Поточний час: 28 бер 2024, 13:22

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Тільки проекти, у які вкладено гроші. Решту просимо публікувати у"Концепції та ідеї"


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 961 ]  На сторінку Пред.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 65  Наступ.
Автор Повідомлення
#19558Повідомлення 19 бер 2016, 20:13 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Хайшенвэй
Дякував (ла) 0 Подякували 365
ну наконец то. Хоть так. Мы помним как всё начиналось ;)
Народный электромобиль НОВАЯ ЭРА. Помогите советами | 23 июл 2013


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19575Повідомлення 19 бер 2016, 23:48 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Глеваха, возле Киева
Дякував (ла) 244 Подякували 222
Мій електротранспорт: Subaru Libero
Хочу електротранспорт: 4х4 с солнечными панелями
Хоть и каркас нужно изготовить максимально быстро, решил варить сначала стапель, а потом каркас. Думаю так будет быстрее за счет отсутствия лишних движений и ошибок. Для повторения всех углов передней подвески, переднюю часть стапеля варил сегодня прямо на кузове Ланоса (фото с телефона)


Додаткові файли:
ст1.jpg
ст1.jpg [ 127.89 КБ | Переглядів: 6686 ]
ст2.jpg
ст2.jpg [ 72.5 КБ | Переглядів: 6686 ]
ст3.jpg
ст3.jpg [ 59.75 КБ | Переглядів: 6686 ]
ст4.jpg
ст4.jpg [ 66.56 КБ | Переглядів: 6686 ]
ст5.jpg
ст5.jpg [ 61.01 КБ | Переглядів: 6686 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19580Повідомлення 20 бер 2016, 09:19 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 206 Подякували 170
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: оч хочу свой ...
Стапель это правильно, только мне кажется его объёмным надо делать - весь узел . Связать воедино ещё рулевое и место крепления поперечного стабилизатора , плюс привязку к базе (горизонту ) - иначе геометрия может уплыть ...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19588Повідомлення 20 бер 2016, 11:09 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Да, стапель это правильно, но, для серии.
. Но , нужен ли он для первого-опытного образца, который и определит : -
- А будет ли серия ? Или , будет ли именно такой ?

А первый опытный - пробный,можнолелать и так:
....
Зображення

Зображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19593Повідомлення 20 бер 2016, 12:56 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Глеваха, возле Киева
Дякував (ла) 244 Подякували 222
Мій електротранспорт: Subaru Libero
Хочу електротранспорт: 4х4 с солнечными панелями
Согласен, что он может быть сразу и не нужен. Я не буду делать слишком сложный стапель - места подвески, наружный несущий каркас, стойки и места крепления дверей (чтобы их можно было изготавливать отдельно) и точки для привязки. Помимо изготовления мне еще важно отработать, хоть приблизительно, технологию, чтобы можно было оценить реальную себестоимость при хороших зарплатах.
И мы ориентированы на 3 шт :) ведь на пром вариант есть реальные запросы


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19595Повідомлення 20 бер 2016, 13:41 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Хайшенвэй
Дякував (ла) 0 Подякували 365
Три? Одну сделайте, хотя бы макет шасси успейте к автосалону 25 мая чтобы там попиариться
учитесь у отца казахской электромобилизации

09.10.2015 | Самый крутой экспонат Астанинского автосалона
9 октября 2015 | Известна стоимость первого казахстанского электрокара (фото) Батареи авто хватает на 180−200 километров пути.
17 Октября, 2015| Таир Балбаев рассказал о разработке первого казахстанского электрокара (ВИДЕО)
Зображення
За 200 тенге можно "заправить" казахстанский электрокар


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19598Повідомлення 20 бер 2016, 15:42 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 206 Подякували 170
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: оч хочу свой ...
На мой взгляд стапелей должно быть минимум 3 - узел передней подвески с рулевым , задней , несущей рамы . Плюс можно простенький сборочный кондуктор и вспомогательные для каркасов дверей . Так будет проще работать с каждым узлом , да и рабочее место не одно - можно привлекать не сильно высококвалифицированных специалистов ...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19603Повідомлення 20 бер 2016, 17:05 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник


Оффтоп
Михалыч писав(ла):
В связи с ЭТИМ, вопрос к Вадиму -Сталкеру, как, не только председателю Клуба, но и Члену Ассоциации Импортёров : 1) Каковы реальные возможности воспользоваться услугами Фирмы Асения ? 2) Не будет ли ЭТО существенно дороже китайского посылторга ? 3) Или, что посоветуешь ?
На данный момент есть 2 возможности:
1) Бесплатно (вроде бы) проверить контрагента в Китае "на вшивость".
2) Возможно скооперироваться в партию доставки электро-такси.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19790Повідомлення 25 бер 2016, 01:47 
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 19 Подякували 10
Хочу електротранспорт: Електроретро
Цитата:
ЛУАЗ имеет интегрированную в кузов раму что позволяет в широких пределах,
При сохранении колесной базы имеем готовое шасси для строительства ЛУАЗ-BUDDY в трансформируемый грузопассажирский вариант.

до речі пригадується рекламна стаття десь в 2003 року про початок випуску оновленого Луаз Волинь з пластиковим кузовом. Цікаво де зараз зразки і яка доля тої розробки. Зараз це була б ідеальна основа для електрокара і по місткості і по потребах українського споживача - невеликий легкий позашляховик для міста і села (для наших доріг інше розглядати і не варто), який може трансформуватися в фургончик . Електродвигун зняв би основний мінус цієї машинки - прожерливість. Також Луцький автозавод міг би піти на вигідні умови випуску дрібними партіями, якщо залишилося хоч якесь обладнання. Ось Вам і український народний автомобіль.
Вдалося знайти деяку інформацію -
"У 1984 році в Луцьку було розроблено машину , яка мала попередню платформу, але зовсім з новим кузовом з пластику- саме ця модель повинна була отримати індекс 1301. Протягом дасяти років, з огляду неможливості запуску виробництва, машину видозмінювали (можна знайти про чотири прототипи,вироблені у різні роки, плюс модифікація для «Швидкої») і покращували, а в кінці дев’яностих вона знову виплила у пресі, був навіть визначений термін початку виробництва (2003 рік,) , оглошений конкурс ,на кращу назву, але-на жаль…
За подібним конструктивним сценарієм пішла ініціативна група розробників із ленінградської лабораторії макетирування перспективних автомобілів НАМІ – у 1988 -89 роках, поки російський інститут ще підтримував зв’язки з українським заводом, вони створили варіант ЛуАЗ -1301, також з пластиковим, але більше стильним і прогресивним кузовом.. Машина з шестистиступеневою коробкою передач, двигуном від «Таврії», з оригінальною схемою трансмісії з підключеним передком «інтегральним капотом, який відкидався разом з крилами, і приємними навіть на согоднішній час виглядом,який отримав назву «ЛуАЗ-Протон» https://www.youtube.com/watch?v=Au_BXcNpmTg, але так і прототипом залишився. У квітні 2014 року тема продукції ЛуАЗу отримала зовсім неочікуване продовження- низка ураїнських ЗМІ заявили.про те, що державний концерн «Укроборонпром» має намір відновити виробництво транспортера переднього краю для потреб української армії. Джерело - http://www.imaslo.com/blog/2015/09/луаз-969-волинь-життя-і-смерть-єврейс/


Додаткові файли:
12.jpg
12.jpg [ 24.04 КБ | Переглядів: 6445 ]
13.jpg
13.jpg [ 32.48 КБ | Переглядів: 6445 ]
Коментарій до файлу: Дизайнер Артем Сініцин.
15.jpg
15.jpg [ 15.65 КБ | Переглядів: 6445 ]
0_568ab_d6538496_XXL.jpg
0_568ab_d6538496_XXL.jpg [ 100.05 КБ | Переглядів: 6443 ]


Востаннє редагувалось Begemotuk 25 бер 2016, 20:29, редаговано 4 раз(а).
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19791Повідомлення 25 бер 2016, 02:17 
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 19 Подякували 10
Хочу електротранспорт: Електроретро
« Теперь, что касается компоновки. Чтоб хоть как то нивелировать стоимость батарей, минивэн – самое то. Универсален, многоместен, с легкой трансформацией в грузовой и обратно. Из того, что попадалось на глаза, это – снятый с производства Пежо 806 »......
Дуже вірна думка, хоч кращим кандидатом думаю був би каблучок типу fiat fiorino / citroen nemo/peogeot bipper. Оснований на базі хечбека Пунто має невеликі габарити і просторий салон чим задовільняє майже всі потреби середньостатичного споживача. Були і електричні версії.


Додаткові файли:
cq5dam.web.650.600.jpeg
cq5dam.web.650.600.jpeg [ 53.52 КБ | Переглядів: 6521 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19794Повідомлення 25 бер 2016, 09:16 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
Begemotuk писав(ла):
Дуже вірна думка, хоч кращим кандидатом думаю був би каблучок типу fiat fiorino / citroen nemo/peogeot bipper. Оснований на базі хечбека Пунто має невеликі габарити і просторий салон чим задовільняє майже всі потреби середньостатичного споживача. Були і електричні версії.
Були, але:
slonik75 писав(ла):
Никола писав(ла):
спросил у Микро Вет схемы.
Ответ следующий- схемы даем только прошедшим обучение у нас .Обучение очень дорого для обслуживания одного авто.


Примерно такая же ситуация с VENTURI с их акумом ZEBRA, а еще хуже с KANGOO там все только через диллера. "Народный" электромбиль это: SAXO,106,BERLINGO,PARTNER на SAGEMBOXax!!! Все остальные полупромышленные, особенне италянские разработки електромобилей. для Украины - геморойно.

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19796Повідомлення 25 бер 2016, 09:33 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
paskalex писав(ла):
Боже, як мило :freu2:
US $1,000 - 3,500 / Unit
http://www.robeta.com.cn/product/60405749092-800372857/Four_wheel_Electric_Scooter_for_adult.html
paskalex писав(ла):
Михалыч писав(ла):
А нельзя ли поподробнее. Сам то я, в торговле, меньше чем дилетант, тем более , с забугра . Но, такую посылочку, охотно бы приобрёл . Кто подскажет, реально ли ЭТО в Киеве, и во что обойдётся ? Еще лучше, если я такой окажусь не один .
1. Думаю, що закупи з Китаю треба виокремлювати в окрему тему.
2. Хто тут на форумі писав про китайців(ассоціацію)? Краще робити закупи через них.
3. Щодо саме цього випадку, то я сам потрапив в "маркетингову пастку":
Цитата:
he FOB price os this model is USD5500
We will deliver by ship.
І таки чарівна китайська дівчина Кеті учора була дуже настирна. Її пропозиція:
- без акумуляторів - знижка $200
- без акумуляторів та зарядного - знижка $300
- $5300 саме авто (зі усім) + доставка в порт Odessa (Ukraine).

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19804Повідомлення 25 бер 2016, 15:49 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 206 Подякували 170
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: оч хочу свой ...
120 А тяговый аккумулятор у нас больше 100 мёртвых президентов - везти с ними а тут окупятся :)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19808Повідомлення 25 бер 2016, 16:11 
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 19 Подякували 10
Хочу електротранспорт: Електроретро
paskalex писав(ла):
Begemotuk писав(ла):
Дуже вірна думка, хоч кращим кандидатом думаю був би каблучок типу fiat fiorino / citroen nemo/peogeot bipper. Оснований на базі хечбека Пунто має невеликі габарити і просторий салон чим задовільняє майже всі потреби середньостатичного споживача. Були і електричні версії.
Були, але:
slonik75 писав(ла):
Никола писав(ла):
спросил у Микро Вет схемы.
Ответ следующий- схемы даем только прошедшим обучение у нас .Обучение очень дорого для обслуживания одного авто.


Загалом ці три автомобілі випускають на одному турецькому заводі. Логічно,що турки взялися і тюнінгувати перші. http://www.imecar.com/?page_id=7718(165 Nm)11 from our powerful electric motor delivering 56kW


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#19809Повідомлення 25 бер 2016, 20:01 
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 19 Подякували 10
Хочу електротранспорт: Електроретро
Обов'язково прогляньте це відео, в ньому відповідь на питання, яким мав би бути вітчизняний електроавтомобіль та концепції кузова. Не потрібно знову придумувати велосипед.
Пластиковий кузов та майже всі деталі від дешевих вітчизняних авто.
- Пасажирський варіант -4 чол.
- Трансформація в вантажний фургончик чи пікап.




«ЛуАЗ-Протон», але так і прототипом залишився. Електро відродження було б знаковим.




Ще минулого року були чутки про початок відновлення життя на заводі - В Україні відновлять виробництво транспортера-амфібії ЛуАЗ-967М http://sebto.blogspot.it/2015/11/v-ukra ... -lyaz.html


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 961 ]              На сторінку Пред.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 65  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 11


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group