Поточний час: 27 квіт 2024, 11:57

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 36 ]  На сторінку 1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Гул мотор колеса
#133248Повідомлення 27 черв 2023, 05:45 
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 11 Подякували 0
Всем привет, есть мотор прямой привод 600 ватт катаюсь на нём около года и всё отлично но с первого дня в нём был какой то плавающий гул на который я особо внимания не обращал, но всё таки хоть и спустя год но думаю надо разобраться, сразу напишу про подшипники они в идеале гул появляется только когда мотор работает, в общем кто может по звуку определить почему он так гудит? Помогите разобраться. Внутри вроде всё нормально без повреждений на первый взгляд.
Третий раз когда газую там срабатывает ограничение 50 км\ч, поэтому так звучит



Додаткові файли:
20230616_184932.jpg
20230616_184932.jpg [ 515.79 КБ | Переглядів: 4252 ]

Додаткові файли:
20230616_185956.jpg
20230616_185956.jpg [ 409.63 КБ | Переглядів: 4252 ]

_________________
Прямой привод 600w | kt48SVPRM синус 25a | lcd-4 | 48v 22.5ah 13s7p Panasonic NCR18650BM | Schwalbe big apple 2.15 | Подседельный штырь Suntour SP12-NCX


Востаннє редагувалось denon480 27 черв 2023, 17:16, редаговано 3 раз(а).

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133251Повідомлення 27 черв 2023, 08:25 
Не в мережі

Звідки: Житомирська обл
Дякував (ла) 0 Подякували 13
Мій електротранспорт: Електросамокат
Хочу електротранспорт: Електрокросс
Без датчиків холла працює так само чи гучніше?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133252Повідомлення 27 черв 2023, 08:31 
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 11 Подякували 0
digitrex писав(ла):
Без датчиків холла працює так само чи гучніше?

У меня контроллер не позволяет без холлов работать, поэтому проверить не могу.
А на каком расстоянии срабатывают датчики холла? Миллиметры или большее расстояние?

_________________
Прямой привод 600w | kt48SVPRM синус 25a | lcd-4 | 48v 22.5ah 13s7p Panasonic NCR18650BM | Schwalbe big apple 2.15 | Подседельный штырь Suntour SP12-NCX


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133258Повідомлення 27 черв 2023, 13:08 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина Киев
Дякував (ла) 7 Подякували 114
Мій електротранспорт: 2WD планетарный полный привод е-велосипед
Хочу електротранспорт: Tesla M3 4WD
Была такая же история. Шкрябало-звякало при вращении. Разбирал - все Ок,собрал - снова скрежет и звон. Особенно слышно при макс. скорости.
Причину так и не нашел и продал его.
Возможно, при повышении частоты импульсов начинали механически резонировать (вибрировать) обмотки.
На меньших частотах резонанс не наступал и мотор звучал как обычно.
Поэтому только тугая перемотка всех обмоток и проклейка спасет от резонирующего противного звука.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133259Повідомлення 27 черв 2023, 13:10 
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 11 Подякували 0
Den Tumanov писав(ла):
Была такая же история. Шкрябало-звякало при вращении. Разбирал - все Ок,собрал - снова скрежет и звон. Особенно слышно при макс. скорости.
Причину так и не нашел и продал его.
Возможно, при повышении частоты импульсов начинали механически резонировать (вибрировать) обмотки.
На меньших частотах резонанс не наступал и мотор звучал как обычно.
Поэтому только тугая перемотка всех обмоток и проклейка спасет от резонирующего противного звука.

У меня как раз наоборот, на низких оборотах гул а на высоких уменьшается. Но ничего не цепляет это точно

_________________
Прямой привод 600w | kt48SVPRM синус 25a | lcd-4 | 48v 22.5ah 13s7p Panasonic NCR18650BM | Schwalbe big apple 2.15 | Подседельный штырь Suntour SP12-NCX


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133260Повідомлення 27 черв 2023, 13:19 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
Є колеса (зазвичай з тонкими пласкими кришками) які звучать як барабан(як порожнє відро), по такій кришці легенько ногтиком стукаєшь, а воно дуже гучно звучить. В мене старі конхіси так гули і дзвеніли, та на раму резонували. А от китайське з литими (трохи конусними) кришками глухе як пробка, (як повне відро). Як що задовбує, то треба ставити сінусний контроллер. Ам мені навіть подобалося, підгазовка була замість дзвоника, щоб пішиків з лижні зганяти.
(в мене антівірус на архів матюкається)

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133261Повідомлення 27 черв 2023, 13:38 
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 11 Подякували 0
-=TRO=- писав(ла):
Є колеса (зазвичай з тонкими пласкими кришками) які звучать як барабан(як порожнє відро), по такій кришці легенько ногтиком стукаєшь, а воно дуже гучно звучить. В мене старі конхіси так гули і дзвеніли, та на раму резонували. А от китайське з литими (трохи конусними) кришками глухе як пробка, (як повне відро). Як що задовбує, то треба ставити сінусний контроллер. Ам мені навіть подобалося, підгазовка була замість дзвоника, щоб пішиків з лижні зганяти.
(в мене антівірус на архів матюкається)

Так у меня и стоит синус, вернее псевдо синус КТ контроллер, но это вроде не звук контроллера, я и сам не пойму что это,возможно попробую залить эпоксидкой я так делал на редуктором моторе там помогло но там были вибрации такие что аж яйца щикотало, на этом такого нет.

_________________
Прямой привод 600w | kt48SVPRM синус 25a | lcd-4 | 48v 22.5ah 13s7p Panasonic NCR18650BM | Schwalbe big apple 2.15 | Подседельный штырь Suntour SP12-NCX


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133262Повідомлення 27 черв 2023, 16:18 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
По звуку схоже там не порядок із плавністю і симетричністю напруг. Може контролер таке видає, а може причина в обмотках чи холах. Долучається кришка, яка магнітним полем теліпається, от і музика виходить. Як було раніше? Чи це від народження?
Якось схожий звук був в двигуні від частотника, коли в частотнику одне плече напівдохле було. На виході частотника було не три синуси, а два синуси і одна каліка. Двигун нак само кректав.
Спробуйте як працює від іншого контролера, або інший двигун, щоб більш локалізувати несправність.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133263Повідомлення 27 черв 2023, 17:04 
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 11 Подякували 0
Leon29 писав(ла):
По звуку схоже там не порядок із плавністю і симетричністю напруг. Може контролер таке видає, а може причина в обмотках чи холах. Долучається кришка, яка магнітним полем теліпається, от і музика виходить. Як було раніше? Чи це від народження?
Якось схожий звук був в двигуні від частотника, коли в частотнику одне плече напівдохле було. На виході частотника було не три синуси, а два синуси і одна каліка. Двигун нак само кректав.
Спробуйте як працює від іншого контролера, або інший двигун, щоб більш локалізувати несправність.

Это с рождения так, но самое интересное этого гула не слышно при езде, на старте бывает что то рычит иногда и далее нормально всё. Меня смутила одна вещь, холлы как будто недовставлены в посадочное место, причём все 3 по разному примерно около 1-2 мм, поэтому и спросил на каком расстоянии от магнитов они работают, может причина в них? Пробовал вставить глубже но оны приклеены.
Другого движка или контроллера нет что бы проверить.

_________________
Прямой привод 600w | kt48SVPRM синус 25a | lcd-4 | 48v 22.5ah 13s7p Panasonic NCR18650BM | Schwalbe big apple 2.15 | Подседельный штырь Suntour SP12-NCX


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133264Повідомлення 27 черв 2023, 17:14 
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 11 Подякували 0
-=TRO=- писав(ла):
Є колеса (зазвичай з тонкими пласкими кришками) які звучать як барабан(як порожнє відро), по такій кришці легенько ногтиком стукаєшь, а воно дуже гучно звучить. В мене старі конхіси так гули і дзвеніли, та на раму резонували. А от китайське з литими (трохи конусними) кришками глухе як пробка, (як повне відро). Як що задовбує, то треба ставити сінусний контроллер. Ам мені навіть подобалося, підгазовка була замість дзвоника, щоб пішиків з лижні зганяти.
(в мене антівірус на архів матюкається)

Крышка вроде не тонкая, добавил видео на ютубе в первый пост.
Третий раз когда газую там срабатывает ограничение 50 км\ч, поэтому так звучит

_________________
Прямой привод 600w | kt48SVPRM синус 25a | lcd-4 | 48v 22.5ah 13s7p Panasonic NCR18650BM | Schwalbe big apple 2.15 | Подседельный штырь Suntour SP12-NCX


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133267Повідомлення 27 черв 2023, 21:26 
Не в мережі

Звідки: Житомирська обл
Дякував (ла) 0 Подякували 13
Мій електротранспорт: Електросамокат
Хочу електротранспорт: Електрокросс
denon480 писав(ла):
Это с рождения так, но самое интересное этого гула не слышно при езде, на старте бывает что то рычит иногда и далее нормально всё. Меня смутила одна вещь, холлы как будто недовставлены в посадочное место, причём все 3 по разному примерно около 1-2 мм, поэтому и спросил на каком расстоянии от магнитов они работают, может причина в них? Пробовал вставить глубже но оны приклеены.
Другого движка или контроллера нет что бы проверить.

Думаю холи потрібно вставити далі, а ще краще їх замінити на нові. Якщо контроллер синусний то холи йому потрібні для плавного старту і роботи на низьких обертах, на високих обертах холли не приймають участі у роботі двигуна. Можливо якийсь із холів неправильно реагує на краю магніта і дає невірний сигнал.
В мене на самокаті на синусному контроллері колеса нечути взагалі, але якщо небуде працювати один із холів, або якщо навіть намочити фішку холів водою, то самокат починає працювати як трамвай)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133269Повідомлення 28 черв 2023, 07:19 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Dніпропетровськ
Дякував (ла) 377 Подякували 470
Мій електротранспорт: ЗАЗ-968А, 3-кол скутер, эл.вел., подвесной "ВЕТЕРОК" -3квт.
Попробуй поменять контроллер. Моему мотору (500w48A) помогло... 8)
Холлы вообще не подключал.
Сейчас совсем бесшум но работает. :?

_________________
"...я мзду не беру, мне за державу обидно..."


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133270Повідомлення 28 черв 2023, 10:47 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 563 Подякували 269
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear 3Kw(GTS3000)...
denon480 писав(ла):
digitrex писав(ла):
Без датчиків холла працює так само чи гучніше?

У меня контроллер не позволяет без холлов работать, поэтому проверить не могу.
А на каком расстоянии срабатывают датчики холла? Миллиметры или большее расстояние?

Чув Таке на КТхах "псевдах", що можу посовітувати:
1. Залити обмотки Лаком і запекти(якщо буде можливість запхати у перемотників в Вакуум то це додатково проклеїть і статор).
2.Пісял цього всього поставити Вотол 25(30) і насолоджуватись тишою.
:winken:

_________________
Evel EndurО 18", 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear GT3000 + Votol EM-50S...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133271Повідомлення 28 черв 2023, 11:03 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина Киев
Дякував (ла) 7 Подякували 114
Мій електротранспорт: 2WD планетарный полный привод е-велосипед
Хочу електротранспорт: Tesla M3 4WD
Замена мотора со старым синусником КТ решила проблему. У нового мотора другой модели нет этой бяки.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Гул мотор колеса
#133305Повідомлення 03 лип 2023, 06:25 
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 11 Подякували 0
thunder_blade писав(ла):
1. Залити обмотки Лаком і запекти(якщо буде можливість запхати у перемотників в Вакуум то це додатково проклеїть і статор).
2.Пісял цього всього поставити Вотол 25(30) і насолоджуватись тишою.
:winken:

Заливать лаком и запекать не буду точно, есть опыт заливки эпоксидкой.
По контроллеру, я привык ездить с дисплеем, может есть какие то адекватные (в цене тоже) контроллеры с дисплеем?

_________________
Прямой привод 600w | kt48SVPRM синус 25a | lcd-4 | 48v 22.5ah 13s7p Panasonic NCR18650BM | Schwalbe big apple 2.15 | Подседельный штырь Suntour SP12-NCX


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 36 ]              На сторінку 1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 109


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group