Поточний час: 28 бер 2024, 14:31

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Тільки проекти, у які вкладено гроші. Решту просимо публікувати у"Концепції та ідеї"


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 961 ]  На сторінку Пред.  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 65  Наступ.
Автор Повідомлення
#43961Повідомлення 14 жовт 2017, 13:48 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Лев писав(ла):
а кто нить может растолковать,как это творение узаконить потом,допустим сделали мы электромобильчик небольшой что дальше?
.......................
...Не гарантируя сегодняшнюю юридическую обоснованность, но...
попробую :..............
Лет 25 назад, ни в СССРе, ни в Украине, проблем с регистрацией самоделок, не было. А так называемой сертификации, стоящей больших денег, требовали машины промышленного, массового производства. .........
Но, никак не , изготовленные в порядке технического творчества..........
.....Но по мере непрерывного роста числа контролирующих, разрешаю-запрещающих, чиновных группировок, СЕРТИФИКАЦИЮ, за большие деньги, стали требовать в "ДержАвтотрансНДИпроект"е И ЗА ВЫХЛОП ИЗ САМОДЕЛЬНОГО ЭЛЕКТРОМОБИЛЯ , И ЗА ШУМ ЕГО НЕСАМОДЕЛЬНОЙ АВТОРЕЗИНЫ ПО НЕСАМОДЕЛЬНОМУ ПОД НИМ АСФАЛЬТУ ! ..и за многие ИТД.
.....Однако, лазейка осталась :...........
По европейским нормам, принятым и в Украине, Транспортное Средство,
с ДВС кубатурой до 50 см.кв. или с электро приводом до 3 квт ( в других источниках до 4 квт) - не считается механическим ТС, и не подлежат ни сертификации ни обязательной авторегистрации. ( как вело или мопед)
.......Но, получить официальное ЭТОМУ подтверждение, пока не удалось.
.....Хотя, подобные факты, в разных вариантах и городах, подтверждаются.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43963Повідомлення 14 жовт 2017, 14:55 
Власник електровелосипеда
В мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Почему электромобили так туго развиваются?
Как известно запуск каждого проекта рассматривается как экономическая выгода на выходе. Те у кого есть деньги хорошо умеют их считать. В Украине не выпускаются ни батареи, ни двигатели, ни контроллеры. Есть страны которые это все выпускают, но большого прогресса в электромобилестроениии не наблюдается. Почему? Вот пример расчета бизнес эффективности развития электромобилей США, хотя возможностей у них гораздо больше чем у нас:
экономика
На поверхности, езда на электричестве дешевле, чем сжигание ископаемого топлива; однако низкие цены на топливо, неопределенность в отношении долговечности батареи, незнание с допущениями о злоупотреблении батареями и высокими затратами на замену являются факторами, которые уменьшают стимулы покупателей к переключению с проверенной двигательной установки на электрическую трансмиссию. EV всегда будет иметь более короткие диапазоны вождения, чем автомобили с ICE, потому что увеличение заряда батареи уменьшает отдачу. Когда размер увеличивается, батареи просто становятся слишком тяжелыми, что отрицательно сказывается на экономике путешествий и драйвинге.

Технологические планы в рамках Международного энергетического агентства (МЭА) сравнивают потребление энергии и стоимость бензина по сравнению с электрическим двигателем;

EV требует от 150Wh до 250Wh на километр в зависимости от веса, скорости и местности транспортного средства. При предполагаемом потреблении 200 Втч / км и цене на электроэнергию 0,20 долл. США за кВт-ч, стоимость энергии для привода EV составляет 0,04 долл. США за км. Это сопоставимо с 0,06 долл. США за км для автомобиля с аналогичным размером бензина и 0,05 долл. США за км для дизельного топлива. Оценки цен исключают расходы на оборудование, обслуживание и возможную замену продукта.

Выживаемость и стоимость батареи будут определять успех EV. Потребительский рынок, скорее всего, будет развиваться для легкого EV с батареей, обеспечивающей дальность езды на 160 км (100 миль) или меньше. Это будет подкомпактный пригородный автомобиль, принадлежащий водителю, который придерживается строго регламентированного рулевого управления и следует дисциплинированному режиму подзарядки. Согласно исследованиям, 90% коммутирующих перевозок занимают менее 30 км. Рынок EV также будет включать высококачественные модели для богатых экологией богатых, желающих сократить парниковые газы.

Вождение EV только обеспечивает оптимальную экологическую выгоду при зарядке возобновляемыми ресурсами. Сжигание угля и ископаемого топлива для выработки электроэнергии, как это делается во многих странах, не уменьшает выбросы парниковых газов. В США 50 процентов электроэнергии приходится на сжигание угля, 20 процентов - на природный газ и 20 процентов - на ядерную энергию. Возобновляемая энергия гидроэнергией составляет 8 процентов, а солнечная энергия - всего 2 процента.

Идя на электричество, также возникает вопрос: «Кто будет платить за дороги при отсутствии налога на топливо?» Правительства тратят миллиарды на содержание и расширение дорог; EV, и частично PHEV, могут использовать инфраструктуру бесплатно. Это несправедливо для людей, использующих общественный транспорт, поскольку они платят вдвое: сначала уплачивают подоходный налог для поддержки дорожной инфраструктуры, а во-вторых, при покупке тарифа на поезд.

Высокая стоимость EV против приманки дешевого и легко доступного ископаемого топлива замедлит переход к чистому вождению. Государственные субсидии могут потребоваться, чтобы сделать «зеленые» автомобили доступными для масс, но многие утверждают, что такие раздаточные материалы должны быть направлены на улучшение общественного транспорта, системы, которые были проигнорированы в Северной Америке с 1950-х годов.

То есть все зависит от альтернативного вида топлива и для каждой страны этот расчет будет разный. Более развитые страны, которые могут легко строить электромобили имеют и дешевое топливо. А где топливо очень дорогое, как у нас, то и нет такой возможности строительства. Только отдельные энтузиасты пытаются кустарным способом что то пробить :wallbash: , но пока не получается. Хотя в Украине огромные запасы лития, из которого можно делать АКБ. Но мы пока живем как племя в Африке, есть повязка, лук и копье. А на остальное ждем инвестора (колонизатора) который придет и нашими руками начнет что то делать и себе зарабатывать деньги. А за державу абидна.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#43977Повідомлення 14 жовт 2017, 20:20 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 410 Подякували 1000
Мій електротранспорт: ROVER 75
Хочу електротранспорт: электробус
у меня есть желание и возможность и база.правда база начальная,для постройки образца с нуля,я уже даже прикинул что к чему,поговорил с теми кто может помочь ну в плане на пример изготовления оснастки для панелей кузова ну и собственно самого кузова.в голове все сложилось... но это технические моменты,юридические мне совсем не понятны,ну сделаю я пару образцов,а дальше что?)я подключил людей,вроде специалисты,мож разберутся) но у меня на этот счет большие сомнения....
при этом о каких-то продажах пока и речи нету,это совсем другой подход,тут и сервис и объемы и другие технологии... куча разных моментов всплывает,без серьезного инвестора ни как,ну во всяком случае мне...вопрос стоит просто-сделать и самому ездить,ну мож продать там штук пять,по своим как говорится...

_________________
подтягивайтесь на страничку
https://www.facebook.com/Create-your-el ... 8811748137
постараюсь чтобы было интересно!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#44003Повідомлення 15 жовт 2017, 13:47 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Сертификация серийного образца не такая уж и дорогая, по сравнению с производством. Стоит примерно до 100 тыс.грн. Это сотые процента от необходимых инвестиций в построение завода.
Но если делать мелкосерийным производством, то 100тыс. уже ощутимая сумма.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45771Повідомлення 15 лист 2017, 16:47 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Якщо широко крокувати - можна й штани порвати.
Як на мене-послідовність це найкраща стратегія.
Якщо ж послідовно то
1 Спочатку кіти мотор-колесо(2 штуки , загальною тривалою потужністю від 15 КВт оба)+5(10)Квт*годин батарей на задню вісь , з збереженням ДВС+КПП з приводом на передню вісь , зарядка батарей як від зовнішнього джерела так і через рекуперацію ( в тому числі і примусову , тобто ДВС через передні тягне , а задні працюють як генератори для заряду батарей до рівня вищого 50%)
2 Після того як кількість пройшовших це покращення сягне сотень , а кількість відмовившихся не буде перевищувати 20% - можна буде переходити до кроку 2
3 Крок 2 - це заміна ДВС на ще один електродвигун з додаванням батарей на цю вагу(100 кг батарей приблизно=20 Квт *годин з отриманням чистого електрокара)

Таким чином з допомогою цих половинчастих рішень , можна швидше і більшій кількості людей показати переваги електроприводу( або самому переконатись у відсутності цих переваг - негативний результат , також результат)

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45826Повідомлення 16 лист 2017, 08:04 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Я и без вложения дурных денег сразу скажу что это "покращення" того не стоит))).


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45860Повідомлення 16 лист 2017, 16:14 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
tank6661 писав(ла):
Я и без вложения дурных денег сразу скажу что это "покращення" того не стоит))).
Вічне питання
Склянка напів-повна чи напів-пуста?
Не претендуючи на істину в останній інстанції
1 Провів аналіз руху в міському циклі - мінімум 2-4 тормозіння з зменшенням швидкості на 20 км/год
Фізику у вигляді Q(кінетичне)=m *V*V/2 - ще ніхто не відміняв
0,7 енергії переведенної в тепло на тормозах можна повернути в батарею
Друге питання яка манера їзди і рекуператорна потужність
2 Маю чіткі данні по споживанню палива в міському циклі і на трасі (по своїй машині)
міський - до 16 л газу/100 км
заміський(100 км/год крейсерська)-10 л газу/година
З іншого боку в існуючих електромобілях розхід енергії на 100 км практично однаковий що в міському що в заміському циклі
Приймаючи ККД рекуператора з довідника стеля 70% - отримуємо економію в
(16-10) *0,7=4 літри =50 грн/100 км
4 Порівнюємо затрати з економією при використанні тільки як рекуператор
3000 кіт+1000 батарея+1000робота=5000=128000 грн
128000/50*100км=256000 км
5 Порівнюємо затрати з економією рекуператор+чистий пробіг на електроенергії
при пробізі в 300 км(день)- нормальний пробіг для таксі
2зарядки *100 км в день на електроенергії ( економія 300 грн , 2*16л*12грн/л-2*15Квт год*1,3(коефіцієнт втрат) * 2,3грн/квт год)
0,5 грн/км*100км=50 грн - економія на рекуперації
(300 грн+50 грн)/300 км=1,17 грн/км
128000/1,17=110000 км ( 3 роки експлуатації)

Якщо авто не обладнане газовою установкою - то економія виявиться вищою в 1,5 рази ( різниця між вартістю пробігу на бензині і газі)

Тому кожен може вирішувати самостійно він хоче чи ні вкласти кошти на 3-5 років , для того щоб отримати
а - повнопривідне авто
б - покращену динаміку
в - режим автоматичної КПП
г - векторну тягу на задніх колесах .яка покращить управління авто

І саме головне- він нічого крім грошей не втрачає (автономність руху яка була така й залишиться, авто до якого звик і яке знає досконально також залишиться)

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45876Повідомлення 16 лист 2017, 20:17 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина.Кировоград
Дякував (ла) 640 Подякували 810
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965
Ваші мотор колеса з магнітами будуть 70% чясу тормозить Ваше авто (30% чясу це розгон або рекуперація) так що витрата пального в ці 70% збільшиться як мінімум 0,5-0,9 літра збільшиться, а може і більше, так що толку от такої гібридної системи не має, хіба що повний привід :) а за містом вообще витрата вас сильно здивує


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45880Повідомлення 16 лист 2017, 21:10 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
babac писав(ла):
Ваші мотор колеса з магнітами будуть 70% чясу тормозить Ваше авто (30% чясу це розгон або рекуперація) так що витрата пального в ці 70% збільшиться як мінімум 0,5-0,9 літра збільшиться, а може і більше, так що толку от такої гібридної системи не має, хіба що повний привід :) а за містом вообще витрата вас сильно здивує
1 Що заважає тормозіння постійними магнітами використовувати як генератор для підзарядки батареї як основної так і бортової на 12В + відключивши штатний генератор?
2 Як думаєте, в міському циклі ( часті поїздки на 2-5 км ) швидкість 30-80 км/год - цей ефект буде дуже впливовим ?
3 Ті мотори що виготовляєте Ви можна використовувати як МК ?
4 Якщо контролером керувати так, щоб колеса не тормозились - електричні втрати будуть більші /менші/однакові?
5 Якщо з допомогою МК згладжувати ( допомагати ДВС ) , щоб останній знаходився на вищій передачі ( наприклад постійна 5 - коли МК допомагають , або постійна 4- коли через рекуперацію ( тобто працюють як генератор не від тормозіння, а згладжуючи піки ДВС) підзаряджають основну батарею ?

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45890Повідомлення 16 лист 2017, 22:41 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина.Кировоград
Дякував (ла) 640 Подякували 810
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965
Сам колись хотів по такій схемі зробить, але порозмислив з місяць поняв, що якщо реально хочеться економить то нужний "чистий електромобіль" ,на мотор колесах кажеться що все просто, но це тільки кажеться, якщо гібрид то задній міст з асинхроником.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45904Повідомлення 17 лист 2017, 10:24 
Ветеран руху
Не в мережі

Звідки: Киев Киев
Дякував (ла) 126 Подякували 94
babac писав(ла):
Ваші мотор колеса з магнітами будуть 70% чясу тормозить Ваше авто

если настроить "педаль газа" :) так чтобы МК работали на той-же скорости то ничего не тормозится.
Вячеслав ездит на своем бусе с задним приводом электро а передним от дизеля, и ничего :)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45911Повідомлення 17 лист 2017, 13:43 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина.Кировоград
Дякував (ла) 640 Подякували 810
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965
Вячеслав на асинхронике який тормозить не буде, а мотор колесо з магнитами буде, проводив експеремент коли мене тягнули на шнурку включяв передачю і просто котився так темперетура мотора росла просто от поля магнітів


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45913Повідомлення 17 лист 2017, 14:21 
Ветеран руху
Не в мережі

Звідки: Киев Киев
Дякував (ла) 126 Подякували 94
babac писав(ла):
проводив експеремент коли мене тягнули на шнурку включяв передачю і просто котився так темперетура мотора росла просто от поля магнітів

может это ваш контроллер "защитными диодами" в полевиках силовой части вызывал токи и торможение?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45923Повідомлення 17 лист 2017, 16:07 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
babac писав(ла):
Вячеслав на асинхронике який тормозить не буде, а мотор колесо з магнитами буде, проводив експеремент коли мене тягнули на шнурку включяв передачю і просто котився так темперетура мотора росла просто от поля магнітів
Якщо взяти офіційну інформацію по МК то при
електричній накачці_________механічна потужність на колесі___втрати
563Вт - (1000 обертів/хвилина)___________________84Вт____479Вт
655Вт_________________________________________168Вт____487Вт

Таким чином , можна припустити що втрата на двох колесах буде становити 0,5-0,7КВт , що приблизно становить 3-5% , або 5-7Вт*години/км
Це значення критично для чистого авто на якому треба побити рекорд , для авто з ДВС - як на мене ні, бо схема коли МК на задній осі допомагає ДВС працювати у вужчому (найефективнішому режимі згорання палива) з лихвою перекриє ці втрати
+ В міському циклі. коли частенько швидкість 0-40км/годину , вимикання ДВС і рух тільки на електриці також додасть ефективності,адже ДВС на холостому ході ( а швидкість 0-40км/год в тягнучці - для нього практично холостий хід ) палить приблизно 4 літрів палива/годину , 5 Квт *годинна батарея дозволить годину їхати в електрорежимі(0-40 км/год) чим зекономить за ту годину - втрати на 2000 км пробігу на трасі.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45925Повідомлення 17 лист 2017, 16:31 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина.Кировоград
Дякував (ла) 640 Подякували 810
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965
Средне авто споживає на холостому при робочій температурі 0.8-1.2л в годину, а вообще то справа кожного на що витрачять свій чяс і гроші, я просто висловив свою думку, якщо асинхронік з редуктором через полуося буде і результат і не нашкодите керованості і надежності авто, мотор колеса утопія для повнорозмірного авто.
А вообще то перепрошивка ЄБУ (для зміни УОЗ для газа,з відключеням лямбда-зонда) + меньші і легші колеса+ збільшення степені стискання(ну це якщо уже по серйозному) дасть кращий результат в плані економії газу за меньші гроші :) І полетять зараз в мене помідори :D :D
Приклад моє авто при моторі 1.8л може споживать 6.8л газу за містом при 90-100км.ч, а якщо 70-80км.ч то 6 літрів , що в переводі 3 літри бензину :)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 961 ]              На сторінку Пред.  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 65  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 5


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group