Поточний час: 28 бер 2024, 11:34

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 50 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#51799Повідомлення 10 лют 2018, 09:54 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 31 Подякували 27
Мій електротранспорт: Manowar 1.1
ну значить будемо додавати нових адептів, от тільки рожеві окуляри поправлю 8)

Для цього потрібно розповідати, показувати, мозолити очі кожен раз.
Якщо ти з дня у день бачиш, як хлопчина з сусіднього будинку викочує свій е-вел на рамі чоботаря і щасливий шурує на роботу, по не волі починаєш задумуватись про електротранспорт. Це наче велика іграшка для дорослих дядьків. Доки не бачив, не знав про існування то і не хотів. Побачив, пощупав, покатався? Все, думки не вибити з голови.


Окрім такого способу основна маса потенційних адептів сидить в середині велосипедистів. Сужу по собі. Я велосипедист, люблю відчуття свободи, що дає двохколісний транспорт, та з часом став лінитись. Оце їдеш на роботу, штурмуєш підйом, потієш і лізуть в голови думки, як пересісти на такий же апарат, але з моторчиком. Є по суті два шляхи.

Перейти в мотоспільноту - це перший. Одразу з'являються куча перепон. Потрібні водійські права певної категорії, потрібно пройти базовий курс навчання, потрібно освоювати нову нішу з обслуговування і ремонту, потрібно повністю відмовитись від квартирного зберігання і шукати місце паркування. Але вже почав лінуватись крутити педалі, тому долати всі ці перепони зовсім не хочеться. Ще мусиш засовувати банкноти в бензобак кожен раз коли збираєшся покататись. Для мене - велосипедиста, основним фактором все ж стала боязнь швидкості більше 50 км/год. Ну страшно, нічого не можу з собою поробити.

Другий шлях - стати адептом електротранспорту. Пересісти з велосипеда на е-вел - моментально. Такі ж гальма, такий же руль, часто такі ж компоненти і схоже керування, тільки крутити педалі легше, або взагалі не потрібно. А сядь без підготовки на мотоцикл, в кращому випадку просто завалишся на бік, в гіршому протараниш сусідський забор. А ще стартер, зчеплення, перемикання передач, гальмування.
Відео в тему



Звичайно це легко подолати, але раціональніше по часу, зусилям і коштам вложитись один раз і купити якісний електробайк. Це наче гаджет, де основна проблема - стежити за рівнем заряду батареї. Є і куча недоліків, їх не можливо ігнорувати, та в порівнянні з перевагами - це не суттєво.


Потихенько влажу і в мотогрупи.
Надіюсь мій проект займе нішу на ряду з іншими в такому ланцюжку дрейфу райдерів: вел-> е-вел -> е-байк -> мото. Думати, що це буде в зворотньому напрямку марно.

Надіюсь пояснив своє бачення і тема не перетвориться в холівар. Кожен приходить до власних висновків, під впливом аргументів їх модифікує, але безапеляційно нав'язувати свою думку безглуздо.

Технічні питання - о00, тут я радий поспілкуватись.

_________________
https://furorbikes.jimdo.com/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#51813Повідомлення 10 лют 2018, 14:28 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Город-герой Киев
Дякував (ла) 2 Подякували 69
Мій електротранспорт: Электровелосамопал
С рынком пепелаца довольно понятно - доступный эбайк на каждый день. Я очень хотел что-то подобное, главное не запороть идею :)

Очень хорошо быбло бы рисовать на рендерах человека и обратить внимание на посадку, можете
скопировать ее с популярных мотоциклов типа ybr125, и подобных. Плохой посадкой грешат абсолютно все электрорамы которые есть сейчас, и то, чо я вижу - тоже не фонтан.

Очень важен обвес - крылья, подножка и светотехника. Если со светом можно что-то наколхозить, то крылья колхозить довольно сложно.

В этом плане мне нравится как делают индусы https://www.olx.ua/obyavlenie/elektromo ... uvTkk.html
Есть даже хаггер.

Насчет максималки - 50км/ч уже много для тротуаров, но мало для дорог. Чтобы хоть как-то ездить в киеве нужна максималка от 80км/ч. Меня, когда я тошню 60км/ч по проспекту победы ненавидят все :) Для велосипедистов - очень быстрй, для авто - очень медленный.

Насчет хранения дома - то, что я вижу на рендере будет весить уже под сотню и затащить домой это будет не просто.

А можно к вам подъехать в Киеве и посидеть на прототипе рамы?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#51819Повідомлення 10 лют 2018, 15:23 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
Тошнить в городе 80 запрещают правила уже)
Может и к лучшему) вот по трассе 80-90 нужна максималка минимум. По внедорожью нужна тяга. И все это одновременно возможно от минимум 3 кВт в ноинале с возможностю кратковременной форсировки до 6-10 кВт. а это уже и батарею тянет за собой мощную.
Я подсчитал, что вложил в свой мид около 2 долларов. мог купить подержанную иномарку авто. Но свободу передвижения ощущаю только на двухколесном) ну и подальшая езда за счет электричества ввходит не дорогая. А ремень свел на минимум обслуживание трансмиссии.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#51824Повідомлення 10 лют 2018, 17:31 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
mr.Dream писав(ла):
и подальшая езда за счет электричества ввходит не дорогая

народ , ну когда же вы считать научитесь,
литий аккум никогда себя не окупит.
К примеру -
возьмем ячейки которые Луч возит, 40АЧ , у них стоимость 1 кВтЧ будет равна
40АЧ*3.7В = 150ВтЧ , стоимостью 26долл.
следовательно 1 кВЧ будет стоить 174 долл.

китайцы обещают 1000 циклов , это значит что данный аккум в 1кВтЧ сможет пропустить через себя 1000 кВтЧ энергии.
по нынешней цене (в среднем 0.0357долл за кВтЧ ) цена этого объема энергии будет 1000*0.0357= 35долл.

Для тех кто не понимает математику ,- бытовой пример , для домохозяек :
Вот вы пришли на рынок покупать мешок картошки , стоят два продавца, у первого картоха в обычном 10 кг. сетчатом мешке , цена 60 грн.
А у другого - в 5 раз дороже.
На вопрос почему так дорого , продавец отвечает , картошка такая же , но вот мешок от Dolce&Gabbana .
Сомневаюсь что вы у него купите.

другими словами , аккум с такой ценой никогда себя не окупит.

И не надо мне говорить , что 1000 циклов -это только падение емкости до 80%
На таком аккуме вн. сопротивление будет таким , что нормально ездить не возможно , он подлежит списанию , ни столько из за просевших ТТХ , сколько по требованиям ТБ.

Вот если цена аккума опустится ниже 35 долл\кВтЧ , вот тогда это станет экономически выгодно.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#51830Повідомлення 10 лют 2018, 18:07 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
Вот мой, живой пример. 20 пакетов по 17 долларов, это 340 долларов за АКБ. На нем я проехал 24 тысячи километров. Это 1.4 цента за километр. По нынешнему курсу это грубо 40 коп за километр на амортизацию батарейки. При этом когда ставил АКБ, ёмкость самой слабой ячейки была 19.6ач, сейчас 19.2. Лифер.)
При среднем расходе 30втч/км я пропустил через батку 720 кВт*ч. Это примерно 600 полных циклов в первом приближении.
При этом я не менял масло, свечи, кольца, фильтра)
По цене выходит, как общественеый транспорт, но зато полная свобода передвижения)
П.с. напишу простой калькулятор для обсчета реальных денежных затрат на эксплуатацию)
По типу этих простеньких: http://mynet.te.ua/calc )

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#51836Повідомлення 10 лют 2018, 19:10 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
irde писав(ла):
mr.Dream писав(ла):
и подальшая езда за счет электричества ввходит не дорогая

народ , ну когда же вы считать научитесь,
литий аккум никогда себя не окупит.
К примеру -
возьмем ячейки которые Луч возит, 40АЧ , у них стоимость 1 кВтЧ будет равна
40АЧ*3.7В = 150ВтЧ , стоимостью 26долл.
следовательно 1 кВЧ будет стоить 174 долл.

китайцы обещают 1000 циклов , это значит что данный аккум в 1кВтЧ сможет пропустить через себя 1000 кВтЧ энергии.
по нынешней цене (в среднем 0.0357долл за кВтЧ ) цена этого объема энергии будет 1000*0.0357= 35долл.

Для тех кто не понимает математику ,- бытовой пример , для домохозяек :
Вот вы пришли на рынок покупать мешок картошки , стоят два продавца, у первого картоха в обычном 10 кг. сетчатом мешке , цена 60 грн.
А у другого - в 5 раз дороже.
На вопрос почему так дорого , продавец отвечает , картошка такая же , но вот мешок от Dolce&Gabbana .
Сомневаюсь что вы у него купите.

другими словами , аккум с такой ценой никогда себя не окупит.

И не надо мне говорить , что 1000 циклов -это только падение емкости до 80%
На таком аккуме вн. сопротивление будет таким , что нормально ездить не возможно , он подлежит списанию , ни столько из за просевших ТТХ , сколько по требованиям ТБ.

Вот если цена аккума опустится ниже 35 долл\кВтЧ , вот тогда это станет экономически выгодно.

А чего дальше расчет не повел. 175+35= 210 $ за 1000 циклов или при расходе 30Втч/км 30*1000= 30000км пробега или если переводить на бензин (в самом єкономичном варианте 1л/100 км) = 300литров по 1$ = 300$. Будешь доксзьівать что 210 больше чем 300? :?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#51840Повідомлення 10 лют 2018, 19:45 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 31 Подякували 27
Мій електротранспорт: Manowar 1.1
воу-воу полегше, гарячі парубки :XD:
прошу не перетворювати цю тему в поле баталій, напевно для цього є інші теми форуму, дякую за розуміння

всі хто хочуть посидіти, покататись на прототипі Manovar 1.1 пишіть в ПП, або вайбер, телеграм 0972218810, буду старатись організовувати такі огляди.

хоча він перероблявся на днях, поставив китайський моноаморт замість повітряного фокса, тобто його привабливість бажає кращого. Й досі чекає покритя фарбою. На те він і прототип , щоб на ньому експерементувати з передаточними числами, амортизацією, рульовим управлінням тощо.

а от версію 2.1 коли буде готова, вже не соромно і на виставці показати :lachtot:

_________________
https://furorbikes.jimdo.com/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#51917Повідомлення 11 лют 2018, 17:37 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
FurorBikes писав(ла):
іння

всі хто хочуть посидіти, покататись на прототипі Manovar 1.1 пишіть в ПП, або вайбер, телеграм 0972218810, буду старатись організовувати такі огляди.

:lachtot:


сейчас вряд ли кто приедет, не то сезон.
А вот на велодень день Киева , самый раз , готовьтесь к этой дате .
Если прототип станет как на картинке , вот это действительно будет всем интересно

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#53176Повідомлення 28 лют 2018, 20:43 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
Від Богдана (якісь проблеми з форумом - не дає йому розмістити фото):
Рама для Дмитра готова. Якщо встигну до п'ятниці зібрати повністю, можна буде посидіти і покататись на виставці байкекспо, що на лівобережній 2-4 березня.


Додаткові файли:
1.jpg
1.jpg [ 152.42 КБ | Переглядів: 7171 ]
2.jpg
2.jpg [ 156.42 КБ | Переглядів: 7171 ]
3.jpg
3.jpg [ 167.7 КБ | Переглядів: 7171 ]
4.jpg
4.jpg [ 162.94 КБ | Переглядів: 7171 ]

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#53194Повідомлення 01 бер 2018, 09:54 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Город-герой Киев
Дякував (ла) 2 Подякували 69
Мій електротранспорт: Электровелосамопал
А в какой из дней и во сколько? Может, стоит поставить вместе с клубной техникой на plugin?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#53227Повідомлення 01 бер 2018, 19:59 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
irde писав(ла):
народ , ну когда же вы считать научитесь,
литий аккум никогда себя не окупит.

А если купить 13 ячеек от Гриши за 130 баксов и 2000 циклов и проехать на них 50000км (что легко делают службы доставки)? При этом на бенз и масло потратив больше 1000? Я свои практически окупил за один сезон,после которого аккумуляторы как новые.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#53231Повідомлення 01 бер 2018, 20:08 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 31 Подякували 27
Мій електротранспорт: Manowar 1.1
Так, планую завтра зранку встигнути завезти на лівобережну якщо вміщусь на стенді клубу, до останнього не надіявся що встигну зібрати в строк

_________________
https://furorbikes.jimdo.com/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#53240Повідомлення 01 бер 2018, 22:15 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 6 Подякували 37
Дуже цікавий апарат получається, цікаво буде глянути в живу :) .


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#53402Повідомлення 05 бер 2018, 19:22 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 31 Подякували 27
Мій електротранспорт: Manowar 1.1



Коротенький відео-звіт з виставки

Виставка закінчилась, хто сильно хотів, пощупав, посидів і навіть покатався. Отримав безцінний зворотній зв'язок і душевно поспілкувався з такими ж ентузіастами електротранспорту, талановитими винахідникам. Далі наступна ціль зробити повноцінний готовий продукт і вже його демонструвати. Тому що це була лише рама яка їде :hurra:

_________________
https://furorbikes.jimdo.com/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: проект MANOVAR 2.0
#56699Повідомлення 21 квіт 2018, 21:12 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 31 Подякували 27
Мій електротранспорт: Manowar 1.1
на виставці


Додаткові файли:
31092107_1625494287527824_6222804246265695811_n.jpg
31092107_1625494287527824_6222804246265695811_n.jpg [ 157.52 КБ | Переглядів: 6908 ]

_________________
https://furorbikes.jimdo.com/
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 50 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 21


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group