Поточний час: 28 бер 2024, 18:47

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 102 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Наступ.
Автор Повідомлення
#30008Повідомлення 21 лист 2016, 19:20 
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 10 Подякували 1
Pozitiff.Заинтересовался сборкой у вас батареи 16s lifepo4 30Ah, пакетов в два ряда.Как на фото. Но вопрос такой,если вы делаете короб из пластика (нет жёсткости конструкции), то как можно обеспечить НАДЁЖНОЕ крепление батареи в раме? Можете разместить фото для примера. (Фото заимствованы с другого форума.Да простит меня автор.)


Додаткові файли:
1l84ji7.jpeg
1l84ji7.jpeg [ 95.72 КБ | Переглядів: 6670 ]
tb5wts.jpeg
tb5wts.jpeg [ 61.14 КБ | Переглядів: 6670 ]
xbkokl.jpeg
xbkokl.jpeg [ 81.84 КБ | Переглядів: 6670 ]


Востаннє редагувалось zora 21 лист 2016, 21:45, редаговано 1 раз.
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30016Повідомлення 21 лист 2016, 21:14 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
zora писав(ла):
Заинтересовался сборкой у вас батареи 16s lifepo4 30Ah, пакетов в два ряда.Как на фото. Но вопрос такой,если вы делаете короб из пластика (нет жёсткости конструкции), то как можно обеспечить НАДЁЖНОЕ крепление батареи в раме? Можете разместить фото для примера. (Фото заимствованы с другого форума.Да простит меня автор.)


А ніяк. Це не дуже вдалий експеримент щодо коробки АКБ, мені його на моє замовлення робив той, хто продав мені елементи. Я лише замінив бокові кришки на металеві, але це не дуже допомогло. Для такої важкої батареї текстоліт не підходить. Я вирішив робити коробку з тонкого металлу 1мм. Всередині коробки буде утеплювач та обігрів батареї. Як буде готово - зкину фото.

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30020Повідомлення 21 лист 2016, 21:43 
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 10 Подякували 1
Pozitiff. Прошу Вас ответить на мой вопрос.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30039Повідомлення 22 лист 2016, 08:18 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 21 Подякували 73
zloitapok писав(ла):
Мені цікаво спробувати. По $15 вони?


так, Павло з вами вирішить це питання


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30040Повідомлення 22 лист 2016, 08:26 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 21 Подякували 73
zora писав(ла):
Pozitiff. Прошу Вас ответить на мой вопрос.


не потрібно недооцінювати абс пластик, при сильних ударах він не тріскає та не ломиться, а при товщині 3мм має непоганий запас міцності
акб кріпимо на 4 товстезні стяжки, поки що проблем не було


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30046Повідомлення 22 лист 2016, 11:34 
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 10 Подякували 1
Pozitiff писав(ла):
zora писав(ла):
Pozitiff. Прошу Вас ответить на мой вопрос.


не потрібно недооцінювати абс пластик, при сильних ударах він не тріскає та не ломиться, а при товщині 3мм має непоганий запас міцності
акб кріпимо на 4 товстезні стяжки, поки що проблем не було


Так я за целостность пластика корпуса батареи и не переживаю. Меня волнует если корпус из пластика начнёт "гулять", то как раз пакеты внутри как самое слабое звено могут повредиться.
Я понимаю, что в вашей мастерской собралось уже большое количество батарей, но думаю если в шапке темы и ваших фото красиво и аккуратно собранной батареи вы разместите фото, как вы как производитель рекомендуете крепить батарею такой как на фото сборки в раму E-KROSS. Думаю что вы как производитель, должны больше внимания уделять РЕКОМЕНДАЦИЯМ пользователям ваших изделий. Понятно, что при этом вы берёте на себя некоторые риски. Но лидерство и подразумевает, что ПЕРВЫЙ иногда делает ошибки. Но он их признаёт и ВНОСИТ изменения в рекомендации исходя из своей статистики и обратной связи от пользователей. Прошу воспринимать мой пост как просьбу, а не замечания.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30053Повідомлення 22 лист 2016, 14:38 
Не в мережі

Звідки: Україна Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Не влаштовує АБС то візьміть полікарбонат монолітний 4-5 мм. Метал не можна ні в якому разі використовувати бо це провідник струму. Фіксація ячейок в корпусі нейтральним силіконом. Стяжки ви недооцінюєте. Болти це лишнє і вигляду немає. p.s. майстер E-KROSS.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30055Повідомлення 22 лист 2016, 16:51 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 21 Подякували 73
zora писав(ла):
Меня волнует если корпус из пластика начнёт "гулять", то как раз пакеты внутри как самое слабое звено могут повредиться.

пакети ми фіксуємо нейтральним силіконом, нам одного разу довелося розбирати такий акб - силікон прийшлося вирізати ножем, фіксує пакети він просто нереально
на рахунок рекомендацій по зборці рами - розпочав збирати їх в першому пості цієї теми
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=46&t=1550
на рахунок кріплення акб - фіксується стяжками які йдуть в комплекті (3 або 4 шт в залежності від довжини акб)
Зображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30090Повідомлення 23 лист 2016, 14:49 
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 10 Подякували 1
Pozitiff писав(ла):
zora писав(ла):
Меня волнует если корпус из пластика начнёт "гулять", то как раз пакеты внутри как самое слабое звено могут повредиться.

пакети ми фіксуємо нейтральним силіконом, нам одного разу довелося розбирати такий акб - силікон прийшлося вирізати ножем, фіксує пакети він просто нереально
на рахунок рекомендацій по зборці рами - розпочав збирати їх в першому пості цієї теми
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=46&t=1550
на рахунок кріплення акб - фіксується стяжками які йдуть в комплекті (3 або 4 шт в залежності від довжини акб)
Зображення


Ну раз вы говорите, что всё будет OK! Готов в личку получить калькуляцию по сборке батареи.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30095Повідомлення 23 лист 2016, 18:02 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 20 Подякували 22
Я свою батарейку фіксував двосторонньою липучкою, яка по ширині влізала у відповідні отвори в рамі. Одна така липучка витримала 87кг ваги(я перевіряв) і не порвалась. Акум кріпив чотирма :) Єдиний її недолік - важче натягувати, тоді як хомути самозатягуються.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30138Повідомлення 24 лист 2016, 12:57 
Не в мережі

Звідки: Україна Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Двосторонній скотч можна використати для тго щоби батерея не їздила по рамі. Відривати батарею важко зі скотча. В нашу раму стяжки саме то. :idee:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30191Повідомлення 25 лист 2016, 10:25 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 21 Подякували 73
нещодавно ми збирали декілька фетбайків на кромоторах, тому гостро стала проблема виривання шпиць з обода, оскільки обода для фетів не пістоновані та досить тонкі
було вирішено наточити ось такі пістони, вони одночасно збільшують площу контакту головки шпиці з ободом та розподіляють навантаження на обидві стінки обода
нещодавно придбали токарний станок, тому все робили власними силами :)
п.с. станок для шпицювання мк також власної розробки, оснастили його стрілочними індикаторами, да і майстер наш зібрав не одну сотню коліс, тому якість зборки коліс на висоті

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30199Повідомлення 25 лист 2016, 16:26 
Власник електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина, Харьков
Дякував (ла) 200 Подякували 181
А где вы брали обода?

_________________
Реплика Morgan 3 Wheeler на электротяге.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30246Повідомлення 26 лист 2016, 10:11 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 21 Подякували 73
замовляли в штатах


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30869Повідомлення 09 груд 2016, 17:57 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
Pozitiff, чи можете ви допомогти зв'язатись з Павлом? я зробив оплату мото-сідушки учора, але не можу дозвонитись до Павла.
Дякую.

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 102 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 11


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group