Поточний час: 28 бер 2024, 22:43

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 25 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
#30292Повідомлення 26 лист 2016, 22:17 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Пошла волна в прессе

Завантажується з Facebook. Очікуйте...
.............
............
...........
..........
.........
........
.......
......
......
.....
....
...
..
.



Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30294Повідомлення 26 лист 2016, 22:43 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина,Киев
Дякував (ла) 113 Подякували 616
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965e, Peugeot Partner (продан), Renault Zoe, Renault Fluence, Tesla Model 3
Я скинул ссылку большинству знакомым журналистам которые мне писали по поводу жужика. Может кто-то это зацепит.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30343Повідомлення 27 лист 2016, 21:06 
Творець електромобіля, правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Україна
Дякував (ла) 72 Подякували 265
Мій електротранспорт: Таврія EV
А тем временем уже определен переможець.
«Бориспіль» за 7 мільйонів прибиратиме екс-менеджер з орбіти Остапчука
24 квітня 2015

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 15 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Клімтехінвест» на прибирання аеропорту за 6,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Замовлено прибирання прилеглих територій до терміналу «В» (181 069,5 кв.м), терміналу «F» (22 207 кв.м.) і терміналу «D» – 104 262 кв.м.
Фірму «Клімтехінвест» заснував у 2011 р. в Харкові Сергій Мірошниченко,який лишався власником щонайменше до жовтня 2014 р. Наразі фірма переоформлена на Олександра Анатолійовича Некіпєлова, який раніше очолював у якості директора ТОВ «Лоска» з групи фірм, які через низку попередніх засновників близькі до оточення Віктора Остапчука, екс-начальника ДП «Південна залізниця», народного депутата, що донедавна представляв Партію регіонів. «Клімтехінвест» почав вигравати тендери у 2013 р. і до цього часу усі замовлення отримував саме від «Південної залізниці» (загалом 15,50 млн грн.).
На нинішній тендер «Борисполя» подавалися загалом 10 учасників. Шість пропозицій були відхилені як такі, що в загальному не відповідають кваліфкритеріям та умовам конкурсної документації – однак для жодної з відхилених компаній детальніші пояснення не наведені. Одна з них була дешевша від переможця, решта дорожчі.
Один з допущених учасників, ПП «Бориспільрайагропромбуд», оскаржував цю закупівлю до АМКУ. Перша причина: сума акцепту відрізнялася від ціни, зазначеної в протоколі розкриття пропозицій: в пропозиції початково було зазначено 9,57 млн грн., натомість акцептовано 6,60 млн грн. Окрім того «Клімтехінвест», на думку конкурентів, не має досвіду виконання аналогічних контрактів, оскільки за час свого існування подібних послуг не надавав. Однак АМКУ відхилив скаргу: різницю в цифрах замовник пояснив виправленням арифметичної помилки (виявлена самим замовником, виправлення погоджено з учасником), а щодо досвіду – то фірма надала інформацію про підряди «Харківзеленбуду» і «Південної залізниці».


Додаткові файли:
Screenshot_2016-11-27-21-02-39_com.android.chrome.png
Screenshot_2016-11-27-21-02-39_com.android.chrome.png [ 136.02 КБ | Переглядів: 4211 ]

_________________
Пробіг на батарейках 180 000 км
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30345Повідомлення 27 лист 2016, 22:08 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ
Дякував (ла) 129 Подякували 383
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt 2014,Chevrolet Bolt 2017
Хочу електротранспорт: Tesla Model S
Вячеслав М писав(ла):
А что , нет знакомых в СМИ ? У кого есть знакомые в СМИ , помогите !

у меня есть прямой выход на канал "Телевсесвіт",он по спутнику на всю Европу транслируется и владелец болеет электротранспортом со времен моего первого Ситроена.

_________________
загальний пробіг на електротязі більше 200 тис.км км
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=28&t=184


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30346Повідомлення 27 лист 2016, 22:17 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ
Дякував (ла) 129 Подякували 383
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt 2014,Chevrolet Bolt 2017
Хочу електротранспорт: Tesla Model S
BATISKAF писав(ла):
А тем временем уже определен переможець.
«Бориспіль» за 7 мільйонів прибиратиме екс-менеджер з орбіти Остапчука
24 квітня 2015

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 15 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Клімтехінвест» на прибирання аеропорту за 6,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Замовлено прибирання прилеглих територій до терміналу «В» (181 069,5 кв.м), терміналу «F» (22 207 кв.м.) і терміналу «D» – 104 262 кв.м.
Фірму «Клімтехінвест» заснував у 2011 р. в Харкові Сергій Мірошниченко,який лишався власником щонайменше до жовтня 2014 р. Наразі фірма переоформлена на Олександра Анатолійовича Некіпєлова, який раніше очолював у якості директора ТОВ «Лоска» з групи фірм, які через низку попередніх засновників близькі до оточення Віктора Остапчука, екс-начальника ДП «Південна залізниця», народного депутата, що донедавна представляв Партію регіонів. «Клімтехінвест» почав вигравати тендери у 2013 р. і до цього часу усі замовлення отримував саме від «Південної залізниці» (загалом 15,50 млн грн.).
На нинішній тендер «Борисполя» подавалися загалом 10 учасників. Шість пропозицій були відхилені як такі, що в загальному не відповідають кваліфкритеріям та умовам конкурсної документації – однак для жодної з відхилених компаній детальніші пояснення не наведені. Одна з них була дешевша від переможця, решта дорожчі.
Один з допущених учасників, ПП «Бориспільрайагропромбуд», оскаржував цю закупівлю до АМКУ. Перша причина: сума акцепту відрізнялася від ціни, зазначеної в протоколі розкриття пропозицій: в пропозиції початково було зазначено 9,57 млн грн., натомість акцептовано 6,60 млн грн. Окрім того «Клімтехінвест», на думку конкурентів, не має досвіду виконання аналогічних контрактів, оскільки за час свого існування подібних послуг не надавав. Однак АМКУ відхилив скаргу: різницю в цифрах замовник пояснив виправленням арифметичної помилки (виявлена самим замовником, виправлення погоджено з учасником), а щодо досвіду – то фірма надала інформацію про підряди «Харківзеленбуду» і «Південної залізниці».

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛІМТЕХІНВЕСТ"
Директор
МІРОШНИЧЕНКО СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ
Деятельность
93.01.1
ПРАННЯ, ОБРОБЛЕННЯ БІЛИЗНИ ТА ІНШИХ ТЕКСТИЛЬНИХ ВИРОБІВ

_________________
загальний пробіг на електротязі більше 200 тис.км км
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=28&t=184


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#30383Повідомлення 28 лист 2016, 15:10 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
doc1972 писав(ла):
BATISKAF писав(ла):
А тем временем уже определен переможець.
«Бориспіль» за 7 мільйонів прибиратиме екс-менеджер з орбіти Остапчука
24 квітня 2015

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 15 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Клімтехінвест» на прибирання аеропорту за 6,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Замовлено прибирання прилеглих територій до терміналу «В» (181 069,5 кв.м), терміналу «F» (22 207 кв.м.) і терміналу «D» – 104 262 кв.м.
Фірму «Клімтехінвест» заснував у 2011 р. в Харкові Сергій Мірошниченко,який лишався власником щонайменше до жовтня 2014 р. Наразі фірма переоформлена на Олександра Анатолійовича Некіпєлова, який раніше очолював у якості директора ТОВ «Лоска» з групи фірм, які через низку попередніх засновників близькі до оточення Віктора Остапчука, екс-начальника ДП «Південна залізниця», народного депутата, що донедавна представляв Партію регіонів. «Клімтехінвест» почав вигравати тендери у 2013 р. і до цього часу усі замовлення отримував саме від «Південної залізниці» (загалом 15,50 млн грн.).
На нинішній тендер «Борисполя» подавалися загалом 10 учасників. Шість пропозицій були відхилені як такі, що в загальному не відповідають кваліфкритеріям та умовам конкурсної документації – однак для жодної з відхилених компаній детальніші пояснення не наведені. Одна з них була дешевша від переможця, решта дорожчі.
Один з допущених учасників, ПП «Бориспільрайагропромбуд», оскаржував цю закупівлю до АМКУ. Перша причина: сума акцепту відрізнялася від ціни, зазначеної в протоколі розкриття пропозицій: в пропозиції початково було зазначено 9,57 млн грн., натомість акцептовано 6,60 млн грн. Окрім того «Клімтехінвест», на думку конкурентів, не має досвіду виконання аналогічних контрактів, оскільки за час свого існування подібних послуг не надавав. Однак АМКУ відхилив скаргу: різницю в цифрах замовник пояснив виправленням арифметичної помилки (виявлена самим замовником, виправлення погоджено з учасником), а щодо досвіду – то фірма надала інформацію про підряди «Харківзеленбуду» і «Південної залізниці».

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛІМТЕХІНВЕСТ"
Директор
МІРОШНИЧЕНКО СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ
Деятельность
93.01.1
ПРАННЯ, ОБРОБЛЕННЯ БІЛИЗНИ ТА ІНШИХ ТЕКСТИЛЬНИХ ВИРОБІВ


Если это все виды деятельности, на которые зарегистрирована эта фирма то очень забавно как они собираются убирать весь аэропорт

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33442Повідомлення 19 лют 2017, 23:37 
Творець електромобіля, правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Україна
Дякував (ла) 72 Подякували 265
Мій електротранспорт: Таврія EV
Электро грузовик уже презентовали
http://www.abcnews.com.ua/ru/news/kiiev ... -tiekhnika
Он на фото слева.

_________________
Пробіг на батарейках 180 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33451Повідомлення 20 лют 2017, 09:40 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Опаньки, а где второй электрогрузовик? По моему там вообще схема похлеще.

Есть идея обратиться в "Депутатский контроль". Они как раз неслабо воюют против коррупции, и основные двигатели законопроектов об налоговых льготах на электромобили.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33458Повідомлення 20 лют 2017, 11:08 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Завтра будет отчётно-выборное собрание EV-UA. Там и узнаю, как лучше выйти на "Депутатский контроль".


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#33565Повідомлення 24 лют 2017, 21:24 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Нашёл такой грузовик б/у 2009года за 2900€. Не очень понятно написано, но вроде новые аккумуляторы стоят к нему 2400€. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... =239943211
Додаткові файли:
andere1.jpg
andere1.jpg [ 128.8 КБ | Переглядів: 4048 ]

А теперь самое сладкое: указана первоначальная заводская цена 2009 года. И она составляет 20900€! Это 7 лет тому назад.
Додаткові файли:
andere2.jpg
andere2.jpg [ 64.14 КБ | Переглядів: 4048 ]


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 25 ]              На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 5


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group