Поточний час: 27 квіт 2024, 16:22

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Тільки проекти, у які вкладено гроші. Решту просимо публікувати у"Концепції та ідеї"


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 40 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#134858Повідомлення 05 лист 2023, 13:34 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
Если есть желание посмотреть, потрогать, покататься на подобном типе привода, приезжайте в Николаев, всё покажу, расскажу, сами покатаетесь.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#134859Повідомлення 05 лист 2023, 13:46 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков-České Budějovice
Дякував (ла) 735 Подякували 663
Мій електротранспорт: Citroen C-zero, Citroen Berlingo 24kWh
Добрый день, здорово, что в такое время у вас находится время и силы для продолжения проекта! Насчёт мотор-колёс тут уже сломано немало копий, есть и их фанаты и те, кто к ним относится более сдержанно. Я из вторых, считаю что при их неоспоримых преимуществах есть и серъёзные недостатки. Не хочу сильно вдаваться в теорию, в принципе для достаточно лёгкой машинки, как у вас, такое техническое решение вполне имеет право на жизнь и может при определённых условиях эксплуатации быть лучшим вариантом. При выборе моторов для своей конверсии обратите пристальное внимание на крутящий момент (ничто так не разочаровывает как унылый разгон с места!). В первой таблице есть варианты на 350 Нм и это в случае двух колёс даст хорошую тягу для лёгкого донора, но в тех характеристиках, которые идут в предлагаемом ниже моторе указан момент 88 Нм, если это максимум то этого очень мало. Если вес автомобиля с двумя такими моторами с экипажем будет даже в районе 600 кг то разгон с места будет мучительно долгим даже по горизонтальному асфальту, а на подъём в градусов в шесть может оказаться вообще не возможен. Конечно надо точные характеристики и расчёты, что бы результат вас не разочаровал. Большой опыт применения МК есть у Шоты, можете его темы тут найти, думаю есть смысл с ним посоветоваться. В любом случае желаю удачи в реализации и жду продолжения проекта!

Пока это писал и Шота отозвался {!_!}

_________________
Наши конверсии- http://www.evlab.com.ua/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#134860Повідомлення 05 лист 2023, 14:55 
Не в мережі

Звідки: Покров
Дякував (ла) 27 Подякували 11
Шота Ишхнели писав(ла):
Если есть желание посмотреть, потрогать, покататься на подобном типе привода, приезжайте в Николаев, всё покажу, расскажу, сами покатаетесь.

Обов'язково мені треба своїми руками все помацати,попробувати перед тим як прийняти остаточне рішення.Шота,дякую за пропозицію!Більш за все що зможу приїхати тільки в наступному році як потепліє.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#134861Повідомлення 05 лист 2023, 14:59 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
Будут вопросы, обращайтесь, ещё обратите внимание на проект Pixel в Ютубе, эта машина абсолютно сходна по характеристикам с моим родстером.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#134862Повідомлення 05 лист 2023, 20:06 
Не в мережі

Звідки: Покров
Дякував (ла) 27 Подякували 11
Шота Ишхнели писав(ла):
Будут вопросы, обращайтесь, ещё обратите внимание на проект Pixel в Ютубе, эта машина абсолютно сходна по характеристикам с моим родстером.

Я за останні дні передивився всі серії і тепер слідкую за ним.Багато років тому у мене був знайомий,який переробив Ауді А4 (кузов дюралевий) на такі мотор-колеса.Я тоді не звертав увагу на такий принцип електротяги,тому що не розумів переваги.До речі він таксував (а не просто себе возив) і економив багато коштів на пальному. Його аудюха возила людей і речі щодня і під гірку і по рівній місцевості.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#134880Повідомлення 06 лист 2023, 18:48 
Не в мережі

Звідки: Николаев
Дякував (ла) 52 Подякували 158
По просьбе Шота !





Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#134881Повідомлення 06 лист 2023, 19:40 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1092
У меня стоят такие же контроллеры, как на трицикле в видео, и вам их рекомендую, моторы другие, менее моментные, но более скоростные.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#135162Повідомлення 02 груд 2023, 10:51 
Не в мережі

Звідки: Покров
Дякував (ла) 27 Подякували 11
Шота Ишхнели писав(ла):
Будут вопросы, обращайтесь, ещё обратите внимание на проект Pixel в Ютубе, эта машина абсолютно сходна по характеристикам с моим родстером.


Зовні "Піксель" схожий на мій "паМир".Антон своїми діями випереджує навідь мої мрії :) за що мені соромно,бо вже придбав елементи сонячних панелей. Загальна кольорова гамма блакитних сонячних панелей на фоні кузова Пікселя жовтого кольору мені дуже подобається.Хоть перефарбовуй свій "паМир" але в такому випадку в мене виникнуть проблеми юридичного плану бо змінити колір в ТП буде неможливо через те що переоформити на себе автівку неможливо і далі виконувати дії що до зміни кольору я не можу.Загалом ця ситуація,з переоформленням саморобних автівок -якийсь сюрреалізм.


Додаткові файли:
2.jpg
2.jpg [ 215.57 КБ | Переглядів: 1266 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#135204Повідомлення 06 груд 2023, 21:13 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Olaff писав(ла):
При выборе моторов для своей конверсии обратите пристальное внимание на крутящий момент (ничто так не разочаровывает как унылый разгон с места!). В первой таблице есть варианты на 350 Нм

Момент ділимо на радіус колеса (не диска) - отримуємо тягу.
Тягу ділимо на масу авто - отримуємо прискорення.
100 км/г ділимо на це прискорення - отримуємо за скільки часу авто розженеться до сотні у вакуумі :pfeif:

Дуже цікаво який у вас вийде результат.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: спорт-купе ПаМир
#135207Повідомлення 06 груд 2023, 22:35 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков-České Budějovice
Дякував (ла) 735 Подякували 663
Мій електротранспорт: Citroen C-zero, Citroen Berlingo 24kWh
К сожалению полка крутящего момента не очень длинная, поэтому реальный разгон будет заметно медленнее даже в вакууме ;) ну а к этому нужно ещё учесть силы сопротивления. Хотя бы сопротивление качения шин. Но зная входящие данные посчитать динамику не сложно.

_________________
Наши конверсии- http://www.evlab.com.ua/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 40 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 21


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group