Поточний час: 27 квіт 2024, 19:19

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Продавець повинен у першому ж пості чітко вказати, що продається, повні технічні характеристики, ціну, по можливості фото. У назві теми має бути коротка назва товару. Теми з назвою типу "Продам шикарний варіант" будуть відразу видаляться з попередженням автора. Обговорення бажано проводити у технічному розділі форуму за адресою http://electroavtosam.com.ua/forums/viewforum.php?f=29


Почати нову тему Відповісти на тему  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
#130890Повідомлення 06 січ 2023, 19:19 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
Продам БМС для моноколеса ( і не тільки).
Ціна 400 гривень.
Додаткові файли:
IMG_20230106_181851_118.jpg
IMG_20230106_181851_118.jpg [ 503.28 КБ | Переглядів: 572 ]

Не симетрична. (на заряд один ключ, на розряд три ключі)

Пороги захисту на заряд
4.3в відключення, 4.15в відновлення

Порог балансування 4,2в

Пороги захисту при розряді
2,3в відключення, 2,5 відновлення
Але після спрацювання не відновлюєтся доки не зняти нагрузку, або доки струм заряду не привищить струм нагрузки.

Максимальних струмів не знаю, ключі стоять на 150в 80А,
Зазвичай для БМС ставлять один ключ на кожні 10А, тут 3 ключі на розряд, тобто можна припустити що БМС до 30А.
На заряд один ключ, перед зарядним ключем стоять три невеличкі діоди в паралель, чисто субїективно - більше ниіж пару ампер я б через них не давав, якщо їх обійти, то мабудь можна і більшим струмом заряджати.

БМСку перевірив на стенді, всі пороги по всім 16 каналам спрацьовують, включаючи балансировку. На платі є шунт струму з трьох СМД резисторів, але я не знаю чи є захист по струму, бо нема можливості перевірити (перевіряв спрацювання ключів лише маленьким струмом зі стенду, по порогам напруг в каналах) .

Із ньюансів, плата не любить довгих тонких балансирних дротів (з високим опором) від батареї, бо при спрацюванні балансировки (десь близько 80мА) на цих проводах падає напруга, і замість нормальної балансировки воно ікає короткими імпульсами доки на комірці не підніметься напруга щоб компенсувати опір балансирних дротів. Плата взагалі призначена для встановлення аккумуляторів прямо на неї. Але є контакти для підпайки балансирних дротів (B-,B1,B2,....B15,B+) , а також контакти з резисторів балансування U1-U16 (через ці контакти можна наприклад вивести індикацію балансування на свтлодіоди).

Живлення схеми управління ключів береться з четвертого каналу, тому можу припустити, що верхні канали можна вікорачувати і получати БМС конфігурацій від 4S до 16S, але я первірив це лише викорачуючі тільки верхні 2 канали(14S i 15S), нижче не пробував.

Схему портоху вимальовую....

Силові ключі на бмс просто запаяні тільки ножками, тому бажано їх або прикрутити до плати винтами підклавши термопасту, або припаяти за корпус.

Також дивіться іньші мої товари на цьому форумі
viewtopic.php?f=116&t=3880 DC/DC
viewtopic.php?f=123&t=5092 світодіодна бляшка 0,5 Вт
viewtopic.php?f=108&t=4864 мідна шина 2,5*4,5
viewtopic.php?f=121&t=3391 холдери
viewtopic.php?f=123&t=4923 COB світлодіоди
viewtopic.php?f=113&t=5331 Пальчикові LiFePo4 акумулятори
viewtopic.php?f=108&t=5146 зарядка 2S (10Вт+)

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ 1 повідомлення ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 12


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group