Поточний час: 29 бер 2024, 03:06

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 109 ]  На сторінку Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Наступ.

Який дисплей ви б хотіли бачити? (приблизно в порядку зростання ціни)
1. Текстовий LCD - 2 рядки по 16 символів + 2 кнопки 3%  3%  [ 2 ]
2. Графічний OLED 128х64 - невеликий 1,3", але дуже контрастний + 2 кнопки 18%  18%  [ 14 ]
3. Графічний монохромний LCD, білий фон, чорні символи, підсвітка + 2 кнопки 48%  48%  [ 38 ]
4. Графічний кольоровий LCD + 2 кнопки 8%  8%  [ 6 ]
5. Повноколірний, сенсорний NEXTION 21%  21%  [ 17 ]
6. Інше (писати у відповідях) 4%  4%  [ 3 ]
Всього голосів : 80
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#93788Повідомлення 14 лист 2019, 19:40 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Одна из немногих тем ,продолжение которой за последних пол года жду с нетерпением.
mr.Dream писав(ла):
же етап закритого бета-тестування пройдено

И где это обсуждалось , или хотя бы освещалось ?
Ну интересно же .

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#93792Повідомлення 14 лист 2019, 20:47 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
Так он же закрытый был, какое освещение? )))

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#113597Повідомлення 26 груд 2020, 14:49 
Не в мережі

Звідки: Донецк→ Днепр→ Киев
Дякував (ла) 6 Подякували 1
Зашел какраз хотел спросить про смарт БМС можно ли достать в Киеве, а тут ссылка на вас в тоже ОК 2 дня и приехало, но не понял всего функционала прочитав мануал. Все что написано хорошо температура заряд разряд напряжение в плане отображения, но я катаюсь на бу аккумуляторах из макбуков со всеми вытекающими покатушек на деградировавших аккумуляторах кто-то дохнет кто-то дуется(собрал паки по 12 +- одинаковой емкости и их в 48 собрал без БМС тупо напрямую зарядаю лабораторником с работы) и решил делать по уму поэтому хочу понимать кого в утиль и продлить жизнь моего мусора уменьшив макс заряд и увеличив мин разряд в те дни когда мне не нужна вся емкость.
В чем отличие смарт БМС от тини только экраном который в тини светодеодная линейка или в чем-то еще? Просто мануал к смарт,а картинка платы тини.
В общем такие вопросы
1 Там есть описание сколько всего можно сделать на БМС подключить экран, но не понятно можно ли вывести на компьютер (картинку платы глянул понятней не стало вижу куда бузер выходит, а вот куда инфа не понятно) просто хотелось бы мониторить не на маленьком экранчике а на нормальном экране ПК видя большее количество информации и переключая между ней ведь написано что оно рисует графики. Я не то что прям на экранчик жлоблюсь просто мне кажется это не очень удобно. Мне и вольтметтра хватит коих у меня куча, а настройка уже с компа.
2 Геометрические размеры очень интересуют 30А 48В радиаторы корпуса просто на сайте нет 1на картинка ПП и все галерея дохлая, а при выборе 13S платы только цена ее ж куда-то надо как-то присобачить и наверно охлаждать, а я не понимаю что оно за НЛО.
3 Как я понял из мануала там все завязано 255 char и график тоже будет писаться пока 255 опросов не закончиться
И как я понял есть
VC Volt Correction корекція заміру напруг 0…255
Оно в секундах? Если да то есть я могу условно поставить опрашивать раз в секунду и раз в секунду и раз в 4 минуты чтоб рисовать график погрубей но подлинней? Или же оно в минутах ?
4 Опять б таки VC Volt Correction корекція заміру напруг 0…255 стоит в пункте лучше не лезть чем грозит если полезть кроме запаздывания информации?
5 Есть ли какая-то софтина для опроса контроллера? Просто опять таки на вашем сайте неn либо не нашел.
ПС извиняюсь за такую тонну текста которую еще по большей части из флудилки притащил.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#113602Повідомлення 26 груд 2020, 20:25 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
Старртопик не заходит на форум более года, стучитесь ему в личку, есть шанс что на почту ему опеовещение прийдет и он ответит. По секрету скажу, что поймать его можно разве что в вайбере, он там в электробайкерском чате вчера был замечен, завсегдатай. Ссылку на чат не просите, не дам.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#113610Повідомлення 27 груд 2020, 00:50 
Не в мережі

Звідки: Донецк→ Днепр→ Киев
Дякував (ла) 6 Подякували 1
-=TRO=- писав(ла):
Старртопик не заходит на форум более года, стучитесь ему в личку, есть шанс что на почту ему опеовещение прийдет и он ответит. По секрету скажу, что поймать его можно разве что в вайбере, он там в электробайкерском чате вчера был замечен, завсегдатай. Ссылку на чат не просите, не дам.

У него на сайте вайбер и почта указаны завтра напишу может ответит.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#120223Повідомлення 10 лип 2021, 12:16 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 34 Подякували 12
Мій електротранспорт: электровел
Чи можлива комунікація з контролером KUNTENG + KT LCD-3 (вони між собою комунікують по Tx&Rx)?

В зазначеному питання цікавлять такі моменти:
1. LCD лімітує струм шляхом програмування контролера - чи можливо влаштувати двосторонній обмін задля програмування та відображення цьогопараметру? (було б найкращим цимесом отримати більш тонку настройку т.я. LCD-3 дозволяє обрати лише 50%/67%/75%/80%/84%/87%/91%/100%)
2. щодо "вимикач «power» (рекомендується)" та "ключ/вимикач запалювання «ignition»" - LCD-3 включає/виключає живлення своєю кнопкою -> як щодо потреби у вищезазначених вимикачах у цьому випадку?
3. контролер з'єднано з холами МК трьома проводами й пересилає дані на LCD-3, який обраховує швидкість, дальність і т.ін. (за обраним параметром діаметру колеса) -> чи можливо застосувати це для цього Smart BMS, або потрібно заводити на Smart BMS провід з датчиків Холла мотору (з будь-якого одного чи як?)
4. LCD-3 має 5 рівнів Assist (за наявності підключеного датчику PAS), або лімітує максимальну швидкість/потужність для положеня повного обертання важіля газу в залежності від обраного рівня - від 0(викл.) до 5, та в режимі швидкості АБО потужності (Р3=1 (включен режим 5-ступенчатого управления мощностью). Р3=0 (включен режим 5- ступенчатого управления скоростью) -> при Assist = 1 контроллер будет разгоняться примерно до 12 км/ч (с батареей 48 вольт); при Assist = 2 - до 20 км/ч; при Assist = 3 - до 28 км/ч; при Assist = 4 - до 35 км/ч; при Assist = 5 - до максимально возможной.) -> чи можливо застосування цього подібно до "Перемикання режимів швидкості (для контролерів Kelly)" (я з Kelly не знайомий та не знаю як воно працює, але з назви то ніби схоже на щось подібне...)?

Доречі, здається якби можна було узлагодити комунікацію Smart BMS з можливістю програмування параметрів контролерів Kunteng (які є доволі популярними) та відображення інформації (при хоч трохи більшому дисплеї) то це переплюнуло б усю серію KT-LCD (LCD1, LCD2, LCD3, LCD4, LCD5, LCD6, LCD7, LCD7C, LCD7U, LCD8S, LCD8H, LCD9, LCD10H, LCD11, SW S866, SW GT-981 + є ще деякі з цих моделей із USB-портом для зарядки http://www.szktdz.com/en/news.php?type=343) та відкусило б добрячий кусок "пирога" в китайців, надавши пристрій 2-в-1 ;)

_________________
електровел:
на базі Nishiki Blazer
MXUS ZWG XF15F 36В 400Вт редукторне, переднє 26"
KUNTENG KT48ZWSM 25A 48В
16S * LiFePO4 3.2V 20Ah циліндри ZTT 43*180 - Daly BMS LiFePo4 16S 40A => SmartBMS від mr.Dream
KT LCD-3
фара Arctic V2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#120982Повідомлення 13 серп 2021, 03:33 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 34 Подякували 12
Мій електротранспорт: электровел
з мануалу:
Цитата:
- Якщо використовується двигун не прямого приводу (мотор-колесо), а центральний з трансмісією, необхідно також вказати коефіцієнт редукції, де параметр M - це коефіцієнт множення (кількість зубів шківа чи зірки двигуна), а D – коефіцієнт ділення (кількість зубів шківа чи зірки колеса)
як тут щодо редукторників (ніби і не "прямого приводу", і не "центральний з трансмісією", й коефіцієнт редукції відомий)..?

Датчик швидкості - вмонтований у мотор(рідний йому) -> кабель заводиться, звісно ж, у контролер -> дисплей (Kunteng LCD-3) використовує данні з датчика в поєднанні з розміром колеса, коефіцієнтом редукції та кількістю магнитів, й обраховує швидкість -> як задіяти датчик для SmartBMS (бажано НЕ від'єднуючи від контролера)?

_________________
електровел:
на базі Nishiki Blazer
MXUS ZWG XF15F 36В 400Вт редукторне, переднє 26"
KUNTENG KT48ZWSM 25A 48В
16S * LiFePO4 3.2V 20Ah циліндри ZTT 43*180 - Daly BMS LiFePo4 16S 40A => SmartBMS від mr.Dream
KT LCD-3
фара Arctic V2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#121003Повідомлення 13 серп 2021, 16:48 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
alex_step писав(ла):
як тут щодо редукторників (ніби і не "прямого приводу", і не "центральний з трансмісією", й коефіцієнт редукції відомий)..?

Датчик швидкості - вмонтований у мотор(рідний йому) -> кабель заводиться, звісно ж, у контролер -> дисплей (Kunteng LCD-3) використовує данні з датчика в поєднанні з розміром колеса, коефіцієнтом редукції та кількістю магнитів, й обраховує швидкість -> як задіяти датчик для SmartBMS (бажано НЕ від'єднуючи від контролера)?

Коефіцієнт редукції потрібно вказувати лише тоді, коли сигнал швидкості береться не вихідного валу, а з датчиків хола мотора. У редукторнику, у звязку з тим, що він має обгонну муфту і двигун не працює при їзді накатом, установлений окремий датчик швидкості безпосередньо на вихідному валу (корпусі мотор-колеса), редукцію враховувати не потрібно. Потрібно вказати лише кількість пар полюсів допоміжного "енкодера", а це скоріш а все = 10. Хоча трапляються різні варіанти. Точну кількість пар полюсів можна визначити методом, написаним в мануалі
якщо кількість пар полюсів двигуна не відома, можна скористатись наступним способом: встановити кількість пар полюсів = 1, довжину колеса = 200см, перейти в режим статистики, утриманням лівої клавіші скинути її, після цього при ввімкненому контролері двигуна та підключених датчиках Холла вручну зробити рівно 5 обертів двигуна лише в одному напрямку: пройдений метраж точно відображатиме кількість пар полюсів. Після цього занести це значення та вказати уже реальну довжину дуги колеса.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#121017Повідомлення 13 серп 2021, 23:01 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 34 Подякували 12
Мій електротранспорт: электровел
отримав
Додаткові файли:
IMG_20210812_182752.jpg
IMG_20210812_182752.jpg [ 240.16 КБ | Переглядів: 3626 ]
Додаткові файли:
IMG_20210812_185259.jpg
IMG_20210812_185259.jpg [ 349.36 КБ | Переглядів: 3626 ]

розмірковую як узгодити з контролером та дисплеем Kunteng... :?
mr.Dream писав(ла):
Потрібно вказати лише кількість пар полюсів допоміжного "енкодера", а це скоріш за все = 10. Хоча трапляються різні варіанти.
дякую. так, там 20 магнітів, тобто 10 пар.

_________________
електровел:
на базі Nishiki Blazer
MXUS ZWG XF15F 36В 400Вт редукторне, переднє 26"
KUNTENG KT48ZWSM 25A 48В
16S * LiFePO4 3.2V 20Ah циліндри ZTT 43*180 - Daly BMS LiFePo4 16S 40A => SmartBMS від mr.Dream
KT LCD-3
фара Arctic V2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#121029Повідомлення 14 серп 2021, 08:01 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 34 Подякували 12
Мій електротранспорт: электровел
з'явилась мислЯ:
чи можливо фактичну ємність акумулятора заміряти та внести в параметри автоматично самим SmartBMS (щоб не задавати цей параметр зі стелі)?

_________________
електровел:
на базі Nishiki Blazer
MXUS ZWG XF15F 36В 400Вт редукторне, переднє 26"
KUNTENG KT48ZWSM 25A 48В
16S * LiFePO4 3.2V 20Ah циліндри ZTT 43*180 - Daly BMS LiFePo4 16S 40A => SmartBMS від mr.Dream
KT LCD-3
фара Arctic V2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#121032Повідомлення 14 серп 2021, 09:18 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Почему зистели ?
Сделайте ручной сброс статистики , зарядите аккум полностью , ( до 4.18 на ячейку , к примеру )
и выездите его до отсечки ( у меня 3.1В) .
В статистике будет видна емкость в АЧ , вот ее и введете в параметры.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#121171Повідомлення 20 серп 2021, 08:53 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 34 Подякували 12
Мій електротранспорт: электровел
в мануалі йдеться про "автоматичний вимикач" - обов'язково потрібен на ПОСТІЙНИЙ струм чи підійде будь-який на ~230V з найближчого магазину електрики (звісно на потрібну величину струму)?

_________________
електровел:
на базі Nishiki Blazer
MXUS ZWG XF15F 36В 400Вт редукторне, переднє 26"
KUNTENG KT48ZWSM 25A 48В
16S * LiFePO4 3.2V 20Ah циліндри ZTT 43*180 - Daly BMS LiFePo4 16S 40A => SmartBMS від mr.Dream
KT LCD-3
фара Arctic V2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#121180Повідомлення 20 серп 2021, 14:43 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
alex_step писав(ла):
в мануалі йдеться про "автоматичний вимикач" - обов'язково потрібен на ПОСТІЙНИЙ струм чи підійде будь-який на ~230V з найближчого магазину електрики (звісно на потрібну величину струму)?

В ідеалі бажано, але більшість, і я в тому числі, використовують на змінний струм. Автомат для постійного струму відрізняється по великому рахунку лише магнітом для відхилення дуги, тому там полярність важлива. Для змінного струму автомат "здуває" дугу уніполярно за рахунок "перемички", який при надструмах перетворюється в сильний електромагніт :) як показує практика, автомати середньої цінової категорії відпрацьовують КЗ.
До слова, зловити дугу автоматом в мережі 220В дуже просто за рахунок досить великої індуктивності проводів. А крім електромагнітного дуття часто використовуються покриття, які при підвищенні температури генерують "антиіонізуючий" газ. Тому там вимоги серйозні.
Підбір автомату слід робити, виходячи з середнього струму споживання контролера та/або січення проводів.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#121333Повідомлення 26 серп 2021, 09:58 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 34 Подякували 12
Мій електротранспорт: электровел
Контролери Kunteng не мають опції використання замку запалювання (дехто, якщо має свербіж таки користувати замок, підключають його в розрив живлення монитора, який комутує кнопкою включення дисплею живлення контролеру, або в розрив провода живлення слабкострумової лінії контролера, що йде від монитору) - як у цьому випадку правильно підключити ці лінії Smart BMS?

_________________
електровел:
на базі Nishiki Blazer
MXUS ZWG XF15F 36В 400Вт редукторне, переднє 26"
KUNTENG KT48ZWSM 25A 48В
16S * LiFePO4 3.2V 20Ah циліндри ZTT 43*180 - Daly BMS LiFePo4 16S 40A => SmartBMS від mr.Dream
KT LCD-3
фара Arctic V2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#121334Повідомлення 26 серп 2021, 10:06 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 562 Подякували 269
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear 3Kw(GTS3000)...
alex_step писав(ла):
підключають його в розрив живлення монитора, який комутує кнопкою включення дисплею живлення контролеру, або в розрив провода живлення слабкострумової лінії контролера, що йде від монитору

Вот так и делается, выход слаботочки от БМС подключается ко входу питания дисплея... +Бат который выходит из контроллера на Дисплей не используется.

_________________
Evel EndurО 18", 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear GT3000 + Votol EM-50S...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 109 ]              На сторінку Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 25


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group