Поточний час: 28 бер 2024, 19:48

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 71 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5  Наступ.
Автор Повідомлення
#97825Повідомлення 29 січ 2020, 06:04 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Lviv
Дякував (ла) 22 Подякували 61
Мій електротранспорт: 1квт евел
Дешевше точно не знайдеш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#97841Повідомлення 29 січ 2020, 12:11 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
IoN1 писав(ла):
Концепція змінюється. Подивився на Верховину Kapral88 , нібито нормально виглядає, дістав свою раму. Не погнута, задній маятник внормі. Значить піде як рама електровела.
Тепер щодо коліс. Уважно додивився до редукторного що в першому пості , а там розмір велосипедний 14*1,75 ( це приблизно 10") ,16*1,75 (щось на зразок 12") .Тобто колеса невеликі як для дитячого велосипеда.

Переглянув скутерні безредукторні МК . 10" 3.0-10, діаметр обода 270, ширина 75, посадочний 200 ( в Верховині 140). З мінусів маятник різатиі варити, з плюсів вже є резина на 10 і вразі чого можна буде приміряти на Хонду (якщо тягове буде колесо) . На Хонді розмір диска 270 .
Можна придбати наступні варіанти
48в 800Вт 53 долар
48В 1000 /60в 1000/ 72В 1000 56 дол
60В 1200 62 дол всі колеса під барабанний тормоз, ціна без доставки.
Я так розумію мій варіант 48В 800вт ? Батарея 36в, ну мак 48 (якщо будуть зайві кошти)

Також є варіанти з 16" дисками, там посадочний чомусь 160 (можна впихнути в верховиновський маятник), діаметр диска 320 (також не зовсім зрозуміло, так як на 17" диску від дельти 450). Резини такої вдома не має. Варіанти потужностей такіж як і для 10" колеса, в ціні +2 долара.
До кінця місяця китайці святкують а там можна буде і заказати мк. Питати про кількісь витків і кількість жил як правило не має сенсу - мовний барьер (навіть з переводчиком)

Вилку заднюю с верховины я переделывал, оставил узел 4ачения, а перья обрезал и вварил квадратную трубу, размер получился идеальный, где то есть фотки, найду скину. Я буду пробовать переставлять колесо на китайца, если получится могу заднюю вилку подарить. Ещё есть не доделаный проэкт китайского скутера на 10" моторколесе, на ходу, только снят контроллер и ручка газа. Вытяну с сарая и буду продавать. Я на нём проехал около 30км, а потом снял на верховину контроллер, да так и забросил. Вам бы что ни будь типа такого придумать http://www.e-bike.com.ua/elektrotranspo ... ct_id=2450 А по поводу велосипедных моторколёс, даже не знаю, вам ведь возить считай два человека, даже если и потянет редукторное,всё равно оно расчитано на определённый вес, и я думаю точно не на 150кг. Чем скутерные хороши, они тяговитые и заточены под малый диаметр колеса. Там где будет ехать 800ватт скутерное, уже велосипедное нужно 1000ватт с перегревом и соответствующим контроллером. Но в любом случае выбор за вами. Я за пять лет эксплуатации верховины ни разу не пожалел ,что его купил.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#98703Повідомлення 11 лют 2020, 07:45 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Білогородка
Дякував (ла) 7 Подякували 20
Доброго дня
Мені здається ви обрали невірну концепцію: рама від ЗІФа варіант цікавий, але виж робите конструкцію не на рік. Зараз ви зможете сина перевозити, але він в вас росте і надалі буде зростати, тому слід одразу на це зважати. Як на мене самий вірний варіант пропонує vintik - вантажний велосипед з платформою спереду. Але цей варіант потребує виготовлення рами з 0. Знову ж розмірковуючи відносно розміщення крісла спереду виникає питання: а може слід розглянути варіант на зразок велорікши? Зробити спереду платформу на 1 місце, достатньо вузьке, щоб проходила лісом (Можливо навіть гальма наперед непотрібні будуть). Зібрати колеса передні з 20 ободу та колес з гіробоарда з засвердленим під шпихи зовнішнім буртом? Задню частину взяти від звичайного вела.

Тепер відносно вашого питання: вагу 110 кг редукторний мотор 350Вт тягне достатньо непогано, але не в 26 колесі. Кітайців недарма "взяли на озброєння" стандарт 22 дюйми - з такими колесами мене (як раз 110 кг) 350й редукторнік везе з середньою 18 км/год. В принципі зафіксований по GPS максимум був 28 км/год, але мотору було важкувато.
Тепер відносно батареї - на 36 В та невеликі відстані яб пайкою батареї не заморочувався, а взяв би батарею з гіробоарда 36В 4.4 Аг при вартості від 600 грн - як на мене непогане співвідношення характеристики / вартість. Якщо недостатньо, то вони в паралелі нормально працюють (москалі з електротранспорт.ру вже по декілька років їздять). Ну вистачить її на 2-3 роки, потім або нову/ нові, або ще щось цікаве з'явиться.

Пробачте за забагато тексту - але якщо вже писати так писати :)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#98709Повідомлення 11 лют 2020, 10:00 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
Покищо заказане редукторне мк 600вт 48в, очікую фотозвіту від логістів. Якщо все підтвердиться то колесо поїде в Україну, якщо ні то вернеться до продавця .Зараз в Китаї величезні черги на відправку вантажів, мої ще в черзі на приймання. Довго вибирав між 500 вт і 750вт. 750 вт цінник завеликий, взяв 600 так як різниця між 500 кілька баксів.
Щодо батареї так привезу новеньких неварених прям з конвеера ( на яких і муха не сиділа) Бостонів , з них і зберу батку. Вийде дорожче чим батка з гіроборда , зато новенька . Придивлявся до пакетів 25-30Ач, ціна гарна , але щось незрозумів щодо мін напруги 3в ? Літієва акб нижній поріг 2.7 а там вказано 3 в.
Контролери також заказав і звичайні і синусні від 18 до 30 А ( 350-800 вт), буде з чого вибрати.
Граблі піготував 3 шт, шолом маю :)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#98712Повідомлення 11 лют 2020, 10:17 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Білогородка
Дякував (ла) 7 Подякували 20
З гіробоарда теж булаб новенька та вже з БМС, ну вирішили так - той вірішили
Напруга 2.7В - це напруга до якої можна розряджати батарею без ризика втрати її властивостей. Реально при напрузі менш ніж 3.3В-3.4В в вас їхати на батарейці не вийде, бо струм при цьому вона нормальний не видасть


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#98716Повідомлення 11 лют 2020, 10:30 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
alex_day писав(ла):
З гіробоарда теж булаб новенька та вже з БМС, ну вирішили так - той вірішили
Напруга 2.7В - це напруга до якої можна розряджати батарею без ризика втрати її властивостей. Реально при напрузі менш ніж 3.3В-3.4В в вас їхати на батарейці не вийде, бо струм при цьому вона нормальний не видасть

Зараз в мене батка 10s2p з бостонів + бмс 20А , контролер 15А, вел їде нормально навіть до відключення акб бмс. Швидкість під кінець трохи менша стає. Чисто теоретично 2 бостони в паралель дають 26А, а контролер максимум бере 15А при розгоні чи під гору. По прямій струм повинен бути не більше 10А.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#98771Повідомлення 12 лют 2020, 05:33 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Білогородка
Дякував (ла) 7 Подякували 20
IoN1 писав(ла):
Зараз в мене батка 10s2p з бостонів + бмс 20А , контролер 15А, вел їде нормально навіть до відключення акб бмс. Швидкість під кінець трохи менша стає. Чисто теоретично 2 бостони в паралель дають 26А, а контролер максимум бере 15А при розгоні чи під гору. По прямій струм повинен бути не більше 10А.

Все вірно: якщо ви заміряєте напругу при якій БМС відключає, то побачите 33-35Вольта, тобто як раз те що я вам і сказав.
І раптом, якщо в вас БМС дозволяє розряджати до більш низьких напруг - збирайте гроші на нові ячейки та нову БМС


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#98773Повідомлення 12 лют 2020, 08:56 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
З якого переляку це 33-35В? Наскільки мені відомо, БМС відключає при 30-31В. А взагалі то це невірно, БМС відключає при досягненні 2,75-3В на елемент і якщо батарея розбалансована, то так і буде відключення при 33-35В, потрібно вимірювати напругу на елементах селлогом чи вольтметром.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#98779Повідомлення 12 лют 2020, 09:44 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
бмс відключає при напрузі 28 В ( вольтметр на ручці газу). Звісно намагаюсь не доводити до такого, але інколи трапляється.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#98815Повідомлення 12 лют 2020, 21:27 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Lviv
Дякував (ла) 22 Подякували 61
Мій електротранспорт: 1квт евел
Коли банки ідеальні, то й бмс не спрацьовує. Моя батарейка за джайанта ні разу не вирубалася, бо контроллер знижував струм, 3км/г і ще й їде! Ні розбігу, не втраченної ємності, хотя струми знімалися до 2С. А якщо бмс спрацьовує - це вже перший дзвіночок, система налаштована неправильно.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#101444Повідомлення 19 бер 2020, 20:36 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
Поки їде моторчик до мого майбутнього електровела замовив тормозну систему.
З тормозами ніяк в мене не складалось . Дисковий ніяк організувати , рекуперація на редукторному не працює , а вібрейки ніяк не вписувались.
Почав шукати готовий варіант в китайців. Те що надибав нібито непоганий варіант. Можливо в форумчан є досвід використання такого девайса. Фото нижче. Замовив той що з ключиком.
Такі тормоза ставлять на електроскутера. тормозний барабан накручуєтья на мк .
Ціна просто бомба аж 3 бакса. Правда доставка виявилась в кільканадцять разів дорожча 8O


Додаткові файли:
1.jpg
1.jpg [ 479.17 КБ | Переглядів: 6515 ]
2.jpg
2.jpg [ 487.71 КБ | Переглядів: 6515 ]
3.jpg
3.jpg [ 607.19 КБ | Переглядів: 6515 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#101450Повідомлення 19 бер 2020, 21:13 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Я себе поначалу такой ставил.
простой , дешевый , с удобным противоугонным замочком.
Но вот назвать его тормозом можно чисто условно, слабое торможение.
Может потому что мой вел тяжелый .
Потом сменил его на дисковую аксиальную двупоршневую мотогидравлику .
Вот сейчас доволен.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#101451Повідомлення 19 бер 2020, 21:22 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
А у Вас тормоз був 100 чи 90 ? Собі замовив 100 так як нібито краще тормозить. Різниця в діаметрі тормозного барабана.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#101466Повідомлення 20 бер 2020, 08:24 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Cherkassy
Дякував (ла) 1 Подякували 21
Мій електротранспорт: Электровелосипед
Хочу електротранспорт: Zoe
Більший діаметр-більша площа прихвату,головне щоб китайська жесть витримала де кріплення до дропаута і не повело диск у кріпленні в колесі


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#101467Повідомлення 20 бер 2020, 08:27 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Cherkassy
Дякував (ла) 1 Подякували 21
Мій електротранспорт: Электровелосипед
Хочу електротранспорт: Zoe
По законам фізики основні передні тормоза і вони повинні буть кращі за задні...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 71 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 18


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group