Поточний час: 28 бер 2024, 14:42

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 18 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#110369Повідомлення 12 вер 2020, 09:24 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 34 Подякували 12
Мій електротранспорт: электровел
користую мхус 15F 36В під 26"колеса з контроллером та акумулятором на 48 вольт - швидкість більше 50 то є вже занадто небезпечно як для вела {реально розганяв до 52 по прямій {струм урізаний налаштуваннями до 17А}}...
щодо аккума - буде різниця між літійіоном та ліфером т.я. робоча напруга в ліфера більш стабільна, що позначається на різниці макс.швидкості зарядженого та розрядженого аккума.
мені 20А*г вистачає на самому моторі на 80-100км в залежності від рельєфу та швидкості, ще не зутрічався підйом на який мотор не здатен витягти {маю лише один дуже крутий, але й там проблема лише у відсутності афальту - тому маю пробуксовки, але з допомогою педалей долається без проблем - у разі якщо мотор на передньому то з педалями отримуєм повний привід ;) }
ручку газу пораджу НЕ куркову - або скутерну, або половинчату скутерну
мене особито 9кг аккума та 4,5кг мотора напружують лише при підйомі вела у руках по поверхах

мені все цього року {з якісною фарою та LCD-3} обійшлось у близько 13,5кілогрн. {накатав лише перші пів-тищі км} {!_!} {O_0} :winken:

_________________
електровел:
на базі Nishiki Blazer
MXUS ZWG XF15F 36В 400Вт редукторне, переднє 26"
KUNTENG KT48ZWSM 25A 48В
16S * LiFePO4 3.2V 20Ah циліндри ZTT 43*180 - Daly BMS LiFePo4 16S 40A => SmartBMS від mr.Dream
KT LCD-3
фара Arctic V2


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#110437Повідомлення 14 вер 2020, 00:32 
Не в мережі

Звідки: Ukraine
Дякував (ла) 0 Подякували 0
по теме имхо - мотор назад редуктор не ниже 500W@48V (но и достаточно) , контроллер не ниже честных 25А, лучше 30, батарея считайте сами сколько надо 10ач@48v это 40км по ровному спокойной ездой,лучше брать хотябы 15ач - на 30км активной езды с подьемами должно хватить впритык , (в идеале 20-25ач собирать, тк емкость падать будет)
и никаких цифр 350W и 36v и 10ач , это полная херня для города с рельефом и наездника весом не в 35кг
и не вводитесь в заблуждение что будете крутить педали на электровелосипеде, это как машину купить на 10лс с мыслью - выбегу поддтолкну если че


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#110469Повідомлення 14 вер 2020, 15:25 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
И самое главное правило в электротранспорте: батареи много не бывает. А по поводу "бостонов" 10а.ч-при мощном моторе и ваших горках они будут хорошо греться, лучше увеличить ёмкость в два раза или разсмотреть другой вариант ячеек.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 18 ]              На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 24


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group