Поточний час: 19 квіт 2024, 12:51

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 3 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Навчання по ремонту електромобілів
#135535Повідомлення 24 січ 2024, 14:35 
Не в мережі

Звідки: Киевская область
Дякував (ла) 7 Подякували 4
Мій електротранспорт: Jac iEvs4
Вітаю!

Я з Києва, 33 роки. Власник китайської електрички.

Хто підкаже, як і де можна навчитись ремонтувати електрички? В інтернеті загалом не знайшов толкової інформації окрім декількох СНГ-шних "экспертів", які продають доступ за $ до їх курсів. Дуже подобається формат МастерСервісЕлектро в Києві https://www.youtube.com/@CarRepairVideos, але немаю знань, досвіду і практики. Хотів би змінити професію і теж таким займатись, або в перспективі навіть відкрити свою СТО

Готовий вчитись і навіть платити за навчання, виділяти час і зусилля. В майстерні беруть лише з досвідом.Прошу без тролінгу і зайвих коментарів, тільки реальні практичні поради які мають цінність. Якщо будуть якісь ідеї чи пропозиції, надам свій телеграм для подальшого спілкування. Завчасно дякую і слава Україні!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Навчання по ремонту електромобілів
#135545Повідомлення 25 січ 2024, 12:33 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков-České Budějovice
Дякував (ла) 732 Подякували 662
Мій електротранспорт: Citroen C-zero, Citroen Berlingo 24kWh
Это очень сложный и долгий путь, бОльшую часть которого прийдётся пройти самому. Главный вопрос на сколько сложные ремонты хочется освоить? Для начала конечно не мешает иметь навыки автомеханика (всё таки это на половину обычный автомобиль) и автоэлектрика. Я не слышал что бы были профильные "школы" по обучению ремонту электромобилей, мне пришлось поучиться в Чехии на автоэлектрика и даже тут пользы ноль- электромобилей не видели и преподаватели, но хотя бы дают новичкам общее понимание об автомобилях.

Следующий уровень дают курсы от производителей, например я прошел курс по электромобилям КИА, в общем то толковый. После него появляется понимание как устроены и работают их ЭМ , как диагностировать (фирменной диагностикой) и ремонтировать заменой блоков или ремонтом проводки. На фирменные курсы часто требуется документ о допуске к высокому напряжению. На всех этапах желательно максимально самообучаться дополнительно, что бы понимать суть процессов.

Уровень МастерСервиса- это уже большая практика и много ошибок в процессе, умение диагностировать не только официальной диагностикой и правильная интерпретация увиденного на приборах.

Более высокий уровень- ремонт электронных блоков, программирование и перепрошивка, ремонт, "наращивание" батарей, ремонт двигателей. Всё это требует глубоких специальных знаний и опыта. Тут на форуме есть люди, которые делают даже такие сложные работы, может кто нибудь мог бы вам помочь или посоветовать.

_________________
Наши конверсии- http://www.evlab.com.ua/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Навчання по ремонту електромобілів
#135574Повідомлення 29 січ 2024, 00:47 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина,Киев
Дякував (ла) 113 Подякували 617
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965e, Peugeot Partner (продан), Renault Zoe, Renault Fluence, Tesla Model 3
Майже всі машини крім китаю, рено, тесли діагностується лаунчем і мультіметром та мегаометром. Починати або з курсів за гроші, або брати гроші в карман і методом тику пробувать ремонтувати, і перекривати цими грощами збитки.

П.С. я колись попав на батарею для кліента, через свій провтик, тому безкоштовно ділитись досвідом з новачками не хочу. Але з радістю обмінююсь досвідом з такими самими досвідченими колегами по ремонту)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 3 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 3


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group