Поточний час: 27 квіт 2024, 19:09

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Продавець чи замовник повинен у першому пості чітко вказати тип послуги, ареал її надання, технічні характеристики, ціну (може опускатися для послуг).


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 4 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Відгук про співпрацю з e-motors.com.ua
#129199Повідомлення 18 жовт 2022, 13:57 
Власник електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Україна
Дякував (ла) 0 Подякували 2
Мій електротранспорт: Nissan Leaf, Dongfeng M5EV
Купив бусик Dongfeng M5 EV, постала задача переробити штатний роз'єм швидкої зарядки на Chademo.
На OLX було знайдено відповідне оголошення про таку послугу від Богдана з e-motors.com.ua. Обіцянкою була підтримка всіх станцій зарядки.
Роботи виконувалися десь в іншому місці, не біля салону e-motors.com.ua де я передавав і отримував автомобіль.

Після отримання грошей за роботу ($1200) мені було сказано, що станції ABB (мережа YASNO) не підтримуються, потім я сам з'ясував, що так само не підтримуються станції Efacec (мережа Тока), яких наприклад більшість в Польщі (зокрема мережа GreenWay).
Коли я сказав, що потрібна підтримка всіх станції, він спочатку сказав, що можна зробити, або підтримку українських станцій (Екофактор, Автоентерпрайз), або єпропейських (ABB, Efacec), але треба ще порадитися з програмістом.

Пізніше подзвонив і радісно сказав, що виявляється можна зробити, щоб це працювало з усіма станціями (я думав така задача ставилася з самого початку ...), але це буде коштувати додаткові гроші ($600) і треба міняти цей слабкий роз'єм Chademo, який вони мені поставили на якійсь інший більш потужний. На питання чому я за свої кошти маю усувати їх недоробки почав казати, що є 2 послуги:
- бюджетна з підтрикою лише українських станцій і
-преміум з підтримкою всіх станцій.
На моє запитання, чому про це не було сказано ДО початку робіт, нічого не відповів.
Звичайно я б обрав повну послугу так, як маю можливість виїжати за кордон з родиною і планував це робити в майбутньому задля подорожей.
Є скрнішоти переписки в вайбері.
Нажаль це все вигладає, як недобросовісна надана послуга. Що працівник е-моторс Богдан сам не вповні розбирається в послугах, які надає його компанія. Бажання далі з ними співпрацювати немає.

Посилання на дайний пост надіслано Богдану, щоб послухати другу сторону тут в спільноті.

_________________
група любителів Dongfeng M5EV


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Відгук про співпрацю з e-motors.com.ua
#129240Повідомлення 19 жовт 2022, 13:58 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 245 Подякували 123
Мій електротранспорт: Пежо Боксер
Хочу електротранспорт: уже имею
Это нормально. Этим страдают многие украинские "производители". {!_!}

_________________
не говорите, что мне делать - я не скажу куда вам идти


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Відгук про співпрацю з e-motors.com.ua
#129900Повідомлення 12 лист 2022, 09:20 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
На вас просто потренувались. Якщо ви так не хотіли, то треба одразу питати фото виконанних робіт на інших авто.
А те що українські виробники, особливо АЕ, взагалі не витримує протокол, то це широко відомий в наших вузьких кругах факт.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Відгук про співпрацю з e-motors.com.ua
#130559Повідомлення 14 груд 2022, 18:37 
Власник електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Україна
Дякував (ла) 0 Подякували 2
Мій електротранспорт: Nissan Leaf, Dongfeng M5EV
Stalker_W писав(ла):
На вас просто потренувались. Якщо ви так не хотіли, то треба одразу питати фото виконанних робіт на інших авто.
А те що українські виробники, особливо АЕ, взагалі не витримує протокол, то це широко відомий в наших вузьких кругах факт.

Фото виконаних робіт якраз надали, сказали, що саме таку машину вже робили.
Машина нажаль не массова, тому я був готовий до експериментів, але вони у нормальних людей проводяться безкоштовно.
АЄ і Іоніті, якраз нормально заряджаються, проблеми з европейськими зарядними станціями.

_________________
група любителів Dongfeng M5EV


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 4 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 18


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group