Поточний час: 28 бер 2024, 12:33

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 32 ]  На сторінку 1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
#20596Повідомлення 17 квіт 2016, 07:00 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 42 Подякували 63
Мій електротранспорт: електровелосипед
Хочу електротранспорт: доробити велосипед
Поділіться досвідом - де і як заряджатись "не дома". Наприклад, під час подорожі. І що для цього треба? Власний зарядний пристрій та довгий подовжувач на 220 вольт із звичайною/європейською вилкою?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#31867Повідомлення 05 січ 2017, 16:21 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Так, власний зарядний пристрій з вилкою(євро). Адже ж немає єдиного стандарту за напругою/струмом того чи іншого велосипеда, скутера... Комусь потрібно 36В, а комусь 60В і більше. А ось де саме заряджатися - питання відкрите.
Я брав колись з собою зарядний пристрій (Delta 30А), 15 м кабеля ШВВП 2х0,75 і звичайна вилка, заряджався там, де і працював. Головне, щоб вистачило в один кінець.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#31871Повідомлення 05 січ 2017, 18:07 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Я видел проекты установки в Киеве велосипедных баз. Там солнечные батареи питают зарядку и подогрев воды в душе. Пока это проект.
Ну а вообще э-велу намного проще найти розетку. Велик ведь можно подкатить к любой точке. Даже в лифт засунуть.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#31878Повідомлення 06 січ 2017, 03:33 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина киев
Дякував (ла) 9 Подякували 25
это да вото только сколько можо с обычной розетки снять ? 5-7 киловатт в течений 1-2 часов


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#31881Повідомлення 06 січ 2017, 08:39 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Если велосипед/скутер, то больше 1,5-2кВт и не требуется, а кому батарейки не жалко, то пусть и 10кВт вкачивает, лично я предпочитаю больше ресурс АКБ, чем скорость зарядки.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#31885Повідомлення 06 січ 2017, 13:40 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
FEHIKS писав(ла):
это да вото только сколько можо с обычной розетки снять ? 5-7 киловатт в течений 1-2 часов

"Если и жадничать то от чистого сердца" :lol:
5-7 кВт да на 2 часа - это у тебя 10-14 кВт на велике что ли? А для авто есть др стандарты (не 220В) с более высоким напряжением.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#120544Повідомлення 23 лип 2021, 14:02 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ
Дякував (ла) 34 Подякували 63
Мій електротранспорт: Електроскутер 1,2 кВт
Додаткові файли:
051878fb81c29a7c696467327d6b6715.jpg
051878fb81c29a7c696467327d6b6715.jpg [ 152.23 КБ | Переглядів: 6920 ]

Таку зарядку для легкого електротранспорту розробили і продають в країні агресорі. Можна посміятись над щілинами для монет як в автоматах для газводи і колодкою збоку яка цей апарат закриває, але виникає запитання чи є в нас розробки в цьому напрямку. Цей апарат вважаю безперспективним хоча б тому що вартість інкасації виручки буде більша за саму виручку. Якщо розробляти публічну зарядку то з доступом через додаток у смарфоні і білінгом. Білінг (англ. billing — складання рахунку) — в деяких видах бізнесу, зокрема в телекомунікаціях — автоматизована система обліку наданих послуг, їх тарифікації і виставляння рахунків для оплати. У сфері телекомунікацій білінг офіційно іменується «Автоматизована Система Розрахунків» (АСР).(Вікіпедія).

_________________
Хочеш змінити Світ - почни з себе.


Востаннє редагувалось Mir-on 19 серп 2021, 19:32, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#121120Повідомлення 18 серп 2021, 11:10 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Черкассы
Дякував (ла) 2 Подякували 23
Мій електротранспорт: Велоракета 500Вт Sport
Крутиться у меня в голове идея чем то напоминающая постом выше. Допустим я как энтузиаст электровелосипеда, имея свой двор и подвод сети 220в. размещаю там клубный ящик зарядки и дополняю его своим зарядным 48в ( а можно докупить будет и на другие ходовые напряжения) это зарядное имеет несколько ходовых штекеров ХТ-60, круглый диаметром 5.5мм и другие, китайцы такие варианты уже красиво делают. Клубный ящик в основном на перспективу заряда 1 электромобиля, можно и без него. И если со временем будут такие активисты, обьеденить все это в сеть на карте с другими электрозаправками с соответствующей пометкой только для электровелов. Хотя я предполагаю что быстрее сделают легальный отдельный зарядный ящик для электровелосипедов на каждой автозаправке который будет как то связан с основным столбиком электрозаряда для оплаты.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#121123Повідомлення 18 серп 2021, 12:26 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Я считаю, что для электровелов заморачиваться с зарядной станцией нет смысла вообще. Максимум, что, это розетка 220. На велах нет стандарта общего, как и нет одинаковых батарей.Кому то ток нужен 10а, а кому то и 3а много, плюс разные напряжения, плюс разная химия и бмс. В общем, как по мне,овчинка выделки не стоит.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#121128Повідомлення 18 серп 2021, 16:20 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Черкассы
Дякував (ла) 2 Подякували 23
Мій електротранспорт: Велоракета 500Вт Sport
Имелось ввиду возможность 100 процентного доступа к розетке, в разных городах у людей которые не откажут, и можно будет оставить электровело на заряд во дворе под защитой от кражи. И чтоб такие места были нанесены на карту.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#121129Повідомлення 18 серп 2021, 17:40 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Тогда кто то из членов семьи должен постоянно находится дома на дежурстве. Постоянно во дворе будут шастать незнакомые люди, и зарядка длится не 5 минут. Да и хозяев просить как то неудобно. Если это место будет публичное и коммерческое, то обязательно заинтересуются контролирующие члены.
Такое можно сделать если например дома частный бизнес и есть условия для оказания услуг зарядки.
Если хотите заниматься благотворительностью, то просто выведите розетку на внешнюю сторону забора и тогда можно обозначить на картах розетка 220В 24/7.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#121132Повідомлення 18 серп 2021, 20:41 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Черкассы
Дякував (ла) 2 Подякували 23
Мій електротранспорт: Велоракета 500Вт Sport
Идея конечно сыроватая в плане деталей и она расчитана на путешествующих между городами которых пока что не толпы, и время в пути позволяет узнать время когда кто то дома и вообще можно сделать доступ к розетке с помощью кодовой дверки как в подьездах раньше было. Вариантов много можно придумать, мысль пришла когда вспомнил что есть такая карта для международных велопутешествинников, где велосипедисты разных стран оставляют на карте свои координаты проживания для помощи тем кто в пути.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#121134Повідомлення 18 серп 2021, 21:49 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Черкассы
Дякував (ла) 2 Подякували 23
Мій електротранспорт: Велоракета 500Вт Sport
Додаткові файли:
2019-06-05_1627-015 IMG_8560.JPG [74.46 КБ]
Завантажень: 0
Как и предполагал, увидел фото от Stalker_W в соседней теме, через какое то время этот вопрос будет решен комерческим предложением. Но можно и паралельно создать форумную сеть


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#121141Повідомлення 19 серп 2021, 13:42 
Не в мережі

Звідки: м. Луцьк
Дякував (ла) 10 Подякували 9
Мій електротранспорт: електровелосипед
com писав(ла):
Поділіться досвідом - де і як заряджатись "не дома". Наприклад, під час подорожі. І що для цього треба? Власний зарядний пристрій та довгий подовжувач на 220 вольт із звичайною/європейською вилкою?

Я думаю, якщо заїхати до якогось придорожного кафетерію та попросити доступ до розетки, то можна домовитись. Персоналу залишити "чайові", а самому посидіти за чашкою кави, поки велосипед зарядиться. Я ще так не пробував, не було далеких поїздок, але якщо піти таким шляхом, то такий сервіс скоро сформується сам собою.

_________________
Я не спец, просто хочу знати...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#121148Повідомлення 19 серп 2021, 18:18 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
А ще є вайфай розетки, які управляються дистанційно з мобільного. Домовились із власником на годину, він дистанційно ввімкнув і все.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 32 ]              На сторінку 1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group