Поточний час: 28 бер 2024, 22:17

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 10 ] 
Автор Повідомлення
#20115Повідомлення 04 квіт 2016, 22:10 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
Можливо я не маю права тут вносити свої пропозиції, але рахую, що ситуація і кон'юнктура того потребує. Що я пропоную:
Запропонувати ввести на цьому форумі тему "ТЕНДЕРА", де кожний охочий ЗА ВИНАГОРОДУ може залишати заявку (тендер) на конверсію свого автомобіля (або запропоновано) за заздалегідь затвердженим форумом шаблоном ввідних даних (Заявкою).
Ви подивіться на ці теми:
- http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?p=7281#p7281
- http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?p=20094#p20094
- http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?p=11555#p11555 (моя наївна тема),
то чому не монетизувати Ваші знання на благо фінансового розвитку форуму.
Ну чесно, чому Ви не можете прийняти участь у польському зльоті, бо банально не вистачає грошей.

Тепер більш детально:
1. Заявник хоче отримати розрахунок вартості конверсії свого (або скоро придбаного) автомобвля.
2. Заявник сплачує вартість розміщення тендеру, скажімо 5000 грн якщо він не має клубної карти, або 1000 грн - якщо він є членом клубу та має карту (Суми підлягають обговоренню, але їх наявність обов'язкова, бо, окрім всього іншого, ще й сигналізує про серйозність намірів Заявника). Кошти безповоротні й йдуть у фонд клубу.
3. Заявник заповнює попередньо затверджений клубом/форумом шаблон заявки та розміщує її у розділі "ТЕНДЕРА".
4. На основі заявки починається обговорення клубом/форумом найкращих, найдешевших, найякісніших агрегатів для запропонованої конверсії й місць їх купівлі. Обираються й обговорюються найкращі схеми, варіанти й місця конверсії. (Такий собі "загальний мозок", що направлений на вирішення поставленої мети).
5. Після обговорення й підсумування пункту 4, кандидати що погоджуються виконати конверсію за умовами й характеристиками пункту 4, тобто за винагороду прийняти зобов'язання Виконавця, надсилають Заявнику через приватне повідомлення свою пропозицію щодо вартості таких робіт (тільки РОБІТ, не агрегатів). Розголошення цінової пропозиції не передбачено. Цей пункт відбувається лише за умови, що Заявник додав таке побажання до своєї заявки.
6. Після виконання Заявником пункту 2 він в ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ МОЖЕ ОТРИМАТИ таке повідомлення на свою опубліковану заявку:
Цитата:
...найдите немного времени (хотя-бы неделю) и "посидите" на профильных форумах (этом или других), потому как все ваши вопросы требуют "многостраничных" ответов!!! Не знаю, кто наберётся терпения разъяснять Вам всё ...



Чекаю на Вашу думку.
P.S.: Таки думка до мене прийшла, коли Михалич пожалівся, що не може поїхати в гості до поляків. Та мова не тільки про Михалича, буть-хто з Вас, хто вклався своїм розумом в цей форум та/або зробив самостійно конверсію заслуговує на подібні поїздки.
P.S.S.: Мова не про мене. Я тільки пропоную ідею.

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20117Повідомлення 04 квіт 2016, 22:50 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Украина, Житомир
Дякував (ла) 60 Подякували 91
Хочу електротранспорт: Простой надежный и дешевый)))
МЫсля конечно благородная, но она не пойдет. ОООчень много факторов, не буду перечислять. Скажем так, кто чего хочет, тот с контактирует с тем человеком кто что то подобное делал, и уже с ним что то порешает. А так можно организовать добровольный Донат. Мне кажется что такой формат принесет больше средств.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20118Повідомлення 04 квіт 2016, 23:05 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Украина, Житомир
Дякував (ла) 60 Подякували 91
Хочу електротранспорт: Простой надежный и дешевый)))
Или еще такой вариант, все кто сейчас зарегистрирован на форуме делает добровольно принудительный взнос 50-100 грн (это небольшие деньги), в противном случае блокируется учетная запись. Так же и вновь прибывшие, в течении 3-4 дней, без подтверждения взноса блокируются. Суть такова, что средства будут вносить те люди которые реально заинтересованы в данной теме, и получать здесь намного больше чем отдадут. Можно еще обсудить ежемесячные взносы, и закрытые темы, или же урезанные темы. Без соответственных проплат, урезаный форум, а проплата может быть и 25 грн в месяц, . Ну это такие мысли.

Р.С. Так же часть средств собранных на форуме может быть как вознаграждение для лучшей самоделки, или переделки))). По средством голосования, по итогам календарного года.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20126Повідомлення 05 квіт 2016, 08:01 
Власник електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 880 Подякували 179
Мій електротранспорт: Porsche 924 Молния, Nissan Leaf, Trabant EV, Citroen Saxo
Хочу електротранспорт: Прототип Народного ЭМ
Добровольные взносы самые реальный вариант... только это нужно распиаристь чтобы их делали не только участники клуба и форума, но и сочувстсвующие! =)

_________________
http://elmob.co


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20130Повідомлення 05 квіт 2016, 08:38 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
Я особисто проти усіляких донатів, абонплат та добровільних внесків - це зло. Я хочу платити конкретно за послугу, заздалегідь знаючи який об'єм інформації і послуг я отримаю у підсумку.

У Вашому випадку половина будуть платити ті 50-150 грн, інші ні, а питання по типу "... а можна конвертувати джип, газ, белаз ..." так і залишаться мертвими темами на 1-2 відповіді.

Зрозумійте, що не всі користувачі форуму електрики, а користувачі не електрики, що мають кошти на конверсію заслуговують на увагу форуму/клубу.

Щодо цього, я не згоден:
AwakaN писав(ла):
Скажем так, кто чего хочет, тот с контактирует с тем человеком кто что то подобное делал, и уже с ним что то порешает.
Моделюємо:
Я, Barkas B1000 і $5000. Параметри 1000кг зі швидкістю 100 км/г на відстань 100км (1000/100/100).
Розміщую заявку, загально форумом проводимо обговорення агрегатів і компонування.
В підсумку, я не електрик, заплативши лише 1000-5000 грн матиму готове рішення з потрібними мені технічними параметрами, контактами де і у кого потрібні мені агрегати купити, матиму майже фінальний кошторис проекту і багато інших бонусів.
Потім в приват мені надійдуть пропозиції щодо вартості самих робіт з конверсії. Наприклад, від Захара в $1500/проект, від ВячеславаМ в $1000, від ХХХХХ в $500. І я вже обиратиму хто з них реалізовуватиме вже прорахований проект.

А у Вашому випадку, коли "... контактирует с тем человеком кто что то подобное делал ...", Виконавець не знатиме толком мій проект. часто й бюджет. Кожному ж можливих виконавців прийдеться прораховувати свій окремий проект, а мені (знову ж таки не електрику) потрібно буде обирати серед проектів описаних незрозумілою звичайному громадянину мовою кіловатів і обертів за хвилину.

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20133Повідомлення 05 квіт 2016, 09:11 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Да, я тоже хотел бы, что бы наш клуб, как "ОО", имел бы бОльшие финансовые возможности, для организации, и своих, каких либо мероприятий , а не только
"Куда пригласят - Кто оплатит" ? .........Но , как такая коммерциализация совместится с НАШИМ некоммерческим статусом. "ЯРЕСЬКИ" узнают -налогом задавят ! Согласен,, что к НАМ обращаются и те, кто в состоянии , полученную от нас информацию, оплатить, НО, ОБЯЗАТЕЛЬНОСТЬ ОПЛАТЫ, оттолкнёт от нас, студентов, бюджетников пенсионеров. ................ - Нет , Я за ДОБРОВОЛЬНОСТЬ !
Кроме того , у нас недостаточно используется "СИСТЕМА ВЗАИМОЗАЧЁТА", типа-
- "ТЫ МНЕ - Я ТЕБЕ".


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20137Повідомлення 05 квіт 2016, 09:52 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
Михалыч писав(ла):
Да, я тоже хотел бы, что бы наш клуб, как "ОО", имел бы бОльшие финансовые возможности, для организации, и своих, каких либо мероприятий , а не только
"Куда пригласят - Кто оплатит" ?
Ну так а я про шо! :ja:
Михалыч писав(ла):
Но , как такая коммерциализация совместится с НАШИМ некоммерческим статусом. "ЯРЕСЬКИ" узнают -налогом задавят !
Це питання вирішується, грамотно і юридично правильно. Як треба, мій адвокат сформулює юридичну довідку "як діяти" (але знуву ж таки. за безкоштовно він працювати не буде).
Михалыч писав(ла):
Согласен,, что к НАМ обращаются и те, кто в состоянии , полученную от нас информацию, оплатить ...
На таких й треба розраховувати розділ "Тендера".(для таких я й затіяв цю тему.
Михалыч писав(ла):
... НО, ОБЯЗАТЕЛЬНОСТЬ ОПЛАТЫ, оттолкнёт от нас, студентов, бюджетников пенсионеров ...Нет , Я за ДОБРОВОЛЬНОСТЬ !
НІХТО Вам особисто й будь-кому іншому не забороняє добровільно й безкоштовно допомагати.

Зрозумійте різницю: Перші оплатять за розміщення заявки, отримають план дій й кошторис, будуть інвестувати в конверсію. Другі будуть питати, розпитувати, сперичатися й вести себе як більша частина користувачів форуму (добре це. чи погано. як вже є).

Уявіть, такий "студент-пенсіонер" почне Вам щотижня писати не по темам форуму, а конкретні прохання щодо розрахунку того чи іншого траспортного засобу для конверсії. не маючи в кармані навіть банальних $5000. На скільки тижнів/місяців Вас вистачить на такі відповіді?
Михалыч писав(ла):
Кроме того , у нас недостаточно используется "СИСТЕМА ВЗАИМОЗАЧЁТА", типа-
- "ТЫ МНЕ - Я ТЕБЕ".
Утопія. :(

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20173Повідомлення 05 квіт 2016, 22:54 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 206 Подякували 170
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: оч хочу свой ...
Мысль хоть как-то улучшить финансовое положение клуба похвальна , а вот идея брать с людей деньги за обещание что клуб поможет - утопична . Кто будет отвечать если не поможет - не нравится тема , донор , стиль письма... отпуска у всех ...
Или организовывать группу штатных передельщиков обязанных отвечать ? Тогда если обязаны ... уже скучно и блеск в глазах гаснет .... а деньги взяты ! ...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20752Повідомлення 21 квіт 2016, 19:35 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Я тоже против платных тем на форуме и вообще в клубе. Это утопия.
Ну например, позвонил мне сегодня человек и попросил собрать батарею для электромобиля с Европы. Мне что, отсылать его на форум?

Я за гранты.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20755Повідомлення 21 квіт 2016, 19:45 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
Stalker_W писав(ла):
Я за гранты.
Так і я за гранти (тендери, платі заявки, чи називайте це як хочете).
Я лише запропонував фіксувати серйозність намірів "грантодавача" перед форумом.
Ось у мене зараз немає коштів на "тедер/грант/конверсію", то чому мені "пудрити" форумчанам мізки, створюючи тему, умови якої я заздалегідь знаю що не виконаю.

Це точно так же, як і Захар бере "залог" з клієнта при оренді ліфа. Не в залогі справа, а в серйозності намірів клієнта.

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 10 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 4


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group