Поточний час: 29 бер 2024, 13:17

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 173 ]  На сторінку Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120265Повідомлення 11 лип 2021, 17:20 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Приварили стакан, вернее пока прихватили, еще ничего не проваривалась, скорость работы в общем и так видно. Геометрия вышла чуть не такая, но я уже смирился, не хочу ничего менять, да и в целом нормально. Правда думал в 200см всей длины умещусь, но получаестся около 205. Как видно для стапеля используются самые "высокоточные" приборы, уровни и т.д. Ну угол рулевой нормальный и хорошо. Дальше будет каретка, в нее вставятся шатуны и после этого я прикину где будет мотор чтоб думать где будет маятник. Навскидку то чтоб цепь от мотора шла по центру кассеты - надо будет вырезать в раме проем, не пройдет оно так. В общем пока так


Додаткові файли:
001.jpeg
001.jpeg [ 454.53 КБ | Переглядів: 3256 ]
002.jpeg
002.jpeg [ 239.19 КБ | Переглядів: 3256 ]
003.jpeg
003.jpeg [ 559.38 КБ | Переглядів: 3256 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120275Повідомлення 12 лип 2021, 00:11 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 88 Подякували 70
Мій електротранспорт: 500w редуктор
Есть большие сомнения, что маятник удастся сделать таким коротким. Если вот так как оно стоит его длина 2050, то миллиметров 150 добавится аж бегом. Все самоварные подвесы почему то имеют длинный маятник.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120288Повідомлення 12 лип 2021, 12:19 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 7 Подякували 34
Чашки рульового стакана перед зваркою треба випресувати, якщо алюмінієві можуть навіть потекти...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120292Повідомлення 12 лип 2021, 14:35 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Ioan85 писав(ла):
Чашки рульового стакана перед зваркою треба випресувати, якщо алюмінієві можуть навіть потекти...

Чашки сталеві, та мені навпаки казали варити з запресованими чашками оскільки стакан може повести і тоді чашки вже не впресуються. Поки хоч стака і не проварений повністью але нача нічого чашкам немає


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120293Повідомлення 12 лип 2021, 14:37 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
wile_e писав(ла):
Есть большие сомнения, что маятник удастся сделать таким коротким. Если вот так как оно стоит его длина 2050, то миллиметров 150 добавится аж бегом. Все самоварные подвесы почему то имеют длинный маятник.

Надеюсь получится выжать минимум длины так как ось маятника будет высоковато из-за мотора и сам аморт будет сверху рамы


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120633Повідомлення 28 лип 2021, 14:50 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Короче надоел мне этот колхоз, изначально хотел самовар именно чтоб избежать колхоза и не делать коробки на обычные велики, но понял что все не так просто как я думал и как минимум без нормального стапеля да и вообще оборудования ничего не будет, особенно с миддрайвом вообще еще больше проблем, да и тяжелый кусок ненужного металла получается с учетом моих потребностей в 40-50 км/ч, но получил опыт и хорошо)

Теперь уже хочу просто найти возможно заказать кастом раму по примерным чертежам, лучше потерять уже больше денег но сохранить время и нервы) Может кто-то подскажет кого-то, или какой-то цех или еще кого, кто сможет сварить раму? Создал так же тему в соответствующей ветке
viewtopic.php?f=64&t=4853
Планирую вообще хардтейл, изначально так и хотел, и геометрия близкая к нему, только чуть длиннее и полудуплекс, не нужна мне подвеска, для чуть большего кофорта возьму параллелограм штырь


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120638Повідомлення 28 лип 2021, 16:37 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Tokmaksity
Дякував (ла) 4 Подякували 33
Мій електротранспорт: ratBike
Бери готовую раму никто тебе под твои желания делать не будет, а если и возьмется то цена :)
Тебе рама нужна под мотор колесо???


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120639Повідомлення 28 лип 2021, 16:53 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 562 Подякували 269
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear 3Kw(GTS3000)...
Andry писав(ла):
Бери готовую раму никто тебе под твои желания делать не будет, а если и возьмется то цена :)
Тебе рама нужна под мотор колесо???

Во-Во )) начало Обсуждения МАЙ, уже Август на Дворе считай )) а воз и Ныне там :pfeif: O_o

_________________
Evel EndurО 18", 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear GT3000 + Votol EM-50S...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120640Повідомлення 28 лип 2021, 17:04 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
thunder_blade писав(ла):
Andry писав(ла):
Бери готовую раму никто тебе под твои желания делать не будет, а если и возьмется то цена :)
Тебе рама нужна под мотор колесо???

Во-Во )) начало Обсуждения МАЙ, уже Август на Дворе считай )) а воз и Ныне там :pfeif: O_o

:D Да, именно так, так лето и откатано на обычном велосипеде, и то особо не ездил) Но просто нет готовой как мне надо, все эти чоботарские и им подобные мне не нравятся, там маленькие колеса, посадка более ровная, а мне надо крутить педали и рост у меня 185, сейчас у меня найнер и мне на нем очень комфортно, поэтому хочу 27.5 (уже куплены давно) и посадку классическую вело, чтоб в удовольствие крутить педали. С учетом этого в качестве доноров мне большо подойдут просто рамы, но хотелось бы их немного модифицировать, чтоб хотя бы был выбор стальных рам то с ними можно было бы и поиграться, а так из стали одни хвз и тому подобное, ну или старые рамы с дюймовыми стаканами


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120646Повідомлення 28 лип 2021, 23:40 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 7 Подякували 34
dlutskov писав(ла):
С учетом этого в качестве доноров мне большо подойдут просто рамы, но хотелось бы их немного модифицировать, чтоб хотя бы был выбор стальных рам то с ними можно было бы и поиграться, а так из стали одни хвз и тому подобное, ну или старые рамы с дюймовыми стаканами


Якщо освоювали електрозварювання то старі рами на 26" відносно легко переробити під себе, навіть дропаути посунути так, що і 27" колесо влізе. Переварив дропаути, виточив перехідники на рульову 1 1/8" пробіг 3200 км.

Зображення
Зображення
Зображення

Зображення

Зображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120651Повідомлення 29 лип 2021, 09:23 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Як самий ймовірний варіант теж його розглядаю, оскільки є якраз сталева рама з дюймовим стаканом. Але подивився ціни на виготовлення подібних рульових для дюймових вилок і дуже пошкодував що купив таку раму, я взагалі купляв с 1.1/8 стаканом, це продавець помилився. У вас можна буде замовити виготовлення таких рульових?
Але варіант ймовірний, можна відрізати нижню трубу, при цьому геометрія не постраждає та замість неї приварити 2 труби для акумулятороного боксу


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120653Повідомлення 29 лип 2021, 10:59 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 7 Подякували 34
dlutskov писав(ла):
Як самий ймовірний варіант теж його розглядаю, оскільки є якраз сталева рама з дюймовим стаканом. Але подивився ціни на виготовлення подібних рульових для дюймових вилок і дуже пошкодував що купив таку раму, я взагалі купляв с 1.1/8 стаканом, це продавець помилився. У вас можна буде замовити виготовлення таких рульових?
Але варіант ймовірний, можна відрізати нижню трубу, при цьому геометрія не постраждає та замість неї приварити 2 труби для акумулятороного боксу


З виготовленнями перехідників є заморока, треба фізична наявність рами та чашок рульового стакану щоб виточити точно під посадку... Це краще токаря знайти в місті проживання і він виточить точно під розміри, та й з доставкою зайвих витрат немає.
У вас є трубка рульового стакану від невдалого проекту, її можна приварити до дюймового стакану. Щоб не порушувати геометрію розрізаєте дюймовий стакан рівно на половину по довжині, тоді фіксуєте струбциною свій 1.1/8" стакан до половинки 1" стакана, і обварюєте з обох боків по довжині. Що до нижньої труби нащо її спилювати, можна прикрутити два алюмінієвих кутника з боків, або приварити стальні щоб отримати площину для кріплення акумулятора


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120654Повідомлення 29 лип 2021, 11:13 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Ioan85 писав(ла):
dlutskov писав(ла):
Як самий ймовірний варіант теж його розглядаю, оскільки є якраз сталева рама з дюймовим стаканом. Але подивився ціни на виготовлення подібних рульових для дюймових вилок і дуже пошкодував що купив таку раму, я взагалі купляв с 1.1/8 стаканом, це продавець помилився. У вас можна буде замовити виготовлення таких рульових?
Але варіант ймовірний, можна відрізати нижню трубу, при цьому геометрія не постраждає та замість неї приварити 2 труби для акумулятороного боксу


З виготовленнями перехідників є заморока, треба фізична наявність рами та чашок рульового стакану щоб виточити точно під посадку... Це краще токаря знайти в місті проживання і він виточить точно під розміри, та й з доставкою зайвих витрат немає.
У вас є трубка рульового стакану від невдалого проекту, її можна приварити до дюймового стакану. Щоб не порушувати геометрію розрізаєте дюймовий стакан рівно на половину по довжині, тоді фіксуєте струбциною свій 1.1/8" стакан до половинки 1" стакана, і обварюєте з обох боків по довжині. Що до нижньої труби нащо її спилювати, можна прикрутити два алюмінієвих кутника з боків, або приварити стальні щоб отримати площину для кріплення акумулятора


Проект поки важко назвати невдалим, оскільки він просто стоїть, та стакан там вже приварений, да і рама майже готова, але ні маятника ні кріплення, нічого цього немає, тому цей проект я не викидаю а він може чекає свого часу. Можливо я все ж спробую його закінчити, але навряд з мід драйвом, оскільки останні пару днів думав над геометрією хардтейла та не зміг нічого цікавого і практичного придумати. Поки як самий простий варіант - це замовити або придбати готовий маятник, але тоді точно без міддрайва оскільки вісь маятника буде значно нижче мотору.
А зі стаканом думаю теж буде краще приварити новий стакан ніж точити рульову, якщо я все ж візьмусь за цю раму. А переварити нижню трубу на 2 зручніше тим що зьільшиться трикутник, оскільки нижня труба десь 5-6 см


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120658Повідомлення 29 лип 2021, 12:40 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 16 Подякували 51
Мій електротранспорт: электротрайк и два электровела
dlutskov писав(ла):
.
А зі стаканом думаю теж буде краще приварити новий стакан ніж точити рульову,

Почитай мою тему "Электровел на базе ашан-двухподвеса"
viewtopic.php?f=46&t=4315
Для переделки стакана 1" под стакан 1-1.8, мне потребовалось всего два стальных кольца.
Знакомый на заводе выточил кольца и напресовал их на чашки неинтегрированной рулевой "Neco".
Наружный диаметр стакана был на 0.2 мм больше, чем внутреннй диаметр стальных колец.
Полоской мелкой шлифшкурки подшлифовал посадочные места на стакане и запресовал на стакан кольца с чашками.
Пресовал ударами молотка через деревянную досочку.
Додаткові файли:
Переходники.jpg
Переходники.jpg [ 61.44 КБ | Переглядів: 3058 ]

Додаткові файли:
РамаСтакан.jpg
РамаСтакан.jpg [ 193.97 КБ | Переглядів: 3058 ]

Додаткові файли:
03_1000.jpg
03_1000.jpg [ 275.33 КБ | Переглядів: 3057 ]


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#120662Повідомлення 29 лип 2021, 13:50 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Спасибо, читал вашу тему как-то, правда тогда не обратил внимание на рулевую, и что чашки запрессованы снаружи) У вас вообще целый парк этих байков, даже имея раму чоботаря - все равно куча разных стальных подвесов и прочего) {!_!}


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 173 ]              На сторінку Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: Google [Bot] і гості: 47


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group