Поточний час: 22 черв 2026, 02:55

Часовий пояс: UTC + 2 години


Результатів пошуку: 1523
Пошук у знайденому:

Автор Повідомлення

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Постройка парусной электрояхты Tempro 30+3

Додано: 01 черв 2026, 13:27 

Відповіді: 113
Перегляди: 168522


Дійшли руки подивитись про мікроінвертори: здається, ця штука робить AC струм, а мені треба DC для зарядки батарей. Тобто, штука цікава але не для моїх цілей. Поки що buck контроллер з паралельним підключеням панелей залишається кращим робочим варіантом

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Постройка парусной электрояхты Tempro 30+3

Додано: 25 квіт 2026, 21:30 

Відповіді: 113
Перегляди: 168522


Я, пожалуй, пас щодо такої системи

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Постройка парусной электрояхты Tempro 30+3

Додано: 21 квіт 2026, 12:00 

Відповіді: 113
Перегляди: 168522


1. Багато де в світі обов'язково треба страхування, а з напругою більше 48В з цим будуть проблеми. 2. Сонячні панелі з'єднувати послідовно для збільшення напруги (для buck контроллерів) небажано бо затінення однієї призведе до суттєвої втрати генерації всіх. А на лодке завжди є чим затінити: щогла, ...

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Постройка парусной электрояхты Tempro 30+3

Додано: 19 бер 2026, 15:42 

Відповіді: 113
Перегляди: 168522


Alex Dnepr, дякую щодо поради, вирішую між ANL або MEGA, ті що на 48в звісно.

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Постройка парусной электрояхты Tempro 30+3

Додано: 12 бер 2026, 02:54 

Відповіді: 113
Перегляди: 168522


Leon29 КГ та ПВ немає лудженого кабеля. Це особливість морської експлуатації - треба луджений. Звичайна мідь вступає в реакцію з киснем та морською сіллю у повітрі (хлоридом натрію), через що утворюється оксид міді та хлорид міді. Цей процес також відбувається всередині пучка жил, через капілярний е...

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Постройка парусной электрояхты Tempro 30+3

Додано: 11 бер 2026, 21:38 

Відповіді: 113
Перегляди: 168522


Инженер, Ця БМС подобається бо: 1) балансування 5А 2) Вже мав з нею справу - надійна, складно спалити навіть по глупості (переплутавши балансувальні дроти) 3) Має вбудований передзаряд (як і деякі ішні китайскі, власне). https://www.aliexpress.com/item/1005003923442712.html (Color: 10-16 Different P...

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Постройка парусной электрояхты Tempro 30+3

Додано: 11 бер 2026, 15:54 

Відповіді: 113
Перегляди: 168522


Прийшов час подумати про бортову мережу 48В, дещо запланував, прошу конструктивної критики. 1. Електромоторів буде два ePropulsion POD 6.0, встановлені недалеко від кіля (1,5 метри в корму від задньої кромки кіля), рознесені на 0,5 метри від ДП кожен. Таке рішення через: зручність маневрування в мар...

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Реверс редуктор он же упорный подшипник

Додано: 17 січ 2026, 22:50 

Відповіді: 26
Перегляди: 7285


Такого багато зараз, звуть saildrive це. Перероблювати на чисто електро як на мене сенсу небагато, бо конічні шестерні - втрати великі на цьому. Для гібриду - так, норм варіант.

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Постройка парусной электрояхты Tempro 30+3

Додано: 16 січ 2026, 20:29 

Відповіді: 113
Перегляди: 168522




Оффтоп
Суха склотканина. Жаль невідомо який завод так робить.
Додаткові файли:
photo_2026-01-16_16-08-35.jpg
photo_2026-01-16_16-08-35.jpg [ 175.56 КБ | Переглядів: 4376 ]

Додаткові файли:
photo_2026-01-16_16-08-34.jpg
photo_2026-01-16_16-08-34.jpg [ 220.51 КБ | Переглядів: 4376 ]

Додаткові файли:
photo_2026-01-16_16-08-33 (2).jpg
photo_2026-01-16_16-08-33 (2).jpg [ 88.13 КБ | Переглядів: 4376 ]

Додаткові файли:
photo_2026-01-16_16-08-32.jpg
photo_2026-01-16_16-08-32.jpg [ 194.08 КБ | Переглядів: 4376 ]

Додаткові файли:
photo_2026-01-16_16-08-32 (2).jpg
photo_2026-01-16_16-08-32 (2).jpg [ 156.56 КБ | Переглядів: 4376 ]

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Реверс редуктор он же упорный подшипник

Додано: 16 січ 2026, 15:08 

Відповіді: 26
Перегляди: 7285


від гвинта в воді ніколи не буде осьових ударних навантажень - це залог довговічності підшипника

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Реверс редуктор он же упорный подшипник

Додано: 15 січ 2026, 23:57 

Відповіді: 26
Перегляди: 7285


А какое усилие (осевое) рассматривается для этого подшипника? …мне так, для общего развития :D Мабуть треба було міряти зусилля тяги на швартових, щоб мати якійсь цифри від яких можна відштовхуватись. Я цього не зробив на першій яхті. Вхідна потужність в контролер була 7 кВт, але цього мало щоб щос...

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Реверс редуктор он же упорный подшипник

Додано: 15 січ 2026, 23:54 

Відповіді: 26
Перегляди: 7285


Roman 78 писав(ла):
Наскільки я знаю Пріус там електромотор так не виглядає, він наче вбудований в коробку? Це вже якась переробка?

Він виймається з коробки ) електромоторів там два, різні: gm1 та gm2

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Реверс редуктор он же упорный подшипник

Додано: 15 січ 2026, 21:05 

Відповіді: 26
Перегляди: 7285


Я б не ставив такий підшипник під осьове навантаження, бо він під великі радіальні навантаження в місцях де складно забезпечити точність його монтажу перпендикулярно валу, осьові навантаження його швидко вб'ють. Вибачте. Нащо вибачаєтесь? За 2 роки на воді не вбило. Але ви дещо прави - він більше п...

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Реверс редуктор он же упорный подшипник

Додано: 15 січ 2026, 13:51 

Відповіді: 26
Перегляди: 7285


Якби Ви звернулись раніше - запропонував би низькооборотистий GM1 від тойоти пріус, вже з контроллером kelly і двосторонньою газулькою, ще й ціна тоді була дуже норм. tL-DduL5YYE В цього мотору підходящі для вашої задачі обороти на 48В. Але я вже не займаюсь цим, перепрошую. Війна внесла свої коррек...

 Форум: Водний електротранспорт   Тема: Реверс редуктор он же упорный подшипник

Додано: 14 січ 2026, 18:52 

Відповіді: 26
Перегляди: 7285


Roman 78 писав(ла):
Але ж під нього треба тримач. Є готові рішення?


Є, додав фото в попередній пост. Він стандартний, у ділера підшипників має бути такий.
Поле сортування:  
Сторінка 1 із 102 [ Результатів пошуку: 1523 ]


Часовий пояс: UTC + 2 години


Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group