Поточний час: 28 бер 2024, 11:26

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 126 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Наступ.

По мові форуму:
Опитування закінчилося 28 січ 2023, 10:45
Примусово переключити мову інтерфейсу з мови Russian на Ukrainian з можливістю повернення 34%  34%  [ 11 ]
Видалити мову Russian повністю 41%  41%  [ 13 ]
Нічого не чіпати 25%  25%  [ 8 ]
Всього голосів : 32
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47401Повідомлення 05 груд 2017, 18:20 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: Днепроптеровск
Дякував (ла) 542 Подякували 441
Мій електротранспорт: Fiat Panda пробег 60000км
Когда прикипит то и у Китайца спросишь.
(вспоминаю как смотрел свои 123 ячейки на таобао в те времена когда не было гуглпереводчика встроенного) :wallbash: :gott: :ugly:

Если ты создатель имеешь право выдавать инфу на каком хочешь языке. (если некомерческое направление) Так даже удобнее.Ибо легче понять на каком языке человек думал на том и выдал.Меньше искажений.

Но если ты что-то ищешь.То выгоднее применять наиболее широкий язык.
По соотношению цены и качества подходит Русский.Учить ничего не надо переводить мучатся не надо а охват достаточный для получения информации.
Ну а если не получил то переводчик в руки и вперед с всеми вытекающими.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47402Повідомлення 05 груд 2017, 18:39 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Yurij писав(ла):
Т.е. тот кто говорит не на украинском языке нам не друг и не коллега и баба з возу кобыле легше?
Я считаю что Вы не правы!
....
Уважайте друг друга, не пытайтесь колоть в глаза спичкой не видя в своем глазу бревна!
1 Мультимовний не тюменець - а я.
Це він вимагав повернення на російську . бо його величність нас покине
2 Знесли не його повідомлення - а моє
Значить ті хто зніс повідомлення вважають що тюменець правіший від мене
3 Якщо я пишу українською- я вважаю що на українському форумі маю на це право , точно так само вважаю, що жоден зайда - навіть титулований ,чи технічно підкованіший від мене -не має права вимагати від мене чи адміністрації форуму переходу на його мову.
4 Ми вже маємо приклади толерантного відношення до сусіда- і тому дивним чином в цього сусіда виявилась Білгородщина, Кубань ,ОРДЛО і Крим.

Будемо йому потакати й далі - на черзі буде Харківщина, Полтавщина, Одесчина.

Тому
Сірники в очі втикайте тому хто на вас колоди котить.....

А тепер вже я повимахуюсь (поки невідомий і маленький ) і подивлюсь на дії адміністрації Українського форума і на їх толерантність до прав україномовних Українців на Українській землі в Українському інформпросторі.
Якщо це моє повідомлення знесуть і не знесуть шантаж тюменця з якого все почалось - то вже я покину ці сторінки. :twisted:

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47405Повідомлення 05 груд 2017, 19:16 
Творець електромобіля, засновник клубу
Не в мережі

Звідки: г. Киев , Турьи Реметы Закарпатье .
Дякував (ла) 344 Подякували 686
Мій електротранспорт: Славута Электро АС привод VW T5 комби привод Dong Feng электро
Я прожив вже багато рокiв i не пам"ятаю , щоб украiнська мова була комусь колись не зрозумiлою. Росiйськомовнi розумiють украiнську - на рiвнi iнтуiцii, навiть якщо не знають точного перекладу .
А что касается нашего Тюменского коллеги , то внутренний голос мне подсказывает , что его предки имеют украинские корни , а "язык предков " надо знать в оригинале .

_________________
Мы не настолько богаты , чтобы ездить на бензине .
Мы не настолько здоровы , чтобы дышать выхлопными газами .
Поэтому мы ездим на электричестве .
больше 200 000 км на асинхронном электро приводе Славянка .


Востаннє редагувалось Вячеслав М 05 груд 2017, 19:18, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47406Повідомлення 05 груд 2017, 19:17 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков-České Budějovice
Дякував (ла) 723 Подякували 662
Мій електротранспорт: Citroen C-zero, Citroen Berlingo 24kWh
Наверное , всё таки я недопонимаю чего то :? , не понял с чего начались разборки, что изменилось? Ведь тут изначально народ писал и на украинском и на русском и даже на польском и много лет никого это не волновало. В общем то логично когда на украинском форуме люди используют украинский язык . К сожалению я родом из Харькова и писать мне на украинском тяжело, непривычно, хотя понимаю 100%. Странно , что человек много лет тут присутствовал и вдруг ему украинский язык стал мешать :o

_________________
Наши конверсии- http://www.evlab.com.ua/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47407Повідомлення 05 груд 2017, 19:27 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Olaff писав(ла):
....не понял с чего начались разборки, что изменилось? ....
Почалося з дурниці , а перейшло в конфронтацію
Дурниця ж в тому , що одного з читачів переклинило і він вирішив вказати всім (шляхом шантажу- якщо не приймуть мої умови - я вас покину...)
Проблема для нього в двох речах
а - виявляється стандартні форумні установки перейшли на українську
б - виявляється на українському форумі виявилось забагато (на його думку) дописувачів.які використовують українську і він вимагає це поміняти....
Найпростіше було зробити йому па-па , і тоді вже нехай він обсихає.... , а виявилось що я не правий бо проти того щоб мені забороняли дома говорити(писати) на рідній мові.
При цьому
Я нікого не закликаю і ні від кого не вимагаю переходити в спілкуванні зі мною на українську.
Я розумію всіх , навіть російськомовних німців, чи російськомовних росіян , я вже мовчу про україномовних українців і україномовних росіян з російськомовними українцями.
А от чому тюменські російськомовні вимагають від мене переходити на іншу мову - я не розумію.

Ризикну нагадати тези стертого посту
Той хто піднімає три питання
Мовне
Релігійне
Національне - або зомбований дурень . або проплачений провокатор.

Вследствии того , что меня могут не понять те для кого пишу - обясню
Если человек первые услышаные слова получил с молоком матери во время первого кормления на украинском(башкирском или хинди) то убеждать его что этот язык чем то плох - маразм
Если человека крестили в церкви (мечети/синагоге,буддийском храме) - то заставлять его поверить что его религия фуфло - это нарватся фейсом об тейбл...
То же самое касается и национальности....

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47410Повідомлення 05 груд 2017, 19:57 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Харьковский р-н
Дякував (ла) 258 Подякували 349
Хочу електротранспорт: любой, пока что электровелосипед 1500Вт, 52В, 50км/ч, 60ач
Я считаю:
- добавлены языки интерфейса других языков: это большой плюс.
- вопроса по языку форума не существует: каждый пишет на том языке, на котором он считает нужным (это как запрещать говорить на своем языке). То что человека могут не понять - это забота самого пищущего. Но запрещать это делать нельзя.
- а вцілому, нинішня ситуація зі своїми недоліками принесла і позитивне, одне з них це українізація. Не кожна країна має свою рідну мову, а у нас деякі зневажають і паплюжать її.

_________________
"Не закапывай свой талант в землю - можно повредить кабель!..."


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47415Повідомлення 05 груд 2017, 20:24 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Давайте поставим в этом вопросе жирную точку:
1) Каждый вправе писать на том языке, на котором ему удобнее. Это позволяет точнее передавать сложные технические вещи, которые обсуждаются на форуме.
2) Каждый может пользоваться переводчиком для чтения форума.
3) Администрация по запросу новых пользователей может добавлять дополнительные языки интерфейса в форум.



P.S. budivelnik, снесли ваши сообщения, т.к. они были написаны несколько обидно для носителей других языков. И никак не по критерию, что Вы правее или нет чем другие.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47418Повідомлення 05 груд 2017, 20:36 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Stalker_W писав(ла):
P.S. budivelnik, снесли ваши сообщения, т.к. они были написаны несколько обидно для носителей других языков. И никак не по критерию, что Вы правее или нет чем другие.
Я нічого не маю проти, адже це Ваша зона відповідальності- наведення порядку.
З другого боку ризикну припустити , що можна було знести фразу про віз + припущення про розумові чи провокаторські здібності - а все інше можна було спокійно залишити. Там жодних образ не було ( в крайньому разі мені так здається)

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47421Повідомлення 05 груд 2017, 21:25 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1055 Подякували 1067
Лично мне, русскоязычному в общении и "нерусскому" по сути :lol: , чрезвычайно приятно читать украиноязычные сообщения форумчан (якi я чудово розумiю). Без них было бы меньше "красок и мелодии" на форуме. Так шо все якобы ограничения, вносимые НЕ русским (-ими) языком надуманы!

П.С. Очень часто бывает ,что по работе или в лично-бытовых вопросах общаюсь (в основном по тел.) с совершенно незнакомыми людьми, которые говорят по украински, и никакого дискомфорта ни я, ни они не испытываем! Я им по русски, вони - украiнською. Шикарно друг друга понимаем!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47427Повідомлення 05 груд 2017, 22:03 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: м.Львів
Дякував (ла) 9 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електровелосипед і електроавтомобіль Puli 2E
Панове, те що ми маємо в Україні, і те що ми маємо на форумі з мовами , це явище тимчасове. Найближчі кілька років все зміниться. В наш час , у Прибалтиці чи у Польщі чи навіть у Росіїї якщо хтось на форумах написав пост не державною мовою- цей пост вважають спамом і адміни відразу його зносять... а у нас поки печалька :doh:
"Людина, котра не володіє мовою народу, на землі якого живе, є або гість, або окупант, або раб цього окупанта!" Карл Маркс.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47428Повідомлення 05 груд 2017, 22:08 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Никто ж не говорит что украинский не нужно учить.Я вот родился и вырос на Донбассе,при этом отлично знаю украинский,даже в олимпиадах участвовал.Но общаться на нем не привык,и чем больше мне вдалбливают что все должны общаться на "мове"-тем больше я ее ненавижу...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47431Повідомлення 05 груд 2017, 22:18 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
tank6661 писав(ла):
Никто ж не говорит что украинский не нужно учить.Я вот родился и вырос на Донбассе,при этом отлично знаю украинский,даже в олимпиадах участвовал.Но общаться на нем не привык,и чем больше мне вдалбливают что все должны общаться на "мове"-тем больше я ее ненавижу...
Так в нашому конкретному випадку - ситуація зворотня.
Ніхто не вимагав нікого переходити на український....
При цьому чомусь іноземець вирішив що має право вимагати всіх скопом перейти на російську....
І це при тому , що в налаштуваннях форуму є можливість ці ж налаштування і службову інформацію читати російською.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47432Повідомлення 05 груд 2017, 22:23 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: м.Львів
Дякував (ла) 9 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електровелосипед і електроавтомобіль Puli 2E
tank6661 писав(ла):
и чем больше мне вдалбливают что все должны общаться на "мове"-тем больше я ее ненавижу...

Андрію, а в мене навпаки жага до знань змушує вивчати англійську ,і чим більше я її вивчаю тим більше в неї закохуюсь бо хочу читати, писати, набиратись досвіду ось на таких тематичних форумах як https://endless-sphere.com/forums/
і саме там "вдалбливают"- хочеш бути тут,вчи англійську!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47433Повідомлення 05 груд 2017, 22:26 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Володимир писав(ла):
Андрію, а в мене навпаки жага до знань змушує вивчати англійську ,і чим більше я її вивчаю тим більше в неї закохуюсь бо хочу читати, писати, набиратись досвіду ось на таких тематичних форумах як https://endless-sphere.com/forums/
і саме там "вдалбливают"- хочеш бути тут,вчи англійську!

По желанию можно любой язык выучить,это личное дело каждого,тем более это всегда полезно.
budivelnik писав(ла):
Так в нашому конкретному випадку - ситуація зворотня.
Ніхто не вимагав нікого переходити на український....
При цьому чомусь іноземець вирішив що має право вимагати всіх скопом перейти на російську....
І це при тому , що в налаштуваннях форуму є можливість ці ж налаштування і службову інформацію читати російською.

Тут не поспоришь,со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
Я считаю что проблема решена и тему лучше закрыть пока мы до политики не скатились,а все к тому идет.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#47434Повідомлення 05 груд 2017, 22:37 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
На мій погляд на нашому форумі якщо є можливість до одночасного спілкування різними мовами то мовне питання не стоїть, а якщо комусь клепок у макітрі не вистачає зрозуміти або перекласти у гуглі то це його власна проблема.
Пс общаемся как нам удобно а если кто что то не понимает идите ... в гугл переводчик.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 126 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 3


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group