Поточний час: 28 квіт 2024, 00:14

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 113 ]  На сторінку Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Как защитить идею?
#132554Повідомлення 02 трав 2023, 12:39 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Вадим писав(ла):

Це ніякий не приклад. А зовсім окрема тема, не має відношення ні до абсолютної більшості реальних українців, ні до чого про що говорять на цьому форумі.

Ще й багато брехні.

Правда що в тій галузі скрізь "крадій в іншого крадія дубинку вкрав", і рукодупи самі собі сворюють проблеми, нормальних людей там ще нема і невідомо коли будуть.
А ці конкретно ностальгують за совком, і намагаються ділити шкіру невбитого ведмідя.

PS для наших тем найкращий зараз карбон.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как защитить идею?
#132556Повідомлення 02 трав 2023, 13:11 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
SergeS писав(ла):
Вадим писав(ла):

Це ніякий не приклад. А зовсім окрема тема, не має відношення ні до абсолютної більшості реальних українців, ні до чого про що говорять на цьому форумі.

Ще й багато брехні.

Правда що в тій галузі скрізь "крадій в іншого крадія дубинку вкрав", і рукодупи самі собі сворюють проблеми, нормальних людей там ще нема і невідомо коли будуть.
А ці конкретно ностальгують за совком, і намагаються ділити шкіру невбитого ведмідя.

PS для наших тем найкращий зараз карбон.

Там велике інтервью на тему закриття відчизняних технологій, подивіться уважно.
Якщо хочете простіший приклад : "eleek" бувший e-kross, в якого китайці вкрали раму, зараз байки з нею називаються "Атом". Ніякі патенти не допомогли відновити справедливість . А от європейці змусили е-кross змінити назву фірми.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как защитить идею?
#132560Повідомлення 02 трав 2023, 13:37 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Вадим писав(ла):
Там велике інтервью на тему закриття відчизняних технологій, подивіться уважно.

Ви що мене взагалі за дикуна тримаєте? Будь який адекватний українець знає, що Романенко рафінований совок, хоч і український совок.

А його співбесідник недалеко від його пішов.

Якщо хочете чогось більш-меньш сучасного адекватного - Поперешнюка подивіться (засновник Нової Пошти).
Вадим писав(ла):
Якщо хочете простіший приклад : "eleek" бувший e-kross, в якого китайці вкрали раму, зараз байки з нею називаються "Атом". Ніякі патенти не допомогли відновити справедливість . А от європейці змусили е-кross змінити назву фірми.

Я мільйон таких випадків вже бачив, а в деяких особисто казав учаснику, що йому бажано руки з дупи висунути, бо матиме проблеми.

І знаєте що цікаво - руки вперто тримають там, і проблеми мають. Ще жодного випадка не бачив, щоб хтось послухав і змінив своє життя.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как защитить идею?
#132562Повідомлення 02 трав 2023, 14:09 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Вадим писав(ла):

Знаю багато простих прикладів, як по шаблону.

Варіант один, коли просто якось черездупно оформлені документи, і людина може багато років сподіватись що якось проскочить, і навіть може платити хабарі, але в якийсь момент все закінчується однаково.

Варіант два, знайомий примудрився зробити дурничку - взяв в співзасновники фірми хлопця, в якого в той момент рідний брат сидів у в"язниці за кримінал (ну 6 років за просто так не дають зазвичай).
Як брат вийшов на волю, то фірму віджав бандитськими способами.
Сказати що такий кінець важко було спрогнозувати, це брехати самому собі.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как защитить идею?
#132570Повідомлення 02 трав 2023, 19:40 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Мне кажется у нас Жданов полу-GPT.
Романннко конечно совок а руки в жопе у кого я не понял :?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как защитить идею?
#132577Повідомлення 02 трав 2023, 23:23 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Вадим писав(ла):
Мне кажется у нас Жданов полу-GPT.

Схоже, мені треба до модератора звернутись, через перехід на особистості, але поки що я нагадую що це нормально в бувшому совку, і що це є джерелом проблем, бо я вам нічого не винен, мені є ще цим зайнятись окрім як особистий юридичний лікнеп проводити.
Вадим писав(ла):
Романннко конечно совок а руки в жопе у кого я не понял :?

Елементарно, Ватсон.
Коли я чую що в людини віджимають бізнес (чи вже віджали), перше що я запитую, та насправді завжди запитую - в тебе з документами НА БІЗНЕС все гаразд?
Те саме, коли мені розповідають теми типу "а от я гараж купив нашару", чи "а от я земельну ділянку нашару купив".

І що цікаво, я знаю буквально один випадок, коли з документами все було гаразд, але все одно віджали - отой знайомий де криміналітет віджав.

Уявіть, УСІ інші випадки БЕЗ ЖОДНОГО виключення, мали якісь проблеми з документами, які були очевидні з першого погляду.

І коли я в людини запитував "ну і як ти збираєшся із цим далі діяти? чи збираєшся приводити все це до ладу, чи так і залишиш таке рукодупство?", відповідь якщо була відверто "та сподіваюсь якось пропетляти", а в більшості випадків, була просто неадекватна реакція на критику.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как защитить идею?
#132583Повідомлення 03 трав 2023, 10:58 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина Киев
Дякував (ла) 7 Подякували 114
Мій електротранспорт: 2WD планетарный полный привод е-велосипед
Хочу електротранспорт: Tesla M3 4WD
Вадим писав(ла):
У нас судебное решение - пустышка, мы дикая восточная Европа на грани цивилизованного существования, никакие идеи не внедрить. Только если вырваться на запад с деньгами можно всё-же патентовать и продаваться

На западе достаточно денег. И там запатентуют и внедрят,если вы докажете что это не пустышка. Проблема именно доказать.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как защитить идею?
#132585Повідомлення 03 трав 2023, 12:28 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Ви це сер,езно на рахунок доказів свого винаходу?)) У Миколи Тесли - понад 80% його патентів - брєд божевільного, не підтвержений ниякими доказами, і тим не менш вони мають офіційні патенти))).
Ніхто нічого не повинен доказувати. Тим більш ви можете взяти чужий патент, просверлити свою дірку в тому винаходові - і нехай доказують що це не ваш винахід. У того ж маска постійно у судових розбірках понад 200 справ на предмет патентів та їх "чистоти".

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 113 ]              На сторінку Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 34


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
cron
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group