Поточний час: 27 квіт 2024, 18:58

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 122 ]  На сторінку Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступ.
Автор Повідомлення
#22930Повідомлення 15 черв 2016, 09:49 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Володимир писав(ла):
Попри мої хороші враження і поспілкувавшись майже з усіма учасниками виставки я не отримати відповіді на мої питання пов'язані з легалізацією,страхування,придбання комплектуючих,популяризацію і багато іншого, що повинно би бути логічним завершенням таких міроприємств...


Все идет к тому что введут разделение мощностей для легкого этранспорта, как в ЕС.
До 250Вт - евел, после 250Вт - нужны права.
Просмотрел базу судебных решений на ключевое слово электровелосипед , таких решений уже за сотню набирается, в основном на них ездят алкашики в надежде что не будут штрафовать.
Да , действительно некоторые судьи стают на защиту э-веловодов ,даже пьяных, но большинство все же придерживается мнения что для эвела нужны права категории А1 .
Так как в ПДД нет определения что такое электровелосипед, есть велосипед , а все что с эмотором до 3 кВт - идет как мопед , следовательно - 250 Вт - это тоже мопед,
как бы не абсурдно это звучало.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#22933Повідомлення 15 черв 2016, 10:25 
Правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 309 Подякували 237
Мій електротранспорт: Е-КРОСС 72В30Ач 3кВт
Хочу електротранспорт: электромобиль на каждый день
Цитата:
Все идет к тому что введут разделение мощностей для легкого этранспорта, как в ЕС.
До 250Вт - евел, после 250Вт - нужны права.
Просмотрел базу судебных решений на ключевое слово электровелосипед , таких решений уже за сотню набирается, в основном на них ездят алкашики в надежде что не будут штрафовать.
Да , действительно некоторые судьи стают на защиту э-веловодов ,даже пьяных, но большинство все же придерживается мнения что для эвела нужны права категории А1 .
Так как в ПДД нет определения что такое электровелосипед, есть велосипед , а все что с эмотором до 3 кВт - идет как мопед , следовательно - 250 Вт - это тоже мопед,
как бы не абсурдно это звучало.


Если у электровелосипеда есть педали и он может ехать от мускульной силы - тогда лучше приравнивать к велосипедам согласно ПДД. Хотя по мощности двигателя согласен, надо вносить порядок. И на данный момент это необходимо прорабатывать именно с владельцами электровелосипедов. По мощности лучше отталкиваться от 350Вт моторов без оформления кат. А1, т.к. они наиболее популярны, да и скорость с ним - 30-35Км/ч максималка. На более мощные - надо думать, как это оформлять.

_________________
Кто ищет - тот всегда найдет. Кто хочет - тот всего добъется.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#22979Повідомлення 16 черв 2016, 04:44 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Интересно - а база судебных решений общедоступна?
Как посмотреть?

И как там в Европе по вопросу електротранспорта легкого в ПДД решено?
Неужели владельцу електровелосипеда с мотором в 1кВт уже и права надо и регистрация транспортного средства в полиции?



irde писав(ла):
Володимир писав(ла):
Попри мої хороші враження і поспілкувавшись майже з усіма учасниками виставки я не отримати відповіді на мої питання пов'язані з легалізацією,страхування,придбання комплектуючих,популяризацію і багато іншого, що повинно би бути логічним завершенням таких міроприємств...


Все идет к тому что введут разделение мощностей для легкого этранспорта, как в ЕС.
До 250Вт - евел, после 250Вт - нужны права.
Просмотрел базу судебных решений на ключевое слово электровелосипед , таких решений уже за сотню набирается, в основном на них ездят алкашики в надежде что не будут штрафовать.
Да , действительно некоторые судьи стают на защиту э-веловодов ,даже пьяных, но большинство все же придерживается мнения что для эвела нужны права категории А1 .
Так как в ПДД нет определения что такое электровелосипед, есть велосипед , а все что с эмотором до 3 кВт - идет как мопед , следовательно - 250 Вт - это тоже мопед,
как бы не абсурдно это звучало.


_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#22981Повідомлення 16 черв 2016, 05:16 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 90 Подякували 249
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Если кто то хочет выкинуть деньги на ветер-его право.Я против всяких регистраций и прав.На скутеры вон ввели,так они все пропали,остались те же малолетки и бухари,которые как ездили без ничего так и ездят.Еслибы оно стоило 30-50 грн.-без проблем,но в нашей стране так не бывает,последнее вытрясут..


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#22983Повідомлення 16 черв 2016, 07:50 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: м.Львів
Дякував (ла) 9 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електровелосипед і електроавтомобіль Puli 2E
Щоб ми тут не говорили, наша влада нічого обговорювати з нами не буде.Вони швидко - шаблонно повторять Європейські обмеження і ми будемо кататись як і весь Євросоюз.
Пропоную повернутись до обговорення виставки...
Нехай тут кожен викладе своє бачення майбутньої виставки.
1.Коли і де ви б хотіли щоб вона відбулась
2.Кого ви б хотіли на ній бачити
3.Які товари та послуги треба представити
4. Які питання потрібно вирішити на "круглих столах",і до кого направляти результати обговорення
6. Особисто мої побажання:
- клуб повинен допомогти доставляти унікальні експонати на виставку
- організувати номінацію "кращий продукт року" з цінним призом
- по завершенню виставки організовувати аукціон на унікальний продукт,про виготовлення його для виставки попередити учасників завчасно
- організувати зону для катання з квитками ,щоб відсікти "зівак" які постійно заважали проханням-"дайтє покататься"
- з жіночих представниць організувати конкурс "Міс-Електротранспорт"
- на виставці організувати дешеве харчування учасників,а не давитись гамбургерами
- організувати зону купівлю-продаж товарів повязаних з електротранспортом
- підготувати і виготовити анкету-опитування для відвідувачів,щоб визначити метиви ,чому приїзджають на таку виставку
Кожен пункт викладений мною стисло, тому давайте розпишем більш детально і перетворимо це обговорення у конкретну програму наступної виставки {O_0}


Востаннє редагувалось Володимир 16 черв 2016, 10:52, редаговано 2 раз(а).

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#22984Повідомлення 16 черв 2016, 08:04 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
Руслан и Людмила писав(ла):
Интересно - а база судебных решений общедоступна?
Как посмотреть?
http://reyestr.court.gov.ua/

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#22986Повідомлення 16 черв 2016, 08:58 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Михалыч писав(ла):
Stalker_W писав(ла):
:D.........................................................................................

В 11-00 будет рабочая встреча по изготовлению электромобилей в Украине. В частности запланировано выступление Вельчева. Приглашается весь клуб.

... Впечатления о "круглом столе" - "рабочей встрече". - гнетущее.
Похоже, что те же самые чиновники, которые завели наш автопром в "безнадёжную Ж", решили вылезать оттуда , ТОМ ЖЕ НАПРАВЛЕНИИ !, но, оччень медленно.

..... Выставка прошла. Печально, что среди привлечённых, не было представителей ни : Экологических служб, ни Электроэнергетических, ни Законотворческих, ни Фискальных .......Ну ладно -ОНИ-НЕБОЖИТЕЛИ, но уж новых то ГАИ -дор. патрулей и СМИ то можно было бы пригласить. .................? ?

....Ну, да ладно. Но , что будет "завтра" КАКИЕ МЕРОПРИЯТИЯ, К ЧЕМУ ГОТОВИТЬСЯ И КОГДА ?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#22988Повідомлення 16 черв 2016, 09:00 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
paskalex писав(ла):
Руслан и Людмила писав(ла):
Интересно - а база судебных решений общедоступна?
Как посмотреть?
http://reyestr.court.gov.ua/

Да, совершенно верно,
В самой верхней строке

"Пошук за контекстом "
" Введіть фрагмент тексту судового рішення"

пишете ваше ключевое слово . Остальные поля можно не заполнять.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#23000Повідомлення 16 черв 2016, 14:53 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 90 Подякували 249
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Судя по количеству посетителей выставки-следующая может и не состояться,организаторам нужно деньги отбивать,а не благотворительностью заниматься.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#23012Повідомлення 16 черв 2016, 19:21 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
paskalex писав(ла):
Ввёл "електромобіль" и обалдел, сколько уже судов по ним. Но оказалось, это в основном махинации с детскими электромобилями: кражи и незаконные аттракционы. Хотя есть одно решение за такси без лицензии на электромобиле в Крыму.

А на выставку, например, даже Южанина не пришла. Та которая представляла в Раде законопроект отмены НДС на ввоз электромобилей. Соответственно круглый стол превратился в просто "говорильню".


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#23068Повідомлення 18 черв 2016, 06:33 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 383
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
tank6661 писав(ла):
Судя по количеству посетителей выставки-следующая может и не состояться,организаторам нужно деньги отбивать,а не благотворительностью заниматься.

Андрюха - посетителей было достаточно, а вот тебя я там не замечал... :?
ПС организаторы деньгу отбили при сдаче площадей - посетители это уже навар.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#23071Повідомлення 18 черв 2016, 08:14 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Видео-репортажи с выставки
UA|TV
Автівки майбутнього



Громадське Телебачення
Перша міжнародна виставка електромобілів Plug-In Ukraine
В конце засветились Ареан и Михалыч







PlugIn Ukraine electro transport expo 2016.06.11 DiveInsightsTV



Ну и наиболее глупый репортаж от НТН. Столько ляпов от корреспондентов (да и от интервьюируемых) я не слышал с 2012 года.
http://ntn.ua/ru/products/programs/svid ... 6/14/19608


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#23098Повідомлення 18 черв 2016, 13:06 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Фото от electrocars.club
https://goo.gl/photos/ShpJRj4tJ3yoAzLn6


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#23102Повідомлення 18 черв 2016, 14:01 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 90 Подякували 249
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
lu4 писав(ла):
tank6661 писав(ла):
Судя по количеству посетителей выставки-следующая может и не состояться,организаторам нужно деньги отбивать,а не благотворительностью заниматься.

Андрюха - посетителей было достаточно, а вот тебя я там не замечал... :?
ПС организаторы деньгу отбили при сдаче площадей - посетители это уже навар.

Меня не было,не получилось приехать.Но сколько фото не смотрю-массы посетителей не вижу.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#23104Повідомлення 18 черв 2016, 14:17 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
tank6661 писав(ла):
Но сколько фото не смотрю-массы посетителей не вижу.
Пришло всего 4500 посетителей.

Оффтоп
Порывшись в интернете нашёл отчёты с других выставок компании-организатора: Медицина 7000чел., Фрайчазинг 6000чел. Жаль не нашёл отчёт по выставке "Ландшафтный дизайн 2016". Там было реально много народа.


Отчёт по выставке:
Цитата:
Plug-In Ukraine продемонструвала готовність України до електротранспорту
10 – 12 червня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбуласьпершавУкраїні виставка електротранспортуPlug-In Ukraine 2016.
Plug-In Ukraine 2016 стала знаковою галузевою подією та зробила вагомий внесокурозвиток ринку електротранспорту України.«Інтерес до Plug-In Ukraine 2016 перевершив наші найсміливіші очікування!— відзначає Ірина Носар, директор виставки. — Незважаючи на те, що виставка готуваласьу короткі терміни —усього 3 місяці, нам вдалося зібрати практично весь ринок персонального електротранспорту України, презентувати повний спектр зарядних станцій, що виробляються в Україні. Вже у процесі підготовки ми побачили жвавузацікавленість до електротранспорту з боку споживачів. Яскравим показником стало FB-співтовариство, що активно підхоплювало і поширювало інформацію,— залученість користувачів напередодні виставки перевищила 66 000 осіб. Plug-In Ukraine наочно продемонструвала готовність України до електротранспорту та заклала міцний фундамент для подальшого розвитку ринку».

У павільйоні на площі понад 1400 кв. м учасники виставки представилиелектромобілі, електромотоцикли, мопеди, скутери, електровелосипеди, гіроборди, гольфкари, зарядні станції, акумулятори, двигуни, контролери, аксесуари (кабелі, перехідники тощо), а також програми кредитування, страхування, лізингу, прокату та trade-in. Загалом на Plug-In Ukraine 48 компанійпрезентували 58брендів:
 авто— BMW i3, Chevrolet Spark EV, Ford Focus, KIA Soul, Mercedes-Benz B-class,Nissan Leaf, Nissan ENV 200, RENAULT FLUENCE, Smart, Synchronous, Tesla, Volkswagen Golf;
 мото- та вело-: Carbonrider,Electric Enduro Adrenaline, Electric Enduro Stayer, Fitrider,Gocycle, KOALA,LEOPARD,Prophete, Rex, Skaut U1, Skaut U2;
 зарядні станції — CIRCONTROL MOBILITY & EMOBILITY, DBT, EFACEC, E-line, Elmis, GreenFuel, Schneider Electric, SmagPoint,ТОКА.
Plug-In Ukraine 2016представила такожідосягнення вітчизняних виробників:ELECTRICMARATHONINTERNATIONAL, GreenFuelUkraine, «Вольта байкс», «Е-лайн», «Ебайк», «ЕЛМІЗ», «РЕНТЕХНО», «СмагПоінт», «ТОКА».

Програма Plug-In Ukraine 2016 об’єдналазаходи для фахівців галузі, освітні семінари, презентації. Нагальні ринкові питання обговорювалисьв ході круглого столу «Прийняття законопроекту 1912 як фактор розвитку ринку електромобілів в Україні» та робочої зустрічі «Made in Ukraine. Виробництво електротранспорту в Україні: за і проти». У спікер-зоні ентузіасти електротранспорту ділились досвідом переобладнання звичайного авто у електромобіль, розвіювали найпопулярніші міфи про електромобілі. Щодня відвідувачів виставкидивували експерименти з електрикою феєричного «Тесла-шоу».
Учасники Plug-in Ukraine надали для тест-драйвів, що відбувалися щодня, 9 електрокарів (BMW i3,FordFocus, Kia Soul EV, Nissan Leaf, Smart, Volkswagen Golf), саморобні і переобладнані авто, а також електроскутери і електровелосипеди.

Співорганізатори події—компанія «Євроіндекс» тапроектemobilis.
За підтримки Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД).

Наступного року виставкуPlug-in Ukraine заплановано на 28 – 30 квітня 2017!
Розвиваємо ринок разом!


Копия отчёта на сайте клуба http://electroavtosam.com.ua/2016/06/pl ... ransportu/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 122 ]              На сторінку Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 169


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group