Поточний час: 27 квіт 2024, 20:20

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 12 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Проблема з кареточними двигуном
#133954Повідомлення 25 серп 2023, 23:44 
Не в мережі

Звідки: Полтава
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Вітаю, переробляю кареточний двигун Panasonic під китайський контроллер і ручку газу, наче підключив все добре, їде як треба але на початку якщо сісти або їхати під горку двигун наче працює уривками, я думаю що це діло в контроллері й він не може коректно працювати з датчиками холла, без них він взагалі не їде. Колись у мене була схожа ситуація але з мотор колесом, але там воно настільки було сильніше що вібрація і стукіт від колеса йшли по всьому велосипеду. Вирішив я це заміною кон роллер, але можливо хтось має здогатки що це може бути? Також я не зміг підключити датчик пасу, він наче є, у двигуні їх наче два, але один на 3 проводка а інший на 4, але обидва на каретці закріплені.
Буду вдячний за допомогу або ідеї вирішення.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#133956Повідомлення 26 серп 2023, 05:53 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1 Подякували 11
Мій електротранспорт: Євровел, перероблено під ручку газа і 36В, двигун Panasonic NUA028
Який саме у Вас двигун Panasonic?
Я переробляв NUA028, таких проблем не маю. Підключав до бюджетного контролера.
До речі, в моєму двигуні не 3, а 4датчики Хола. Один використовувався в рідному контролері як тахометер.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#133965Повідомлення 26 серп 2023, 16:51 
Не в мережі

Звідки: Полтава
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Поки не біля нього то подивитись не можу, сам двигун 15 року і до нього вже йшло акб next generation на 36v.
Тобто 4? Взагалі тут їх 6, у контроллера всього 5 проводів на них але більшість проводів це різні датчики вони не повинні заважати. А система пас у вас працює чи ви ставили на каретку чи колесо?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#133966Повідомлення 26 серп 2023, 17:50 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1 Подякували 11
Мій електротранспорт: Євровел, перероблено під ручку газа і 36В, двигун Panasonic NUA028
15року це дійсно вже на 36В. Але вони схожі з моїм 26В.
Дротів від холів шість, але сигнальних з них тільки 4: +,-,A,B,C та здається TS
Систему PAS не підключав, навіть не знаю чи є вона в тому бюджетному контролері, що зараз поставив. Але трохи встиг покататися з нею на рідному контролері. У Панасоників датчик PAS це диференційний датчик моменту. У нього дві обмотки. На них контролер подає сигнал близько 20кГц. В залежності від зусилля на педалях сигнал на обмотках стає різним. Контролер це бачить і відповідно реагує. Не знаю чи вміють працювати універсальні контролери с таким типом датчика.
Про свій вел я трохи писав в цій темі viewtopic.php?f=46&t=4137&start=30


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#133982Повідомлення 27 серп 2023, 19:34 
Не в мережі

Звідки: Полтава
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Я маю три версії від чого цей стукіт під навантаженням. Це або двигуну дуже важко, і він хоче більше енергії, а бмс стільки не видає ( Бмс я ставив daly 10s тому що оригінальна не підійшла б з купи причини, бмс наче поставив добре, там були нюанси тільки - не було на балансування то я його випаяв від головного мінуса акб і останньої спайки яку я теж випаяв від головного плюса, тобто на балансування до рідної бмс було тільки 9 плюсів. Але я не думаю що діло в цьому)
Або поганий контролер, можливо бракований бо я раніше робив електро на мотор колесі, то там від контроллера було таке саме, але замінивши на інший то все почало працювати добре.
Або погане з'єднання датчиків хола.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#133990Повідомлення 28 серп 2023, 01:31 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла) 10 Подякували 61
Мій електротранспорт: 3 гаража электровелосипедов
Хочу електротранспорт: Соберу сам можбыть
Вам треба поставити контролер з плавним пуском,ручку газа теж,це явище зникне.Стикався з цим переробляючи на контролери з китаю.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#134000Повідомлення 28 серп 2023, 09:13 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1 Подякували 11
Мій електротранспорт: Євровел, перероблено під ручку газа і 36В, двигун Panasonic NUA028
Ще Вам може не сподобатись як він їде від китайського контролера при 36В в плані потужності. Десь тут вже писали, що для двигунів від євровелосипедів при переробці бажано підняти напругу. Я свій переробив на живлення з 26В на 36В, бо на рідній напрузі він їде кволо - на свої європейські 250Вт.
Мої тести показали, що такий двигун після підняття напруги нормально тримає 400Вт середньої потужності і 800Вт пікової.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#134008Повідомлення 28 серп 2023, 15:26 
Не в мережі

Звідки: Полтава
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Про плавний спуск це справді цікава ідея, у мого контроллера Huawei швидше за все є така функція, а от чи у курка газу є плавний спуск це вже невідомо..


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#134010Повідомлення 28 серп 2023, 16:54 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла) 10 Подякували 61
Мій електротранспорт: 3 гаража электровелосипедов
Хочу електротранспорт: Соберу сам можбыть
Плавный курок газа, это когда при старте мотор начинает плавно раскручиваться,но есть такие что чуть чуть газнул, а уже половина мощности на колесе.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#134012Повідомлення 28 серп 2023, 17:03 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла) 10 Подякували 61
Мій електротранспорт: 3 гаража электровелосипедов
Хочу електротранспорт: Соберу сам можбыть
https://www.smartybike.com.ua/index.php ... uct_id=596 https://www.smartybike.com.ua/index.php ... uct_id=594 https://beegreen.com.ua/kontroler-elekt ... tart-18916 Может ещё есть другие варианты, но эти я проверял сам.Трогаться надо на первой скорости планетарки и сделать 0,5-1 оборот педалей до того как дал газ,то есть крутнул педали потом газнул уже на ходу.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#134082Повідомлення 02 вер 2023, 10:33 
Не в мережі

Звідки: Полтава
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Перевірив обладнання, курок газу і кон роллер мають плавний спуск. Також я перевіряв холли, то від червоного, і темно синього немає сигналу, швидше за все немає гарного контакту, буду розбирати двигун ще раз.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проблема з кареточними двигуном
#134394Повідомлення 23 вер 2023, 19:05 
Не в мережі

Звідки: Полтава
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Пройшло трохи часу і ось що сталося з великом: Через мою помилку я спалив один контроллер, ще були проблеми в проводці але загалом я поставив такий самий контроллер, але вже 2023року як зазначено на корпусі, і тепер він Їде з місця як потрібно, без ривків, щоправда їде так собі, мотор колеса набагато краще їдуть на такому ж вольтажі.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 12 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 69


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group