Поточний час: 19 квіт 2024, 12:04

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 342 ]  На сторінку Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93054Повідомлення 01 лист 2019, 19:29 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Неужели ни кто не может ответить на мои вопросы?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93055Повідомлення 01 лист 2019, 19:49 
Активіст форуму
Не в мережі

Дякував (ла) 58 Подякували 20
Kapral88 писав(ла):
Добрый вечер уважаемые форумчане. Присмотрел лифа 2013г комплектация похоже sv. Возникло несколько вопросов:
1. Пробег 60000км, SOH-78.8% и пробег по словам хозяина 140-150км на одном заряде, может такое быть?
2. Как узнать есть ли тепловой насос? Пригнана из Калифорнии, а на одном из форумов вычитал, что в тёплых штатах могли и не ставить.
3. Попытался проверить по вину, но пишет такой не найден, может такое быть или может я не там ищу?
4. Почему не советуют брать машину из Японии?чем она хуже? Пробивал по вину машину пригнаную из Америки,в пункте страна производитель стоит Япония.
Заранее спасибо за ответы.

Бро тебе в чат с лифоводами надо в телеграмме. 1) на таком сохе можно в режиме дедушки летом действительно так проехать. С горки. Я ориентируюсь на зиму и знаю что на сохе 80-85 азео проедет не более 90. 2) тн хз как узнать там от даты и от комплектации зависит. Но он добавит оч мало км.. ниже 5 гр помойму не работает.3) по вину можно найти все, смотря по каким базам искать.4) из Японии я пару видел отпугнуло качество переделки салона... Но зато можно найти с алюминиевыми дверями. Лифа у меня нет могу в чем то ошибиться. Сходи на форум май лиф.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93056Повідомлення 01 лист 2019, 21:03 
В мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 1561 Подякували 307
Мій електротранспорт: а ти чого, пацан, інтєрєсуєшся?
Kapral88 писав(ла):
2. Как узнать есть ли тепловой насос? Пригнана из Калифорнии, а на одном из форумов вычитал, что в тёплых штатах могли и не ставить.

Самый простой, но не стопроцентно надежный способ - посмотреть в лифспае мгновенное потребление в режиме обогрева - если есть тепловой насос, должны быть сотни Вт (400-600), если нет - единицы кВт. Но я все равно не смотрел бы калифорнийского Лифа, как и любую электричку оттуда без охлаждения ВВБ (основано на личном опыте).


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93058Повідомлення 01 лист 2019, 21:36 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
А что скажете про японцев? Если soh меньше80%,єто совсем плохо? Просто машины 13-14года с большим практически не попадаются, а на 15год нужно добавлять наличность.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93063Повідомлення 02 лист 2019, 00:26 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 9 Подякували 38
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
Kapral88 писав(ла):
1. Пробег 60000км, SOH-78.8% и пробег по словам хозяина 140-150км на одном заряде, может такое быть?
2. Как узнать есть ли тепловой насос? Пригнана из Калифорнии, а на одном из форумов вычитал, что в тёплых штатах могли и не ставить.
3. Попытался проверить по вину, но пишет такой не найден, может такое быть или может я не там ищу?
4. Почему не советуют брать машину из Японии?чем она хуже? Пробивал по вину машину пригнаную из Америки,в пункте страна производитель стоит Япония.
Заранее спасибо за ответы.


1. 140 км в економ режимі. В звичайному режимі з кліматом ~110 км літом, зимою в 1,5-2 рази менше. В машинах, які вироблені в першій половині 2013 року ставились батареї старого зразка, як в 2011-2012 році, брати не рекомендую. SOH в Ліфах з 2013 року рахується не від % ємності акумулятора.
2. Тепловий насос ставиться з 2013 року на американські машини комплектації SV і SL, за машини для інших ринків не знаю. Можна подивись під капотом, відрізняються компресори кондиціонера. По відгуках, тепловий насос не дуже ефективний і не працює в режимі обдуву лобового скла.
3. Де ви перевіряли VIN? В машинах для японського ринку VINу як такого може не бути і тому не пробивається.
4. Якщо машина вироблена в Японії для японського ринку, то брати не рекомендую. В неї або правий руль, або крива переробка на лівий. В них гірше оснащення, скоріш за все немає датчиків тиску, підігріву сидінь, руля, дзеркал, скла, підігріву батареї (користі з нього не багато). Для американського ринку Ліфи вироблялись в Японії, але здається тільки до 2013 року.

UPD:
Рекомендую брати американську машину, вироблену після 05.2013. З тепловим насосом, дорогими комплектаціями і пробігом не заморочуватись. Дивитись на загальний стан, якість ремонту (якщо після ДТП) і ємність акумулятора. Не довіряти Leaf SPY, параметри могли скинути. Зарядити до 100% і розрядити до черепахи, подивитись скільки проїде.
Якщо пробігу не буде вистачати, на крайній випадок можна поставити обігрів батареї, дизельний обігрівач салону чи докинути акумуляторів в багажник.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93075Повідомлення 02 лист 2019, 12:36 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Спасибо за ответы, буду читать форумы. Машина в принцыпе навороченая не нужна, ищу для жены, ездить по городу, с дневным пробегом 50-60км.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93198Повідомлення 04 лист 2019, 20:09 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Нашёл про японские переделки, окончательно перехотелось.http://forum.leaf-club.org/viewtopic.php?f=5&t=606.назрело ещё несколько вопросов.
Что скажите о лифе из Австрии?
Реально проверить настоящий пробег авто, скажем лифспаем или другим методом.? Просто попадаются авто с пробегом 50-60000, а ёмкость батареи такая вроде пробег уже за 100000км.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93202Повідомлення 04 лист 2019, 21:58 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 29 Подякували 11
Мій електротранспорт: Kia Soul EV
Из Австрии надо хорошо смотреть кузов... может быть сильная коррозия.. как то попалась австрийка на которой все болты позакисали - невозможно было колеса открутить..


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93205Повідомлення 04 лист 2019, 22:19 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Спасибо за ответ, нужно обратить внимание. Ещё не могу пробить её по вину. Вин начинается azeo и 6 цифер. Где не пробовал кругом пишет необходимое количество 14. А как такой номер пробить? Номер списал с техпаспорта.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93212Повідомлення 05 лист 2019, 02:08 
В мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 1561 Подякували 307
Мій електротранспорт: а ти чого, пацан, інтєрєсуєшся?
Kapral88 писав(ла):
Спасибо за ответ, нужно обратить внимание. Ещё не могу пробить её по вину. Вин начинается azeo и 6 цифер. Где не пробовал кругом пишет необходимое количество 14. А как такой номер пробить? Номер списал с техпаспорта.

Это какая-то лажа, такой должен быть вин:
Зображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93214Повідомлення 05 лист 2019, 07:12 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Это фото из объявления
Додаткові файли:
Screenshot_20191105-071112_Chrome.jpg
Screenshot_20191105-071112_Chrome.jpg [ 723.55 КБ | Переглядів: 6555 ]


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93216Повідомлення 05 лист 2019, 08:16 
В мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 1561 Подякували 307
Мій електротранспорт: а ти чого, пацан, інтєрєсуєшся?
Та ну и шо, сколько ляпов бывает в укр техпаспортах, у меня у предыдущего владельца была неверно указана кубатура и тд и тп. Если есть реальный интерес к экземпляру, пусть сделает фото реального вина с кузова. Хотя країна прибуття Грузія в отметках уже настораживает. ;)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93217Повідомлення 05 лист 2019, 08:48 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
Япония-
ЗображенняЗображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93218Повідомлення 05 лист 2019, 09:21 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
И как такой вин проверить?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Nissan Leaf
#93219Повідомлення 05 лист 2019, 09:22 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Dream Tractor писав(ла):
Та ну и шо, сколько ляпов бывает в укр техпаспортах, у меня у предыдущего владельца была неверно указана кубатура и тд и тп. Если есть реальный интерес к экземпляру, пусть сделает фото реального вина с кузова. Хотя країна прибуття Грузія в отметках уже настораживает. ;)
спасибо, добрый человек, а я и не досмотрел. Позвоню узнаю от куда она в грузию попала.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 342 ]              На сторінку Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 33


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group