Поточний час: 23 квіт 2024, 11:01

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 59 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.
Автор Повідомлення
#42274Повідомлення 15 вер 2017, 00:54 
Не в мережі

Звідки: Киевский
Дякував (ла) 1 Подякували 10
Понял, спасибо.
1) 1 метр вашей трубы весит 1.5072 кг, это выводит Вас приблизительно на 23 кг массы рамы.
2) Укосные трубы можно брать дюймовые с толщиной стенки в 1-1.5 мм. На прочность (не жесткость) их размер влияет второстепенно.
3) трейл в 3 дюйма по вашей геометрии выглядит неправдоподобно. В прямоугольном треугольнике длина малого катета напротив 30 градусного угла равен половине гипотенузы. Радиус переднего колеса обычного мотоцикла около 300мм. Итого около 150мм (грубо). А это очень много. Перепроверте как его посчитали Вы.
4) просадка обоих подвесок под весом мотоциклиста около 1/3 от хода подвесок почти всегда и это надо учитывать.
5) у диавела КБ менее 1600 мм.

В целом, не сочтите за грубость, проект сыроват. Мот будет не управляем в городе. Не набирайте пожалуйста шишек на собственном лбу, читайте и сравнивайте с тем что есть на рынке (по характеристикам, углам, размерам и массе).


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42304Повідомлення 15 вер 2017, 15:41 
Не в мережі

Звідки: Андрушівка
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Хочу електротранспорт: Tesla Model x
Дякую за поради) Закочую рукава і аналізую значить усе що є на ринку по характеристикам. І беру до уваги ваші зауваження. Завжди є куди рости.

_________________
Мистецтво створювати це уміння мислити.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42315Повідомлення 15 вер 2017, 17:48 
Не в мережі

Звідки: Киевский
Дякував (ла) 1 Подякували 10
Смотрите и анализируйте. Но Вы пришли на форум и тем что мы знаем мы с радостью поделимся. Мы же тоже читаем и сравниваем а потому задавая конкретные вопросы вы можете получить ответы быстрее.

Например, по трубам я Вам уже написал. Трейл пересчитайте и держите в пределах 3-4 дюймов. Наклон вилки сейчас у вас не для города, предлагаю менять до 26-28 градусов. Надо выбрать вилку бу или новую и учесть вылет перьев в расчётах трейла и колесной базы.
Базу предлагаю сократить до 1550мм все равно будет плюс минус гулять. А сократите, и появятся проблемы с размещением батарей.
Обязательно мотор размещать на одной оси с креплением маятника, при чем с учётом веса мотоциклиста и соответственно просадкой задней подвески где-то на 40мм. Теперь надо учесть просадку передней подвески на те же 40мм иначе по факту угол наклона вилки поменяется. Это заодно ограничит варианты вилок.

Я в свое время очень много времени потратил на рисование рамы и все равно пришлось все перерисовать. Я для себя пришёл к выводу что раму надо рисовать в последнюю очередь - вокруг компонентов.
Поэтому, если бы я сейчас начинал заново то первым делом определился с а) динамическими хар-ми и б) бюджетом на компоненты. В) подобрал компоненты и записал их размеры. Б) тупо в солиде нарисовал компоненты и их разместил в пространстве под формат мотоцикла. Г) обрисовал их рамой с учётом сравнения с тем что творят нормальные производители. Д) подгонка всего в правильную геометрию мота- наклон вилки, трейл, колесная база и тд. Е) профит!

Как видите тонкостей масса! Я плавно намекаю что вы не совсем с того начинаете. Есть риск все долго переделывать. У меня так же появилось впечатление что вы не до конца понимаете сложность и дороговизну сварки рамы на стапеле у хорошего мастера. Переделки по вашему плану могут стоять как новая рама. Семь раз отмерь, один раз отрежь...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42333Повідомлення 15 вер 2017, 23:01 
Не в мережі

Звідки: Андрушівка
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Хочу електротранспорт: Tesla Model x
Чудові поради . Я нерозумію фізику того що мотор треба впихувати валом у кріплення маятнику, і тільки так. Вцілому згоден але що робити якщо потрібна універсальна рама для створення електромотоцикла за ті кошти що є в наявності а не купувати уже готовий продукт .Щоб людина змогла не пристосовувати уже наявні рами мотоциклів вивертаючи мозок і отримуючи часто мягко кажучи не естетичну візуально річ. Рами для електровелосипедів уперлись зараз у можливість складати мотоцикл тільки ендуро. Рами для велосипедів зробили революцію і свідомість людей при думці зробити щось кайфове і круте із велисипеда малює образи електробайка. Почалась істерія мірятись потужністю створених електрокарів а починалось із білого зомбі та інших проектів ентузіастів. Універсальна моторама так само може прискорити і забеспечити новим поколінням безболісно відпустити минуле і залишити бензинову техніку для продажу колись колекціонерам.Тим більше Мотоциклістам що незможуть жити без бензинових моторів треба скуповувати стільки щоб на своє життя хватило, і їхати в країну до якої прийняття закону про заборону бензинового траспорту неприйде ніколи. Ну і скважину із заводом що буде виробляти гидоту. Зрозуміло що універсальну раму під всі компоненти не зробити а буде рекомендований перелік компонентів .А покищо ніякі електромотоцикли які б вони не були за технічними характеристиками нічогісінько не змінять поки неприйде універсальна платформа. Є ще біда із регістрацією...ну і що?....рама нехай сертифікована буде із номером для регістрації і все.
Я знаю як виглядають мої заяви)))) Але окрім блеющої частини байкерів про те що мотор повинен ревіти і це душа і індивідуальність . А інша за електрику але як вогню боїтся мотоциклів бо це дорого і акуми ще нетакі як треба і це ж вага яка і енергія йде швидко. Аргументів ноль адекватних.

А я за те щоб дати людям більш складний і дорогий корпус .І будуть вони купувати і міняти детальки як і на велосипедах. І тількпи це по справжньому знищить бензинову мотоіндустрію і створить нове покоління покупців.

А якщо так із автомобілем дійсно б зробили як намагалися уже із платформами універсальними .....

_________________
Мистецтво створювати це уміння мислити.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42334Повідомлення 15 вер 2017, 23:39 
Не в мережі

Звідки: Андрушівка
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Хочу електротранспорт: Tesla Model x
А взагалі то дійсно треба було і треба не створювати народний дешевий електроавтомобіль а універсальну платформу. По перше небуде таких жорстких випадків як той ентузіаст що спалив свою ауді а3. По друге оцей увесь тупізм навколо того що приходять люди і питають як краще переробити те чи інше відро під електрику. Часто проекти глохнуть бо бабла щоб переробити треба немало і це тільки пристусувати конструкцію до компонентів. Я поважаю клуб і його спільноту .Усе класно ви робите але...Ви маєте досвід великий і розтрачаете його на переробку чогось. Я нераз стикався з тим як тяжко тут на форумах приходится людям які хочуть і гроші є але це виходить золотий слиток і купа нервів. Все починаєтся стандартно. Я такий то хочу таке то відро переробити. І починаєтся щось лихе і виявляєтся що це кожен раз мало не новий автомобіль проектуєтся а ви тут усі в бюро розробки онлайн. Небери ту автівку бо так а те так. ....Тепер допустимо є платформа . Далі розказувати?))))) ...

Отже приходить людина і консультуєтся що на даний момент оптимальніше поставити за свої гроші. Все просто впирается в те що завжди є люди які хочуть але не на тому рівні запасу ходу та інших характеристик які жорстко дають виробники ,дозволити собі неможуть. Хоча на самому мінімумі платформу із колесами і приводом купити може.

Якщо завтра усі компютери будуть продаватись із жорсткою дорогою комплектацією без можливості не одразу все міняти то прийде хана всій індустрії....
Це моя думка і не хотів образити нічиї уявленя про цей світ). ...

_________________
Мистецтво створювати це уміння мислити.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42335Повідомлення 16 вер 2017, 02:58 
Не в мережі

Звідки: Киевский
Дякував (ла) 1 Подякували 10
Размещение мотора на оси маятника меня тоже поначалу смущало. На картинке Вам все станет понятно.
В теории ось мотора идеально было бы разместить между креплениями маятника но это очень сложная задача.
Романтический очерк оставлю без внимания.


Додаткові файли:
Screenshot_20170916-032526.png
Screenshot_20170916-032526.png [ 642.22 КБ | Переглядів: 6610 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42343Повідомлення 16 вер 2017, 13:07 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
Acinonyx писав(ла):
Якщо завтра усі компютери будуть продаватись із жорсткою дорогою комплектацією без можливості не одразу все міняти то прийде хана всій індустрії....

Десь у світі заплакала одна "яблучна" компанія :)

Платформа це добре, але під час її випробувань буде багато розбитих лобів. В прямому і переносному смислі. Уявіть собі, що на швидкості 150+ під час тормозіння у вас відриває рульовий стакан.
І не під мотор-колеса треба проектувати. бо їх надто потужних немає. А якщо є, то надто дорогі і важкі. Бо 3-5 квт це не мотоцикл, це прокачаний ровер :)
Невелике зміщення центру обертання маятника і мотора впливає не суттєво. Промоделюйте в САПРі і побачите. В мене якраз так і є, зміщення осей приблизно 3 см (точно не памятаю)

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42349Повідомлення 16 вер 2017, 17:08 
Не в мережі

Звідки: Андрушівка
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Хочу електротранспорт: Tesla Model x
Тепер краще?))) O_o


Додаткові файли:
djfkdjdfndfnv.jpg
djfkdjdfndfnv.jpg [ 713.47 КБ | Переглядів: 6584 ]

_________________
Мистецтво створювати це уміння мислити.
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42353Повідомлення 16 вер 2017, 19:11 
Не в мережі

Звідки: Киевский
Дякував (ла) 1 Подякували 10
В теории да, на практике:
1) технически реализовать сложно;
2) ширина крепления маятника может не позволить установить мотор желаемой ширины;
3) Во время хода задней подвески вниз, амортизатор смачно бьёт по мотору.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#42369Повідомлення 17 вер 2017, 00:00 
Не в мережі

Звідки: Андрушівка
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Хочу електротранспорт: Tesla Model x
А я так розбігся))) Але зауваження надихнули ще раз усе переграти .Це дійсно складний танець де кінцевий дизайн має бути негіршим ніж конструктивні рішення але я спробую покращити обидва аспекти. Тож з часом поділюся .


Додаткові файли:
fdbvjnvdfn.jpg
fdbvjnvdfn.jpg [ 141.3 КБ | Переглядів: 6563 ]

_________________
Мистецтво створювати це уміння мислити.
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43755Повідомлення 11 жовт 2017, 14:56 
Не в мережі

Звідки: Андрушівка
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Хочу електротранспорт: Tesla Model x
Вітаю формчан кому цікаво як я заморочуюсь) Отже переробив свій горе- проект і зараз починаются роботи по нарізці труби і зварюванню конструкції на прихватки. З часом поділюся а поки що попередня візуалізація проекту . Зараз було уже заказано акум для цього чуда і зарядне.https://evel.ua/catalog/akkumuljatori/a ... -smart-bt/ А от з мотором поки що не все визначено і відповідно із контролером та іншим .Тому поки що думаю над мотором який би протримався б 3 роки до випуску моторів Дуюнова і тягби конструкцію на швидкості 20-30-40 максимум. Все покаже кінцева вага конструкції .


Додаткові файли:
Rezultat.jpg
Rezultat.jpg [ 87.04 КБ | Переглядів: 6519 ]
Rezultat2jpg.jpg
Rezultat2jpg.jpg [ 89.94 КБ | Переглядів: 6519 ]
Rezultat3.jpg
Rezultat3.jpg [ 94.44 КБ | Переглядів: 6519 ]

_________________
Мистецтво створювати це уміння мислити.
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43759Повідомлення 11 жовт 2017, 16:35 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
АКБ не самий дешевий, в нього лише перевага що взимку можна заряджати. Чому обрали саме цей? Lu4 продає найкращі на мій погляд lipo пакети на 48Аг, з яких на приклад e-kross зробить АКБ, хоч на smart bms, хоч на звичайній. До того ж пакети lu4-a дуже дешеві.
Щодо мотора - рама вийде важка, якщо хочется трохи поганяти - то кромотор або його дешевий аналог у evel.ua
Чекати на Дуюнова - це як чекати у моря погоди. Дуже багато зроблено пафосної реклами, але досі не продається (або може я не знаю про це) - напевно є причини.
Як на мене я дивуюсь чому використовують МК як міддрайв? КПД нижче ніж у високообертових моторів, вага вище. Є лінійка непоганих моторів goldenmotor (якщо не перевантажувати у 3 рази), також мотори revolt (потребують охолодження, адже вони надто легкі) та ще Mars мотори можна купити у келлі.



Оффтоп
Pozitiff щодо своєї рами теж спочатку писав що МК дуже багато різних є, можна поставити будь-який у якості мід-драйв на його раму, а через місяць виявляється що його рама йде з одним й тим самим мотором, у якого модифікована бокова кришка, що виключає використання інших моторів. Тобто немає той єдиної заявленої переваги.

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43760Повідомлення 11 жовт 2017, 17:06 
Не в мережі

Звідки: Андрушівка
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Хочу електротранспорт: Tesla Model x
Мені пакети та інші акуми нездаются найдійними тому вирішив поки що спробувати таке. Рама теоритично повинна бути 22.5 кг.У Позитива 15-16 було . Небачу трагедії при тому що тут може сісти двоє і це не велосипед а мотоцикол. Те що ви невірите Дуюнову це ваше діло....час покаже і якщо невийде то куплю щось 5-10 кіловатне. Болванка на зображеннях у якості мотора має 33 сантиметри в діаметрі. Рама шириною в 30 сантиметрів. Втулити можна багато чого і марси і голдени які коштують наче з голда...хоча так іноді погано складають що люди плюются. А поки що вмре перший акум..втянусь в тему...І надіюсь вам вистачає розуму бачити відмінність кострукції позитива і моєї.У мене необмеженно як у нього тільки вухами ..Я незнаю чому він тільки з одним мотором тепер продає і нецікавлюсь але він мене частково надихнув останім проектом.

_________________
Мистецтво створювати це уміння мислити.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43762Повідомлення 11 жовт 2017, 17:16 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
Щодо АКБ - для цього АКБ 50-60А струм розряду - це не так багато, якщо возити 200+ кг ваги (дві людини + байк) Для тесту рами підійде, але думаю люди захочуть більше потужності. Це ж все-таки мотоцикл, а не скутер, ІМХО.

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43764Повідомлення 11 жовт 2017, 18:55 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков-České Budějovice
Дякував (ла) 732 Подякували 662
Мій електротранспорт: Citroen C-zero, Citroen Berlingo 24kWh
Acinonyx писав(ла):
Вітаю формчан кому цікаво як я заморочуюсь) Отже переробив свій горе- проект і зараз починаются роботи по нарізці труби і зварюванню конструкції на прихватки. З часом поділюся а поки що попередня візуалізація проекту . Зараз було уже заказано акум для цього чуда і зарядне.https://evel.ua/catalog/akkumuljatori/a ... -smart-bt/ А от з мотором поки що не все визначено і відповідно із контролером та іншим .Тому поки що думаю над мотором який би протримався б 3 роки до випуску моторів Дуюнова і тягби конструкцію на швидкості 20-30-40 максимум. Все покаже кінцева вага конструкції .


Если планируете со временем ставить мотор-колесо от Дуюнова, то я бы посоветовал поставить пока асинхронный мотор , перемотанный на "Славянку". Во первых сразу купите подходящий контроллер, во вторых поставите новый моторчик, который потом нормально продадите или ещё где то используете. По поводу характеристик доступных моторов можете с Вячеславом М посоветоваться , а потом и заказать у него перемотку.

_________________
Наши конверсии- http://www.evlab.com.ua/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 59 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 29


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group