Поточний час: 29 бер 2024, 15:13

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Покупець повинен чітко назвати тему (наприклад, "Куплю контролер 2-3 кВт"). У повідомленні бажано вказати необхідні технічні характеристики та діапазон цін. Повідомлення з назвами типу "Допоможіть!" і все видалятимуться без попереджень.


Почати нову тему Ця тема закрита, Ви не можете редагувати і залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 3 ] 
Автор Повідомлення
#122865Повідомлення 27 жовт 2021, 08:37 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Мариуполь
Дякував (ла) 42 Подякували 33
Мій електротранспорт: электровелосипеды
Хочу електротранспорт: свободное время на свои проекты
добрый день .
нужны акумы в количестве:
для 18650 (любой производитель) = 65-78шт ESR не более 28 mOm емкость при 1с не менее 2000
для 21700 (только тесла) = 39-52шт ESR не более 15 mOm емкость при 1с не менее 4000

чем дешевле тем лучше. можно не очищенные но чтоб акумы были по отдельности (не блоком,касается 21700)
цены выше олх можно не предлагать.
можно кинуть ссылкой если знаете где продают но просьба без лишнего флуда
спасибо

_________________
3460W Solar, буфер АКБ 12v : 635Ah LTO 66160 (8*6S2P) + 80Ah LiMnO (2*4S9P)


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#122867Повідомлення 27 жовт 2021, 09:37 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
Хочу предостеречь, у дешевых 21700 пятак алюминиевый, есть серьезная проблема качественно приконтачится.

Могу подсказать варварский способ добычи 18650 емкостью 3050мАч (китайского бренда BAK). Щас идет демпинг на системы индукционного подогрева табака GLO (типа электронной сигареты), продают от 50 штук по 50 гривен (надеются потом на сигаретах для них бабки отбить), там внутри как раз такой аккум с сопротивлением менее 30 мОм. Прицепом имеем корпус, кабелёк USB тип C, и плату на STM32 c тремя термодатчиками и парочкой мощных мосфетов. И красивую добротную коробочку. Я эти системы использую как карманные нагреватели для рук, без переделок, за пару циклов нагреваются так что вполне можно ими греть руки в карманах (а циклов там штук 20).

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
#122868Повідомлення 27 жовт 2021, 09:46 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Мариуполь
Дякував (ла) 42 Подякували 33
Мій електротранспорт: электровелосипеды
Хочу електротранспорт: свободное время на свои проекты
-=TRO=- писав(ла):
Хочу предостеречь, у дешевых 21700 пятак алюминиевый, есть серьезная проблема качественно приконтачится.

Могу подсказать варварский способ добычи 18650 емкостью 3050мАч (китайского бренда BAK). Щас идет демпинг на системы индукционного подогрева табака GLO (типа электронной сигареты), продают от 50 штук по 50 гривен (надеются потом на сигаретах для них бабки отбить), там внутри как раз такой аккум с сопротивлением менее 30 мОм. Прицепом имеем корпус, кабелёк USB тип C, и плату на STM32 c тремя термодатчиками и парочкой мощных мосфетов. И красивую добротную коробочку.

50грн за 30мОм это дофига. про алюминий в 21700 я знаю. не боюсь. мне нужен этот опыт пайки

_________________
3460W Solar, буфер АКБ 12v : 635Ah LTO 66160 (8*6S2P) + 80Ah LiMnO (2*4S9P)


Повернутися до початку
 Профіль  
 
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Ця тема закрита, Ви не можете редагувати і залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 3 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 19


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group