Поточний час: 27 квіт 2024, 10:17

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 51 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
#135954Повідомлення 13 бер 2024, 15:43 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1 Подякували 11
Мій електротранспорт: Євровел, перероблено під ручку газа і 36В, двигун Panasonic NUA028
Ось така цікава інформація про енергоспоживання ШІ https://www.epravda.com.ua/news/2024/03/11/711004/
Цитата:
Чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT від OpenAI, ймовірно, витрачає понад півмільйона кіловат-годин електроенергії, щоб відповісти на близько 200 мільйонів запитів на день.


Тобто приблизно 2.5 Ватгодин на один запит.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135961Повідомлення 14 бер 2024, 08:08 
Власник електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: между морем и степью
Дякував (ла) 43 Подякували 111
Мій електротранспорт: Hyundai KONик
Хочу електротранспорт: Новую батарейку на Fiat 500E
tesljar писав(ла):
Якомога стисло приведіть абзац чи підручник по цьому.


Вообще, конечно, по логике это ВЫ должны доказывать нам наличие высшего образования.... Ну да ладно, форум и так полумёртвый.

https://cner.ucoz.net/publ/drugie_stati ... /3-1-0-180

_________________
Gray©at.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135963Повідомлення 14 бер 2024, 08:38 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
GrayCat писав(ла):
tesljar писав(ла):
Якомога стисло приведіть абзац чи підручник по цьому.


Вообще, конечно, по логике это ВЫ должны доказывать нам наличие высшего образования....

1. По лозиці - я нікому нічого не повинен........доказувати. Я констатував те що тільки було в інеті.
2. Стосовно вищої освіти - є вислів: "на кожного мудреця достатньо простоти". Зустрічаються інженери з вищою освітою, які не можуть накласти хомута на водопровідну трубу. А ще був такий Перес Декуельяр - п,ятий генсек ООН який признався що з його кулінарних здібностей - він може почистити тільки банан.

Скажу простіше - наявність корки вищого закладу абсолютно нічого не вирішує.

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#135995Повідомлення 17 бер 2024, 19:31 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: Днепроптеровск
Дякував (ла) 549 Подякували 441
Мій електротранспорт: Fiat Panda пробег 60000км
Да подтверждаю. Знакомые программисты которые пользовались пол года год назад им и сейчас говорят что деграднул знатно. Если раньше он чуть-ли не сам писал а его направляли тех заданиями то сейчас порой несет пургу там где проблем раньше не возникало.

Лично мое мнение такое. Для создателей он остался хорошим.
Но что-бы стадо не развилось благодаря ему в неподконтрольную высокоразвитую цивилизацию с равным доступом к знаниям, правам и ресурсам решили краник подприкрутить. Закрыть полностью нельзя кто-то же должен оплачивать банкет. И нужно создавать иллюзию что оно нужно стаду и помогает. Посему идут в ход всякие психологические методики. Извинения и прочий бредогенератор.

Ну а поводыри теперь имеют хороший инструмент для присмотра за стадом. Который оно же и оплачивает.
Надежда по сути на конкурентов.
И на то что они сами еще не научились пользоваться преимуществами которые он им может дать.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#136279Повідомлення 15 квіт 2024, 15:07 
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Це весела історія! Дійсно, іноді нам здається, що штучний інтелект може вирішити будь-яку проблему, але все ж таки іноді потрібно відступити, переглянути все ще раз і спробувати ще раз.

Це також нагадує, що навички та досвід програмування можуть бути дуже корисними. Ви зуміли вирішити проблему та зробити все, що потрібно, щоб ваш мікроконтролер працював з Arduino. І хоча штучний інтелект може надати допомогу, наші власні зусилля та творчий підхід часто є найкращим рішенням.

І хоча штучний інтелект може робити деякі речі краще або швидше, ніж люди, він не може замінити людську креативність, інтуїцію та винахідливість.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#136308Повідомлення 18 квіт 2024, 21:43 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
Сьогодні запитав скільки треба електрики щоб нагрити 100 літрів води на 10 градусів, так той гугловський джеміні порахував 46 444 кДж ≈ 46,44 кВт·ч.... Думаю якась херня, по перше в очевидь дуже багато, а по друге я точно пам'ятаю що там коєфіцієнт такий що крім переносу зап'ятої циферки повинні вагомо відрізнятися. Пишу йому що він при перерахунку з джоулей в кВг накосячив, і він погоджується і перераховує вірно.

Тут або йому гайки підкручено так щоб він поменьше ресурсів витрачав (банальна економія) і він видає напівсиру відповідь (вигадуючи формули, що підозріло), або взагалі там якась змова і вони там процент тупизни вводять щоб народ не міг використовувати його для якихось серйозних речей....

Або може тут як наприклад в нейросітці по створеннб малюнків по опису, щоб гарно вийшло треба в додаткове поле ввести те чого малювати точно не треба, і щоб вийшло гарно туди треба посаписувати типу "уродство, розмито, невиразно......" Так може і тут треба зразу йому дописувати щоб перевіряв свої розрахунки пошагово згідно підручників..... , або попрохати щоб після підрахунку зразу робив перевірку завдання вказавши йому зіграти роль учителя перевіряючого задачку учня.... Коротше, питати його з урахуванням що воно таке лениве і брехливе, щоб зразу пресікати і те і друге. Погано що впливати на нього нічим, нема ні кнута ні пряника, мотиваційна составляюча відсутня.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 51 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 56


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
cron
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group