Поточний час: 27 квіт 2024, 23:33

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 172 ]  На сторінку Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Наступ.
Автор Повідомлення
#18359Повідомлення 20 лют 2016, 11:47 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Упрощение очень существенные.
Мы разрешаем проверку электромобиля на Региональных сервисных центрах МВД по двум актам осмотра (таблицы актов сейчас доделываю). Отменяем создание техпроект и получения справки ДО начала переоборудования.

Ограничение скорости введено вот для чего: есть работы на которые любо-дорого посмотреть - например на Daewoo Matiz Электро от DIMA с Хмельницкого. А есть работы, которые сырые и выпускать их нельзя (пальцем тыкать не буду - авторы сами об этом знают). 10-летний опыт клуба свидетельствуют, что автор перестаёт исправлять эти недочёты в пределах 1-2 лет (Михалыч с Электрой-2 не в счёт ;) ). Вот отсюда это ограничение.
Плюс очень много технически грамотных людей боятся самоделок на дорогах. Эта статистика мне подтверждена несколькими людьми. Наша обязанность их успокоить.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18362Повідомлення 20 лют 2016, 13:15 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
Stalker_W писав(ла):

Ограничение скорости введено вот для чего: есть работы на которые любо-дорого посмотреть - например на Daewoo Matiz Электро от DIMA с Хмельницкого. А есть работы, которые сырые и выпускать их нельзя

А если завтра (через год) появится фирма,делающая конверсии новых автомобилей с ДВС на самом высоком уровне? Новому Мерседесу два года 70 км.ч??? Должно быть только два варианта-разрешить или не разрешить.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18364Повідомлення 20 лют 2016, 13:23 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Никола писав(ла):
Stalker_W писав(ла):
Новому Мерседесу два года 70 км.ч???
То есть пробег нового Мерседеса в 150км на одном заряде вас не смущает, а ограничение сокрости смущает? Всё равно, двигаться на электромобиле со скоростью более 80км/ч является полным расточительством.
Ограничение скорости - один из важных аргументов в нашу пользу. Кто-то ещё против ввода ограничения скорости?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18365Повідомлення 20 лют 2016, 13:24 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1123
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Ограничение 70 логично для самоделок, а если основные узлы ходовой, рулевой, тормозной систем, геометрии кузова, нагрузки на ось - не менялись, то какой смысл в ограничении?

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18367Повідомлення 20 лют 2016, 14:14 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина, Черкассы
Дякував (ла) 1 Подякували 12
Мій електротранспорт: Электро Пит Байк "GEEK"
Согласен с Дятей Васей.
Зачем мне тащится максимум 70.
В Киеве это скорость для переулков. У меня в Черкассах только за городом ибо дорог нет. И такое ограничение не будет способствовать распространению электротранспорта - потребитель будет видеть не ТС, а инвалидку которая плетется и мешает на дороге.
Меня впринципе устраивет текущая ситуация с единственной оговоркой - убрать Акт тех осмотра ДО переоборудования.(Хотя отчасти тоже понятный ход -проверка узлов и агрегатов на предмет права владения)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18368Повідомлення 20 лют 2016, 14:28 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
ДядяВася писав(ла):
... нагрузки на ось - не менялись...
У нас технический форум?? Так не пишите то, что реально невозможно добиться при переоборудовании!

waycru писав(ла):
Меня впринципе устраивет текущая ситуация с единственной оговоркой - убрать Акт тех осмотра ДО переоборудования
То есть вы согласны ехать в Киев и проходить 10-15 платных тестов в НДИ?? Заплатив за них около 100тыс.грн??

Учтите, что тот порядок, о котором вы говорите - это временное особое решение НДИ, выбитое под натиском клуба. А если те люди, на которых мы нажимали завтра уволятся, то что, добро пожаловать обратно в прохождение тестов шума выхлопа? :wallbash:


P.S. Ограничение скорости вводится сроком на 2 года. А потом катайся по общим правилам ПДД. Электромобиль - это городской тип транспорта. Так что мало кто заметит это ограничение.

P.P.S. ДядяВася, а ещё мы вносим изменения в тормозную и рулевую системы, устанавливая электрические насосы на усилители. Вообще этого достаточно, чтоб вообще не выпускать машину на дорогу без теоретической и полной практической проверок. А мы тут отдаём всё на визуальный осмотр эксперту сервисного центра.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18370Повідомлення 20 лют 2016, 16:26 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1123
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Пардон, имелось в виду развесовка по осям. Здесь имеется некоторый запас при переделке, по крайней мере в пределах пустой/полный бак до переделки.
Что касается насосов тормозов и рулевого, то постановить, что замена насоса на электрический не считается вмешательством в тормозную/рулевую систему при условии, что насос заводской, и для этого предназначенный. Скажу больше, такая замена является необходимым условием законной переделки.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18380Повідомлення 20 лют 2016, 21:24 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Глеваха, возле Киева
Дякував (ла) 244 Подякували 222
Мій електротранспорт: Subaru Libero
Хочу електротранспорт: 4х4 с солнечными панелями
Как-то непонятно что за копия технического паспорта в пункте 6 ?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18425Повідомлення 21 лют 2016, 16:12 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Пункт 6 исправил.

А теперь самая интересная часть: технические требования к переоборудованию. Первую таблицу сокращать нельзя. Жду критику.


Додаткові файли:
Додатки.pdf [163.89 КБ]
Завантажень: 496
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18499Повідомлення 23 лют 2016, 19:19 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Жду ещё сутки и выдаю как готовый документ.
Ещё раз выкладываю копию с таблиц

АКТ технічного огляду внесених змін у конструкцію переобладнаного транспортного засобу на електричний тип двигуна
текст таблицы
1 Фари (ближнього й дальнього світла)
2 Світловідбивачі
3 Пристосування освітлення заднього номерного знака
4 Показники поворотів
5 Підфарники, габаритні вогні, контурні вогні, стоп-сигнали, вогні стоянок
6 Система гальмування
7 Кермова система
8 Кріплення ременів безпеки
9 Ремені безпеки
10 Передні протитуманні фари
11 Фари заднього ходу
12 Зовнішні виступи колісного транспортного засобу
13 Пожежна безпека
14 Задні протитуманні ліхтарі
15 Безпечне скло й скломатеріали
16 Пристрої непрямого огляду і їх встановлення
17 Встановлення пристроїв освітлення й світлової сигналізації
18 Денні ходові вогні
19 Пристосування обмеження швидкості
20 Захист при лобовому зіткненні
21 Захист при бічному зіткненні
22 Вага
23 Крутний момент
Роз’яснення щодо заповнення акту
1. В кожному пункті ставиться тільки одна позначка в стовпчиках «Нема змін» (якщо об’єкт обстеження повність відповідає заводський конструкції) або «Зміни в допустимих ме-жах» (див. далі) або «Є значні зміни» (у разі, якщо втручання у конструкцію об’єкта обстежен-ня більше, ніж передбачене цім роз’ясненням або об’єкт обстеження знаходиться у неробочому стані). Якщо вказаний об’єкт обстеження не передбачений конструкцією заводу-виробника, то ставиться помітка у стовпчику «Нема змін».
2. Загальний висновок «в допустимих межах» проставляється у разі відсутності жодного зауваження в стовпчику «Є значні зміни».
3. Обстеження проводиться візуальним оглядом об’єктів обстеження, крім пунктів, пе-редбачених цим роз’ясненням.
4. У пункті 6 і 7 позначка «Зміни в допустимих межах» проставляється тільки у разі зміни насоса(ів) підсилювача гальм і/або керма на електричний тип живлення. Насос(и) повинні бути від моделей транспортного засобу масою не меншою, ніж переобладнаний транспортного засіб. У цьому разі власник або його представник повинен представити технічну документацію з за-значенням ваги моделі транспортного засобу, з якого був взятий насос(и). Підсилювач гальм і/або керма, якщо вони передбачений заводом-виробником, повинні бути у робочому стані, ін-акше повинна бути проставлена позначка «Є значні зміни».
5. У пункті 13 позначка «Зміни в допустимих межах» проставляється у разі установки ав-тономної печі на рідкому паливі. Бак для палива повинен бути розміщений на місці, передбаче-ному заводом-виробником для бензобаку.
6. У пункті 19 позначка «Зміни в допустимих межах» проставляється у разі, коли заво-дом-виробником передбачено встановлення пристосування обмеження швидкості і одночасно у переобладнаному транспортному засобі максимальні оберти установлюються настройками кон-тролера двигуна. У цьому разі власник або його представник повинен представити технічну до-кументацію на контролер, в якій указано, що встановлений контролер обмежує оберти електри-чного двигуна.
7. У пункті 20 і 21 позначка «Нема змін» проставляється у разі, коли транспортний засіб не сигналізує про помилки в системах безпеки зіткнення при їх наявності (антиблокувальна си-стема, система розподілення гальмівного зусилля, подушки безпеки та ін.). А також додатково встановлені вузли розташовані за межами зони передній бампер – найближчий вузол, встанов-лений заводом-виробником (зазвичай радіатор системи охолодження). Усі додатково встанов-лені вузли повинні бути надійно закріплені.
8. У пункті 22 позначка «Нема змін» проставляється у разі, коли споряджена маса пере-обладнаного транспортного засобу не перевищує споряджену масу по характеристикам заводу-виробника. Позначка «Зміни в допустимих межах» проставляється у разі перевищення цього показника не більше, ніж на 7%. У разі технічної неможливості зважування транспортного за-собу силами спеціально уповноваженої організації, власник або його представник повинен про-вести зважування в сторонній організації і надати письмову довідку результатів зважування.
9. У пункті 23 позначка «Нема змін» проставляється у разі, коли сума крутних моментів встановлених електричних двигунів(а) не перевищує максимальний крутний момент знятого двигуна по характеристикам заводу-виробника. Позначка «Зміни в допустимих межах» проста-вляється у разі перевищення цього показника не більше, ніж на 7%. Для перевірки власник або його представник повинен представити технічні характеристики встановленого двигуна. У разі невикористання у переобладнаному транспортному засобі передбачених заводом-виробником вузлів трансмісії (коробки передач, моста та ін..), максимальний крутний момент знятого дви-гуна помножується на передаточні числа знятих вузлів.


АКТ технічного огляду з метою оцінки безпеки переобладнаного транспортного засобу на електричний тип двигуна
копия таблицы
1 Механічне вимикання напруги батареї від вузлів транспортного засобу (ТЗ) з місця водія
2 Блокіровка педалі газу при включенні ТЗ
3 Плавкі запобіжники на контактах акумуляторної батареї
4 Блокіровка руху при поломках
5 Блокіровка реверсивного руху
6 Обмеження скорості реверсивного руху
7 Блокіровка руху ТЗ у процесі заряджання акумуляторів
8 Блокіровка надто високого заряду акумуляторів
9 Контроль та індикація температури акумуляторних батарей на приладовій панелі
10 Надійність кріплення акумуляторних батарей
11 Контроль потенціалу на електричній масі ТЗ
12 Звукова або світлова індикація на місці водія готовності к руху
13 Автоматичне вимикання зарядного пристрою при повному заряді акумуляторної батареї
14 Наявність захисту від перекосу фаз у разі заряджання від 3-х фазних мереж
15 Унеможливлення попадання під напругу людини при нормальній експлуатації ТЗ
16 Індикатор низького заряду батареї на місці водія
17 Обмеження максимальних обертів двигуна
18 Кольорове маркування кабелів під високою напругою і/або струмом
19 Маркування вузлів знаком «Під напругою»
20 Наявність з'єднання електричної маси ТЗ з заземленням зовнішнього джерела заряджання акумуляторів
Роз’яснення щодо заповнення акту
1. В кожному пункті ставиться тільки одна позначка в стовпчиках «Відповідає вимогам» (якщо вказана вимога виконана у повному обсязі) або «Не відповідає вимогам».
2. Загальний висновок «відповідає установленим вимогами» проставляється у разі відсут-ності жодного зауваження в стовпчику «Не відповідає вимогам».
3. У пункті 1 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі наявності в салоні біля водія механічного вимикача як мінімум акумуляторів від контролера та інших електричних блоків. Вимикач повинен бути розрахований на струм не менший, ніж максимальний струм ко-нтролера.
4. У пункті 2 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо при вижатій пе-далі газу включення ТЗ не призводить до його руху.
5. У пункті 3 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі наявності плавких за-побіжників як мінімум на проводі «-» кожного окремого блоку з акумуляторами. Запобіжники повинні бути розраховані на струм не перевищуючий 120% від максимального струму контро-лера.
6. У пункті 4 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо ТЗ не рушає з мі-сця при відключенні проводів від педалі газу.
7. У пункті 5 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо для включення реверсивного руху потрібно зробити мінімум дві дії елементами керування або при наявності електронної блокіровки, яка блокує реверс при русі вперед зі швидкістю понад 5 км/год.
8. У пункті 8 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, коли проводиться кон-троль напруги на кожному окремому акумуляторі з загальним вимиканням заряджання при пе-ревищенні напруги установлених заводом-виробником акумуляторів норм.
9. У пункті 10 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо акумулятори не мають люфтів механічного кріплення, а також не мають можливості бути витягнутими у будь яку сторону без застосування слюсарного інструменту. А також самі акумуляторні батареї роз-ташовуються не ближче ніж 10 см від бокових, передніх та задніх стінок ТЗ.
10. У пункті 11 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо при почерго-вому замиканні клем акумуляторної батареї на корпус ТЗ на місці водія спрацьовує попере-дження (світове або звукове).
11. У пункті 15 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо у салоні та ба-гажному відсіку ТЗ немає не захищеної від торкання людиною будь-якої проводки. А також під капотом та на днищі відсутні оголені контакти під напругою більш ніж 60 В постійного струму або вище 25 В перемінного струму.
12. У пункті 17 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо тривале вижи-мання педалі газу готового до руху ТЗ у нейтральному положенні коробки передач або вижатій педалі зчеплення не приводить до поломок ТЗ. Цей пункт перевіряється у разі наявності нейт-рального положення коробки передач або наявності педалі зчеплення.
13. У пункті 17 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо усі кабелі під напругою більш ніж 60 В постійного струму або вище 25 В перемінного струму, а також кабелі, розраховані на струм вище 100 А, що перебувають поза захисних кожухів, мають розпізнаваль-ну зовнішню оболонку жовтогарячого кольору. Такі кабелі повинні бути прокладені не ближче, ніж 20 см від бокових, передніх і задніх стінок корпусу ТЗ.
14. У пункті 18 позначка «Відповідає вимогам» проставляється у разі, якщо вузли, захисні кожухи і огородження яких закривають доступ до частин, що перебувають під напругою більш ніж 60 В постійного струму або вище 25 В перемінного струму, марковані знаком «Під напру-гою» (згідно з стандартами ИСО 3864 та МЕК 417k).
15. Рекомендації щодо змін у реєстраційному документі на транспортний засіб зазначити згідно наказу Міністерства внутрішніх справ №379 від 11.08.2010 «Про затвердження Інструк-ції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перере-єстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номер-них знаків на них».


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18502Повідомлення 23 лют 2016, 19:42 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Я понимаю БОЯЩИХСЯ САМОДЕЛОК !. Сам не хотел бы ехать рядом с Рудикарами, с их подвеской и рулевым.
Самый верный и правильный способ, успокоить и проверяющих и соседей по дорожному потоку. Вернуть проверенную былую норму : Подвеска, Рулевая и Тормозная, - должны быть АВТОПРОМОВСКИЕ, соответствующих типоразмеров.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18505Повідомлення 23 лют 2016, 20:58 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина,Киев
Дякував (ла) 113 Подякували 619
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965e, Peugeot Partner (продан), Renault Zoe, Renault Fluence, Tesla Model 3
По поводу изменений тех. скажу как хозяин ЗАЗ 965, что в нем очень много чего для 60-х годов было нормой, например отсутствие ремней безопасности, боковых зеркал, и тд., по этому считаю что в таблице правильнее указывать, что такой то узел был модифицирован, а не внесины изменения, как пример теже ремни. Я не говорю уже про родную тормозную систему, тормозной путь ЗАЗа при скорости 80 около 50 метров, конечно есть желание поменять её.
....Но думаю внесенный изменения упростят оформление.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18506Повідомлення 23 лют 2016, 22:48 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1093
С теперешним качеством запчастей автопромовская подвеска будет часто заставлять хозяина ходить в автомагазин или на авторынок и кормить олигархов. Нельзя безосновательно что либо утверждать, кто то проводил ресурсные испытания Рудикаров??? Испытывал его рычаги на стенде??? Тех, кто боится самоделок, надо направлять к ПСИХИАТРУ, или самоделки весят несколько тонн, имеют сотни лошадей мощности и гоняют двести по городу?! Или самоделки каждый день бьются на дорогах калеча и убивая людей?!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18508Повідомлення 23 лют 2016, 23:57 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 206 Подякували 170
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: оч хочу свой ...
Шота не надо так возмущаться . Сам читая эту тему , испытываю внутреннюю борьбу между упрощением регистрации самоделки до очень простой, и страхом перед транспортными средствами , которые видел . Это байки , у которых пробег между подваркой очередной отвалившейся кастом железки 50-100км в лучшем случае ( и дай бог , что б это тяга привода газа , а не кронштейн крепления тормозов ) , какие-то трайки , квадрики и т. д. на которые смотришь и думаешь - на какой по счёту кочке он развалится ? К сожалению , не все самодельщики имеют не то что инженерное образование , а хотя-бы элементарные технические знания и понятия о безопасности . Согласен что и подвеска может быть лучше заводской , но для этого очень много знать надо .... Кстати хотелось бы увидеть чертежи узлов вашей подвески , и очень интересует , что скрывается под названием "промышленные подшипники " ..... Может не стоит из всего "коммерческую страшную тайну" делать !
Так вот о чём я - надо найти золотую середину между простотой и безопасностью . Мне нравится фраза в правилах регистрации зарубежных самодельщиков " .... и ваша ответственность " - то-есть в случае чего - отвечаешь за содеянное, с ответственностью и за то на чём ты это сотворил (дабы задумывались - на чём кататься и где )


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#18509Повідомлення 24 лют 2016, 00:23 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1093
Я не возмущаюсь, просто нельзя так безосновательно утверждать, что та или иная не заводская конструкция опасна, развалится и тд. Насколько я знаю у Рудикаров ничего не отваливалось, тестов на управляемость, устойчивость не проводили, тормозной путь не замеряли. Вот клуб взял бы и провёл замеры и тесты, тормозного пути с 50 км/ч, лосиный тест, прохождение змейки на скорость у Рудикаров и например Электры 2 тогда можно будет говорить о подвеске, тормозном, рулевом.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 172 ]              На сторінку Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 36


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group