Поточний час: 28 бер 2024, 21:01

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 18 ]  На сторінку 1, 2  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Устав Клуба "Электро-Автосам"
#2607Повідомлення 17 трав 2014, 00:19 
Засновник клубу
Не в мережі

Звідки: Украина, Киев
Дякував (ла) 125 Подякували 59
Мій електротранспорт: Электрорепликар
Несмотря на то, что при регистрации нашей Общественной орг-ии у нас не требовали Устава, все-таки жизнь сама заставляет нас вернуться к этому важному документу, который я назвал бы нашей маленькой Конституцией. Призываю всех небезразличных форумчан (не только членов Клуба) активно поучаствовать в разработке данного документа.
Первый тезис, считаю важным перенес сюда, несмотря на то что в Уставе вначале должна быть "вода", в виде вступления-преамбулы, которая потом все-равно будет присутствовать. А сейчас,пока предлагаю всем также кратко тезисно выкладывать свое видение существования, организации деятельности и развития нашей орг-ии.
Цитата:
Rule-X писал:
Все мы, как участники Клуба "ЭЛЕКТРО-АВТОСАМ" обязались его продвигать и популяризировать, чтить холить и лелеять, но все мы люди все мы человеки! И наша деятельность может быть от имени нас и от имени Клуба! Давайте выработаем правила и проведем черту в каких случаях наша деятельность Клубная, а когда личная! Предлагаю такой вариант! Если в мероприятии (акте технического творчества электромобильного характера) участвует 3 и более членов Клуба, это Клубное мероприятие! Меньше - деятельность личного характера или по желанию!
В случаях проведения видеосъемки подобных мероприятий, мероприятие должно декларироваться как Клубное! Упоминание о других брендах их демонстрация или реклама, возможна только по решению Правления Клуба. Видео клубных мероприятий могут быть выложены в публичный доступ только на официальном канале Клуба или на Клубном сайте!
Использование их на других каналах только по решению Правления Клуба! Эти и другие вопросы требующие решения Правления Клуба выносятся на совет ЗАРАНЕЕ и не подлежат решению "по факту"!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#2675Повідомлення 19 трав 2014, 13:57 
Засновник клубу
Не в мережі

Звідки: Украина, Киев
Дякував (ла) 125 Подякували 59
Мій електротранспорт: Электрорепликар
Еще один тезис:
Rule-X писав(ла):

БРЕНД который РЕАЛЬНО занимается популяризацией электромобилей это Клуб "ЭЛЕКТРО-АВТОСАМ"! В лице его членов, в рамках его деятельности, собственно ради этого он и был создан. ...кто-либо, являясь его членом, взял на себя ОТВЕТСТВЕННОСТЬ и ОБЯЗАННОСТЬ посильно участвовать в его деятельности, его жизни! Как УЧАСТНИК КЛУБА ты в праве рассчитывать на поддержку и помощь Клубчан, но в этом случае успех твоего проекта значительной частью принадлежит Клубу! Информация о нем будет помещена на Клубном сайте, история и процесс постройки описаны на Клубном форуме! Как физическое лицо или как "бренд" ты можешь предложить кому-либо переделать его авто, но ты не имеешь право прикрываться опытом участников Клуба, не имеющих к твоему бренду отношения! Ты можешь что угодно делать сам, но если при этом ты привлекаешь к работе более одного участника Клуба, ты привлекаешь к работам Клуб "ЭЛЕКТРО-АВТОСАМ"! Все условия такого сотрудничества должны быть ЗАРАНЕЕ обсуждены с Правлением Клуба, а если придется и общим собранием Членов Клуба!!

...который может лечь в основу "Правил ...". Думаю это важно.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#6582Повідомлення 10 січ 2015, 04:54 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Может уже утвержден Устав и Правила членства в Клубе. Дайте ознакомиться?

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#6585Повідомлення 10 січ 2015, 06:12 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
.....Увы , ни устав , ни правила членства, до сих пор не утверждены, и даже чётко не сформулированы. Тут виноваты и разность мнений и председатель и секретарь, о которых , доложу. Надеюсь на завтрашнее собрание. Хорошо , если кто то заранее набросает..


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#6600Повідомлення 10 січ 2015, 19:51 
Творець електромобіля, правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Україна
Дякував (ла) 72 Подякували 265
Мій електротранспорт: Таврія EV
Вот набросал, правьте, пожалуйста :?

_________________
Пробіг на батарейках 180 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#6733Повідомлення 13 січ 2015, 06:51 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Вот тут я немного поправил.
Если бы я был в составе организаторов клубу,
я бы проголосовал и принял такой устав.


Додаткові файли:
Устав клуба Электро-Автосам.doc [48.5 КБ]
Завантажень: 557

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#11150Повідомлення 20 лип 2015, 13:46 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Возвращаясь к плану мероприятий
п.1.1 Провести проверку регистрационных документов клуба
могу предположить что клуб не имеет регистрационных документов и может возникнуть необходимость о его регистрации.
Но суть темы Устав.
А не утвердить ли нам устав на очередном заседании актива клуба.
Надеюсь кворума на автопробеге для такого решения будет достаточно.
Что скажете?

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#12255Повідомлення 26 серп 2015, 03:47 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
А почему обсуждение Устава клуба должно быть кулуарным?
Мы открыты для всех членов клуба и как гласит народная мудрость
"Одна голова хороша - а ...." ну вы все знаете.
Вносите предложения по пунктам устава в этой теме.
Я буду править по ходу замечаний и принятия решения большинством.

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#13476Повідомлення 07 жовт 2015, 16:58 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
Поправил пункт 3.2 в Уставе.
Мы его пока так и не приняли.
Может пора?

Что скажите по пункту
3.9. Члены Клуба должны иметь номерную членскую карточку, подтверждающую их членство в Клубе.

Это необходимо?


Додаткові файли:
Устав клуба Электро-Автосам.doc [53 КБ]
Завантажень: 457

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#20380Повідомлення 11 квіт 2016, 19:46 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
От старта темы скоро два года пройдет.
Устав пока не принят и даже не прочитан юристом.
Кто нам в этом поможет?
А может и дальше можно жить без Устава?

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#26496Повідомлення 30 серп 2016, 15:48 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Сохраняю для членов клуба, которые работают над уставом
http://www.prostir.ua/?focus=use-scho-v ... hanizatsij
Усе, що варто знати про перереєстрацію статуту громадських організацій
Автор: Громадський простір


Як відомо, 1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства. Оскільки цей процес і процедура не для всіх є зрозумілими, зокрема, щодо того, які суттєві моменти необхідно врахувати громадським організаціям, щоб залишитися в реєстрі неприбуткових організацій після 1 січня – тому детально все це Громадський Простір уточнював з Ларисою Шкуркою, керуючим партнером Аудиторсько-консалтингової групи “Компас”.

Громадський Простір: з 1 січня 2015 року вступили в дію зміни в Податковому Кодексі України. Розкажіть, на що громадським організаціям варто звернути увагу щодо своєї статутної діяльності, відповідно до змін?

Лариса Шкурка: Зміни відбулися в Податковому Кодексі України для всіх неприбуткових організацій, вони стосуються не тільки громадських організацій, а й благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок, інших, які зареєстровані в Україні. Відповідно до внесених змін наш законодавець дав неприбутковим організаціям термін до 1 січня 2017 року для приведення у відповідність до вимог Податкового Кодексу своїх установчих документів, а це саме статутів. Статут – документ, який регламентує право здійснення діяльності будь-якої неприбуткової організації. Тому до 1 січня 2017 року всі вони повинні внести зміни в свої установчі документи, якщо це буде потрібно.

А саме, у відповідності до внесених змін, з 1 січня 2015 року було вилучено Статтю 157 з Податкового Кодексу України, яка регламентувала порядок оподаткування неприбуткових установ та організацій. Ця стаття застосовувалась до неприбуткових установ та організацій, зареєстрованих згідно з вимогами діючого законодавства та внесених контролюючими органами до Реєстру неприбуткових організацій та установ. Починаючи з 01.01.2015 року до Статті 133 було додано певні пункти, в яких вказано, хто не є платником податку на прибуток. У відповідності до п.133.4. не є платниками податку на прибуток неприбуткові підприємства, установи та організації, які виконують вимоги, що встановлені цим пунктом.

Отже, відповідно до цієї статті платником податку на прибуток не є, в тому числі, громадські організації, асоціації та благодійні організації. Але крім того, що законодавець нам сказав, що громадська організація, або будь-яка неприбуткова організація, не є платником податку на прибуток, за умови, якщо вона виконує певні вимоги.

Громадський простір: Якщо ми, громадська організація, хочемо бути неплатником податку на прибуток, то ми повинні відповідати певним законодавчим вимогам.

Так, у відповідності до Пункту 133.4.1. – Неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація (далі – неприбуткова організація), що одночасно відповідає таким вимогам:

По перше, Організація повинна бути утворена, зареєстрована в порядку, визначеним чинним законодавством, тобто відповідно до закону “Про громадські об’єднання” або до закону “Про благодійні організації”, інших законодавчих документів.

По друге, установчі документи якої повинні містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Першу вимогу всі неприбуткові організації виконують ще на етапі реєстрації, другу вимогу вони повинні передбачити обов’язково в своїх статутах, а саме заборонити розподіл отриманих, як доходів, так і прибутків (доходи та прибутки – це різні поняття, згідно економічної термінології) серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників, членів органів управління і пов’язаних осіб.

На сьогоднішній день, працюючи з організаціями, які ми перевіряємо згідно своєї аудиторської діяльності, я можу зазначити наступне: якщо, наприклад, вимоги у статутах на заборону розподілу доходів (прибутків) серед засновників (учасників), членів організації на даний момент є, проте дуже рідко буває заборона розподілу доходів (прибутків) серед працівників, членів органів управління або пов’язаних осіб. Наприклад, вимогу щодо заборони розподілу доходів або прибутків між пов’язаними особами, в статутах я не бачила практично ні в однієї з неприбуткових організацій.

Отже, Організація повинна в своїх статутах передбачити обов’язкову заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) для засновників, учасників, членів організації, працівників, членів органів управління та інших пов’язаних осіб. Я рекомендую звернути на це увагу та внести зміни до статутів відповідно до діючих вимог податкового законодавства.

Третє, це передбачити в своїх установчих документах передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи – неприбуткової організації (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення).

Отже, коли неприбуткова організація вирішить припинити свою діяльність, то вона повинна в статуті передбачити, що вона всі свої активи передасть іншій неприбутковій організації, і увага, тільки відповідного виду. Організація також має право зараховувати свої активи до бюджету при своїй ліквідації. Даний пункт був і раніше в законодавстві, але при внесенні змін до Податкового Кодексу України, перелік, коли вона повинна передавати свої активи, було розширено. Це не тільки ліквідація, а й в момент злиття з іншою організацією, її поділу, приєднання або перетворення (чого на даний час не передбачають інші законодавчі документи, які регламентують порядок проведення реєстрації тих, чи інших неприбуткових організацій.)

Громадський простір: Ми вірно зрозуміли, передбачити передачу активів іншій громадській організації того ж виду діяльності або в бюджет при ліквідації організації, її злиття, поділу, приєднання або перетворення.

Лариса Шкурка: Чесно кажучи, мені важко сказати, коли на законодавчому рівні може бути приєднання або перетворення неприбуткової організації взагалі. Наш закон про діючі громадські та благодійні організації не передбачає якоїсь системи приєднання або перетворення. Можливо на це питання можуть дати відповідь юристи. На практиці я ніколи не зустрічала, коли б громадська організація перетворювалася або приєднувалася до іншої організації не проходячи ліквідації однієї з юридичних осіб, що об’єднувались. Наприклад, Стаття 18 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» містить тільки вимоги припинення діяльності через ліквідацію. Стаття 25 Закону України «Про громадські об’єднання» передбачає ліквідацію у разі саморозпуску або реорганізації даного громадського об’єднання. Тому, коли неприбуткові організації писали старі свої статути і реєстрували їх в органі реєстрації, вони виконували пункт, де було вказано, що обов’язково при ліквідації вони повинні передати свої активи іншій неприбутковій організації або зарахувати в бюджет України.

При зміні податкового законодавства перелік, коли організація повинна передати свої активи було розширено, і тому на сьогодні неприбутковим організаціям потрібно передбачити, у відповідності до підпункту 3 пункту 133.4.1. Податкового Кодексу України, передачу активів іншій громадській організації того ж виду діяльності або в бюджет при ліквідації організації, її злиття, поділу, приєднання або перетворення. Звертаю увагу на те, що якщо не буде передбачено в оновленому статуті всіх попередньо вказаних пунктів, то існує ризик того, що контролюючі органи можуть вважати, що неприбуткова організація не виконала вимоги діючого Податкового Кодексу. Положення цього абзацу не поширюється на об’єднання та асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Тобто підпункт 3 статті 133.4.1. не буде передбачатись при реєстрації в статутних документах для тих організацій, які на сьогоднішній день утворюються як ОСББ.

І четверте, якщо неприбуткова організація виконає перший, другий та третій пункти, то вона може бути внесена контролюючими органами до реєстру неприбуткових установ та організацій. Це вимоги, які були змінені з 1 січня 2015 року.

Громадський простір: Перехідний період триває до 1 січня 2017 року! Якщо організація не внесе зміни, то орган Державної фіскальної служби має право після 1 січня 2017 року виключити її з реєстру неприбуткових організацій?

Так, до 1 січня 2017 року всі неприбуткові організації, мають право перечитати свої статути, подивитися на них і зробити висновки: чи вони відповідають тим пунктам, про які я говорила раніше. Якщо не відповідають, то вони мають право внести туди зміни і провести відповідну перереєстрацію організації.

Це не нова реєстрація. Вносяться зміни до статуту, викладається статут в новій редакції. Спочатку організація йде в орган реєстрації, який відповідає за реєстрацію громадських та благодійних організацій, і вносяться таким чином зміни. Якщо організація не внесе зміни до свого статуту, то орган Державної фіскальної служби має право після 1 січня 2017 року виключити її з реєстру неприбуткових організацій.

На сайті ДФС розміщено Проект Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження положення про реєстр неприбуткових організацій». Якщо цей нормативний документ буде прийнятий, то організації, які не внесли зміни відповідно до Податкового кодексу, мають всі “шанси” бути виключеними з реєстру неприбуткових установ та організацій. Порядку включення наступного разу до цього реєстру в даному законодавчому акті не передбачено.

Крім того, у відповідності до вище вказаного проекту Наказу (нагадую, на даний час це не є офіційним документом) вказано, що якщо неприбуткові організації не внесуть відповідні зміни до своїх статутів, то відповідно до даного проекту наказу, неприбуткову організацію буде виключено після перевірки її установчих документів з реєстру неприбуткових організацій, починаючи з 1 січня 2015 року.

Також вказано в даному проекті Наказу, що перевірці підлягають всі організації, які були внесені в даний реєстр станом на 1 січня 2015 року. І відповідно до цього проекту, всі організації, які були внесені після 1 січня 2015 року перевірятися не будуть, оскільки вони повинні вже відповідати новим реєстраційним вимогам і новим вимогам Податкового Кодексу України. Отже, якщо даний нормативний документ буде затверджено, то вимога досить жорстка і якщо цей документ буде прийнятий таким чином, то організації, які не внесли зміни відповідно до Податкового кодексу, мають всі “шанси” бути виключеними з реєстру неприбуткових установ та організацій, починаючи з 01 січня 2015 року.

Громадський Простір: Тобто заднім числом?

Лариса Шкурка: Так, з 1 січня 2015 року. Порядку включення наступного разу до цього реєстру в даному проекті нормативного документу прямо не передбачено. Я не можу сказати, що неприбуткові організації не будуть поновлюватися в даному реєстрі, але самої процедури – після яких вимог, після яких законодавчих норм і якого терміну організація може поновитися в даному реєстрі – в цьому проекті наказу не сказано. Чи має взагалі вона право поновлюватися, чи не має право поновлюватися? Звичайно, вона – неприбуткова організація, має право внести зміни до статутних документів. Я передбачаю, що організація у такому випадку вносить зміни до статутних документів та знову подає заяву до Державної фіскальної служби на отримання коду неприбутковості, але вже той термін з 1 січня 2015 року, мабуть, не буде переглядатися контролюючими органами. Буде вважатися, що за це період з 1 січня 2015 року вона була платником податку на прибуток. Станом на сьогодні, роз’яснень наша Державна фіскальна служба не дає, оскільки цей проект не прийнятий. А старий наказ, який регламентує порядок внесення до реєстру неприбуткових організацій поки що дає посилання тільки на старі норми Податкового кодексу, а саме статтю 157. Тому на даний час ось такий колапс існує в законодавстві.

Підводячи підсумки всього вищесказаного, можна сказати наступне, що кожна неприбуткова організація повинна виконати всі чотири підпункти п.133.4.1., щоб залишитись у в реєстрі неприбуткових організацій і не бути платником податку на прибуток станом на 1 січня 2017 року, а також не мати проблем за два попередні роки – з 1 січня 2015 року по 1 січня 2017 року.

Громадський простір: Це мабуть всі вимоги, які повинні виконати неприбуткові організації? Чи існують ще якісь?

Лариса Шкурка: Ще одним, не менш важливим, пунктом Податкового Кодексу, є п.133.4.2., а саме у відповідності до даного пункту, неприбуткові організації повинні всі свої доходи (прибутки) використовувати тільки для реалізації мети, цілей, завдань та напрямків діяльності. Від себе також скажу, що і джерела фінансування повинні бути чітко регламентовані в статуті неприбуткової організації.

Коли була Стаття 157, ми чітко розуміли, які види доходів у нас не оподатковуються, а які види оподатковуються. Наприклад, були такі випадки, коли в певних видах організацій могли оподатковуватися членські внески, а всі інші надходження не оподатковувалися. Для цього ми мали певні розмежування по 157 Статті та виконували ці пункти.

На сьогоднішній день пункт 133.4.2. говорить, що ми повинні всі свої доходи (прибутки) використовувати тільки для реалізації мети, цілей, завдань та напрямків діяльності. Тому, коли ми переглядаємо статути на правила виконання норм Податкового кодексу, я прошу звернути всіх увагу на пункти статутів, де прописана мета діяльності, ціль її або завдання, напрямки діяльності, і переглянути наскільки вона погоджується з вашими джерелами фінансування, бо джерела фінансування – це наші доходи (прибутки). Наші доходи повинні витрачатися на наші статутні напрямки діяльності. Джерела фінансування як розділ в статуті – завжди передбачений в кожному статуті неприбуткової організації. У відповідності до даного розділу кожна неприбуткова організація передбачає право отримувати благодійні внески, членські внески, фінансування від міжнародних організацій. І ці джерела фінансування повинні бути вказані, чітко регламентовані в кожному статуті неприбуткової організації.

Отже, якщо громадська організація буде переглядати свій статут, а саме мету її створення, то вона повинна звернути увагу, що на сьогодні вона має право працювати не тільки на розвиток членів своєї організації, а й на розвиток суспільства, як громадська організація.

Переглядаючи ті статути, які існують сьогодні в громадських організаціях, я можу зробити таке зауваження: якщо це громадська організація, зареєстрована раніше, коли діяв старий закон “Про об’єднання громадян”, то тоді громадські організації могли працювати тільки на розвиток своїх членів, для спільної реалізації своїх прав і свобод, а коли змінилося законодавство, то наш законодавець дозволив розширити сферу діяльності громадського об’єднання. Тепер громадська організація може працювати не тільки на розвиток своїх членів організації, а й на розвиток суспільства. Тому, коли ГО буде переглядати свій статут, прошу звернути увагу на те, як прописана мета створення організації. Якщо мета створення організації – тільки направлена на розвиток своїх членів та для захисту їх інтересів, то займатися, наприклад, проектами, які не займаються розвитком своїх членів даній організації мабуть неможливо на сьогоднішній день. Тому, даній організацій краще внести зміни до розділу – мета, а саме вона може вказати в статуті, наприклад, що вона працює на розвиток своїх членів організації, на задоволення їхніх освітніх вимог, на розвиток їх інформаційних потреб, але крім того, вона може написати, що працює на розвиток освітньої діяльності, наприклад, в галузі журналістики чи ще чогось, тобто розширити мету своєї діяльності.

З практики скажу, що проекти, які фінансуються особливо міжнародними донорськими організаціями, не направлені на співпрацю тільки з членами виключно однієї організації, вони направлені на більш широкі можливості, а не виключно на розвиток тільки фізичних осіб, як членів організації. Це той момент, на який треба звернути увагу. Але змінювати мету кардинально я не рекомендую, тому що при реєстрації у ГО можуть бути проблеми з тим, що орган реєстрації може вважати, що організація змінила взагалі мету свого створення і для цього буде потрібна нова реєстрація, й організація повинна буде отримати новий код ЄДРПОУ, як новостворена організація. Змінювати мету потрібно в контексті тої діяльності, в якій працювали раніше. Зазвичай, я рекомендую крім співпраці з членами включити ще й якісь суспільні, економічні інтереси, в тій сфері, в якій працює організація. Це стосується громадських організацій. А закон “Про благодійні організації” направлений виключно на благодійництво, і там не було такого обмеження, що організація працює виключно для своїх членів, вона працювала в сфері благодійництва в тому, чи іншому напрямку.

Я також рекомендую неприбутковим організаціям передивитися свої статути на відповідність того, які завдання або напрямки діяльності організація передбачає для своєї діяльності. Цей розділ може бути представлений по-різному. В одних статутах – це напрямки діяльності, а в інших – це завдання, які повинна виконувати організація. Відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання», це мають бути напрямки діяльності. Рекомендую особливо переглянути ті моменти, з чим працює організація, які проекти вона працює. Мене дуже часто запитують, чи може, наприклад, організація видавати субгранти. Я говорю, що Ви повинні подивитися у свої статути і знайти, чи є у Вас там такий напрямок діяльності. Якщо у Вас даного напрямку діяльності не передбачено в статуті, то буде вважатися, що Ви здійснюєте нестатутну діяльність і, відповідно, Ви будете витрачати свої доходи не на статутну діяльність, як того вимагає діючий Податковий Кодекс для неприбуткових організацій – не платників податку на прибуток.

Громадський Простір: Ви рекомендуєте громадським організаціям більш прискіпливо подивитися на власні статути…

Лариса Шкурка: Так, а саме більш прискіпливо подивитися на мету, цілі, завдання і напрямки діяльності, також переглянути джерела фінансування, з якими буде працювати ГО та ув’язати їх зі своїми напрямками діяльності. Якщо громадська організація буде, крім основних напрямків, ще проводити якісь благодійні акції, можливо якимось одним напрямком буде матеріальна підтримка інших громадських організацій та буде отримувати добровільні пожертви, крім членських внесків, тобто доходи від сторонніх фізичних, юридичних осіб, то це повинно бути передбачено в джерелах фінансування і визначено в напрямках діяльності, щоб джерела фінансування, які в свою чергу будуть являтись її доходами вона могла використати на ті напрямки, які вона має право виконувати згідно зареєстрованого статуту. Це передбачається і у Статті 8 Закону України «Про громадські об’єднання», яка говорить, що статути громадських організацій повинні містити розділ «Джерела надходжень та порядок їх використання». А якщо організація хоче залишатись не платником податку на прибуток, то інших порядків використання, як на статутні напрямки діяльності вона мабуть не захоче їх використовувати.

Громадський Простір: Для громадських організацій залишилося приблизно 6 місяців, щоб внести всі необхідні зміни. На Вашу думку багато організацій вже внесло зміни до своїх статутів?

Лариса Шкурка: Даною статистикою я не володію, але переглядаючи статути при аудиторських перевірках, ми бачимо велику кількість статутів, які не відповідають вимогам Податкового Кодексу України. Коли ж до нас просто звертаються організації, щоб ми переглянули на відповідність вимогам пункту 2 та 3 Статті 133.4.1. Податкового кодексу, ми вбачаємо, що у цих статутах не всі вказано напрямки діяльності, які здійснює організація та не всі джерела фінансування, які організація отримує. Крім того, є джерела фінансування, які можна трактувати по-різному, і ми звертаємо завжди на це увагу.

Додатково, я рекомендую організаціям переглянути розділи, що стосуються порядку створення органів управління та привести їх у відповідність до міжнародної практики.

Якщо організація направлена на свій організаційний розвиток, то я рекомендую переглянути свої діючі органи управління та привести їх у відповідність до міжнародної практики. Це не вимоги нашого податкового законодавства, але це вимоги міжнародної спільноти, тому ми, як консультанти вже з організаційного розвитку, завжди рекомендуємо переглядати в статутах ці три завдання: по-перше, мають бути передбачені та чітко виписані вимоги Податкового кодексу, по-друге, організації необхідно переглянути свої напрямки, джерела фінансування, мету створення, і по-третє – переглянути порядок функціонування управлінських органів на відповідність міжнародній практиці. А, оскільки організація буде вносити зміни, то за один раз можна внести й ці зміни.

Громадський Простір: Чи існує якийсь ідеальний зразок статуту, згідно нових вимог?

Лариса Шкурка: Не можна шаблонно підходити до документу. Кожна організація по-своєму формує напрямки діяльності, відповідно до того, що вона планує робити. Можливо є певні шаблонні джерела надходжень, але виходячи зі своєї практики можу сказати, що однакових статутів не буває. Немає такого шаблонного документу, який можна використовувати кожній неприбутковій організації.

Громадський Простір: В Україні є тисячі громадських організацій, і мабуть 50% з них ще не перереєстрували свої статути…

Лариса Шкурка: Дійсно, на сьогоднішній день, перевіряючи організації, можу сказати, що мабуть 80% не перереєструвалися. Дуже багато організацій не звернули на це увагу, або можливо звертають увагу не на всі пункти, про які я говорила більш детально – підпункти 2 та 3 пункту 133.4.1. Податкового Кодексу України. Але і дуже багато організацій зараз в процесі внесення змін. Але повторюю, це лише мої спостереження, підтвердженої статистики я не маю.

Громадський Простір: Що можете сказати про терміни для реєстрації та підтвердження неприбутковості після внесення змін до статутів?

Лариса Шкурка: Станом на сьогодні процедура внесення змін проходить у декілька кроків. Після прийняття рішення про приведення статуту у відповідність до законодавчих вимог, Організація надає до відповідного органу державної реєстрації, для Громадських організацій – необхідно звернутися до управління юстиції за місцем реєстрації, а Благодійні фонди можуть звернутися до будь-якого державного реєстратора, в тому числі й до нотаріусів, та зареєструвати зміни про свою організацію в Єдиному державному реєстрі. Строк розгляду документів та проведення реєстраційних дій реєстратором законодавець, для відповідного виду громадського утворення, встановив від 1 до 3 робочих днів. Наступний крок, Організація зобов’язана в 10-денний строк з моменту виникнення змін чи доповнень подати за місцем своєї реєстрації до органу ДФС відповідну заяву. Оскільки Положенням про реєстр неприбуткових установ та організацій для прийняття рішення щодо змін не встановлений, податківці роз’яснюють, що строк виконання становить не більше 30 календарних днів. Також зазначу, що державна реєстрація змін – процедура фінансово незатратна, не виникає адміністративний збір, крім певних випадків, та не справляється будь-яка плата. Звичайно, це загальні строки та процедури, визначені законодавством, вони можуть в кожному індивідуальному випадку бути подовжені, або скорочені з урахуванням особливостей змін певної Організації.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Устав Клуба "Электро-Автосам"
#31262Повідомлення 19 груд 2016, 18:40 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Я дописал и привёл в соответствии с законом наш устав. Прошу посмотреть, там есть вещи, которые касаются многих в Клубе.
Даю не файлом, а копией текста, чтоб было проще цитировать.
проект устава Клуба
ПРОЕКТ СТАТУТА
громадської організації
«Клуб електромобілістів «Електро-автосам»
2016 рік

1. Загальні положення
1.1. Цей статут розроблений відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання», іншого чинного законодавства, що регулює питання діяльності громадських організації і визначає правові основи організації та діяльності громадської організації «Клуб електромобілістів «Електро-автосам» (далі за текстом – «Клуб»).
1.2. Клуб є добровільною недержавною, неприбутковою, неполітичною, нерелігійною, невоєнізованою організацією, заснованої на членстві в результаті вільного волевиявлення фізичних осіб, що мають загальне захоплення – створення електричного транспорту.
1.3. Найменування клубу:
1.3.1. Повне найменування клубу: громадська організація «Клуб електромобілістів «Електро-автосам».
1.3.2. Скорочені найменування клубу: ГО «Електро-автосам».
1.3.3. Повне найменування клубу англійською мовою: non-governmental organization "Electromobility Club "Electro-avtosam".
1.3.4. Скорочені найменування клубу англійською мовою: NGO «Electro-avtosam».
1.3.5. Повне найменування клубу російською мовою: общественная организация "Клуб электромобилистов "Электро-австосам".
1.3.6. Скорочені найменування клубу російською мовою: ОО «Электро-автосам».
1.4. Правове положення клубу, права й обов'язки його членів визначаються справжнім Уставом, а в частині, не врегульованої їм, чинним законодавством України.
1.5. Клуб не є юридичною особою, не може виступати позивачем і відповідачем у судах загальної юрисдикції, арбітражному й третейському судах, мати обов'язки.
1.6. Засновники клубу – Особи, що прийняли особисту участь у створенні клубу згідно чинного законодавства.
1.7. Постійно діючим керівним органом клубу є Загальні засідання правління клубу.
1.8. Клуб не є структурним підрозділом якого-небудь клубу або іншої організації.
1.9. Клуб має право вступати до об’єднань та асоціацій організацій. Рішення щодо вступу у такі об’єднання чи асоціації має бути прийняте на Загальних засіданнях правління Клубу.
1.10. Клуб має власну емблему й символіку. Емблема й символіка затверджуються загальним засіданням правління Клубу.
1.11. Офіційна адреса Клубу в мережі Інтернет: http://electroavtosam.com.ua. Перелік інформаційних ресурсів відділень Клубу, сторінок у соціальних мережах та сторонніх інформаційних ресурсах повинен бути опублікований на ресурсі за офіційною адресою Клубу.

2. Мета й завдання Клубу
2.1. Метою створення та діяльності Клубу є:
2.1.1. підвищення технічного рівня громадян, що мають загальне захоплення – створення електричного транспорту;
2.1.2. створення умов взаємовиручки та підтримки для членів клуба, захист їх прав та інтересів в області електричного транспорту та інфраструктури до нього;
2.1.3. колективна участь у заходах будь-якого рівня з тематики транспорту, а також організація таких заходів;
2.1.4. інформаційна та технічна підтримка підприємств, конструкторських бюро, творчих колективів та лабораторій, інших громадських організацій щодо створення електричного транспорту та інфраструктури до нього.
2.2. Для здійснення своїх цілей Клуб у відповідності до чинного українського законодавства реалізує такі завдання:
2.2.1. підтримувати власні інформаційні ресурси накопичення та структуризації інформації щодо практичного досвіду, теоретичних розрахунків, промислових розробок електричного транспорту;
2.2.2. створювати творчі колективи з розробки електричного транспорту, шляхом укладення між членами Клубу на добровільних засадах угод про співробітництво та/або взаємодопомогу;
2.2.3. організовувати колективні закупівлі запчастин для електричного транспорту членів Клубу, вести електронні бази продавців та послуг в межах чинного законодавства;
2.2.4. організовувати власні інформаційні зустрічі, пробіги, ралі, спортивні та технічні змагання з тематики електричного транспорту;
2.2.5. організовувати дисконтну партнерську програму;
2.2.6. брати участь у заходах, які організують інші організації, присвячених електричному транспорту;
2.2.7. робити методичну, правову й технічну допомогу своїм членам і іншим громадянам;
2.2.8. підвищувати навички і культуру поведінки на дорогах учасниками Клубу;
2.2.9. проводити технічну та інформаційну підтримку підприємств, які виготовляють або мають намір виготовляти електричний транспорт або складові частини до нього;
2.2.10. проводити технічну та інформаційну підтримку розвитку інфраструктури для електричного транспорту;
2.2.11. брати участь у розробленні проектів нормативно-правових актів у сфері електричного транспорту;
2.2.12. підтримувати зв'язки з іншими технічними, екологічними та виставкоми організаціями України;
2.2.13. здобувати й\або виготовляти символіку Клубу, сувенірну й іншу продукцію;
2.2.14. здійснювати іншу діяльність, спрямовану на розвиток Клубу в межах чинного законодавства;
2.2.15. вільно поширювати інформацію про діяльність Клубу, з метою популяризації самостійного створення електричного транспорту;
2.2.16. звертатися у порядку, визначеному законом, до органів державної влади, їх посадових і службових осіб з пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями), скаргами від імені Клубу;
2.2.17. одержувати у порядку, визначеному законом, публічну інформацію, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації;
2.2.18. здійснювати співробітництво з іноземними неурядовими організаціями та міжнародними урядовими організаціями згідно чинного законодавства.

3. Права й обов'язки членів Клубу
3.1. Членами Клубу можуть бути громадяни України і іноземні громадяни, що досягли 18 років та поділяючі цілі Клубу.
3.2. Кандидатами в Клуб можуть бути громадяни України і іноземні громадяни без вікового обмеження, що поділяючі цілі Клубу.
3.3. Прийом до Кандидатів в Клуб проводиться на підставі заяви-анкети заповненої на офіційному сайті клубу або поданої особисто Голові Клуба чи Секретарю Клуба. Після перевірки заяви-анкети будь-яким членом Правління Клубу особі присвоюється статус Кандидата в Клуб.
3.4. Прийом Кандидатів в Клуб до Членів Клубу проводиться на підставі вступного внеску. Прийом до Членів Клубу може провадитися без вступного внеску при визнанні Загальним засіданням правління Клубу заслуг кандидата у сфері електротранспорту.
3.5. Кандидатів в Клуб мають право:
3.5.1. брати участь у всіх заходах Клубу;
3.5.2. вносити пропозиції в органи управління Клубу з питань, що стосується діяльності Клубу;
3.5.3. добровільно вийти з Кандидатів у Клуб.
3.6. Члени Клубу мають право:
3.6.1. брати участь у всіх заходах Клубу;
3.6.2. одержувати повну інформацію про діяльність Клубу;
3.6.3. вносити пропозиції в органи управління Клубу з питань, що стосується діяльності Клубу;
3.6.4. виступати від імені клубу на громадських слуханнях, зібраннях, виставках, ток-шоу, панельних дискусіях та подібних заходах;
3.6.5. оскаржувати рішення, дій, бездіяльності керівництва Клуба шляхом подання заяви на постанову питання до порядку денного Загального засідання правління Клубу або його відділень;
3.6.6. передавати у власність Клубу матеріальні цінності у межах чинного законодавства;
3.6.7. здійснювати інші права, передбачені чинним законодавством, установчими документами Клубу, а також рішеннями керівних органів Клубу;
3.6.8. добровільно вийти з Членів Клубу;
3.6.9. користуватися іншими правами, визначеними чинним законодавством.
3.7. Члени Клубу зобов'язані:
3.7.1. дотримувати Статуту Клубу;
3.7.2. брати особисту участь у роботі Клубу;
3.7.3. не допускати дій, що завдають шкоду репутації Клубу;
3.7.4. не розголошувати інформацію, яка є конфіденційною інформацією Клуба та/або її членів;
3.7.5. мати номерну членську картку, що підтверджує їхнє членство в Клубі.
3.8. Участь членів клуба у господарській діяльності, діяльності політичних партій, рухів та релігійних організацій за межами Клуба не може бути підставою для будь-якого обмеження їх прав.
3.9. Припинення членство в Клубі.
3.9.1. може відбуватися за власним бажанням або за рішенням Загального засідання правління Клубу;
3.9.2. членство в Клубі припиняється з дня подання заяви про вихід та не потребує додаткових рішень, крім випадків виходу Голови Клубу або Керівника відділення Клубу;
3.9.3. припинення членства може бути прийняте на Загальних засіданнях правління Клубу через порушення справжнього Уставу, нанесення шкоди Клубу чи морально-етичних норм поводження. У незначних випадках Загальне засідання правління Клубу може обмежитися попередженням;
3.9.4. при виході зі Членів Клубу, вступні й членські внески, а також інші матеріальні цінності передані Клубу, не повертаються.
3.10. Розміри вступних і членських внесків, порядок і строки їхньої сплати визначаються рішеннями Загальних зборів організаторів Клубу.
3.11. Права Кандидата у Клуб чи Члена Клубу не можуть бути передані третім особам.

4. Майно Клубу
4.1. Майно Клубу формується з наступних джерел:
4.1.1. добровільні внески Членами Клубу;
4.1.2. добровільні внески й пожертвування фізичних і юридичних осіб.
4.2. Майно Клубу не підлягають розподілу між його членами і не може використовуватися для вигоди будь-якого окремого члена Клубу та інших пов’язаних з ним осіб.
4.3. Майно Клубу може використатися виключно на реалізацію завдань Клубу, викладених у цьому Статуті.
4.4. Право тимчасового розпорядження окремим майном Клубу конкретним Членам Клубу надається зі згоди Загального засідання правління Клубу або Голови Клубу або Керівниками відділень Клубу. При цьому відсоток права Голови Клубу чи Керівників відділень Клубу на розпорядження майном Клубу встановлюється Загальним засіданням правління Клубу.

5. Керуючі й виконавчі органи Клубу
5.1. Органом управління Клубу є: Загальне засідання правління Клубу. Первісний склад Загального засідання правління Клубу затверджується засновниками Клубу на установчих зборах.
5.2. Виконавчі органи Клубу є: Голова Клубу, Секретар Клубу, Члени Правління, Керівники відділень Клубу.
5.3. Засновники Клубу, Голова Клубу, Секретар Клубу, Члени Правління, Керівники відділень Клубу є Членами Клубу й беруть участь у діяльності Клубу на безоплатній основі.
5.4. Загальне засідання правління Клубу має право вирішувати всі питання, пов'язані з діяльністю Клубу.
5.5. До виняткової компетенції Загального засідання правління Клубу відноситься:
5.5.1. затвердження Статуту Клубу, внесення змін у нього;
5.5.2. визначення основних напрямків діяльності Клубу;
5.5.3. обрання й відкликання Голови Клубу;
5.5.4. затвердження чи знаття Секретаря Клубу, Членів Правління, Керівників відділень Клубу по поданню Голови Клубу;
5.5.5. рішення про реорганізацію або ліквідацію Клубу.
5.6. Порядок прийняття рішення Загальним засіданням правління Клубу:
5.6.1. Загальне засідання правління Клубу вважається правочинним, якщо на ньому є присутнім більше половини Членів Правління;
5.6.2. питання, що стосуються виняткової компетенції Загального засідання правління Клубу приймаються голосуванням лише Членів Правління;
5.6.3. питання не з переліку виняткової компетенції приймаються голосуванням усіх присутніх Членів Клуба;
5.6.4. рішення вважаться прийнятим, при позитивному голосуванні більше чи рівному 2/3 від загального числа голосуючих.
5.7. Загальне засідання правління Клубу проводиться не менше ніж чотири рази за календарний рік.
5.8. Порядок електронного голосування:
5.8.1. юридична сила результату електронного голосування дорівнюється силі рішень Загального засідання правління Клубу;
5.8.2. на електронного голосування виносяться питання, які потребують негайного вирішення;
5.8.3. кількість питань, які виносяться на електронне голосування не обмежена в часі;
5.8.4. питання, які входять до переліку виняткової компетенції Загального засідання правління Клубу не можуть бути винесені на електронного голосування;
5.8.5. постановка питання на голосування може бути ініційоване тільки Членами Правління або Керівниками відділень Клуба. Члени Клуба можуть рекомендувати ініціювати електронне голосування по тім чи іншим питанням;
5.8.6. голосування проводиться виключно на офіційному сайті Клуба;
5.8.7. у голосуванні можуть брати участь тільки Члени Клубу. Усі Члени Клубу повинні мати змогу ознайомитись з питанням і мати можливість голосування;
5.8.8. голосування не може тривати менше ніж 7 днів;
5.8.9. рішення може бути прийняте тільки при одностайному позитивному голосуванні.
5.9. Повноваження Голови Клубу:
5.9.1. здійснює загальне керівництво просвітительською й методичною діяльністю Клубу відповідно до його Статуту;
5.9.2. представляє Клуб без доручення у всіх організаціях, установах і інших об'єднаннях в Україні й за рубежем;
5.9.3. контролює виконання рішень Загального засідання правління Клубу;
5.9.4. звітує о своєї діяльності не менше, чим один раз на рік;
5.10. Повноваження Секретаря Клубу:
5.10.1. веде реєстр Членів Клубу;
5.10.2. зберігати правоустановчі документи, документи, в яких міститься інформація про діяльність Клубу;
5.10.3. під час відсутності Голови Клубу виконує його обов'язку й представляє без доручення Клубу;
5.10.4. допомагає виконувати обов'язки Голові Клубу.
5.11. Члени Правління Клубу.
5.11.1. Організатори Клубу, Голова Клубу, Секретар Клубу входять до Членів Правління Клубу;
5.11.2. Членом Правління Клубу може бути чинний Член Клубу, якого обрали на Загальному засіданні правління Клубу;
5.11.3. зняття з Членів Правління Клубу являється виключною прерогативою Загального засідання правління Клубу і не прирівнюється до зняття членства в Клубі;
5.11.4. Член Правління Клубу може укладати угоди від імені Клубу на основі згоди Загального засідання правління Клубу.
5.12. При подачі Головою Клубу або Керівником відділення Клубу заяви про вихід з Клубу його членство припиняється з дня, наступного за днем обрання нового керівника чи секретаря.

6. Відділення клубу
6.1. Клуб вправі створювати на території України відділення.
6.2. Відділення здійснюють свою діяльність від імені Клубу. Клуб несе відповідальність за діяльність своїх відділень.
6.3. Діяльність відділення Клубу направлена на впровадження мети Клубу у певній географічній зоні.
6.4. Діяльність відділення Клубу обмежується завданнями Клубу, викладеними у цьому Статуті.
6.5. Найменування відділень Клубу складеться з офіційної назви Клубу та особистого додатку, що вказує на географічне розташування відділення. Символіка відділень Клубу складеться з офіційної символіки Клубу та особистого додатку. Символіка відділення затверджується на засіданні відділення клубу.
6.6. Обов’язки Керівника відділення Клубу:
6.6.1. здійснює загальне керівництво відділенням Клубу;
6.6.2. ініціювати та підтримувати роботи по впровадженню завдань Клубу, викладених у цьому Статуті;
6.6.3. особисто або письмово відчитуватися за діяльність відділення перед Загальним засіданням правління Клубу не менше ніж раз на рік;
6.6.4. може укладати угоди від імені відділення Клубу на основі згоди Загального засідання правління Клубу.
6.7. Відділення Клубу може мати власні інформаційні ресурси, яки інформує о діяльності відділення. В разі відмінності електронної адреси такого ресурсу від офіційної адреси Клубу в мережі Інтернет накопичення та структуризація технічної інформації щодо електричного транспорту повинна бути за офіційною адресою Клубу.

7. Порядок комунікацій між членами та керівними органами
7.1. Для активної участі у роботі Клубу кожному Члену Клубу рекомендується бути зареєстрований на електронному форумі за офіційною адресою Клубу в мережі Інтернет (далі за текстом – форум).
7.2. Комунікація між Членами Клубу та керівними і виконавчими органами Клубу відбувається через розділи форуму, які доступні тільки Членам Клубу.
7.3. Електронне голосування, юридична сила результату якого дорівнюється силі рішень Загального засідання правління Клубу, повинне відбуватися у розділах форуму, які доступні тільки Членам Клубу.

8. Порядок внесення змін і доповнень в устав
8.1. За рішенням Загального засідання правління Клубу в Статут можуть бути внесені зміни й доповнення.
8.2. Рішення про внесення змін і доповнень в Статут приймається 2/3 (двома третинами) голосів від числа Загального засідання правління Клубу, шляхом голосування лише Членами Правління Клубу.

9. Припинення діяльності Клубу
9.1. Припинення діяльності Клубу може здійснюватися у вигляді його ліквідації або реорганізації. Реорганізація чи припинення діяльності Клубу здійснюється за рішенням 2/3 (двома третинами) голосів від числа Загального засідання правління Клубу, шляхом голосування лише Членами Правління Клубу. Припинення діяльності Клубу також може бути за рішенням суду про заборону Клубу.
9.2. Загальне засідання правління Клубу встановлює порядок і строки припинення діяльності Клубу.
9.3. Після реорганізації діяльності Клубу всі документи (управлінські, фінансово-господарські, по членах Клубу й ін.) та майно Клубу передаються відповідно до встановлених правил організації–правонаступникові.
9.4. Після припинення діяльності Клубу усе майно Клубу передається до доходу бюджету згідно чинного законодавства, а документи постійного зберігання підлягають знищенню.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Устав Клуба "Электро-Автосам"
#31264Повідомлення 19 груд 2016, 19:10 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Я в шоке, как всё сложно-бюрократично. Но, я не спец; если короче нельзя , то ладно.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Устав Клуба "Электро-Автосам"
#31284Повідомлення 20 груд 2016, 10:21 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Проще было у нас до этого. Один листочек с целями и всё. Теперь же бюрократы требуют по полной программе.

В принципе, для нас это тоже неплохо - есть чёткие задачи, которые поддерживает клуб. Есть положение об отделениях клуба.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Устав Клуба "Электро-Автосам"
#31323Повідомлення 21 груд 2016, 00:17 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 206 Подякували 170
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: оч хочу свой ...
Отже, якщо громадська організація буде переглядати свій статут, а саме мету її створення, то вона повинна звернути увагу, що на сьогодні вона має право працювати не тільки на розвиток членів своєї організації, а й на розвиток суспільства, як громадська організація.
По моему было бы неплохо упомянуть в целях и задачах именно развитие общества , а не только помощь самодельщикам . Ещё интересный вопрос - указывать просто "суспільство" или стоит упомянуть именно в нашем государстве - Украина . С одной стороны на форуме люди из разных стран , а с другой - деятельность клуба в Украине и для Украины а потом ...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 18 ]              На сторінку 1, 2  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 25


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group