Поточний час: 29 бер 2024, 17:45

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 132 ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: ДТП с электровелосипедом
#40309Повідомлення 06 серп 2017, 20:56 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина киев
Дякував (ла) 9 Подякували 25
техника выдерживает есть косяки от позитива которые подпортили много времени денег и сил .Но это детские болячки его байка на новом он их устранил.
а вот причина почему мой байк не на ходу
https://drive.google.com/file/d/0B7i2At ... 1PSGM/view


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40311Повідомлення 06 серп 2017, 21:03 
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 5 Подякували 4
Хочу електротранспорт: tesla
FEHIKS писав(ла):
техника выдерживает есть косяки от позитива которые подпортили много времени денег и сил .Но это детские болячки его байка на новом он их устранил.
а вот причина почему мой байк не на ходу
https://drive.google.com/file/d/0B7i2At ... 1PSGM/view

судя по видео ты явно не прав! водитель остановился? нашли его?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40313Повідомлення 06 серп 2017, 21:58 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
На видео плохо видно - были зеркала заднего вида? фары авто было бы в них хорошо видно.

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40315Повідомлення 06 серп 2017, 23:58 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина киев
Дякував (ла) 9 Подякували 25
зеркал нет да и не помогло бы там изгиб дороги и + его превышении , боковым зрением я видел место откуда появляются машины да и поворот я показал зарание .
водитель с места скрылся правда сбил ещё двух ребят через метров 10-15 от меня , одного уже выписали второй в больнице травмы среднее и тяжелые . меня спасло что я дал по тормозам когда понял что он делает


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40333Повідомлення 07 серп 2017, 12:01 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина киев
Дякував (ла) 9 Подякували 25
Vasilechko вот чем я не прав можно подробней ?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40334Повідомлення 07 серп 2017, 12:06 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 140 Подякували 133
Мій електротранспорт: Безлошадный
Хочу електротранспорт: Наш отечественный электромобиль!!!
Собственно говоря, при повороте вы не показали свое желание повернуть, ни рукой, ни поворотниками, если они есть, пешеходного перехода нет, спешится вы не захотели... Вот и в чем вина.
То что водятел быстро ехал его вина, но полиция скажет что виновны ВЫ.

_________________
http://controllers.emkit.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40335Повідомлення 07 серп 2017, 12:15 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина киев
Дякував (ла) 9 Подякували 25
а за сколько я должен показать поворот ?
в пдд написано 50 метров я показывал за 30-40 камера охватывает 5


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40341Повідомлення 07 серп 2017, 15:20 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
FEHIKS,
я просмотрел базу судебных решений , в похожих с вашей ситуации , левый поворот , без явно подтвержденного рукой или сигнальными огнями намерения поворачивать .
Виновным суд назначал именно велосипедиста.
В вашей ситуации могут еще как то привлечь коробочника, за явное превышение скорости и неоказание помощи.
Если коробочник не откупится , конечно.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40342Повідомлення 07 серп 2017, 15:22 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
у вас документы есть на ТС? если нет, то скорее всего его приравняют к велосипеду со вспомогательным мотором. А велосипедам поворот налево запрещен. По поводу водилы - летел как угорелый, он тоже виноват

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40344Повідомлення 07 серп 2017, 15:49 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
zloitapok писав(ла):
. велосипедам поворот налево запрещен.

В данной ситуации - ПДД левый поворот не запрещают, читайте Правила внимательнее.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40347Повідомлення 07 серп 2017, 16:42 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Город-герой Киев
Дякував (ла) 2 Подякували 69
Мій електротранспорт: Электровелосамопал
Да что вы говорите. Водитель скрылся с места ДТП и не оказал помощь. Он автоматом виновен + лишение прав. Велосипедист ехал в первой полосе из одной доступной. Вполне имел право повернуть на лево. То, что не видно поворотинков - не аргумент.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40348Повідомлення 07 серп 2017, 17:46 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
bsvi писав(ла):
Да что вы говорите. Водитель скрылся с места ДТП и не оказал помощь. Он автоматом виновен + лишение прав. Велосипедист ехал в первой полосе из одной доступной. Вполне имел право повернуть на лево. То, что не видно поворотинков - не аргумент.

Это говорю не я , это говорит судебная система, читайте решения , ваше мнение судье абсолютно не интересно.
Для особо сомневающихся и не умеющих искать в нете предоставляю копипаст


""" Постанова

Іменем України

30 червня 2016 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області в складі головуючого судді Ільченко О.І., секретаря Здоровець Т.М., за участю потерпілого ОСОБА_1, представника ПП «Трансвіт» ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Прилуки матеріали Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсіонера, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2, 2 в»їзд Шарапівський, буд.8, ідентифікаційний номер НОМЕР_1,

за ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В :

16 червня 2016 року близько 10 год. 00 хв. по вул.Київська в м.Прилуки, ОСОБА_3, керуючи велосипедом «ММВВ» та здійснюючи маневр повороту ліворуч не подав сигналу повороту, в результаті чого здійснив зіткнення з автомобілем НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_1, який рухався в попутному напрямку, чим порушив п.п.6.7, 9.1а), 9.2б), 9.4., 10.1. ПДР України. В результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження.

У судовому засіданні ОСОБА_3 свою вину у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди не визнав, оскільки десь приблизно за 5 м до повороту оглядаючись назад, повертаючи ліворуч ледь підняв ліву руку і відвів її в сторону.

Потерпілий ОСОБА_1 у суді підтвердив, що коли рухався на авто «ЗАЗ TF69Yс» по вул.Київська в м.Прилуки, то побачив як по обочині ближче до бордюра їхав велосипедист, який приблизно за 3-4 м від нього почав різко повертати ліворуч, без подання яких-небудь знаків повороту в зв»язку з чим він почав різко гальмувати, однак уникнути зіткнення не зміг.

Вислухавши пояснення учасників дорожньо-транспортної пригоди, дослідивши та проаналізувавши інші матеріали адміністративної справи у їх сукупності суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до п.п.6.7. ПДР України велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам до велосипедистів.

Велосипедист має право керувати велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами (п.п. 6.3.).

Згідно п.п.10.1. ПДР України перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Підпунктом 9.4. ПДР передбачено, що подавати сигнал повороту рукою належить завчасно до початку маневру, але не менше як 50-100 м у населених пунктах. Подання попереджувального знаку не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів.

Згідно п.1.5. ПДР України дії або бездіяльність учасників дорожнього руху не повинні створювати небезпеку чи перешкоду для руху, загрожувати життю або здоров?ю громадян, завдавати матеріальних збитків.

Учасники дорожнього руху зобовязані знати й неухильно виконувати вимоги цих правил, а також бути взаємовічливими (п.1.3.).

Факт дорожньо-транспортної пригоди в результаті чого транспортні засоби отримали механічні пошкодження підтверджується як самими його учасниками так і схемою наслідків ДТП від 16.06.2016 до нього (а.с. 3).

Вина саме ОСОБА_3 у порушенні ним правил дорожнього руху підтверджується як його власними показами, показами потерпілого, так і вищевказаними дослідженими у судовому засіданні доказами, зокрема і схемою наслідків ДТП (згідно якої вбачається місце зіткнення транспортних засобів ближче до осьової лінії), та безпосередньо даними протоколу про адмінправопорушення серії АП2 146274 (а.с. 2).

За таких обставин коли, ОСОБА_3 перед виконанням повороту ліворуч не переконався в тому, що це буде безпечним і не створить перешкод автомобілю потерпілого, який рухався позаду нього в попутному напрямку, внаслідок чого відбулося зіткнення, тим самим допустив порушення вимог п.п. 6.7., 9.1а), 9.4., 10.1., 9.2б) ПДР України.

Доводи правопорушника у своє виправдання є безпідставними, оскільки спростовуються дослідженими у суді доказами та і сам ОСОБА_3 вказує, що безпосередньо перед поворотом злегка підняв руку і не бачив автомобіля потерпілого.

Отже у судовому засіданні доведено, що в результаті порушення ОСОБА_3А правил дорожнього руху транспортний засіб потерпілого отримав механічні пошкодження, а тому в його діях наявні ознаки правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП за що він і повинен нести адміністративну відповідальність.

При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, ступінь вини ОСОБА_3, його особу та ставлення до вчиненого, відсутність обтяжуючих та пом»якшуючих обставин.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 124, 383-289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_3 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді 340 (триста сорок) грн. 00 коп. штрафу на користь держави (рахунок: 31110149700001, одержувач: ГУК у Чернігів.обл./21081300, МФО: 853592, код СДРПОУ одержувача: 37972475, банк отримувача: ГУ ДКСУ у Чернігівській області).

Стягнути з ОСОБА_3 судовий збір на користь держави в розмірі 275,60 грн. (призначення платежу судовий збір по справам про адміністративні правопорушення (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області(назва суду, де розглядається справа), код ЄДРПОУ суду 37984681, рахунок отримувача 31218206700006, отримувач коштів Прилуцьке УК /м.Прилуки/ 22030101, код ЄДРПОУ отримувача - 37984681, банк отримувача - ГУДКСУ у Чернігівській області, м.Чернігів, МФО - 853592).

У разі несплати штрафу в установлений ч.1 ст. 307 КУпАП у п»ятнадцятиденний строк у порядку примусового виконання з порушника стягнути подвійний розмір штрафу.

Постанову може бути оскаржено до апеляційного суду Чернігівської області через Прилуцький міськрайоний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
""""""""

Как видите , виноват оказался велосипедист.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40351Повідомлення 07 серп 2017, 19:12 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
В подобной ситуации водитель скорее всего объявится дня через три со справкой о состоянии аффекта( был у моего знакомого случай когда пьяный водитель сбил пешехода в тёмное время суток на неосвещёной дороге, а через три дня со справкой явился, виноват оказался пешеход), А при повороте налево вы должны были пропустить всех и убедится в безопасности манёвра, если ограничена видимость, должны прибегнуть к помощи посторонних лиц. Примерно так скажет вам любой гаишник.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40382Повідомлення 08 серп 2017, 07:09 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Водитель вроде как и виноват,но лишь в том что скрылся с места дтп.Пытаясь уйти от удара с тобой он и сбил двух других,испугался и уехал.А ты скажи спасибо что жив остался.И извини конечно,но ночью без света так щелкать лицом,не оглядываясь сворачивать на скоростной дороге-это еще нужно уметь.Вина будет 100% твоя.И справедливо.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Enterprise
#40423Повідомлення 08 серп 2017, 23:01 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина киев
Дякував (ла) 9 Подякували 25
16 липня 2017 року приблизно в десять годин вечора я керував належним мені велосипедом.Велосипед був у технічно справному стані , від управління транспортним засобом я не відволікався. Мій водійський стаж управління велосипедом складає приблизно п'ять років. Стан здоров’я і самопочуття на момент пригоди були добрі. Я рухався по гостромельскому шосе у правому краю полосу.
Готуючись до заїзду на подвір'я будинку 24 \ 1, я попередньо За 40-50 метрів підняв ліву руку, вказуючи поворот на ліво, після чого повернув руки на кермо та переконався в відсутності зустрічних транспортних засобів, а також оцінивши безпеку маневру почав поворот. Перебуваючи на лівому краю смуги я побачив світло швидко наближається машини яка намагалася обійти мене по зустрічній смузі .Враховуючи траєкторію і швидкість машини був змушений застосувати екстрене гальмування, проте зіткнення уникнути не вдалося. Контактування відбулося передньою частиною мого велосипеда і правою частиною автомобіля. Після зіткнення я окремо з велосипедом впав на проїжджу частину.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 132 ]              На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 6


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group