Поточний час: 01 трав 2024, 00:43

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 16 ]  На сторінку 1, 2  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136215Повідомлення 07 квіт 2024, 08:11 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 5 Подякували 0
Вітаю!
Новий тестер, при першому вмиканні написав Need to recharg. Я підключив до нього БП на 5В та 1А. І міряв аккуми під час заряджання. Потім виключив його і залишив заряджатись, не слідкував особливо. Через час подивився на екран, там був намальований повний заряд. Зарядку вийняв. А на другий день включаю, а він знову пише Need to recharg.
І вимикається. При цьому вже не дає працювати з зарядкою одночасно, Need to recharg і вимикається. Що за біда? На Алі вже дали згоду на повернення коштів. Можна його колупати і розбирати. Перше що зробив поміряв напругу аккума внутрішнього він був заряджений, 4.11В. Відпаював його разряджав, знову запаював, нічого не дало.
Може хто підкаже куди його дивитись, що робити. Ну окрім купити іншого і не цієї фірми, бо це підробка? :) Хотів би відновити все ж роботу, якщо це реально.
Ну і купити теж думаю інший варіант, RC 3563.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136217Повідомлення 07 квіт 2024, 12:11 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 409 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Спочатку дивитися кола живлення. Можливо якийсь стабілізатор чи контролер заряду вмер. Або їх обв'язка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136219Повідомлення 07 квіт 2024, 13:25 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Рівне
Дякував (ла) 46 Подякували 10
Мій електротранспорт: Поки що тільки електровело
Ну не знаю, мій такий самий без проблем заряджає, працює. Ну брак якийсь попав у вас.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136221Повідомлення 07 квіт 2024, 14:13 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 15 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
AlexLSL писав(ла):
Вітаю!
Новий тестер, при першому вмиканні написав Need to recharg. Я підключив до нього БП на 5В та 1А. І міряв аккуми під час заряджання. Потім виключив його і залишив заряджатись, не слідкував особливо. Через час подивився на екран, там був намальований повний заряд. Зарядку вийняв. А на другий день включаю, а він знову пише Need to recharg.
І вимикається. При цьому вже не дає працювати з зарядкою одночасно, Need to recharg і вимикається. Що за біда? На Алі вже дали згоду на повернення коштів. Можна його колупати і розбирати. Перше що зробив поміряв напругу аккума внутрішнього він був заряджений, 4.11В. Відпаював його разряджав, знову запаював, нічого не дало.
Може хто підкаже куди його дивитись, що робити. Ну окрім купити іншого і не цієї фірми, бо це підробка? :) Хотів би відновити все ж роботу, якщо це реально.
Ну і купити теж думаю інший варіант, RC 3563.

А Ви перевіряли цей акумулятор на ємність, бо в мене був випадок, що акумулятор напругу показував, але був бракований. Спробуйте встановити інший акумулятор. Якщо все-таки акумулятор справний, то потрібно шукати дальше, також спробуйте скинути до заводських налаштувань.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136222Повідомлення 07 квіт 2024, 15:07 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 5 Подякували 0
Leon29 писав(ла):
Спочатку дивитися кола живлення. Можливо якийсь стабілізатор чи контролер заряду вмер. Або їх обв'язка.

спробую в цьому напрямку перевірити, наскільки моїх знань вистачить.
Zevs0812 писав(ла):
А Ви перевіряли цей акумулятор на ємність, бо в мене був випадок, що акумулятор напругу показував, але був бракований. Спробуйте встановити інший акумулятор. Якщо все-таки акумулятор справний, то потрібно шукати дальше, також спробуйте скинути до заводських налаштувань.

заряждати не пробував саме зарядкою, але коли випаяв то поставив його в повербанк одного і розрядив до 80%, ємість точно якась є, бо доволі довго розряджався при підключенні модема до павера. І так, інший також підпаював, невеликою ємності на 700 мАг, але така ж ситуація як і з рідним акумом.

А як його скинути до заводських?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136223Повідомлення 07 квіт 2024, 16:04 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 15 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
AlexLSL писав(ла):
А як його скинути до заводських?

Натискаєте кнопку - power, він увімкнеться, потім ще раз натискаєте кнопку - power і переходите в меню, кнопками range r або range v, вибирає той чи інший пункт... На моєму це 8-й пункт в меню - Factory Reset, Їх там 9. До речі можете пройтися по меню, можливо потрібно змінити якісь налаштування.


Додаткові файли:
Screenshot_20240407-170144.png
Screenshot_20240407-170144.png [ 957.56 КБ | Переглядів: 529 ]
Screenshot_20240407-170129.png
Screenshot_20240407-170129.png [ 1.43 МБ | Переглядів: 529 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136232Повідомлення 08 квіт 2024, 08:55 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 5 Подякували 0
Zevs0812 писав(ла):
Натискаєте кнопку - power, він увімкнеться, потім ще раз натискаєте кнопку - power...

В цьому то і проблема, він не дає часу зайти в якесь меню, включаєш, на екрані спочатку йде напис з ієрогліфами і моделлю, потім на секунду-дві з'являється екран де показує значення опору вольтажу і далі все зникає і з'являється напис що треба зарядити, і на цьому все. З меню приблизно так само, на секунду з'являється меню і далі просить зарядити.

Але.. цікавий момент, сьогодні спробував в перше зайти в меню і він дав це зробити, секунд 30 я по ньому лазив, 7 і 8 пункт там "--", не знайшов факторі ресет, і не встиг по підменю полазити, викинило в помилку з заряджанням. А після цього все як описав спочатку, ніби якась ємність зарядилась і все далі тільки просить зарядити.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136233Повідомлення 08 квіт 2024, 09:54 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 15 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
AlexLSL писав(ла):
Але.. цікавий момент, сьогодні спробував в перше зайти в меню і він дав це зробити, секунд 30 я по ньому лазив, 7 і 8 пункт там "--", не знайшов факторі ресет, і не встиг по підменю полазити, викинило в помилку з заряджанням. А після цього все як описав спочатку, ніби якась ємність зарядилась і все далі тільки просить зарядити.

У вас напевно копія або бракований попався. Також огляньте плату, пайку, можливо десь контакт неякісний...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136234Повідомлення 08 квіт 2024, 10:44 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 5 Подякували 0
Zevs0812 писав(ла):
У вас напевно копія або бракований попався. Також огляньте плату, пайку, можливо десь контакт неякісний...

Так, мабуть.

Трохи дивився сьогодні, в контролері tp 4056 на BAT є напруга, 3,86В. А на аккумі 3.66В. І не бачу щоб вона росла. Трохи б хто допоміг, підказав куду саме дивитись в першу чергу, а так поки що не розумію, що до чого.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136243Повідомлення 08 квіт 2024, 17:59 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 409 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Віддайте краще майстру, бо судячи із ваших запитань ви йому в кращому випадку нічого не зробите, а в гіршому лише нашкодите.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136250Повідомлення 09 квіт 2024, 13:14 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Запорожье - Запорожская область - Украина
Дякував (ла) 3 Подякували 16
Мій електротранспорт: Электровел на LG CHEM 40Ah разобран в 2018
Хочу електротранспорт: много чего хочу но названия не знаю
Подозреваю, что вы умеете только в соединить плюс в минус, прошить вы не сможете контроллер это если дело в нем, так что найдите аккум 3,7 вольт зарядите польностью до 4,1В и подключите в ТЕСТЕР ДРУГОЙ на мгновение с измерением тока, если покажет хотя бы пару ампер аккум держит как ни как, если дойдет больше 5А то нормальный, делать замер не более 0,1секунды мгновение, если ток меньше 2ампер ̶в̶ы̶к̶и̶д̶ы̶в̶а̶т̶ь̶ аккум в переработку
Использовать вместо аккума 3 батарейки 1,5В нельзя
Если есть TP4056 подкинуть на аккум напрямую
если непомогло, скорее всего прийдется ̶м̶а̶с̶т̶е̶р̶у̶ ̶з̶а̶ ̶в̶с̶е̶ ̶д̶е̶н̶ь̶г̶и̶ ̶м̶и̶р̶а̶ выкинуть
у меня кстати похожий, но бесит, что подсветка горит 5сек
Почему вам нравится этот желтый мультиметр, у всех китайцев тоже такой


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136252Повідомлення 09 квіт 2024, 14:56 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 5 Подякували 0
akronix писав(ла):
Подозреваю, что вы умеете только в соединить плюс в минус, прошить вы не сможете контроллер это если дело в нем

Фух, ну хоча б не одразу до майстра відіслали :lol: :lol: :lol:
Якщо щось яскраво полохне вночі, знайте то я, + з - з'єдную {zzz} {zzz} {zzz}
А якщо серйозно, ну контролер може і не запрограмую, але щось та вмію. І до речі щось не бачив відео по цьому тестеру, щоб його програмували.
akronix писав(ла):
так что найдите аккум 3,7 вольт зарядите польностью до 4,1В и подключите в ТЕСТЕР ДРУГОЙ на мгновение с измерением тока, если покажет хотя бы пару ампер аккум держит как ни как, если дойдет больше 5А то нормальный, делать замер не более 0,1секунды мгновение, если ток меньше 2ампер ̶в̶ы̶к̶и̶д̶ы̶в̶а̶т̶ь̶ аккум в переработку
Использовать вместо аккума 3 батарейки 1,5В нельзя

в мене є точно робочі акуми, нові рожеві Samsung 35E, можу і його спробувати, але мені здається що справа не в акумах.
akronix писав(ла):
Если есть TP4056 подкинуть на аккум напрямую
если непомогло, скорее всего прийдется ̶м̶а̶с̶т̶е̶р̶у̶ ̶з̶а̶ ̶в̶с̶е̶ ̶д̶е̶н̶ь̶г̶и̶ ̶м̶и̶р̶а̶ выкинуть
у меня кстати похожий, но бесит, что подсветка горит 5сек

Я перевіряв рідну TP4056, яка на платі, вона працює, свої 0,5А дає на зяряд аккума.
Справа як на мою аматорську думку в тому, що чи мікроконтроллер, чи щось інше не бачить напругу на акумі і видає помилку, що його треба зарядити.
akronix писав(ла):
у меня кстати похожий, но бесит, что подсветка горит 5сек
Почему вам нравится этот желтый мультиметр, у всех китайцев тоже такой

Не зрозумів про "жовтого", в мене його ще немає, якщо ви про RC3563, розглядав як варіант, так як його ніби не копіюють так як YR1035+, принаймі я не знайшов такої інформації, а функціонал аналогічний.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136253Повідомлення 09 квіт 2024, 15:10 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 5 Подякували 0
Zevs0812 писав(ла):
Також огляньте плату, пайку, можливо десь контакт неякісний...

Дивився пайку, поки що неозброєним оком, не побачив поганої пайки. Знайду в засіках хоча б збільшувальне скло, ще раз передивлюсь. На другій частині (платі) побачив, що немає ємності, мабуть, але вона скоріше для кнопки, типу від деренчання конактів.
Додаткові файли:
1.jpeg
1.jpeg [ 153.91 КБ | Переглядів: 407 ]

Додаткові файли:
2.jpeg
2.jpeg [ 98.49 КБ | Переглядів: 407 ]


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136254Повідомлення 09 квіт 2024, 15:47 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 15 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
akronix писав(ла):
у меня кстати похожий, но бесит, что подсветка горит 5сек

В 3-му пункті меню - підсвічування налаштовується (яскравість%, час підсвічування) можна взагалі увімкнути режим щоб підсвічування було постійно, коли прилад увімкнений.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Заглючило новий тестер YR 1035+
#136255Повідомлення 09 квіт 2024, 16:06 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 15 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
AlexLSL писав(ла):
Дивився пайку, поки що неозброєним оком, не побачив поганої пайки. Знайду в засіках хоча б збільшувальне скло, ще раз передивлюсь. На другій частині (платі) побачив, що немає ємності, мабуть, але вона скоріше для кнопки, типу від деренчання конактів.
Додаткові файли:
1.jpeg

Додаткові файли:
2.jpeg

Потрібно робити заміри, банально резисторів, транзисторів,... заміряти напругу вх/вих на низьковольтому операційному підсилювачі - А63А (LM321). Обв'язку живлення/заряду глянути. Електроліти перевірити! Але можливо, що і мікроконтролер накрився.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 16 ]              На сторінку 1, 2  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group