повідомлення 12 лют 2024, 13:02 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Суми
Дякував (ла) 252 Подякували 194
Мій електротранспорт: Leopard 3000W.
повністю згодний, потупішав. робиш завдання, отримуєш результат. при перевірці знаходжу помилку, вказую йому. вибачається, і переписує знову ж з цією помилкою. раніше такого не було. іноді любить прибрехати.

_________________
Цю штуку я завжди беру в подорожі


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135711Повідомлення 12 лют 2024, 20:33 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Це не він потупішав, а його хазяєва відвели йому дозволені рамки. Інтелект він дурний і язика за зубами не держить і може "пробовкати" чого зайвого, тому йому "пельку" трохи і стулили. А ви думаєте що він потупішав. Це машина, їй не потрібен відпочинок та харчі, вона буде лізти у всі дирки та збирати інформацію і постійно навчатися. Хоча я колись сталкувався з подібним "інтелектом", якого зараз модно саджати як автовідповідача у різні установи щоб люди не зайо.... не виносиди мозок операторам одним і тим же питанням. А цей автовідповідач держе вас у себе на гачку і не дає змоги зв,язатися з оператором. Я колись дзвонив в установу і він як той дятел почав мені розповідати про речі які мене зовсім не цікавили і я не мог вийти через цього дятла на оператора. Тоді я цьому дятлу просто сказав - один, два, три - він замислився на хвильку і сказав що не розуміє мого питання і перемикає мене на оператора. Взагалі дурнувата машина але може працювати без втоми))).

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135715Повідомлення 13 лют 2024, 17:20 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1 Подякували 11
Мій електротранспорт: Євровел, перероблено під ручку газа і 36В, двигун Panasonic NUA028
tesljar писав(ла):
Інтелект він дурний

А чому б Вам самому з ним не поспілкуватися на будь-яку тему?
Вам сподобається 8) Можна навіть про атмосферну електрику спитати...
Він живе тут https://chat.openai.com/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135720Повідомлення 13 лют 2024, 20:33 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Еееее.....ніі...
З мене вистачить що колись натрапив на лекцію на ютубі дійсно професора, мабудь він викладав в інституті чи універсітеті. Зараз мабудь не викладає, йому під 80, але суть справи ось у чому. Він виклав лекцію що змінний струм йде не по дроту а біля дроту, мене це зацікавило і я пройшовся по інету де ще натрапив на подібне. Одним словом я охренів з цього, і почав шукати шлях як задати цьому професору кілька питань що він поре откровенную хрень. Але усі шляхи до його оточення закриті й не можна до нього достукатися.
Я до того - що якщо професор поре таку хрень, то що мені той штучний інтелект надує в уха.
З мене досить. Я в казки не вірю)))).

У вічні двигуни вірю - приклад тому Всєлєнная з її потужностями.

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135724Повідомлення 14 лют 2024, 08:20 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Ось ця єресь.



_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135726Повідомлення 14 лют 2024, 10:11 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1 Подякували 11
Мій електротранспорт: Євровел, перероблено під ручку газа і 36В, двигун Panasonic NUA028
tesljar писав(ла):
Еееее.....ніі...

Ви мене не зовсім вірно зрозуміли.
Я просто пропонував Вам поспілкуватися з ним на будь яку цікаву тему, щоб знати що це таке. Бо порівняння з якимось примітивним автовідповідачем виглядая дивним.
Не хочете про атмосферну електрику, то оберіть іншу тему.
З цього спілкування точно можна отримати для себе користь. Треба тільки пристосуватися.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135727Повідомлення 14 лют 2024, 10:50 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Може колись коли буде натхнення - поспілуюся.
Але як ото говорили у фільмі - все уже украдено до нас....., тобто все вже винайденно до нас нового вже нічоно не почерпну)))).
Стосовно автовідповідача - воно не таке просте. У перший мій дзвоник коли я його запитав з,єднати мене з оператором - воно з,єднало. Через кілька днів воно вже на цей запит не повелося а почало задавати питання. Прийшлося ставити його у ступор якоюсь нісенітнецею щоб засрати йому "мозок". Тобто виходить що у перший мій дзвоник воно чогось вже "навчилося" що другий раз на це не повелося.

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135731Повідомлення 14 лют 2024, 21:01 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Karl писав(ла):
tesljar писав(ла):
Інтелект він дурний

Він живе тут https://chat.openai.com/

Щось не виходить на цьому сайті зареєструватися. Кнопки немов би натискуються але подалі - ніяких дій(((.
Може йому треба якісь сучасні браузери та комп,ютери?

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135763Повідомлення 19 лют 2024, 22:12 
Власник електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: между морем и степью
Дякував (ла) 43 Подякували 111
Мій електротранспорт: Hyundai KONик
Хочу електротранспорт: Новую батарейку на Fiat 500E
tesljar писав(ла):
що змінний струм йде не по дроту а біля дроту,


А вот если бы ВЫ на самом деле почитали учебники по электродинамике в ВУЗах — узнали бы мноо-о-о-ого интересного и полезного... В том числе и то, как переменный ток попадает из одной точки в другую. Это всё таки вовсе не говно в канализации... :lol:

_________________
Gray©at.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135951Повідомлення 13 бер 2024, 12:46 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
DenVW12, здається ви і є той самий ШІ. Бо людині неможливо отак увірватися на форум і набити ту кількість тексту(стилистикою як із вікіпедії) в 5 темах за меньш ніж 10 хвилин. Як що ви навіть і людина, то здається перед вами стоїть завдання набити певну кількість постів(за допомогою ШІ), але поки не зрозуміло навіщо вам це потрібно... почекаемо, подивимость, придивимось, я за вами стежу....

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135953Повідомлення 13 бер 2024, 14:22 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
GrayCat писав(ла):
tesljar писав(ла):
що змінний струм йде не по дроту а біля дроту,


А вот если бы ВЫ на самом деле почитали учебники по электродинамике в ВУЗах — узнали бы мноо-о-о-ого интересного и полезного... В том числе и то, как переменный ток попадает из одной точки в другую. Это всё таки вовсе не говно в канализации... :lol:

Якомога стисло приведіть абзац чи підручник по цьому.

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 51 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 46


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group