Поточний час: 29 бер 2024, 12:01

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Продавець повинен у першому ж пості чітко вказати, що продається, повні технічні характеристики, ціну, по можливості фото. У назві теми має бути коротка назва товару. Теми з назвою типу "Продам шикарний варіант" будуть відразу видаляться з попередженням автора. Обговорення бажано проводити у технічному розділі форуму за адресою http://electroavtosam.com.ua/forums/viewforum.php?f=29


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 23 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
#38841Повідомлення 10 лип 2017, 21:18 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
Спокойно господа, при напряжении 66в и токе 24А вполне можно ехать 54кмч по прямой.
Я езжу с такой же скоростью при 50в и токе 27А, что в принципе равносильно по мощности.
То что мотор 350вт не сильно важно, у меня по опыту стоковый контроллер на 600вт спокойно вливает в мотор 1350вт при питании 44в, а при 66в должен уметь вливать в мотор еще больше.

Kapral88, то что вы не можете как следут разогнать свой пипелац, это проблема многовитковости вашего мотора и малого напряжения питания, а не мощности самого мотора.

Другое дело что для этих банок 8А тока это маленькое изнасилование, будем надеятся что старттопик на полных токах контроллера зажигал не часто и батарея еще поживет.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#38843Повідомлення 10 лип 2017, 21:49 
Не в мережі

Звідки: Рівне
Дякував (ла) 11 Подякували 5
Мій електротранспорт: електровелосипед: модернізований Заря-силач, авто: Shevrolet-Volt
Хочу електротранспорт: влаштовує що маю
Ну спасибо! мне уже давно хотелось ток померять на старте - только понятия не имею - КАК!?
простой тестер туда не воткнёшь .. Надеюсь что до 8 А на банку там не доходит, а если и доходит - то кратковременно. Единственно что точно могу сказать напряжение никогда существенно не проседало на старте как бывало у свинцовых ... но - это литий - он может действовать по принципу - умру но не сдамся ... пока признакоа умирания не заметно...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#38850Повідомлення 10 лип 2017, 23:48 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
простой тестер не воткнешь, да и не нужно, в силу его инерционности пикового тока не увидеть. Есть ваттметр от Turnigy, он показывает пиковые параметры, а именно максимальный ток, минимальное напряжение, мощность, Ач, Вт-ч, но т.к. он до 60В, то нужно запитать отдельно, ток будет показівать верно, остальное не важно, но тема не про это...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#38853Повідомлення 11 лип 2017, 02:29 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина Луганск => г.Буча
Дякував (ла) 52 Подякували 618
Мій електротранспорт: Nissan Leaf AZE0 40kWh.
Хочу електротранспорт: Model 3
Kapral88 писав(ла):
Ни чего не пойму, у меня 800ватт движок, 60вольт напруга, контролёр 30ампер, и всё равно с моими 100кг весом,больше 42км/ч по прямой не едет( без груза)? Наверное надо было купить на 350 ватт движок и радоваться жизни. Уважаемый, при вашей конфигурации хорошо если 35км/ч поедет, и то пустой.

У меня 350ваттный редукторник и контроллер 15а (36вольт 350 ватт). При напряжении 53в и перемычке 120% велосипед едет 45км/ч по прямой. На 38 вольтах и без перемычки ехал 30км/ч

_________________
Альтернативные Источники Энергии.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#39157Повідомлення 17 лип 2017, 09:44 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Dніпропетровськ
Дякував (ла) 376 Подякували 470
Мій електротранспорт: ЗАЗ-968А, 3-кол скутер, эл.вел., подвесной "ВЕТЕРОК" -3квт.
Имел дело с таким колесом( купил на ОЛХсе по случаю). С контроллером 60V и Lipo АКБ 67.2v х 20А отчень легко ехал 45 км\ч -ФАКТ ! Мой вес 95. :winken: {O_0}

_________________
"...я мзду не беру, мне за державу обидно..."


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58889Повідомлення 20 трав 2018, 19:47 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Как там судьба велосипеда? Продался или нет? Если нет, то напишите как он поживает.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58898Повідомлення 20 трав 2018, 21:05 
Не в мережі

Звідки: Рівне
Дякував (ла) 11 Подякували 5
Мій електротранспорт: електровелосипед: модернізований Заря-силач, авто: Shevrolet-Volt
Хочу електротранспорт: влаштовує що маю
Leon29 писав(ла):
Как там судьба велосипеда? Продался или нет? Если нет, то напишите как он поживает.

Велосипед не продався ... мало того - ще й модернізувався :)
1) перш за все поставив балансир в акумулятори ... надто вже дорого кататись без нього.
2) перепроектував і переварив раму - тепер маю ззаду амортизатори! Повірте - то ДУЖЕ важлива модернізація. Перекомпонував розміщення акумуляторів та контролера.
3) встановив спеціальну раму-підніжку трохи збільшилась безпека і зручність їзди, став кращим зовнішній вигляд
4) Встановив вольтметр і спробував амперметр, але амперметр з шунтом працює ну дуже приблизно :)

Навіть маючи давно омріяний електромобіль - катаюсь на цьому чуді в своє задоволення. Продавати вже не дуже і поспішаю :)
думаю то не остання модернізація :)


Додаткові файли:
IMG_5212.JPG
IMG_5212.JPG [ 353.68 КБ | Переглядів: 2707 ]
IMG_5215.JPG
IMG_5215.JPG [ 385.05 КБ | Переглядів: 2707 ]


Востаннє редагувалось Oleg S 20 трав 2018, 23:00, редаговано 1 раз.
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#58902Повідомлення 20 трав 2018, 21:38 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Як ви ставили амортизатори, можна обсудити в темі viewtopic.php?f=48&t=2222


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 23 ]              На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group